Gençler beni düzgünce oranlar mısınız teşekkürler

mert27

mert27

Iron
Şimdiye kadar 4 farklı analiz yaptırdım hepsinde analiz yaptıranların yüzde 30'undan daha az bir dilimde çıktım burada ise genelde high ltn- low mtn denildi sizin fikriniz nedir? Bu arada bu tarz ltn mtn olaylarının gerçek hayatta bir karşılığı pek yok görünüşümden yeterince memnunum ve reelde iyi tepkiler alıyorum sadece meraktan yolluyorum bunları da .
IMG 20240329 WA005613
IMG 20240614 WA00581132
IMG 20240330 040258 1644

• So Sad
Reactions: Deleted member 30579, menas and maarda
Chad in slums of Mumbai
Kekomaxxx or death

• +1
Reactions: ALP, Deleted member 77816, Deleted member 42111 and 1 other person
Şimdiye kadar 4 farklı analiz yaptırdım hepsinde analiz yaptıranların yüzde 30'undan daha az bir dilimde çıktım burada ise genelde high ltn- low mtn denildi sizin fikriniz nedir? Bu arada bu tarz ltn mtn olaylarının gerçek hayatta bir karşılığı pek yok görünüşümden yeterince memnunum ve reelde iyi tepkiler alıyorum sadece meraktan yolluyorum bunları da .
View attachment 3124871View attachment 3124872View attachment 3124875
Deathnic gibi gorunuyosun bundan kaybettin direk stuntmikenin dedigi gibi kekomax or death senin için

• +1
  • JFL
Reactions: ALP, WanderingBurro and boneking772
Mid ltn

• +1
  • Hmm...
Reactions: ALP, GreekGenes and menas
Bu arada bu tarz ltn mtn olaylarının gerçek hayatta bir karşılığı pek yok görünüşümden yeterince memnunum ve reelde iyi tepkiler alıyorum sadece meraktan yolluyorum bunları da .
Images 31

• +1
  • JFL
Reactions: ALP, jindermahal, szolliontaraelis and 6 others
Ben hindistanli gibi görünmeye başladığımi her geçen saniye esmerlwstigimi hissediyorum hayat bitti

• JFL
  • So Sad
  • +1
Reactions: ALP, WanderingBurro and boneking772
What does that mean?
Ya amina koyduğum Türk subforumunda neden ingilizce cümle kuruyorsun. Deathnic derken fenotipin ırkın kötü ten rengin yüz özelliklerin hindistanlilari pakistanlilari andiriyor muhtemelen kurtsun

• +1
Reactions: amkcel, Detective and boneking772
  • +1
  • JFL
Reactions: Detective, boneking772 and Deleted member 42111
Ya amina koyduğum Türk subforumunda neden ingilizce cümle kuruyorsun. Deathnic derken fenotipin ırkın kötü ten rengin yüz özelliklerin hindistanlilari pakistanlilari andiriyor muhtemelen kurtsun
Ha tamam türk müsün amk knk Kürt falan değilim amk yüz özelliklerimde çekik göz var hindistan ne alaka ayrıca ten rengim de son derece açık örnek foto
IMG 20240820 WA0005

• JFL
Reactions: WanderingBurro and menas
Ha tamam türk müsün amk knk Kürt falan değilim amk yüz özelliklerimde çekik göz var hindistan ne alaka ayrıca ten rengim de son derece açık örnek fotoView attachment 3124920
Göz kapağında her fold olanda turanid mi oluyo
4339237 IMG 20240330 040258 1644

Burada peak hintli gibi gorunuyorsun ve ağır shitskinsin

• +1
Reactions: boneking772
Göz kapağında her fold olanda turanid mi oluyoView attachment 3124923
Burada peak hintli gibi gorunuyorsun ve ağır shitskinsin
Evet burada esmer Durmuşum turan olmasının ne önemi var amk badem avcı arası göz işte ayrıca bir ırkı temsil eden en önemli özellik ten rengidir tenim yeterince açık peki geriye kalan çoğu özellik zaten her ırkta olabilecek şeyler sen bir hintliyi burnundan mı tanıyorsun? Bunun gibi şeyler. Kaş- göz- ten ırkı belirler. Bunlarda da semitik veya Hintli fenotip 0

