Boy için aromasin

Kurunka

Kurunka

Iron
Boy uzatmak için aromasin kullanmanın zararları nelerdir ve ne kadar süre kullanmalıyım ve gerçekten işe yarıyor mu ?

• +1
Reactions: Xavier
Boy uzatmak için aromasin kullanmanın zararları nelerdir ve ne kadar süre kullanmalıyım ve gerçekten işe yarıyor mu ?

@Atsiz a baya bi faydası olmuş. 163 ten 181e çıkmış. anlatsın bizde öğrenelim. ve sadece aromasin mi kullanıyo yoksa başka bi şeylerde çakıyo mu götüne, badici her yol vardır bunda

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate and Atsiz
Maral kökü tozu + aromasin hayatında görüp görebileceğin en büyük GH artışını yaşatır sana akrogemali yaşama garantisi

Maral kökü tozu + aromasin hayatında görüp görebileceğin en büyük GH artışını yaşatır sana akrogemali yaşama garantisi
kulakların burnun filan da büyüdü mü ve kullanmaya başladığında kaç yaşındaydın ve boyun kaçtı

kulakların burnun filan da büyüdü mü ve kullanmaya başladığında kaç yaşındaydın ve boyun kaçtı
Büyümedi 8 ay önce başladım sabah 1.77 akşam 1.75dim

oha mk 8 ayda 5-6cm uzattı mı
Beyler eğer bir stack hazırlayacaksanız ilk plaklarınıza baktırın benim açıktı büyüme şansımın olduğunu söyledi doktor

Eğer açık değilse ve stack hazırlıyorsanız yarra yediniz aq akrogemali olucanız

Beyler eğer bir stack hazırlayacaksanız ilk plaklarınıza baktırın benim açıktı büyüme şansımın olduğunu söyledi doktor

bizim genetik geç uzuyor zaten babam da geç uzamış. babam şu an 184 ben 187yim 17 yaşında. senin gibi 7-8 ay yapsam 192-193e çıkar mıyım ve aromasin eczanede ne diye geçiyor, direkt aromasin diyip mi alıcam, kaç gram

akrogemali olucanız
Ramadan Pray GIF by TRT

• JFL
Reactions: Uncle-Bully, Abhorrence, sentrix and 1 other person
bizim genetik geç uzuyor zaten babam da geç uzamış. babam şu an 184 ben 187yim 17 yaşında. senin gibi 7-8 ay yapsam 192-193e çıkar mıyım ve aromasin eczanede ne diye geçiyor, direkt aromasin diyip mi alıcam, kaç gram
Sana bilgi vermeyeyim chadler potansiyel düşman

Düşman yetiştirmeyelim

• So Sad
Reactions: AlainDelonFan
Sana bilgi vermeyeyim chadler potansiyel düşman

Düşman yetiştirmeyelim
ben mi chadim mk subhumanım. bi boyum var o da tam olsun bari

ben mi chadim mk subhumanım. bi boyum var o da tam olsun bari
Aromasin her eczanede bulunmaz gidip tek tek sorucaksın aromasin var mı diye varsa anlıyor zaten ama fiyatları uçtu 25mg var tek hapı tekte atma agzına ölürsün dışarda

Aromasin her eczanede bulunmaz gidip tek tek sorucaksın aromasin var mı diye varsa anlıyor zaten ama fiyatları uçtu 25mg var tek hapı tekte atma agzına ölürsün dışarda
25mg hapı 4e mi bölcem mk mikroskobik parçalar olurlar. toz yapıp götten mi vurulmak lazım yoksa içiyo musun oral yolla

• JFL
Reactions: Atsiz
25mg hapı 4e mi bölcem mk mikroskobik parçalar olurlar. toz yapıp götten mi vurulmak lazım yoksa içiyo musun oral yolla
Ben hap kırıcıyla kırmayı buradaki alp denen elemandan öğrendim aq daha önce kırmadan kullanıyordum anam sikiliyordu oturdugum yerde

agızdan alcan tabii ki

• +1
Ogluslarim DNA’niz boyunuzun kac olacigini santim santim kodladi. Bunun disina cikmanin tek yolu limb lengthening.

Akromegali olup Shrek gibi geziceniz etrafta amk.

• +1
Ogluslarim DNA’niz boyunuzun kac olacigini santim santim kodladi. Bunun disina cikmanin tek yolu limb lengthening.

Akromegali olup Shrek gibi geziceniz etrafta amk.
dna sana bir aralık veriyor. potansiyelini en yukarı çekebilmek senin elinde. pubertymaxx yapmış ve yapmamış, aynı genetik potansiyellerin arasında bile 7-8 cm fark olabiliyor

• +1
Reactions: Atsiz
dna sana bir aralık veriyor. potansiyelini en yukarı çekebilmek senin elinde. pubertymaxx yapmış ve yapmamış, aynı genetik potansiyellerin arasında bile 7-8 cm fark olabiliyor
:feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek:

You could do anything you want i promise you that. Keep grinding, keep hustling, shoot for your dreams.

Im telling you guys anything is possible.

-Jeremy Meek$

:feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek::feelskek:

You could do anything you want i promise you that. Keep grinding, keep hustling, shoot for your dreams.

Im telling you guys anything is possible.

-Jeremy Meek$
olm sende insan gibi iletişime geçme becerileri yok mu mk. hem ben zaten uzunum git 163lük babana söyle jeremy meeksin dediğini

olm sende insan gibi iletişime geçme becerileri yok mu mk. hem ben zaten uzunum git 163lük babana söyle jeremy meeksin dediğini
“187yim 17 yaşında”

Ulan essek herif 6.1 i uzun zannediyor :feelskek: :feelskek: :feelskek:

Hic turkiyede uzun kolpasina girmeyin ananizi sikerim her hafta 1.93+ bir kisi goruyorum.

“187yim 17 yaşında”

Hic turkiyede uzun kolpasina girmeyin ananizi sikerim her hafta 1.93+ bir kisi goruyorum.
tamamını okursan daha da uzamak için bilgi almaya çalışıyorum zaten. ayrıca evet 187 gayet ortalamanın üzerinde. 17 yaş boy ortalaması muhtemelen 180 filandır

“187yim 17 yaşında”

TR gençlerinin boy ortalaması 5'11 değil mi olm gayet de uzun adam.

abi en nefret ettiğim kendisiyle bu forumda böbürlenen insanlar bende o duruma düştüm mk. forumda bir dünya 170-173 civarı insan var onları kırmak istemezdim ama ne yazık ki yaşıtlarımızın ortalaması 180 arkadaşlar, sizde tipten kazanmaya bakın. ki genelde yakışıklılar kısa olur

atsız sadece el filminden mi anlaşılır plak omurga ve göğüs filmim var anlarsan atayim

atsız sadece el filminden mi anlaşılır plak omurga ve göğüs filmim var anlarsan atayim
El filmi çektirdin mi çektirdiysen yorumlayayım kardesim