İlaçla boy uzatılır mı?

Kanka şanslısın açık Greulich pyle atlası kullanarak kendinde ölçebilirsin

Acil aromasin temin et.
Parmaklar kapanmışta bilek açık gibi, bu da 14-15 falan yapıyor herhalde. Saolsun eğer mucize olursa 180 olursam senin için güzel karılar götüreceğim

• JFL
Reactions: Atsiz
we need raid spray over here due to the abundance of roaches
Östrojen büyümeyi sınırlar ve şuan ortalama bir erkeğin östrojen değeri yüksek.

Genetiğinin istediği boy... zaten ben kimseye plakların kapalıysa kullan demedim ki. Plakları açıksa birinin GH ile genetik potansiyelinin zirvesine ulaşacak ha aromasin ile zaten o plak kapanışını yavaşlatacak.

TR'deki çoğu erkek genetik potansiyeline ulaşamadan kısa-bodur kalıyor bunun nedeni yedikleri besin ve sağladıkları östrojen

Ya beşeri ilaç kullanma. yan etkisiz MARAL KÖKÜ tozu var bizzat kendim kullandım denemek isteyen (nurbaldan temin edebilir) anabolik steroid etkisi var.

rinoplasti ve bimax tarzı ameliyat geçiren biri aromasin kullansa bir zararı olur mu lan kemiklerini değiştiriyorlar sonuçta

Parmaklar kapanmışta bilek açık gibi, bu da 14-15 falan yapıyor herhalde. Saolsun eğer mucize olursa 180 olursam senin için güzel karılar götüreceğim
Aromasin için her sabah 6,25 mg yeterli mi?

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Zenginsen HGH / MK667 + Vitamin D/Calcium/Protein megadose paşa gibi uzarsın

Aromasinde 1 gün bile doz kaçırırsan direk kapanır boyun sikim kadar olur sonra dikkat etmen lazım

Zenginsen HGH / MK667 + Vitamin D/Calcium/Protein megadose paşa gibi uzarsın
yüksek protein saçmalıktan ibaret biri 20 gr protein alır sen 50 gr alsan da onun ki gibi sindiremezsin.

yüksek protein saçmalıktan ibaret biri 20 gr protein alır sen 50 gr alsan da onun ki gibi sindiremezsin.
e tamam? o zaman daha çok alıcaksın ki o adamın 20gr dan aldığını alacağın şekilde olacak

her insan aynı değil genetik faktörler var eyvallah eşitlemeye oynayacaksın

istediğin kadar HGH al protein olmadan uzaman fizyolojik olarak imkansız

şöyle düşün

boyun bir bina. bina da çalışan işçiler HGH, binanın kullandığı beton, tuğla vs protein.

istersen bina üzerinde 100 bin tane isçi çalışsın (HGH megadose) ama yeterli malzeme yoksa bina kısa kalır (protein/kalisyum/vitamin eksiği)

şu iki haritaya bak derim (tüketilen protein miktarı vs boy ortalaması)

1695642748133

1695642794453

• JFL
e tamam? o zaman daha çok alıcaksın ki o adamın 20gr dan aldığını alacağın şekilde olacak

her insan aynı değil genetik faktörler var eyvallah eşitlemeye oynayacaksın

istediğin kadar HGH al protein olmadan uzaman fizyolojik olarak imkansız

şöyle düşün

boyun bir bina. bina da çalışan işçiler HGH, binanın kullandığı beton, tuğla vs protein.

istersen bina üzerinde 100 bin tane isçi çalışsın (HGH megadose) ama yeterli malzeme yoksa bina kısa kalır (protein/kalisyum/vitamin eksiği)

şu iki haritaya bak derim (tüketilen protein miktarı vs boy ortalaması)

View attachment 2451740
View attachment 2451741
Hayatında hiç protein sentezi diye bir şey duydun mu?

B kompleks vitaminler, testosteron optimizasyonları ile protein sentezini arttırmak mümkün.

Kaldı ki lösin alarak zaten protein sentezini maksimuma çıkarabiliyoruz.

Yani dehşet protein alıp ishal olacağınıza Protein sentezinizi optimize edin.

• Hmm...
  • +1
Reactions: szolliontaraelis and chadmanlet04
Hayatında hiç protein sentezi diye bir şey duydun mu?

B kompleks vitaminler, testosteron optimizasyonları ile protein sentezini arttırmak mümkün.

