endokrinolojiye gitsem siktiri çekerler mi?

D

Deleted member 26991

Iron
boyum 165 yaş 17 endokrinolojiye gitsem büyüme hormonu yazarlar mı? Değerlerin normal ya da az çıkması önemli değil direkt istiyorum desem siktir git der mi? Ya da az çıksa kesin verir mi yoksa yaş geçti mi artık? Babam 168 annem 155

boyum 165 yaş 17 endokrinolojiye gitsem büyüme hormonu yazarlar mı? Değerlerin normal ya da az çıkması önemli değil direkt istiyorum desem siktir git der mi? Ya da az çıksa kesin verir mi yoksa yaş geçti mi artık? Babam 168 annem 155
Heralde sen anne tarafına çekmişsin ondan kötü olmuş yoksa baba tarafina cekseydin 1.80 falan rahat olurdun gibi benim ana baba 1.60 ben 1.75 im

• +1
Reactions: Deleted member 26991
Güvenilir bir site bulup almanı öneririm biraz pahalı olur ama değer doktor yazmaz tahminimce

• +1
Yurtdışı siteler var da o da ekonomi sikildigi için pek mantıklı değil
Para şu an hiç sıkıntı değil de site bulamadım hiç bulursan atsana kanka

???? git dene çekersede önemsiz

• +1
Reactions: Angaracel
180le ölmüşüm evde rotluyorum 20cm uzamayacaksan evden çıkmanı tavsiye etmem

• JFL
Reactions: Deleted member 21931
ben 175'im ve çoğu kız topuklu giyince benle aynı boyda oluyor,nasıl 165 ile hayattasın bilmem

• JFL
  • +1
Reactions: szolliontaraelis, amkcel, 2025 chad candidate and 5 others
Büyüme hormonu için kan testi ver

• +1
180le ölmüşüm evde rotluyorum 20cm uzamayacaksan evden çıkmanı tavsiye etmem
Tipin mi kötü ? amk 5 cm ayakkabı giy çoğu kişiyi boy açısından moglarsin ki tipin iyiyse 1.80 bile gayet iyi

Tipin mi kötü ? amk 5 cm ayakkabı giy çoğu kişiyi boy açısından moglarsin ki tipin iyiyse 1.80 bile gayet iyi
Tr de 180 olup ağlayan birini görünce öldüresim geliyor amına koyim shoe lift takan yok zaten ülkede al 5 cm topuğu olan ayakkabı içine 3 cm koy 187 sin.

• +1
Reactions: Atsiz
yqwhue bvjz eqywfh sdcbo hfoshfevfnm, 190 aweurhi kjasfdh aahgudaadhjmaer

Öncelikle godzilla_00'ı takmamanı öneriyorum kendisi aptalın teki.
İkinci olarak, boy uzaman durmuş olabilir veya daha başlamamış olabilir ilk önce ortopediye git.
Üçüncüsü, bu tür saçma sapan incel forumlarından çık ve hayata atıl.

• JFL
Reactions: Deleted member 21931
İkinci olarak, boy uzaman durmuş olabilir veya daha başlamamış olabilir ilk önce ortopediye git.
Kanka sana htn deselerdi forumu sevecektin ve savunacaktin ama mtn olduğun için Black Pill e karşı geliyorsun ve foruma da düşman oluyorsun şey kısmı doğru bu forumdakilerin çoğu sıkıntılı tipler ve asosyal ama arada faydalı olan hayatını değiştirebilecek tipler de var onları dinle fazla ego kasma

Ortopediye gittim zaten doktor büyüme plağı ne onu bilmiyor boyunun kısa olduğunu mu düşünüyorsun dedi evet dedim çocuk doktoruna git dedi max tr doktoru işte. amk röntgeni için bile özel şart devlet hastanesi kadar kötü bir yer yok.

Ortopediye gittim zaten doktor büyüme plağı ne onu bilmiyor boyunun kısa olduğunu mu düşünüyorsun dedi evet dedim çocuk doktoruna git dedi max tr doktoru işte. amk röntgeni için bile özel şart devlet hastanesi kadar kötü bir yer yok.
Çocuk doktoruna gitmen gerekmiyor mu zaten büyümende sorun varsa.

Kanka sana htn deselerdi forumu sevecektin ve savunacaktin ama mtn olduğun için Black Pill e karşı geliyorsun ve foruma da düşman oluyorsun şey kısmı doğru bu forumdakilerin çoğu sıkıntılı tipler ve asosyal ama arada faydalı olan hayatını değiştirebilecek tipler de var onları dinle fazla ego kasma
Htnyim zaten forumun dediği sikimde mi? Geçen bütün kızların "cukubixx senden yakışıklı" dediği çocuğu ratelettim benle aynı puan verdiler. Blackpillcilerin işi gücü kıskançlık ve insanları zorbalama. Kendilerinden olanı da overrateliyorlar ki beyinlerini yıkayabilsinler.
Dediğim gibi tehlikeli bir forum. Türkiye'de yasaklanması gerekiyor.

i respect a lot different cultures but im gonna be honest thats a ugly ass language holy shit
Sana fikrini soran oldu mu ezik orospu cocugu kes sesini itaat et

• +1
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis, Kurunka, Deleted member 26991 and 2 others
Çocuk doktoruna gitmen gerekmiyor mu zaten büyümende sorun varsa.
olm plağa baktırmak için gittim diyorum sen demedin mi büyüme plağına baktır ortopediye gidip diye?