Dürüst olmamı istiyorsan söyleyelim

beyazlaman lazim

• Hmm...
Reactions: menas
Keşke tek sıkıntı o olsa amk over direkt forumdan gitmesi lazım intihar etmemesi için
Knk öyle bir intihar edesim geldi ki var ya forumda bile zaten high ltn mtn dediler subhman demediler senin haricinde. Meraktan atıyorum fotoları

• JFL
Reactions: Deleted member 42111
Evet burada esmer Durmuşum turan olmasının ne önemi var amk badem avcı arası göz işte ayrıca bir ırkı temsil eden en önemli özellik ten rengidir tenim yeterince açık peki geriye kalan çoğu özellik zaten her ırkta olabilecek şeyler sen bir hintliyi burnundan mı tanıyorsun? Bunun gibi şeyler. Kaş- göz- ten ırkı belirler. Bunlarda da semitik veya Hintli fenotip 0
Fotoda net edit var diğer tüm fotolarin shitskin bir o foton açık ten onda bile benden esmer duruyosun hahahdw neyse göz rengin saç rengin dudak şeklin burun şeklin bunlarda da etniklik var malesef kafa yapın ve çene yerlesimin de hintlilere oldukça uyuyor malesef

• +1
Hayır ananı sikmemek için smskskskwkwlw
İgrenc gorunuyorsun amina koydugumun oglu annem seni kapinin onunde gorse suçlu terörist kötü olan ne bok varsa onlardan biri sanıp polisi arar gozlerinden egolanmissin gözün de kötü malesef çok küçük ve çok ayrık rengi de t50

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 30579 and boneking772
Kürt değilim koklamak yerine bakarsan görürsün
Baktik Kürt değil hindistanli gibi görünüyorsun
4339237 IMG 20240330 040258 1644

We are aryan saar

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 30579, boneking772 and menas
IMG 20240601 WA00052

Dayı hiçbir edit yok dudak yapımda etniklik var evet bu arada göz rengimde etnisite olduğunu düşünmüyorum

Fotoda net edit var diğer tüm fotolarin shitskin bir o foton açık ten onda bile benden esmer duruyosun hahahdw neyse göz rengin saç rengin dudak şeklin burun şeklin bunlarda da etniklik var malesef kafa yapın ve çene yerlesimin de hintlilere oldukça uyuyor malesef
Beyler sikecem adamın tek failosu shitskin olmasımı? Forumdan banlatmamız lazım bu elemanı kendi akıl sağlığı için

İgrenc gorunuyorsun amina koydugumun oglu annem seni kapinin onunde gorse suçlu terörist kötü olan ne bok varsa onlardan biri sanıp polisi arar gozlerinden egolanmissin gözün de kötü malesef çok küçük ve çok ayrık rengi de t50
Öyle deme inithar ederse vicdan azabı çekmeyelim

benden düşük ratingi olan adam gördüm sonunda aq.

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 30579 and sentrix
@Gengar please ban this guy before he ropes :feelscry::feelswhy:

• JFL
Reactions: Deleted member 30579
İgrenc gorunuyorsun amina koydugumun oglu annem seni kapinin onunde gorse suçlu terörist kötü olan ne bok varsa onlardan biri sanıp polisi arar gozlerinden egolanmissin gözün de kötü malesef çok küçük ve çok ayrık rengi de t5

Knk yol al be. Şu toksik forumda bile ortalama altı diyen çıkmadı iğrenç diyorsun. Annene selam söylr

