Gençler beni düzgünce oranlar mısınız teşekkürler

Krdsm saci uzat iste mod cut yaptir bence ama mod cut kadar basık yapma azcik volumelu olsun su @mesocephalicmogger nin ppdeki gibi uzat
Mod cutu yaptırdım pişmanım hay o berberin

Yaptırcaksanız bile bi tık uzun bıraktırın

Mod cutu yaptırdım pişmanım hay o berberin

Yaptırcaksanız bile bi tık uzun bıraktırın
uzayinca duzelir

• +1
Reactions: menas
View attachment 3125001
En büyük failon bu gözlerin kısa gözbebeğinin falan da hafif garip durmasının sebebi bu

Kaşların hem içe hem dışa doğru kısa eyebrow ben al hem high setliğini hemde uzunluğunu ayarlarsın en azından kaşlarının
hocam en unfrauded fotomu almışsınız yav birde bu 4 ay öncesi foto :feelswhy: neyse hocam saolun tavsiye için

View attachment 3125001
En büyük failon bu gözlerin kısa gözbebeğinin falan da hafif garip durmasının sebebi bu

Kaşların hem içe hem dışa doğru kısa eyebrow ben al hem high setliğini hemde uzunluğunu ayarlarsın en azından kaşlarının
Ayrıca iki göz arasında asimetri var ( bu fotoya özelmi bilmiyorum) @ER enjoyer

View attachment 3125001

@ER enjoyer saçını uzatıp surfer curtains yaptır güzel fraudlarsın

Hocam bu fotoğrafları yeni çektik anlarsınız asimetriyi(hepsi şu köydeki hocanın sağa bakarak yatın saçmalıklarından dolayı aq cocuklugumdan beri cinlerden korkardım o hocanın ben tillahını sikeyim)

Attachments

• IMG_5059.jpeg
    IMG_5059.jpeg
    2 MB · Views: 0
  • IMG_5060.jpeg
    IMG_5060.jpeg
    1.5 MB · Views: 0
  • +1
Reactions: boneking772 and menas
Hocam bu fotoğrafları yeni çektik anlarsınız asimetriyi(hepsi şu köydeki hocanın sağa bakarak yatın saçmalıklarından dolayı aq cocuklugumdan beri cinlerden korkardım o hocanın ben tillahını sikeyim)
Allaha sövme lan gavat , ayrıca yatmakdan asimetri olmaz merak etme

İki gözün birbirinden hafif farkli görünüyor ama bunu forumdaki otistler harici irlde kimse fark etmeyecek dostum rahat ol

• +1
Reactions: boneking772 and ER enjoyer
Fotolarini doxlayip tindera atayim bakalim kaç match alıyorsun ya da fake hesaplara pp yapayim kizlara yazayim nasıl fikir kanka illa rezil rusva et beni diyosun @karatigin 2 amk ama karatigin bunu mogluyor
Ulan sen sıkıntılı herifsin aq adam kaç gündür beni etiketleyip duruyor sığır gibi ben bu arada kız arkadaş yaptım ahhajsksjsh low htn biriyle bu arkadaşı niye kıyaslıyorsun aw delisi

• +1
Reactions: boneking772
Allaha sövme lan gavat , ayrıca yatmakdan asimetri olmaz merak etme
Tillah allah demekmiydi la allaha sövmemek için tillah deiştim şimdi baktım oda allah demekmiş neyse amk zaten allah benı sevmıyo tövbe tövbe

Ulan sen sıkıntılı herifsin aq adam kaç gündür beni etiketleyip duruyor sığır gibi ben bu arada kız arkadaş yaptım ahhajsksjsh low htn biriyle bu arkadaşı niye kıyaslıyorsun aw delisi
Sen mumbaide bile low htn degilsin amina koydugumun gavati o igrenc kemik yapin ile her zaman aşağıda kalacaksin

