boy mevzusu

leonisdeutsch

leonisdeutsch

Iron
16 yaşındayım 1.80 boyum var bazen kısa geliyor bazen uzun daha da uzarim biliyorum ama fikir almak istedim.

16 yaşındayım 1.80 boyum var bazen kısa geliyor bazen uzun daha da uzarim biliyorum ama fikir almak istedim.
1.75 uzeri tip ve sosyal olman çevren olması çok daha önemli
5 cm ayakkabı al giy 1.85 olursun ama tipin iyi değilse yine yarra yedin
Senin sorunun boy değil

• +1
Reactions: leonisdeutsch
tipim iyi arkadaslarim ve cevremdeki kizlar yakışıklısın der ama bir arkadaş kampüste 1.80 civari kısa gibi görülüyor demisti o yüzden sordum.
tesekkurler

tipim iyi arkadaslarim ve cevremdeki kizlar yakışıklısın der ama bir arkadaş kampüste 1.80 civari kısa gibi görülüyor demisti o yüzden sordum.
tesekkurler
Fotoğrafını at çoğu kişi kendini olduğundan daha yakışıklı güzel zanneder

Kafayı yicem amına koyim
Aga çoğu kişinin tipi çöp olduğu için boyu kafaya takıyorlar birisi neden bu forum dışında çoğu kişi boy hakkında konuşuyor ve tipten bahsetmiyor diye sormuştu Forevergymcelling şöyle cevap verdi

They don’t know shit about aesthetics

most guys are deluded and think they have a handsome face. they’d rather believe their height is the issue, because they can cope with the fact that they’re still desirable to short girls who are more likely to overlook their manletism because of their ‘handsome’ face.

If they were to admit that they are ugly, they’d have to face the fact that it’s over, regardless of the female’s height

Plus height is quantifiable, face, not so much. Especially for bluepillers

We even have faggots on this so-called ‘blackpilled’ forum who can’t accept that face is king

• +1
Reactions: SocietyIsSolipsistic
Kafayı yicem amına koyim
Ben instada çok görüyorum elemanın tipi çöp ya saçı kel ya recessed ya da sıradan Normie ama sorunun boy olduğunu dusunuyolar eğer öyleyse git 6-7 cm ayakkabı giy ve 1 ay öyle takil sorunun tip mi boy mu belli olur

• +1
tesekkurler
16 yaşında 180 e nasıl kısa diyorlar aklım almıyor amk. 16 lan 16. o arkadaşın mal aga seni kıskanıp moralini bozmak istemiş olabilir. arkadaşının boy tip kaç? Bu arada 16 yaşında 180 gayet iyi kafana takıyorsan git mk 677 aromasin veya hgh kullan tabii bunları yapmıcaksın büyük ihtimal ki yapmana da gerek yok boyun iyi.

• +1
Reactions: leonisdeutsch and Deleted member 21931
16 yaşında 180 e nasıl kısa diyorlar aklım almıyor amk. 16 lan 16. o arkadaşın mal aga seni kıskanıp moralini bozmak istemiş olabilir. arkadaşının boy tip kaç? Bu arada 16 yaşında 180 gayet iyi kafana takıyorsan git mk 677 aromasin veya hgh kullan tabii bunları yapmıcaksın büyük ihtimal ki yapmana da gerek yok boyun iyi.
Tam 180 değildir.Tahmini 177 falandır.180 z neslinde normal sanırım arkadaş 190+ olmak istiyor.186 falan olur

180-190 arası çok fazla incel var Kendimle birlikte 5 tane 180, 186, 189 tanıdık var 185 altına artık uzun olmayan anlamında kısa deniliyor Yeni normal 6'1" Moral bozulması diye bir şey yok gerçekler acıdır

Aga çoğu kişinin tipi çöp olduğu için boyu kafaya takıyorlar birisi neden bu forum dışında çoğu kişi boy hakkında konuşuyor ve tipten bahsetmiyor diye sormuştu Forevergymcelling şöyle cevap verdi

They don’t know shit about aesthetics

most guys are deluded and think they have a handsome face. they’d rather believe their height is the issue, because they can cope with the fact that they’re still desirable to short girls who are more likely to overlook their manletism because of their ‘handsome’ face.