Kaldı ki lösin alarak zaten protein sentezini maksimuma çıkarabiliyoruz.

Yani dehşet protein alıp ishal olacağınıza Protein sentezinizi optimize edin.
tldr 🧬

Belli zaten megathreadlerden okuduklarını yazmışsın avel.
burda tek bilgili olanlar greyceller ismi farklı renk olan kişiler shitposting için geliyor

• JFL
burda tek bilgili olanlar greyceller ismi farklı renk olan kişiler shitposting için geliyor
Dostum bir bilgi veriyorsan onu deneyimlemen lazım;

Serum proteinler karaciğerde sentezlenir bu proteinlerin en önemlisi albümindir.

Albümin karaciğer sentezinin kapasitesini gösterir.

Yüksek protein karaciğer için tehlike unsurudur.

• +1
Reactions: szolliontaraelis and chadmanlet04
HGH almak mantikli(veya artirici daha ucuz turevleri) ama AI alip ostrojeni dusurmek bana cok aptalca geliyor

Ostrojen insanlarin dusunmedigi kadar anabolic bir hormon. Olmadan ne kas gelisimi ne cinsel fonksiyon ne de buyume olur(IGF artisida sagliyor)

hele buyume hormonu almadan AI almak en aptalca sey olabilir dolayli yoldan buyume hormonunuda dusuruyorlar jfl

o yuzden almaya karar verirsende aromasin veya arimidexten uzak dur, eminim yukarda iyi bilgi verenler vardir gyme cikiyorum okuyamadim gl hf

Aromasinde 1 gün bile doz kaçırırsan direk kapanır boyun sikim kadar olur sonra dikkat etmen lazım
Aromasin'de estrogen rebound olmaz çünkü suicide inhibitordür Arimidex ve Letrozole'un aksine. Yani doz kaçırması bi sikim değiştirmez. 3k postun var at yarrağı bunu da bil bi zahmet.

• JFL
  • +1
Reactions: Atsiz and chadmanlet04
Aromasin'de estrogen rebound olmaz çünkü suicide inhibitordür Arimidex ve Letrozole'un aksine. Yani doz kaçırması bi sikim değiştirmez. 3k postun var at yarrağı bunu da bil bi zahmet.
Yio

• +1
Reactions: Xavier
Aga bende bilmiyom. Zaten senin postları gördüm ondan başlıyacağım, sana yazmayı düşünüyordum bunun içni

Aaa çok fazla bilgi kirliliği var lan. Oynadığım kumar umarım tutar

Aaa çok fazla bilgi kirliliği var lan. Oynadığım kumar umarım tutar
Ben şuan her iki günde bir sabahları kahvaltıdan sonra 6.25mg aromasin alıyorum. Daha önce yaptırdığım kan testinde total test referansın üstünde çıkmıştı ama SHBG ve Estradiol değerlerim ref. aralığının orta-üst değerindeydi, prolaktin ise erkekler için olan üst değerin de çok az üstündeydi. Şuan çok daha iyi hissediyorum ve biraz daha bu dozda almaya devam ettikten sonra her gün 6.25mg almaya başlarım heralde.

Bu arada özeldeki doktor hormon değerlerim hakkındaki fikirlerimi duyunca başından savdı. Bu andaval orospu çocukları nasıl mezun olabiliyor amk?

• +1
  • JFL
Reactions: Xavier and Atsiz
Ben şuan her iki günde bir sabahları kahvaltıdan sonra 6.25mg aromasin alıyorum. Daha önce yaptırdığım kan testinde total test referansın üstünde çıkmıştı ama SHBG ve Estradiol değerlerim ref. aralığının orta-üst değerindeydi, prolaktin ise erkekler için olan üst değerin de çok az üstündeydi. Şuan çok daha iyi hissediyorum ve biraz daha bu dozda almaya devam ettikten sonra her gün 6.25mg almaya başlarım heralde.

Bu arada özeldeki doktor hormon değerlerim hakkındaki fikirlerimi duyunca başından savdı. Bu andaval orospu çocukları nasıl mezun olabiliyor amk?
Test sonucuma baksana aromasini kestiğimde estradiol arttı

Attachments

• photo_2023-09-25_20-10-15.jpg
    photo_2023-09-25_20-10-15.jpg
    75.9 KB · Views: 0
Amk sizde tıp öğrencileri kadar biliyors

Aga teşekkürler yazın için. Boyunda şimdilik bir etki oldu mu?
Ve 6.25 mg dediğin hapı 2ye bölmeyi mi kast ediyorsun. 2 günde bir yarım hap yani.