• +1
Reactions: temelyeterliliktest, boneking772 and menas
Tillah allah demekmiydi la allaha sövmemek için tillah deiştim şimdi baktım oda allah demekmiş neyse amk zaten allah benı sevmıyo tövbe tövbe
yaşadığına şükret aq ? Babanın otuzbir çekip tuvalete yolladığı spermlerdende olabilirdin

yaşadığına şükret aq ? Babanın otuzbir çekip tuvalete yolladığı spermlerdende olabilirdin
asosyal incel vasıfsız yaşamı sürmektense yaşam sürmem daha iyi amk

What’s going on, what’s he saying? :feelswah:
he is sayin hes above average and he is handsome but we are trying to say him he is not but if he stays long he will rope

• +1
Reactions: Gengar
IMG 6363

Beyler kızlar genelde bana böyle diyor yani cl yim yorumlarınızı aliyim?

• JFL
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 42111 and menas
Handsome (in Izmir). :ogre:
jokes aside he mogs me to death
if he stays in this forum he will probably rope ? Pls prevent this my glorious pokemon

18 altı olmaktan bile yırtamıcaksınız şimdi siktim belanızı jajakajah

• JFL
Reactions: sentrix and maarda
İzinsiz böyle bi şey mi yaptınız la
Herkese açık bir internet sitesinden herkese açık bir şekilde fotoğraflarını paylaştın hiçbir şey yapamazsin. Ayrıca attiginin herhangi bir kaniti da yok elinde malesef dostum

• +1
Reactions: boneking772
Herkese açık bir internet sitesinden herkese açık bir şekilde fotoğraflarını paylaştın hiçbir şey yapamazsin. Ayrıca attiginin herhangi bir kaniti da yok elinde malesef dostum
Bekle kanzi

• JFL
Reactions: maarda
Düşünsenize karatigin bizi mahkemeye veriyor mahkemede .orgun adı geçiyor hakim geliyor allahin ami götü adlı bir thread ile karşılaşıyor

• JFL
Reactions: temelyeterliliktest, elemanzelvadre, sentrix and 2 others
if he stays in this forum he will probably rope ? Pls prevent this my glorious pokemon
I can’t ban users against their will, even if it’s for their own good. If you convince him to get a requested ban then I can give him one. :ogre:

• JFL
  • So Sad
Reactions: Deleted member 42111, menas and maarda
Yav bro ten rengin koyu işte amk. Esmersin bal gibi ne diye aksini ispatlama derdine düştün. Hadi onu geçtim ten rengi önemsiz zaten kemik yapısı daha önemli. O konuda da iyi sayılmazsın. 5/10 verdim. Merak etme ben de tipsizim. Tipsizsen tipsizim diyeceksin, kabulleneceksin. Diğer türlü aciz ve komik görünüyorsun. Diğer özelliklerine ağırlık ver kariyer kas. Tipsiz olmayı da fazla dert etme.

Last edited:
Bu arada boy kaç? Eğer boyun şöyle 185 üstü falansa bu tiple rahat ascend olursun onu da merak etme. en kötü 180 falansa yine olursun.

Bu arada boy kaç? Eğer boyun şöyle 185 üstü falansa bu tiple rahat ascend olursun onu da merak etme. en kötü 180 falansa yine olursun.
Bence sen bunu mogluyosundur

Yav bro ten rengin koyu işte amk. Esmersin bal gibi ne diye aksini ispatlama derdine düştün. Hadi onu geçtim ten rengi önemsiz zaten kemik yapısı daha önemli. O konuda da iyi sayılmazsın. 5/10 verdim. Merak etme ben de tipsizim. Tipsizsen tipsizim diyeceksin, kabulleneceksin. Diğer türlü aciz ve komik görünüyorsun. Diğer özelliklerine ağırlık ver kariyer kas. Tipsiz olmayı da fazla dert etme.
Kral esmerlik konusuna bir şey demeyeceğim attığım diğer fotolara da bak belki anlaşamıyoruz onun dışında dediklerin için sağ ol ama kabullenmeyi gerektirecek bir durum görmüyorum. Göreceli bir durum çünkü. Onun dışında buradaki 1-2 eleman hariç genel ortalama göründüğümü söyledi zaten. Boy 187

