Dercelendir 18 190cm

@arch_guy (İskandinav tanrısı)
@MOGGERWINSS (chico gençlik)
Bu adamla mog battle yapinlan
En mutsuz günümde bile bu forum güldürüyor amk:lul::lul::lul::lul:

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 42111 and maarda
  • +1
Reactions: boneking772
larp

• +1
Reactions: toprak and elemanzelvadre
Seems low chadlite to me. More photos needed for better rating.

• +1
Reactions: alis123
thom strijd eye area chad :dafuckfeels:

Attachments

• Snapchat-675876913(2).jpg
    Snapchat-675876913(2).jpg
    319.5 KB · Views: 0

Attachments

• Snapchat-1379155155.jpg
    Snapchat-1379155155.jpg
    415.9 KB · Views: 0
  • Snapchat-1317964002.jpg
    Snapchat-1317964002.jpg
    231.8 KB · Views: 0
Last edited:
faceapp

• +1
Reactions: StuntmanMike
Chad ama fakeapp bunu da anlamamış forum üyeleri

• +1
  • JFL
Reactions: alis123 and chadmanlet04
IMG 5513
IMG 5514

Take the saafir pill :blackpill::feelsokman:

• +1
Reactions: Rzn and alis123
Chad ama fakeapp bunu da anlamamış forum üyeleri
Fakeapple yüzünü benimki gibi yapar mısın o sana böyle bir göz bölgesi vermez

Last edited:
Daha iyisini yapabilirsin

Attachments

• Snapchat-1457100528.jpg
    Snapchat-1457100528.jpg
    439.1 KB · Views: 0
Fakeapple yüzünü benimki gibi yapar mısın o sana böyle bir göz bölgesi vermez
Sana bir şey diyeyim mi ? Benim gözler o faceapplı gözleri de moglar.
Ama harmoni önemli işte

Sana bir şey diyeyim mi ? Benim gözler o faceapplı gözleri de moglar.
Ama harmoni önemli işte
Hiç şüphem yok benden yakışıklı değilsin demedim ki neden iyi görünen birini görünce hemen bokluyorsunuz çok üst düzey bir şey de yok bende zaten

Hiç şüphem yok benden yakışıklı değilsin demedim ki neden iyi görünen birini görünce hemen bokluyorsunuz çok üst düzey bir şey de yok bende zaten
Bu subforum öyle malesef knk bpsver

• +1
Reactions: Deleted member 87449 and alis123
Side like shit
Face app + Gercekte cildin textured glikolik asit tonik (maruderm onerim) kullan haftada 4 kez haftada 2 kez exfoliate yap her gun spf sur sabah aksam nemlendirici

• +1
Reactions: boneking772 and alis123
Face app + Gercekte cildin textured glikolik asit tonik (maruderm onerim) kullan haftada 4 kez haftada 2 kez exfoliate yap her gun spf sur sabah aksam nemlendirici
chadden clye tavsiyeler

Aknetrent kullaniyorum cildiyeye gittim sadece cildim çok kizariyor biraz da iz var

Bu fotonun neresi face appe benziyor aminakoyim gözlerim lens tek sahtekarligim bu

Attachments

• Snapchat-610010621(1).jpg
    Snapchat-610010621(1).jpg
    376.1 KB · Views: 0
Aknetrent kullaniyorum cildiyeye gittim sadece cildim çok kizariyor biraz da iz var
Yaşın kac? fonksiyon cozdugune gore 10 11.sinifsin veya belkide sadece yksmaxx yapiyosun isotretinoin ve roaccutane ergenlik caginda kullaniminda buyume plaklarini erken kapatiyor diye biliyorum eger ergenlikte degilsen
aknetrent kullaniyorsan daha çok nemlendirici kullan nemlendiren jeller kullan gordugum kadariyla sadece gözlerde faceapp var cildini duzeltirsen chadsin şuanda mid cl-strong clsin

• +1
Bu fotonun neresi face appe benziyor aminakoyim gözlerim lens tek sahtekarligim bu
Lenssiz foto atsam yüzüme bakmassiniz her yerde efekt var gibi konusmayin

Yaşın kac? fonksiyon cozdugune gore 10 11.sinifsin veya belkide sadece yksmaxx yapiyosun isotretinoin ve roaccutane ergenlik caginda kullaniminda buyume plaklarini erken kapatiyor diye biliyorum eger ergenlikte degilsen
aknetrent kullaniyorsan daha çok nemlendirici kullan nemlendiren jeller kullan gordugum kadariyla sadece gözlerde faceapp var cildini duzeltirsen chadsin şuanda mid cl-strong clsin
18 yasindayim

Teşekkürler

• +1
Reactions: dostoyevski
18 yasindayim
sadece nemlendiren urunler kullan tonik centella asiatica yatistirici tonik kullan baskada aknetrent zaten 6 aya cildini sifirlar puruzsuz olur onemli olan surec tahlillerine baktir mutlaka

• +1
sadece nemlendiren urunler kullan tonik centella asiatica yatistirici tonik kullan baskada aknetrent zaten 6 aya cildini sifirlar puruzsuz olur onemli olan surec tahlillerine baktir mutlaka
Sagol teşekkür ederim bu kadar bilgiyi nerden biliyosun bu arada :)

• +1
Reactions: dostoyevski
Sagol teşekkür ederim bu kadar bilgiyi nerden biliyosun bu arada :)
ergenligimde cok fazla sivilce sorunlari cektim halada izleri ve kalintilari var tabi artik is bunlardan cikti 1 aya lazer yaptiracagim izler icin kimsenin kotu cilde sahip olmasini istemiyorum iyi bir cilt sizi saglikli gosterir saglikli olmak=iyi gorunmek

• +1
ergenligimde cok fazla sivilce sorunlari cektim halada izleri ve kalintilari var tabi artik is bunlardan cikti 1 aya lazer yaptiracagim izler icin kimsenin kotu cilde sahip olmasini istemiyorum iyi bir cilt sizi saglikli gosterir saglikli olmak=iyi gorunmek
subforumda cogu kisi bilmiyor fazla cilt hakkinda thread hazirliyom simdi

• +1
güççük ağız ve dudişten nerflenmiş ama yine de yaqışıklı adamsın genco okkey