If they were to admit that they are ugly, they’d have to face the fact that it’s over, regardless of the female’s height

Plus height is quantifiable, face, not so much. Especially for bluepillers

We even have faggots on this so-called ‘blackpilled’ forum who can’t accept that face is king
Şu boyun önemini bir gün size Türkçe'de anlatacağım da ben yazacam siz anlamayacaksınızdan korkuyorum
Evet uzun olmak kesin bir çözüm değil ama en azından yalnız kalman imkansız Eğer 195den uzunsan foidlerin %30 civarı peşinden gelecek 190 üstü için de bu pek değişmiyor
Bu boylarla kızlarla arkadaş olma sorunu yaşama ihtimalin de çok düşük oralardan da bir şeyler geliyor
170 olduğu için 155 kızın kendisinden kaçtığı sınıf arkadaşım vardı boş sallamayın burada

Below 6' Height is King

Şu boyun önemini bir gün size Türkçe'de anlatacağım da ben yazacam siz anlamayacaksınızdan korkuyorum
Evet uzun olmak kesin bir çözüm değil ama en azından yalnız kalman imkansız Eğer 195den uzunsan foidlerin %30 civarı peşinden gelecek 190 üstü için de bu pek değişmiyor
Bu boylarla kızlarla arkadaş olma sorunu yaşama ihtimalin de çok düşük oralardan da bir şeyler geliyor
170 olduğu için 155 kızın kendisinden kaçtığı sınıf arkadaşım vardı boş sallamayın burada

Below 6' Height is King
Senin boyun 1.80 değil mi 5 cm ayakkabı giy 1.85 sin ama tipin mtn veya altiysa senin şansın 1.78 htn veya chadlite olana göre çok daha düşük

Below 6' Height is King
cope aga cope 180 ve üstü mükemmel boy tr de en kötü gymmax 180 olursn aq

Senin boyun 1.80 değil mi 5 cm ayakkabı giy 1.85 sin ama tipin mtn veya altiysa senin şansın 1.78 htn veya chadlite olana göre çok daha düşük
aga anlamak istemedikleri bu zaten 175 de olsan 180 de olsan 4 cm ayakkabı 3 cm shoelift kullanabilirler. 172 altı over ona ben de katılıyorum.

Last edited:
  • +1
Reactions: Deleted member 21931
Köyde yaşamıyoruz oğlum 6 cm tabanlı ayakkabı giyiyorum Üniversitede normal kalıyorum
Son finalimde bir kız vardı sevgilisi kapıdan uzundu keza kapı görmek buralarda normal
Ben Türk kızının oyunlarıyla uğraşmak şaklaban olmak istemiyorum öyle de yapmak için 190 falan olman lazım

Köyde yaşamıyoruz oğlum 6 cm tabanlı ayakkabı giyiyorum Üniversitede normal kalıyorum
Son finalimde bir kız vardı sevgilisi kapıdan uzundu keza kapı görmek buralarda normal
Ben Türk kızının oyunlarıyla uğraşmak şaklaban olmak istemiyorum öyle de yapmak için 190 falan olman lazım
2.5 cm tabanlık giy 188.5 hadi oranın ortalaması ayakkabıyla beraber max 180 bana göre 176 falandır abartıyonuz aga. He türkler shoe lift kullansa neyse dicem aq 180 isen tipe bakıyor aga olay. En kötü gymmax yaparsın, 190 ayakkabıyla 192-193 zarganaya karşı 188 shoeliftli adamın smvs çok daha yüksektir

• +1
Reactions: Deleted member 21931
Tipin ne ltn mi mtn mi htn mi

2.5 cm tabanlık giy 188.5 hadi oranın ortalaması ayakkabıyla beraber max 180 bana göre 176 falandır abartıyonuz aga. He türkler shoe lift kullansa neyse dicem aq 180 isen tipe bakıyor aga olay. En kötü gymmax yaparsın, 190 ayakkabıyla 192-193 zarganaya karşı 188 shoeliftli adamın smvs çok daha yüksektir
Türklerin çoğu subhuman tipi gerçekten htn olan elemanların sayısı bile çok azdır

1.80 + htn + sosyal çevre ortalığın anasını siker

180-185 arası kampüslerde normal boy. 6+/10 bir yüzünüz varsa iş yaparsın. Özellikle socialmaxxed isen.
Ama boy halo'su 187-190'dan falan başlıyor

6 cm tabanlı ayakkabıyı nerden buldun aq, nike'da falan airmax 720 var 4.2 cm koyuyo o da celebheigtsten baktım liftlerle falan 5 küsürü bulur da 6 olunca ayakkabıdan çıkmıyo mu ayağın nası iş o link falan varsa atsana merak ettim veya sistemin nasıl.