Bence sen bunu mogluyosundur

Üzülmedim ama babanı moglayamaıdğım için çok üzgünüm keşke babanı moglasaydım da ananla ben evlenirdim ona sik vermezdim cexa olarak senin gibi bir 95 IQ da çıkmazdı amk eşşeği 😂😂ben bu kadar dert etmedim amk

Üzülmedim ama babanı moglayamaıdğım için çok üzgünüm keşke babanı moglasaydım da ananla ben evlenirdim ona sik vermezdim cexa olarak senin gibi bir 95 IQ da çıkmazdı amk eşşeği 😂😂ben bu kadar dert etmedim amk
4339233 IMG 20240329 WA005613

• JFL
Reactions: shehatespoyraz, elemanzelvadre, maarda and 1 other person
Kral esmerlik konusuna bir şey demeyeceğim attığım diğer fotolara da bak belki anlaşamıyoruz onun dışında dediklerin için sağ ol ama kabullenmeyi gerektirecek bir durum görmüyorum. Göreceli bir durum çünkü. Onun dışında buradaki 1-2 eleman hariç genel ortalama göründüğümü söyledi zaten. Boy 187
Göreceli bir durum diyorum çünkü bana defalarca kez reelde yakışıklı olduğum söylendi ve birkaç tane kızdan sevgililik teklifi dahil aldım. Yakın erkek arkadaşlarım arasında bile yakışıklı olduğumu söyleyen oldu. Reel hayatta kimse ltn mtn bakmıyor reelde dudağımın şekline bakmıyorlar mesela çok da."senin ağzını yalarım çok tatlısın" diye mesaj aldığım vakidir. Reelde dudak dolgunluğuna simaya harmoniye bakılır bakılsa bakılsa. Bunlar psl ile kafayı bozmuş. Kaldı ki face IQ diye bir kanala puanlattım 5.5 verdi aşırı düşük puan veren bir kanal olmasından ötürü burada tavsiye etmişlerdi. Ne kadar çekicisin de 6.8 vermişti. Tr'de ortalama üstü bileyim muhtemelen. Bu arkadaşların dediği gibi de Şırnak'ta yaşamıyorum etnik olarak araplık var bu arada Hint değilim zaten iyi bir gözlerinix olsa Arap derdinis biraz 😁aslen antepliyim lakin Ankara'da yaşıyorum.

• JFL
Reactions: temelyeterliliktest, shehatespoyraz, Deleted member 42111 and 4 others
sen niye ismail kartal sad edit gibi konusuon amk

Göreceli bir durum diyorum çünkü bana defalarca kez reelde yakışıklı olduğum söylendi ve birkaç tane kızdan sevgililik teklifi dahil aldım. Yakın erkek arkadaşlarım arasında bile yakışıklı olduğumu söyleyen oldu. Reel hayatta kimse ltn mtn bakmıyor reelde dudağımın şekline bakmıyorlar mesela çok da."senin ağzını yalarım çok tatlısın" diye mesaj aldığım vakidir. Reelde dudak dolgunluğuna simaya harmoniye bakılır bakılsa bakılsa. Bunlar psl ile kafayı bozmuş. Kaldı ki face IQ diye bir kanala puanlattım 5.5 verdi aşırı düşük puan veren bir kanal olmasından ötürü burada tavsiye etmişlerdi. Ne kadar çekicisin de 6.8 vermişti. Tr'de ortalama üstü bileyim muhtemelen. Bu arkadaşların dediği gibi de Şırnak'ta yaşamıyorum etnik olarak araplık var bu arada Hint değilim zaten iyi bir gözlerinix olsa Arap derdinis biraz 😁aslen antepliyim lakin Ankara'da yaşıyorum.
faceiq ile ne kadar cekicisin kim knk

ne kadar cekicisin :lul:

• JFL
Reactions: shehatespoyraz, elemanzelvadre and maarda

Users who are viewing this thread

Back