bonesmashing

Ethernal

Ethernal

Kafam doldu, nereye boşaltayım?
beyler herkez farklı bişey diyor forumun yarısı boş diyor diğer yarısı boş değil diyor, solcu sağcılar gibi birbirlerine düşmüşer resmen.

beyler bu olay sizce işe yarıyormu? girmeyi düşünüyorum düşünceleriniz nelerdir ?

Şişiyor sadece geçici

• JFL
Reactions: mesocephalicmogger
yeterya bıktım ya

• +1
Reactions: menas
bilgisine guvendigim adamlardan birisin anlat hoca anlat
Kemikler hasar gördüğünde osteoblastlar kemik yüzeyinde yeni bir kemik tabakası oluştururken osteoklastlar eski kemik tabakalarını yok ediyo o yüzden kemik yoğunluğun aynı kalıyo

Ama ilaçlarla osteoblast aktivitesini arttırabiliyorsun yada kemiğe mekanik stres bindiğinde osteoblast aktivesinin arttığını gösteren çalışmalar var o yüzden çalışıyo da olabilir çalışmıyo da olabilir 50/50

Kemikler hasar gördüğünde osteoblastlar kemik yüzeyinde yeni bir kemik tabakası oluştururken osteoklastlar eski kemik tabakalarını yok ediyo o yüzden kemik yoğunluğun aynı kalıyo

Ama ilaçlarla osteoblast aktivitesini arttırabiliyorsun yada kemiğe mekanik stres bindiğinde osteoblast aktivesinin arttığını gösteren çalışmalar var o yüzden çalışıyo da olabilir çalışmıyo da olabilir 50/50
peki sen bunu yapmak için doğru bir yol önerebilirmisin? gerekirse ilaç kullanabilirim yaptığım esnada

peki sen bunu yapmak için doğru bir yol önerebilirmisin? gerekirse ilaç kullanabilirim yaptığım esnada
Kalsiyum
D Vitamini
K2 Vitamini
Magnezyum
Çinko
Düzenli egzersiz

İlaç olarak
PHT
SERM
daha vardır da aklıma gelmiyo

Kalsiyum
D Vitamini
K2 Vitamini
Magnezyum
Çinko
Düzenli egzersiz

İlaç olarak
PHT
SERM
sağol dostum not aldım. 🙏

Kalsiyum
D Vitamini
K2 Vitamini
Magnezyum
Çinko
Düzenli egzersiz

İlaç olarak
PHT
SERM
Serm ne la

dht seviyeni yükselt creatin spor copele bi yandanda yap masteron kullanabilirsin yok iğne falan basmam diyorsan oral yolla olanıda vardı bence en mantıklısı bu kombo geliyor

dht seviyeni yükselt creatin spor copele bi yandanda yap masteron kullanabilirsin yok iğne falan basmam diyorsan oral yolla olanıda vardı bence en mantıklısı bu kombo geliyor
oral yolla olanına nasıl ulaşabilirim? dht seviyemi yükseltmek için creatin spor yeterlimi?

oral yolla olanına nasıl ulaşabilirim? dht seviyemi yükseltmek için creatin spor yeterlimi?
Supplement
1.
Butea Superba
2. Creatine
3. Vitamin D
4. Vitamin B1
5. Selenium
6. DHEA
7. Kafein
8. Tribulus

-Steroid
1. Proviron (oral yolla alınıyor)
2. Masteron
3. Trenbolone
(alıntı)
dht genetiğinde varsa saç döker.

yanında testo kullanacaksan anti östrojende (aromasin vs) ihtiyacın olacak ( anti östro dht stroeidlerde var fakat yetmiyo ek olarak kullanman gerekir)
sadece dht yani prviron ve masteron kullanıcaksan gerek yok

ama testoda yüzü etkilediği için ikisini bi arada kullanırsan iyi olabilir
bunları tedarik etmek sıkıntı yurtdışından getirtebilirsen bunlar
trde ise sustason vs var tam olarak bilmiyorm
ben doktor değilim sadece internetten araştırdıklarımı yazdım ve daha önceden denemedim
forumdaki detaylı konulardan araştırabilirsin.