• JFL
Reactions: menas
  • +1
Reactions: boneking772 and ER enjoyer
Beyler sikecem adamın tek failosu shitskin olmasımı? Forumdan banlatmamız lazım bu elemanı kendi akıl sağlığı için
Ya şu an var ya urganı geçirdim senin gibi bir maldan kötü yorum aldım diye intihar edicem amk eşşeği

Knk yol al be. Şu toksik forumda bile ortalama altı diyen çıkmadı iğrenç diyorsun. Annene selam söylr
High ltn ortalama alti zaten ve sana soylenenler genel olarak bu yönde

• +1
High ltn ortalama alti zaten ve sana soylenenler genel olarak bu yönde
High ltn ortalama altı değil direkt ortalama mid ltn ortalamanın biraz üstü. Ayrıca söyleyenler o yönde değil ortalama da olduğu yönünde

Sen bunu gandy cennetine kadar moglarsin low mtn vs mid ltn
Ya şu an var ya urganı geçirdim senin gibi bir maldan kötü yorum aldım diye intihar edicem amk eşşeği
Forumda dolaştıkça anlayacaksın gerçekleri ne yazıkki kardeşim senin akıl sağlığını düşündüğüm için söylüyorum çık bu forumdan

• +1
Reactions: Deleted member 42111 and elemanzelvadre
High ltn ortalama altı değil direkt ortalama mid ltn ortalamanın biraz üstü. Ayrıca söyleyenler o yönde değil ortalama da olduğu yönünde
Mtn ortalama mert abi

Last edited:
  • JFL
Reactions: shehatespoyraz, Deleted member 42111, maarda and 1 other person
Forumda dolaştıkça anlayacaksın gerçekleri ne yazıkki kardeşim senin akıl sağlığını düşündüğüm için söylüyorum çık bu forumdan
Göreceli bir olay için neden akıl sağlığım bozulsun amk sana reel hayatımı anlatacak değilim burada. Ben zaten görüntümden memnunum buraya da 2 3 gündür merak saldığım için atıyorum. Şu an bile kendim hakkında hiçbir etkilenme olmadı

• So Sad
  • Hmm...
Reactions: elemanzelvadre and menas
İyi özelliklerini ve kötü ozellikleri sayalim.

İyi özellikler: yandan düzgün burun şekli gözde uee olmaması iyi kaş şekli

Kötü özellikler: sub5 dudak şekli upuzun philtrum short face syndrome, kısa çene ayrıca recessed
Gözler çok ayrık, burnun önden çok geniş browridge zayıf yüzün kemik gelişimi zayıf berbat colouring+pheno

Overral mid ltn

Over

• +1
Göreceli bir olay için neden akıl sağlığım bozulsun amk sana reel hayatımı anlatacak değilim burada. Ben zaten görüntümden memnunum buraya da 2 3 gündür merak saldığım için atıyorum. Şu an bile kendim hakkında hiçbir etkilenme olmadı
Banada anamın arkadaşları anam teyzem arkadaşlarım internetteki bir kaç kız yakışıklı falan diyorda kral neyazikki psl forumlarında öyle düşünceler geçmez.

iyi ozaman ama ropelarsan vicdan azabı yada sorumluluk almıyorum hakkını helal et

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Fotolarini doxlayip tindera atayim bakalim kaç match alıyorsun ya da fake hesaplara pp yapayim kizlara yazayim nasıl fikir kanka illa rezil rusva et beni diyosun @karatigin 2 amk ama karatigin bunu mogluyor

• +1
Reactions: boneking772, Deleted member 42111, elemanzelvadre and 1 other person
Banada anamın arkadaşları anam teyzem arkadaşlarım internetteki bir kaç kız yakışıklı falan diyorda kral neyazikki psl forumlarında öyle düşünceler geçmez.
bu elemanın olayı psl forumları bile değil ne yazıkki annesi olsam bile demem yakışıklı oğlum diye afedersinde

Users who are viewing this thread

Back