Eski lab beni dolandırdı

elemanzelvadre

elemanzelvadre

gitti lahmacun fırını.
Aromasin dozunu arttırmama rağmen testoyu düşük yazmışlar 6iu gh kullanamama rağmen igf 180 cıkmıs bakmamış lar bile
Screenshot 20240624 172518

• Woah
Reactions: beypazarisoda0
Ya da vücudunda bi etkisi olmuyo

Aromasin kutusu da farklıydı ondan da şüpheleniyorum

Tezgah lan bu

Attachments

• 1719240332611.jpg
    1719240332611.jpg
    2.5 MB · Views: 0
Genotropin ve aromasin fake büyük ihtimalle bide eczane aq

Kadının eczanesi adı soyadı herseyı bellı ben bu orospu çocugunu öldürmez miyim sahteyse

Kadın zaten bir tuhaftı

Bana 2 ay kaybettirdi ve 40.000 TL civarında paramı çaldı İntikam kanlı olacak

Sahte emsemestan ne demek a**** koyduğumun o***** evladı

Boğazını kestiğimde tam Ölmeyecek sike sike sikerken ölecek

Boğazını kestiğimde tam Ölmeyecek sike sike sikerken ölecek
birader bir sakin ol amk :fd:WF:wQE:fWe:f:wqG:. Derdin ne hele bir anlat amk nerden emın oldun sana sahte mal sattıgına?

birader bir sakin ol amk :fd:WF:wQE:fWe:f:wqG:. Derdin ne hele bir anlat amk nerden emın oldun sana sahte mal sattıgına?
kanka ilk sattıgı kalemde igfim 400 ü dayamıştı 3 ünite kullanmama rağmen boyumuda 1.5 cm uzattı, şuan 6 ünite kullanıyorum ve igf bazal seviyesine dönmüş 180 e düşmüş ve 2 aydır 1 cm bile uzamadım

ghın yarattığı kaliteli uykularım da yok oldu habire uykudan uyanıp duruyorum dedim bi test yapalım fake mi bu diye kuşku düştü içime fakeymiş gerçetken

hcg falan varsa içinde ki testo da düşük geldi nişasta falan alıyomuşum içime muhtemelen ayrıca sattığı eksemestan da fake heralde kutusu farlı ve testosteronum eski haline geri döndü

hcg falan varsa içinde ki testo da düşük geldi nişasta falan alıyomuşum içime muhtemelen ayrıca sattığı eksemestan da fake heralde kutusu farlı ve testosteronum eski haline geri döndü
En azından pipin büyümüştür

Git şikayet et amk fazla paran varsa dava aç hatta

40k verip 5cm boy alma çabası

O değilde benımde plaklar acıksa aromasin + mk677 + vitamin + barfiks kombosu işe yarar mı ?

O değilde benımde plaklar acıksa aromasin + mk677 + vitamin + barfiks kombosu işe yarar mı ?
aromasin dışı yaramaz real hgh de bulamıyosun zaten hamamböceği ülkesinde yaşadığın için

aromasin dışı yaramaz real hgh de bulamıyosun zaten hamamböceği ülkesinde yaşadığın için
kanka 60 dolara yurtdısından mk677 alsam işe yarar bence ne dusunuyorsun?

kanka 60 dolara yurtdısından mk677 alsam işe yarar bence ne dusunuyorsun?
hayır hiç alma daha iyi mk kullanacagına cjc falan bak

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Bilmiyorum yabancılarda durum farklı herhalde Çin'den felan sipariş ediyorlar aq
onlarda çoğu pharmadan alıyor ama avrupadalar onların pharması güvenilir bizimki hamamböcükleri gibi değil

olum hiç ölmekden krokmuyor mu bu orospu evlatları kadın basına yapıyor bide

Güncelleme yap merak ettim harbici

40k verip 5cm boy alma çabası
5cm boy için 40k+ dolar verip ameliyat olup 2 sene yatalak ömür boyu yarı engelli olmaktan milyon kez daha iyi

• +1
Reactions: elemanzelvadre
5cm boy için 40k+ dolar verip ameliyat olup 2 sene yatalak ömür boyu yarı engelli olmaktan milyon kez daha iyi
garantisi de yok özürlüye dönüşebilirsin hgh ile sadedece boy gelmiyor yüzün de gelişyior zaten

• +1
Reactions: beypazarisoda0