Bide başka ilaçlarda lazım mıdır, birisi hgh falan da alın diyordu

Bu arada aromasin dövüş sporları müsabaklarında streoit olarak geçer mi

Amk sizde tıp öğrencileri kadar biliyors

Aga teşekkürler yazın için. Boyunda şimdilik bir etki oldu mu?
Ve 6.25 mg dediğin hapı 2ye bölmeyi mi kast ediyorsun. 2 günde bir yarım hap yani.

Bide başka ilaçlarda lazım mıdır, birisi hgh falan da alın diyordu
2 günde bir hapın dörtte biri.
Test sonucuma baksana aromasini kestiğimde estradiol arttı
Önceden yaptırdığın bir test var mı? Buna baktığımda e2 ve shbg inanılmaz yükselmiş. Benim bildiğim kadarıyla aromasin kullanmayı bıraktan sonra eski haline geri dönmüş olması gerek. Ya eskiden de bu şekildeydi, ya da bu yeni çevresel bir gelişme. Total test fazla ama shbg fazla olduğundan free test az oluyo o yüzden total test in fazla olmasının bir anlamı kalmıyo. E2 de o sebeple fazla yüksek ihtimal.

Last edited:
  • +1
Reactions: Yagizzosbir
Bu arada aromasin dövüş sporları müsabaklarında streoit olarak geçer mi
Hayır, ama aromasin vücutta DHT'den daha az testosteron dan daha fazla androjenik bir maddeye dönüşüyor. Yanlış hatırlamıyosam 25mg aromasin den 10mg ı bu androjenik maddeye dönüyor.

• +1
Reactions: Yagizzosbir
2 günde bir hapın dörtte biri.

Önceden yaptırdığın bir test var mı? Buna baktığımda e2 ve shbg inanılmaz yükselmiş. Benim bildiğim kadarıyla aromasin kullanmayı bıraktan sonra eski haline geri dönmüş olması gerek. Ya eskiden de bu şekildeydi, ya da bu yeni çevresel bir gelişme. Total test fazla ama shbg fazla olduğundan free test az oluyo o yüzden total test in fazla olmasının bir anlamı kalmıyo. E2 de o sebeple fazla yüksek ihtimal.
Evet var fakat enabızda goremıyorum 3-4 ay once yaptırdım doktorum anormal artıs var dedi jinekomasti mi olacaz yoksa

Açılın boy uzatma hakkında, sizlere yeni 2023 super bo$$ aston martin tekniğini getirdim. Şunu boynuna dolayıp ağırlığını vererek kullanıyorsun kardeşim:

1695994323104

Süreç yavaş olabilir ama her ay 0.5 santim koyarsın. :feelswhy:

• JFL
  • Ugh..
Reactions: InSplit and 2025 chad candidate
Açılın boy uzatma hakkında, sizlere yeni 2023 super bo$$ aston martin tekniğini getirdim. Şunu boynuna dolayıp ağırlığını vererek kullanıyorsun kardeşim:

View attachment 2460418

İntihar şakası herkes anlamaz 🤣🤣🤣🤣🤣

• +1
  • JFL
Reactions: Abhorrence and 2025 chad candidate

View attachment 2460418

Keşke küçüklüğünde yapsaydın bu dediğini zavallı bir orospu çocuğusun sen niye yaşıyorsun ki? ölsen kimin umrunda olacak.

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate
Yaş 17, bugün doktora gittim. Plaklarım kapanmamış, doktor ilgisizdi umarım yanlış görmemiştir.

Neyse şimdi neyi ve ne kadar kullanmam lazım. Aromasin kullanmayı düşünüyorum ama ne kadar kullanıcağım bilmiyorum. Ve kullanıpta cidden etkisini gören var mı
bro cüce değilsen boyu fazla önemseme. 160 arkadaşım(mtn) var daha yeni nişanlandı, 170(mtn) arkadaşım haftaya nişanlanıcak. piyasa değerini düşürür vs. ok ama sırf boy yüzünden it's over diyemeyiz.

