boy mevzusu

Oç adamın yaşadığı ülke Beyazların ülkesi değil senin gibi etnik boktenlilerin olduğu bir ülke.Beyazlar arasında MTN demek TC de minimum HTN demektir.Ayrıca boyunu da yaz sonuçta 179 ama 1 2 seneyede 185 olacak.
Kendini at mog battle yap erkeksen hadi ?
Erkekliği senden mi öğrenecem top sen git sevdiigm kızı tipsizler sikiyor diye ağla allahini siktigimin çocuğu ananı siktirtme o cukubixx e falan da mtn diyolar o da mi htn oluyor

Sen low IQ ezik bir orospu evladısın

• JFL
Reactions: Xavier
Bana da mtn diyolar
At kendini kıyasla OPla.Eğer Opu mogluyorsan haklısın derim geçerim.
Anstruma Low MTN Orba HTN diyenlerin olduğu bir yer burası.
Erzurum ünide okuyup ingilizce bilmeyen adam bana Low IQ diyor amk eşşeği

Last edited:
  • JFL
At kendini kıyasla OPla.Eğer Opu mogluyorsan haklısın derim geçerim.
Anstruma Low MTN Orba HTN diyenlerin olduğu bir yer burası.
Erzurum ünide okuyup ingilizce bilmeyen adam bana Low IQ diyor amk eşşeği
Kardeş sen git donanım haber de kızlar efendi erkek sevmez piç olacan ağzın laf yapacak konusu aç alfa beta muhabbeti yap

Kardeş sen git donanım haber de kızlar efendi erkek sevmez piç olacan ağzın laf yapacak konusu aç alfa beta muhabbeti yap
Bunu 170 40 kilo köse mi diyor ?
Git HRT al femboy ol amk o tiple o vücutla özellikle o omuzla nereye ascendliyon dal yarrak.
https://incels.wiki/w/Trannymaxxing
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bak buraya çözümünü attım senin gibi kılsız tüysüz zayıf kısa inceller için en baba çözüm.

Last edited:
Sen benim fotoğrafımı gordugune emin misin
Gördüm amk gördüm.Saçların kıvırcık omzun dar sakalın yok boyunda kısa.Over kere over ya rope yada trannymaxxxing.Allah kurtarsın kardeş seninde imtihanın bu

• JFL
Reactions: Deleted member 21931
Bunu 170 40 kilo köse mi diyor ?
Git HRT al femboy ol amk o tiple o vücutla özellikle o omuzla nereye ascendliyon dal yarrak.
https://incels.wiki/w/Trannymaxxing
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bak buraya çözümünü attım senin gibi kılsız tüysüz zayıf kısa inceller için en baba çözüm.
Sen ne anlatıyon amina kodumun evladı sen sevgilisinin sikilmesinden zevk alan cuckold bir alagavatsin ahahhahahahhaa aptal orospu evladı
Boy 175 kilo 68 amk salağı sakalları da kestim senin gotun varsa fotoğrafını at mog battle yapalım yarram

@StuntmanMike @Godzilla_00

Mog battle yapın bitsin kavga madem ikinizden biri orospu çocuğu buna biz karar verelim

• JFL
  • +1
Reactions: SocietyIsSolipsistic and szolliontaraelis
@StuntmanMike @Godzilla_00

Mog battle yapın bitsin kavga madem ikinizden biri orospu çocuğu buna biz karar verelim
stuntman incel bir orospu evladıdır sevgilisinin sikilmesinden zevk alır öyle bir alagavattir etnikler bunun sevdiği kızı sikiyor diye hep ağlar bunun yazdıklarına bak hep aynı tema

stuntman incel bir orospu evladıdır sevgilisinin sikilmesinden zevk alır öyle bir alagavattir etnikler bunun sevdiği kızı sikiyor diye hep ağlar bunun yazdıklarına bak hep aynı tema
Orospu çocuğu boyum kısa adam yerine konmuyorum 21 senedir elimi sikiyorum redpill hayatımı sikti diyen sen değil misin ?
Herkes moglanır bende elbette moglandım sende moglandın ama sen egona bir türlü hakim olamıyorsun.Opa yaptığım yorumu aldın nereye getirttin.
Anana sövmüşüm gibi tepki verişinden belli oç gerçek hayatta karşıma çıksan 1 dakika duramazsın yabancı forum diye sallayıp sallayıp duruyorsun