Kaç yaşındasın 16 yı geçtiysen dht işe yaramaz

Supplement
1.
Butea Superba
2. Creatine
3. Vitamin D
4. Vitamin B1
5. Selenium
6. DHEA
7. Kafein
8. Tribulus

-Steroid
2. Masteron
3. Trenbolone
(alıntı)

yanında testo kullanacaksan anti östrojende (aromasin vs) ihtiyacın olacak ( anti östro dht stroeidlerde var fakat yetmiyo ek olarak kullanman gerekir)

ben doktor değilim sadece internetten araştırdıklarımı yazdım ve daha önceden denemedim
sağol dostum, testestoron için önerilerin varmı peki? onuda kullanmayı düşünüyorum

o zaman hormonların kemiklere büyük etkisi olmaz tek çare estetik
erkeklerin çoğu 21 yaşına kadar gelişimine devam ediyor, benim ihtiyacım olan gelişim çok büyük %80 lik civarı oranda bir gelişim değil, benim için %10-20 arası gayet yeterli olur. 18 yaşındayım, 1 yıl düzenli kullanımda (+ olarak diyet, sağlıklı beslenme, gym) artılarıyla hiçbir etki göstermezmi sence ?

Supplement
1.
Butea Superba
2. Creatine
3. Vitamin D
4. Vitamin B1
5. Selenium
6. DHEA
7. Kafein
8. Tribulus

-Steroid
2. Masteron
3. Trenbolone
(alıntı)

testestoron için supplement önerileri ve steroid önerileri kast etmiştim. yinede teşekür ederim verdiğin bilgiler için, iyi akşamlar 🙏

erkeklerin çoğu 21 yaşına kadar gelişimine devam ediyor, benim ihtiyacım olan gelişim çok büyük %80 lik civarı oranda bir gelişim değil, benim için %10-20 arası gayet yeterli olur. 18 yaşındayım, 1 yıl düzenli kullanımda (+ olarak diyet, sağlıklı beslenme, gym) artılarıyla hiçbir etki göstermezmi sence ?
Yüz kemikleri açısından 16 dan sonra sadece browridge ve çenen (çoğu tamamlanmış) gelişiyor diğerleri gelişmez

Yüz kemikleri açısından 16 dan sonra sadece browridge ve çenen (çoğu tamamlanmış) gelişiyor diğerleri gelişmez
tamam dostum bilgilendirmelerin için çok teşekür ederim gecen güzel olsun. 🙏

• +1
Reactions: maarda
beyler herkez farklı bişey diyor forumun yarısı boş diyor diğer yarısı boş değil diyor, solcu sağcılar gibi birbirlerine düşmüşer resmen.

beyler bu olay sizce işe yarıyormu? girmeyi düşünüyorum düşünceleriniz nelerdir ?
Ppdeki sensen bitti

O yaştan sonra %5 ya gelişir ya gelismez

Ramus uzayip chin genişler mi o yaştan sonra

testestoron için supplement önerileri ve steroid önerileri kast etmiştim. yinede teşekür ederim verdiğin bilgiler için, iyi akşamlar 🙏
Vur steroidi tassaklarin da calismayi durdursun okey mi

elmacık kemikleri ve browridge için en iyi alternatif nedir ?
Ya su sokuk greyleri topluca zorbalayalim daha foruma girmesinler amk

Ramus uzayip chin genişler mi o yaştan sonra
Ramus uzayabilir zaten mekanik stresten etkilenen ince dokulu bir kemik çiğneme + spor gibi vücudunda stress bindircek şeyler yap

Chin geç ergenlik gibi istisna hariç etkilenmez

• +1
Reactions: Ethernal
Ramus uzayabilir zaten mekanik stresten etkilenen ince dokulu bir kemik çiğneme + spor gibi vücudunda stress bindircek şeyler yap

Chin geç ergenlik gibi istisna hariç etkilenmez
Ergenlikteyim ben zaten

Users who are viewing this thread

Back