İlaçla boy uzatılır mı?

beyler b*ran k*l*ycidan mk-677 alacağım yüksek doz kullanmayı düşünüyorum gymmax yapacağım tekrar
Baran hakkında çakma ürün iddiaları falan vardı. Özelden yazarsan bildiklerimi ve güvenilir bulduğum satıcıları yazabilirim. Burada yazmak yasak değilse buraya da yazarım.

Baran hakkında çakma ürün iddiaları falan vardı. Özelden yazarsan bildiklerimi ve güvenilir bulduğum satıcıları yazabilirim. Burada yazmak yasak değilse buraya da yazarım.
özelden paylaşırsan çok iyi olur dost bar*nla konuştum biraz da kolpa gibi geliyor bana

sabahın korunde test yaptırmak gibi bir huyun var galiba
Araştırdığıma göre saate göre gh salınımı değişiyomuş galiba bir daha yaptırcam oyuzden yine böyle az çıkarsa ve plaklarda açıksa gh almayı planlıyorum ailem izin vermezse intiharla tehdit edicem

1.70 yaş 20
Cocuklugunda hgh kullansan buyuk ihtimal 85 e kadar yolun varmis ama onemi yok çünkü cogu aile bu topa girmiyo 1.40 olsan dahi

• +1
  • So Sad
Reactions: elemanzelvadre and Abhorrence
Cocuklugunda hgh kullansan buyuk ihtimal 85 e kadar yolun varmis ama onemi yok çünkü cogu aile bu topa girmiyo 1.40 olsan dahi
aga 85 e kadar yolu olduğunu nası hesapladın la çok üzüldüm şimdi amk bence öyle bir potansiyelim yoktur ya annem 160 babam 171 fln akrabalık olarak en uzun sayılabilxek dayım var oda 1.80

aga 85 e kadar yolu olduğunu nası hesapladın la çok üzüldüm şimdi amk bence öyle bir potansiyelim yoktur ya annem 160 babam 171 fln akrabalık olarak en uzun sayılabilxek dayım var oda 1.80
Hgh eksikligin olmasına rağmen 170 olmandan belli onun dışında 85 olmasa bile en az dayın kadar olurdun cevremde babası kısacık olup sırf dayısı uzun olduğu için uzun olan bir sürü insan var kuzenim de dahil

• +1
Reactions: Abhorrence
Hgh eksikligin olmasına rağmen 170 olmandan belli onun dışında 85 olmasa bile en az dayın kadar olurdun cevremde babası kısacık olup sırf dayısı uzun olduğu için uzun olan bir sürü insan var kuzenim de dahil
Kahroldum :/

d3k2 takviyesi al yada doktordan reçete yazdırmasını iste bu testler ile her türlü yazar diğer türlü bi kortizol yüksek fakat o da sabah yaptırdığın içindir

hgh falan baktıraydın keşke
Knk selam orzax ocean d3k2 aldım sence günlük ne kadar kullanmalıyım üstünde yazan önerilen miktar 1 damla ama bu forumda günde 5 damla kullananı da görmedim değil
4EBE1036 086B 49DD 8338 A00A8E8A271C

Knk selam orzax ocean d3k2 aldım sence günlük ne kadar kullanmalıyım üstünde yazan önerilen miktar 1 damla ama bu forumda günde 5 damla kullananı da görmedim değil
View attachment 2490055
Ben 50 damla atiyodum. Ama 3-4 aydir kullanmiyorum.

Devlette nasıl baktırabilirim açık olup olmadığına
bra 20 yaşında yapcagin heightmaxxin getirisi olmayacaktır sadece cebinden götürür

• +1
Devlette nasıl baktırabilirim açık olup olmadığına
Umut yok etmek olarak falan da algılama cunku çocukluğunda kullananlar dışında öyle mistik sonuç alan pek yok harcadigin parayla kalirsin

• +1
O da zor dosi 20 ye göre daha şanslısın ama fikrimce aynı şeyler gecerli
Tek şans moneymaxx ve LL ama boy atmışım kapandigini dusunmuyorum

Tek şans moneymaxx ve LL ama boy atmışım kapandigini dusunmuyorum
Bluepillci andavallardan da değilim tek şans köpek gibi moneymaxx,devamlı kosturacaksin hic durmayacaksin,ah keşke boyum biraz daha uzun olsaydı tip yerinde lisede de ascendledim ama para benim icin her şeyden önemli,çünkü hayatın ne getireceğini biliyorum

Bluepillci andavallardan da değilim tek şans köpek gibi moneymaxx,devamlı kosturacaksin hic durmayacaksin,ah keşke boyum biraz daha uzun olsaydı tip yerinde lisede de ascendledim ama para benim icin her şeyden önemli,çünkü hayatın ne getireceğini biliyorum
aromasin ve mk 677 satin al steroidsiparis ten yasin 18 se 5-6 cm daha atarsin

aromasin ve mk 677 satin al steroidsiparis ten yasin 18 se 5-6 cm daha atarsin
Hiç gerçekçi değil emin misin biraz otistik düşüncelere kayiyor

plaklar aciksa her turlu atarsin
Boy atmışsın diyorlar son zamanlarda natural olarak ama bilmiyorum heightmaxx için almalı mıyım? Bana göre TC standartlarında orta boy ve htn,low tier chadlite yüz iyidir,yurtdışında da daha önemlidir face ama mesela Justin gibi celebheights den baktım 172-173 seyrediyor boyu ama biz Justin değiliz o ayrı ve son olarak Justin biraz feminine traits gibi o yüzden dünyaca ünlü

Kısacası bir insan social circlei iyiyse ve yüz departmaninda chadliteysa her türlü slayler bunlar benim efektif düşüncelerim tabiki karşı çıkan olur mu bilmem

Boy atmışsın diyorlar son zamanlarda natural olarak ama bilmiyorum heightmaxx için almalı mıyım? Bana göre TC standartlarında orta boy ve htn,low tier chadlite yüz iyidir,yurtdışında da daha önemlidir face ama mesela Justin gibi celebheights den baktım 172-173 seyrediyor boyu ama biz Justin değiliz o ayrı ve son olarak Justin biraz feminine traits gibi o yüzden dünyaca ünlü
synd123_ dcden ekle yardimci oluyum sana gore facial rating yapip tavsiye veririm heightmaxx stack paylasirim

synd123_ dcden ekle yardimci oluyum sana gore facial rating yapip tavsiye veririm heightmaxx stack paylasirim
Sen Godzilla değilsin dimi amk

• +1
Reactions: Atsiz
plaklar aciksa her turlu atarsin
12 yasindan itibaren 4 5 sene hgh alanlar 10 cm falan uzarken bu adam 18 yaşında mk ve aromasinle 6 cm mi atcak simdi

• +1
12 yasindan itibaren 4 5 sene hgh alanlar 10 cm falan uzarken bu adam 18 yaşında mk ve aromasinle 6 cm mi atcak simdi
Kral zor da amk arkadaşa dinletemedim

• +1
Reactions: BugraSA
Aromasinde 1 gün bile doz kaçırırsan direk kapanır boyun sikim kadar olur sonra dikkat etmen lazım
La guidedan bilgi satcan madem bari duzgun oku aq aromasinde degil letrozole ve arimidexde doz kaçırırsan kapaniyo

• +1
Reactions: Abhorrence and Atsiz

Users who are viewing this thread

Back