Orospu çocuğu boyum kısa adam yerine konmuyorum 21 senedir elimi sikiyorum redpill hayatımı sikti diyen sen değil misin ?
Herkes moglanır bende elbette moglandım sende moglandın ama sen egona bir türlü hakim olamıyorsun.Opa yaptığım yorumu aldın nereye getirttin.
Anana sövmüşüm gibi tepki verişinden belli oç gerçek hayatta karşıma çıksan 1 dakika duramazsın yabancı forum diye sallayıp sallayıp duruyorsun
Lan siktir git amk salağı sen ratelemekten ne anlarsın hem o elemanın tipini hem kendi tipimi ratelettim şimdilik 4 kişiye sordum 3 ü mtn dedi diğeri bana 5.5 diğerine 4.5 verdi sen salak bir orospu evladısın zaten senin yorumlarını falan ciddiye almıyorum daha da sana cevap veremeyecem

@Godzilla_00 ezik bir orospu evladıdır, bar tuvaletlerinde de pavyoncu kürt ağalara götünü kondomsuz siktiriyodur.

• +1
Reactions: StuntmanMike
  • Love it
Yaşadığın yeri söyle de gelip bi ananı sikerek kevgir edeyim andaval piç seni.
Senin gibi orospu evladını öldürerek elimi kana bulayıp hayatımı sikemem daha da cevap vermeyecem sizin gibi itlere

• +1
Allahini siktigimin evladı kes sesini
Manlet framelet orospu evladı seni ahahahahah. Yolda yürürken görsem yanlışlıkla üstüne basarım gelmiş burda saydırıyo ahahahahah

• Love it
JFL siktigimin manletlari 1.85’i uzun boy zannediyor da face>height muhabbeti yapiyor :lul::lul::lul::lul:

IMG 1608

Z kusaginda TC DAHIL uzun 1.93 (yalin ayak)’dan baslar.

Soyle dusunun 1.85 ile 1.78 arasindaki 7 cm 93 ilen 85 arasinda var. Goze carpiyor foidlere cok halo yapiyor.

Sizin ben niye face cope yaptiginizi biliyorum. “Cirkinim knk mog yiyorum” diyerek bir cuce olmadiginiza kendinizi inandiriyosunuz.

Tam saklabansiniz amk.

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 26991, Xavier and StuntmanMike
amk mevzunun bu kadar boka saracağını bilsem konu açmazdım amk ben de chadlite olmadımı biliyorum,gerçekci olmak lazım sormamdaki amaç eksiklerimi görmek öneri almak godzillada iyi tavsiye verdi tesekkur ederim kendisine,kendimi düzeltip 8/10 olsam yeter fazlasına surgerymaxxing lazım uğrasmak istemem iyi aksamlar

noluyo burda amına koyim herkes birbirine girmiş.

Forumun bende dahil 100%ünü moglarsın ileride.
Sakalı keser 185 olursan direk chadlite seviyesine gelirsin bence.
Sakal kötü duruyor 16 yaşındasın sen ve suratın pretty boya yatkın keçi sakalı kötü duruyor yinede şu anki halin bile baya iyi.
Açıkçası MTB seviyesine kadar olan kızların sana mesaj atması yavşaması gerekli
buna ilerde chadlite diyen biri bıraksın şu işleri çocuğun fotosunu konuştuğum tüm kızlara atsam boyuda 190 desem ağır taşak geçerler en kötü normie olur

• +1
Reactions: Deleted member 21931