Sana fikrini soran oldu mu ezik orospu cocugu kes sesini itaat et
look at this, it looks like you had a seizure. Fucking language was made randomly, they were putting the letter as they wanted and they gave it a name just lol.

olm plağa baktırmak için gittim diyorum sen demedin mi büyüme plağına baktır ortopediye gidip diye?
Özele git o zaman kanka bilmiyorum yaptığı hareket saçmalık ama emin değilim belki çocuk doktoru da bakmıyordur

• +1
look at this, it looks like you had a seizure. Fucking language was made randomly, they were putting the letter as they wanted and they gave it a name just lol.
Anana tecavüz ediyoruz bunu iyice kavra sıra kız kardeşine geldiğinde iş işten geçmiş olacak bütün sülalendeki kadınların ırzına geçeceğiz.

• JFL
Reactions: Xavier
Anana tecavüz ediyoruz bunu iyice kavra sıra kız kardeşine geldiğinde iş işten geçmiş olacak bütün sülalendeki kadınların ırzına geçeceğiz.
i bet all that is allowed in ur degenrated place

kanka bu forumdaki terimleri nerden öğrenebilirim amk

• +1
Reactions: Kurunka
htn subhuman terimlerini nerden öğrenebilirim bulamadım burda

ltn= low tier normie yani düşük seviye normie
mtn= mid tier normie orta seviye normie
htn= high tier normie yüksek seviye normie
subhuman=yarrama benziyor
chadlite=peygamber gibi tipi olanlara deniyor
chad=allah gibi tipi olanlara deniyor

• +1
Reactions: faruk, Atsiz and Kurunka
IMG 20230722 210356

Para problem degil ise kendi muayenesi olan doktorlara gidip durumu anlatmayi dene belki aralarindan veren cikabilir. Yurt disinda guvenilir siteler var ama turkiyenin gumrugu ORRRRRRR. oldugu icin sokacaklarini hic sanmiyorum. Belki gumruge takilmayacak sekilde hazirliyor olabilirler dusuk olasilik olsada arastirmaya deger.

turkiyedeki eczaneler hicbir seyi takmiyorlar girip testosteron veya arimidex vb alinabiliyordu buyume hormonunda ayni sey gecerli olabilir onu da bir arastir. Son care turk bodybuilder forumlarina gir ordan source ara

Hatta senin yerinde olsam once doktor disindaki opsiyonlari degerlendirirdim. Ben oradayken ozel muayene 500-600tl idi simdi 2x 3x artmistir. HGH vercegin parayi bosa doktorlara yedirmek koyabilir

Biraz geç görüyorum ama gittiğin doktoru mezun eden tıp fakültesinin ben amk Son gittiğim KBBciye lefort muhabbeti açmıştım gayet de hepsini biliyordu Nerede yaşıyorsunuz lan

Biraz geç görüyorum ama gittiğin doktoru mezun eden tıp fakültesinin ben amk Son gittiğim KBBciye lefort muhabbeti açmıştım gayet de hepsini biliyordu Nerede yaşıyorsunuz lan
İzmirdeyim aq başında savmak için demiştir sinirden sövecektim yanında da stacy vardı asistan olarak.
Para problem degil ise kendi muayenesi olan doktorlara gidip durumu anlatmayi dene belki aralarindan veren cikabilir. Yurt disinda guvenilir siteler var ama turkiyenin gumrugu ORRRRRRR. oldugu icin sokacaklarini hic sanmiyorum. Belki gumruge takilmayacak sekilde hazirliyor olabilirler dusuk olasilik olsada arastirmaya deger.

turkiyedeki eczaneler hicbir seyi takmiyorlar girip testosteron veya arimidex vb alinabiliyordu buyume hormonunda ayni sey gecerli olabilir onu da bir arastir. Son care turk bodybuilder forumlarina gir ordan source ara
aga mk677 aldırtabilirim chemyo amerikada arkadaşın tanıdık var geri dönecek de mk677, growthun yarısı kadar etki etmez belki
1690546301734

growthun yarısı kadar etki etmez belki
huperzine a ile beraber alırsan etkisi 8iu ya kadar yükseliyor diyolar.

devlet hastanesinde almanin mumkunati yok zaten ondan kendi muayenesi olan doktor dedim. bulabilirsin mutlaka arastir

Direkt hgh almak istiyorsan yonelme mk677ye. hghye ulasmak dusundugun kadar zor degdir

Direkt hgh almak istiyorsan yonelme mk677ye. hghye ulasmak dusundugun kadar zor degdir
aga babamla konuştum götürecek de çok iyi özel bir hastaneye mi gideyim yoksa dediğin gibi kendi yeri olan doktora mı? doktortakvimi sitesinden baktım endokrinoloji doktorlarına da hepsi bluepill manlet duruyor kesin siktir git boyun ve hormonların normal derler.

aga babamla konuştum götürecek de çok iyi özel bir hastaneye mi gideyim yoksa dediğin gibi kendi yeri olan doktora mı? doktortakvimi sitesinden baktım endokrinoloji doktorlarına da hepsi bluepill manlet duruyor kesin siktir git boyun ve hormonların normal derler.
Ben olsam once diger seceneklere bakardim cunku doktorlarla ugrasmak cok bunaltiyor insani. Eger doktoru kesin deneyeceksen iqless gozukmeyen erkek doktor secerdim. Kendi muayenesi olanlar biraz daha rahat takiliyorlar benim gordugum kadari ile

• +1
Ben olsam once diger seceneklere bakardim cunku doktorlarla ugrasmak cok bunaltiyor insani. Eger doktoru kesin deneyeceksen iqless gozukmeyen erkek doktor secerdim. Kendi muayenesi olanlar biraz daha rahat takiliyorlar benim gordugum kadari ile
iqless olmayan bulsam bile bluepill olmayan doktor bulmam zor direkt fotolara bakınca bluepill akıyor yapacak bir şey yok.