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
bro cüce değilsen boyu fazla önemseme. 160 arkadaşım(mtn) var daha yeni nişanlandı, 170(mtn) arkadaşım haftaya nişanlanıcak. piyasa değerini düşürür vs. ok ama sırf boy yüzünden it's over diyemeyiz.
Knk tipim bence iyi mtn-htn falanımdır. Ama boyu sadece kız için değil, ortamda dominantlık içinde istiyorum

Last edited:
Agziniza takmissiniz yok “NPC” yok bilmem ne.

Herkes NPC ama sen degilsin kardesim. Sen ve senin gibi “zeki” arkadaslarin degilsiniz.

Herkesle ayni seyleri, ayni zamanda yaparsin ama farklisiniz dostum. Sentient varliklarsiniz matrixten kacacaksiniz, evet yapacaksiniz.

Herkes NPC fakat bilinmeyen bir varyasyondan dolayi sen degilsin karde$im.
Deluzyonel orospu cocuklari. Beyniniz nasil da size farkli oldugunuzu inandirmis :lul::lul:

• JFL
  • Ugh..
Reactions: InSplit and 2025 chad candidate
Agziniza takmissiniz yok “NPC” yok bilmem ne.

Herkes NPC ama sen degilsin kardesim. Sen ve senin gibi “zeki” arkadaslarin degilsiniz.

Herkesle ayni seyleri, ayni zamanda yaparsin ama farklisiniz dostum. Sentient varliklarsiniz matrixten kacacaksiniz, evet yapacaksiniz.

Herkes NPC fakat bilinmeyen bir varyasyondan dolayi sen degilsin karde$im.
Deluzyonel orospu cocuklari. Beyniniz nasil da size farkli oldugunuzu inandirmis :lul::lul:
Okumadım

kapanmadıysa uzatabilirsin tabii ki hormonel değerlerin hoppidi hoppidi uçurturttuktan sonra vücut dur kardeşim senin potansiyel 180 diyip durcak hali yok ya

kapanmadıysa uzatabilirsin tabii ki hormonel değerlerin hoppidi hoppidi uçurturttuktan sonra vücut dur kardeşim senin potansiyel 180 diyip durcak hali yok ya
Potansiyel 180 ise iyidir eyw

Beyler bende kendimce boy hakkında araştırmamı yapmıştım ama sizler benden daha bilgili abilere benziyorsunuz dahiliyeden kan testi yaptırdım yakın bir zamanda bilek ayak ve omurga röntgeni de çektirmeyi planlıyorum tüm sonuçlarımı burada paylaşıcam bana yardımcı olursanız inanılmaz mutlu olurum yaşım 20 oldu ama içimde hala bir umut var şimdiden teşekkür ederim <3

• JFL
Reactions: yossikohen
Beyler bende kendimce boy hakkında araştırmamı yapmıştım ama sizler benden daha bilgili abilere benziyorsunuz dahiliyeden kan testi yaptırdım yakın bir zamanda bilek ayak ve omurga röntgeni de çektirmeyi planlıyorum tüm sonuçlarımı burada paylaşıcam bana yardımcı olursanız inanılmaz mutlu olurum yaşım 20 oldu ama içimde hala bir umut var şimdiden teşekkür ederim <3
sizce yaptırmam gereken başka hormon testi var mı

d3k2 takviyesi al yada doktordan reçete yazdırmasını iste bu testler ile her türlü yazar diğer türlü bi kortizol yüksek fakat o da sabah yaptırdığın içindir

hgh falan baktıraydın keşke
Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim bunları devlet hastanesinde dahiliyede yaptırmıştım aynı doktordan hgh igf testi fln isteyebilirmiyim acaba yoksa onun için başka bir doktordan randevu mu almalıyım tekrar tşk <3

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim bunları devlet hastanesinde dahiliyede yaptırmıştım aynı doktordan hgh igf testi fln isteyebilirmiyim acaba yoksa onun için başka bir doktordan randevu mu almalıyım tekrar tşk <3
danış ona

• +1
Reactions: user204
Ne varmış testosteronumda ?
total t çok düşük aq benim peder 50 yaşında kan testinde onun bile 800lerde çıkmıştı

• Woah
Reactions: elemanzelvadre
beyler b*ran k*l*ycidan mk-677 alacağım yüksek doz kullanmayı düşünüyorum gymmax yapacağım tekrar

2022 de yaptırdığım testi incelerken gözüme büyüme hormonu kısmı çarptı bir baktım değerim 0.05 referans değeri ise 0-8.6
BF930CC9 46F8 42EF 97FF 22D55266BEFC

• JFL

Users who are viewing this thread

Back