Tam 180 değildir.Tahmini 177 falandır.180 z neslinde normal sanırım arkadaş 190+ olmak istiyor.186 falan olur
ayakkabisiz 179 um bulunduğum ortama göre kısa kalıyorum ortalaması 1.85 o yüzden böyle hissediyor olabilirim boya öyle çkm kafayı taktığım yok zaten boy olmazsa tipimi düzeltirim yks bitsin spora başlıcam zaten bir eksiğimizi başka bir şekilde kapatırız her türlü

IMG 20230612 190137 670
tipim böyle jawline'ım zayıf bence bir de yüz yağım var bu sene +10 kg aldım.önerilere açığım ne değiştirebilirim

View attachment 2356674 tipim böyle jawline'ım zayıf bence bir de yüz yağım var bu sene +10 kg aldım.önerilere açığım ne değiştirebilirim
Senin ergenliğin tamamen bitmiş boyun daha fazla uzamaz ama zaten boyun iyi 5 cm ayakkabı giy yeterli olur

Tip olarak dudaklar en büyük failon ve düzeltmesi daha zor ama belki kendin dudağını buzmus olabilirsin onun haricinde saçlar kaş ve gözler iyi çene yapın asimetrik ve alt çene biraz küçük gibi

Bi çene estetiğine ve dudaklara bak şuanda 10/6 gibi

• JFL
Reactions: Xavier
ayakkabisiz 179 um bulunduğum ortama göre kısa kalıyorum ortalaması 1.85 o yüzden böyle hissediyor olabilirim boya öyle çkm kafayı taktığım yok zaten boy olmazsa tipimi düzeltirim yks bitsin spora başlıcam zaten bir eksiğimizi başka bir şekilde kapatırız her türlü
Nerde yaşıyorsun

Senin ergenliğin tamamen bitmiş boyun daha fazla uzamaz ama zaten boyun iyi 5 cm ayakkabı giy yeterli olur

Tip olarak dudaklar en büyük failon ve düzeltmesi daha zor ama belki kendin dudağını buzmus olabilirsin onun haricinde saçlar kaş ve gözler iyi çene yapın asimetrik ve alt çene biraz küçük gibi

Bi çene estetiğine ve dudaklara bak şuanda 10/6 gibi
dudaklarım hafif büzük burada çene yapım hala arkaya doğru yatmayı halledememiş olmak ve yıllarca ağızdan nefes aldığım için kötü ama mewingle düzeltirim.boyum da 185 olsa yeter 90+ olma gibi bir hayalim yok onun haricinde bunları düzeltip 8/10 olsam yeter tavsiyen için sağol.(ankarada yaşıyorum) saçlarım da normalde kıvırcık bu düzleştirilmiş hali

bir de genelde sakızı solda daha fazla çiğneyip sola yattığım için çenelerim asimetrik ama düzeltilmeyecek şeyler değil

dudaklarım hafif büzük burada çene yapım hala arkaya doğru yatmayı halledememiş olmak ve yıllarca ağızdan nefes aldığım için kötü ama mewingle düzeltirim.boyum da 185 olsa yeter 90+ olma gibi bir hayalim yok onun haricinde bunları düzeltip 8/10 olsam yeter tavsiyen için sağol.(ankarada yaşıyorum) saçlarım da normalde kıvırcık bu düzleştirilmiş hali
Normal selfie atsana dostum yukardan değil direkt karşıdan olarak özelden veya buraya nasıl istersen öyle daha iyi tavsiye verebiliriz

• +1
Reactions: leonisdeutsch
6 cm tabanlı ayakkabıyı nerden buldun aq, nike'da falan airmax 720 var 4.2 cm koyuyo o da celebheigtsten baktım liftlerle falan 5 küsürü bulur da 6 olunca ayakkabıdan çıkmıyo mu ayağın nası iş o link falan varsa atsana merak ettim veya sistemin nasıl.
ben skechers giyiyorum 5 cm topuğu var skechersin sitesinde yazıyor topuk yüksekliği zaten. fakat arkadaşın 6 cm dediği ayakkabı lacostenin bi ayakkabısıymış hangisi ben de bilmiyorum, lacostenin topuk yüksekliği de yazmıyor nasıl ölçtü bilemem.
View attachment 2356674 tipim böyle jawline'ım zayıf bence bir de yüz yağım var bu sene +10 kg aldım.önerilere açığım ne değiştirebilirim
aga otistik gibi çekilmişsin sanki sevgiline atıyon o dudak ne aq. kasmadan ışığın 2 yüzüne de eşit vurduğu karşıdan çekilmiş normal bir foto at rateleyelim.

• +1
ben skechers giyiyorum 5 cm topuğu var skechersin sitesinde yazıyor topuk yüksekliği zaten. fakat arkadaşın 6 cm dediği ayakkabı lacostenin bi ayakkabısıymış hangisi ben de bilmiyorum, lacostenin topuk yüksekliği de yazmıyor nasıl ölçtü bilemem.

aga otistik gibi çekilmişsin sanki sevgiline atıyon o dudak ne aq. kasmadan ışığın 2 yüzüne de eşit vurduğu karşıdan çekilmiş normal bir foto at rateleyelim.
Linki atsana 5 cm olanın

Topuk yüksekliği direkt olararak boya eklenmiyor ya azalma oluyo ayağa giyince, ayakkabı alırken celebheights'ın listesine bakmanızı öneririm adam giyip de kaç cm koyduğunu yazıyor topuk yüksekliği yerine.

• +1
Reactions: Deleted member 26991
Forumun bende dahil 100%ünü moglarsın ileride.
Sakalı keser 185 olursan direk chadlite seviyesine gelirsin bence.
Sakal kötü duruyor 16 yaşındasın sen ve suratın pretty boya yatkın keçi sakalı kötü duruyor yinede şu anki halin bile baya iyi.
Açıkçası MTB seviyesine kadar olan kızların sana mesaj atması yavşaması gerekli

• JFL
Reactions: Xavier and Deleted member 21931
Forumun bende dahil 100%ünü moglarsın ileride.
Sakalı keser 185 olursan direk chadlite seviyesine gelirsin bence.
Sakal kötü duruyor 16 yaşındasın sen ve suratın pretty boya yatkın keçi sakalı kötü duruyor yinede şu anki halin bile baya iyi.
Açıkçası MTB seviyesine kadar olan kızların sana mesaj atması yavşaması gerekli
Elemanın dudakları görmüyor musun

• JFL
Forumun ratings kısmında rate konusu aç ne diyecek forum merak ediyorum stuntman salagin teki chadlite demiş birde

• JFL
Forumun ratings kısmında rate konusu aç ne diyecek forum merak ediyorum stuntman salagin teki chadlite demiş birde
Seni allahına kadar moglar amk malı.Hem çirkinsin hemde kıskançsın amk

• JFL
  • +1
Reactions: szolliontaraelis, Xavier, Atsiz and 1 other person
Siktir git anasını siktigimin topu çirkin elemanlar esmer elemanlar sevdiğin kızlarla birlikte oldu diye kafayı yemişsin aptal orospu çocuğu

• JFL
Sen ratelemekten ne anlarsın amk salağı sen git donanım haberde kızlar neden efendi erkek sevmez diye konu aç 😂😂😂😂😂

• JFL
Reactions: Tallooksmaxxer and Xavier
Bokten manlet sağlam kudurmuş gitmiş izinsiz rate thread açmış ahaha ak evladı.Çocuğa boyun uzar sakalı kesersen chadlite olursun dedim diye nasıl saldırmış ama.Buraya kendinizi atmayın arkadaşlar kıskanç çirkin anası orospu kendileride orospu çocuğu olan insanların hedefi oluyorsunuz

• JFL
  • +1
Reactions: leonisdeutsch, Xavier and Deleted member 21931
Bokten manlet sağlam kudurmuş gitmiş izinsiz rate thread açmış ahaha ak evladı.Çocuğa boyun uzar sakalı kesersen chadlite olursun dedim diye nasıl saldırmış ama.Buraya kendinizi atmayın arkadaşlar kıskanç çirkin anası orospu kendileride orospu çocuğu olan insanların hedefi oluyorsunuz
Siktir git allahini siktigimin evladı anası sikilmis kahpe çocuğu

• JFL
Reactions: Xavier and Atsiz
@Godzilla_00 @StuntmanMike olm siz sabah sabah kamera şakası mısınız aq kahkaha attım

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 26991 and Xavier
@Godzilla_00 @StuntmanMike olm siz sabah sabah kamera şakası mısınız aq kahkaha attım
Kendisi götü yanık arap çingene kırması manlet bir piç olduğu için herkesi düşük rateliyor.
Düşün bak Op a yaptığım yoruma nasıl hiddetlenmiş sanki anasının zift karanlığındaki amına sövmüşüm gibi tepki vermiş

• JFL
Kendisi donanimhaber de takılan loser bir orospu çocuğu başka açıklaması yok benim kimseyi düşük rateledigim yok eğer bu başlıktaki çocuga chadlite demiş ve beni ölümüne mogluyormus 😂😂😂😂😂😂

Ratings kısmına konu açsa çoğu kişi mtn az kişi htn der bu donanım haberci loser bebe gelmiş chadlite diyor

Kendisi gotu yanık bir orospu evladı bunun yazdıklarına bak sevdiği kızlar bu yerine bunun küçük gördüğü tiplere gittiği için her yazısında bi iç yanığı var

• JFL
Op kardeşim godzilla denilen orospu çocuğu üyeyi ciddiye alma.Boyun uzar sakalı kesersen gayette slayer olursun.Senin şuanki halin bile bu ezik 170lik inceli ölümüne moglar.Bundan asla şüphe duyma

• JFL
  • +1
Reactions: leonisdeutsch, Xavier and Deleted member 21931
Op kardeşim godzilla denilen orospu çocuğu üyeyi ciddiye alma.Boyun uzar sakalı kesersen gayette slayer olursun.Senin şuanki halin bile bu ezik 170lik inceli ölümüne moglar.Bundan asla şüphe duyma
Sen kafana takma ben güvenilir elemanlarla konuşuyorum 3 yıldır da burdayım ratelemeyi senin gibi donanım haberci loser bir orospu evladından öğrenecek değilim

Sen git donanım haberde kızlar neden efendi erkek sevmez kızlar hep esmer seviyor diye konu açıp ağla amk ahahhahahahhaha

• JFL
Bu orospu çocuğu neden hala beni alıntılıyor ? Hayır yani tipini vücudunu gördüm.
170lik sakalı bile olmayan bir femboysun hala insanları rateliyorsun.Git HRT al oç belki o zaman ascendlersin 🤣🤣🤣

• JFL
Bu orospu çocuğu neden hala beni alıntılıyor ? Hayır yani tipini vücudunu gördüm.
170lik sakalı bile olmayan bir femboysun hala insanları rateliyorsun.Git HRT al oç belki o zaman ascendlersin 🤣🤣🤣
Sen donanım haberci loser bir orospu evladısın bu utanç sana bir ömür boyu yeter

Kanzi kızlar piç erkek seviyor ya
Efendi erkek her zaman kaybeder
Kızlar esmer erkek hastası
Arabam yok diye kızlar vermiyor

Sen git DH de böyle konular aç amk salağı 😂😂😂😂😂😂

Ratelemek ascendlemek senin neyine sen donanım habere layıksın

• JFL
Sen donanım haberci loser bir orospu evladısın bu utanç sana bir ömür boyu yeter

Kanzi kızlar piç erkek seviyor ya
Efendi erkek her zaman kaybeder
Kızlar esmer erkek hastası
Arabam yok diye kızlar vermiyor

Sen git DH de böyle konular aç amk salağı 😂😂😂😂😂😂

Ratelemek ascendlemek senin neyine sen donanım habere layıksın
Donanımhabere rahat bir 8 senedir girmiyorum üyeliğimde yok.
Engelle geç beni bende seni engelleyeyim daha fazla alıntılanmak istemiyorum anana yada tipine de sövmek istemiyorum amk

Last edited:
  • JFL

Suntman salağı chadlite diyordu bak baskalari ltn mtn falan demis stuntman salağı donanım habercidir ratelemeyi bilmez

• JFL

Suntman salağı chadlite diyordu bak baskalari ltn mtn falan demis stuntman salağı donanım habercidir ratelemeyi bilmez
Oç adamın yaşadığı ülke Beyazların ülkesi değil senin gibi etnik boktenlilerin olduğu bir ülke.Beyazlar arasında MTN demek TC de minimum HTN demektir.Ayrıca boyunu da yaz sonuçta 179 ama 1 2 seneyede 185 olacak.
Kendini at mog battle yap erkeksen hadi ?

• JFL
Oç adamın yaşadığı ülke Beyazların ülkesi değil senin gibi etnik boktenlilerin olduğu bir ülke.Beyazlar arasında MTN demek TC de minimum HTN demektir.Ayrıca boyunu da yaz sonuçta 179 ama 1 2 seneyede 185 olacak.
Kendini at mog battle yap erkeksen hadi ?
Bana da mtn diyolar

• JFL