Gençler beni düzgünce oranlar mısınız teşekkürler

Banada anamın arkadaşları anam teyzem arkadaşlarım internetteki bir kaç kız yakışıklı falan diyorda kral neyazikki psl forumlarında öyle düşünceler geçmez.
Bana anamın arkadaşı falan demedi😁😁 yakın erkek arkadaşlarımdan bile duydum. Sadece resmimi görüp tanımadığı halde benden hoşlanıp mesaj atan kızlar bile oldu daha fazlasını anlatmak istemiyorum

• JFL
Reactions: menas
Fotolarini doxlayip tindera atayim bakalim kaç match alıyorsun ya da fake hesaplara pp yapayim kizlara yazayim nasıl fikir kanka illa rezil rusva et beni diyosun @karatigin 2 amk ama karatigin bunu mogluyor
Fake hesaplara fotomu koyarsan senden şikayetçi olurum bilgin olsun. İkisi farklı olaylar

• JFL
Bana anamın arkadaşı falan demedi😁😁 yakın erkek arkadaşlarımdan bile duydum. Sadece resmimi görüp tanımadığı halde benden hoşlanıp mesaj atan kızlar bile oldu daha fazlasını anlatmak istemiyorum
Senle iyi taşşak geçmişler kardeşim

Kanki eğer metropol şehirlerde yaşamıyorsan sana yakışıklı ve türevi şeyler diyebilirler ama istanbul izmir ankara gibi şehirlerde ne yazikki ortalamanın altısın.

• +1
Reactions: Detective, Deleted member 42111 and elemanzelvadre
Fake hesaplara fotomu koyarsan senden şikayetçi olurum bilgin olsun. İkisi farklı olaylar
polis bey mesomophalicmogger adlı şahıs fotoğraflarımı alıp tindera koymuştur @mesocephalicmogger

• JFL
Reactions: Deleted member 42111
Kanki eğer metropol şehirlerde yaşamıyorsan sana yakışıklı ve türevi şeyler diyebilirler ama istanbul izmir ankara gibi şehirlerde ne yazikki ortalamanın altısın.
Diyarbakırda bile ortalama değil amınakoyayım:incel:

• +1
Reactions: mert27 and elemanzelvadre
Bence technopata gitmelisin

Last edited:
  • JFL
  • +1
Reactions: Detective, maarda and menas
Looksmax.org gibi herkese açık bir sitede fotograflarini herkese açık bir şekilde paylasmissin sikayetci olsan bile başıma hiçbir şey gelmez.

• +1
Reactions: boneking772
İlla yüzündeki tüm failoları sıralayımmı amk ? Hiç bir halosu mu olmaz insanın
Bu hayatta en kötü şey bir slayer özelliğinin olup bir subhuman özelliğin olması aq en azından bu adamın neredeyse her özelliği kötü bu onun averagenessını arttrıyor appeal açısından bende oda yok aq subhuman dudaklara sahip olup slayer gözlere sahipim.

• +1
Bu hayatta en kötü şey bir slayer özelliğinin olup bir subhuman özelliğin olması aq en azından bu adamın neredeyse her özelliği kötü bu onun averagenessını arttrıyor appeal açısından bende oda yok aq subhuman dudaklara sahip olup slayer gözlere sahipim.
Maalesef averageness de iyi değil abimizde facial harmony 0

• +1
Sen rotasyonlu bimaxi hatta dur rotasyonlu trimaxi çak (Trimax=bimax+genio)
Htnsin aq bunu hicbir ameliyat da kurtarmiyor malesef

• +1
Reactions: boneking772 and menas
Genioya gerek yok çene resesyonu yok sadece overbite var

• +1
Reactions: mesocephalicmogger
siktir git normie arkadaslarini kandir bazi fotograflarda beyazim mtnyim diye sub3 trucel birazdaha cirkin olsan deforme olcan

• +1
IMG 1029

1.obezsin
2.shitskinsin
3.hindusun
4.nw1 kelleşmen var
5. Kepçe kulak
6. Lower eyelid exposure
7. T50 curry gözler
8. Birleşmeyen bakımsız sakal
9. Kaşları şekilsiz,bakımsız ve kısa
10. aşırı asimetriksin
11.küçük,chapped dudaklar
12.bok gibi stil
13. ŞIZOFRENSIN

Ropelqmasın diyemi?
Yok daha kötüleri var mid ltn bu
+ bence eleman troll bu kadar saf ve salak olamaz birisi

• +1
View attachment 3124965
1.obezsin
2.shitskinsin
3.hindusun
4.nw1 kelleşmen var
5. Kepçe kulak
6. Lower eyelid exposure
7. T50 curry gözler
8. Birleşmeyen bakımsız sakal
9. Kaşları şekilsiz,bakımsız ve kısa
10. aşırı asimetriksin
11.küçük,chapped dudaklar
12.bok gibi stil
13. ŞIZOFRENSIN
@mert27 daha sayayımmı? Bir tane güzel özelliğin yok ropelamadan git şu forumdan ALLAH peygamber aşkına

Yok daha kötüleri var mid ltn bu
+ bence eleman troll bu kadar saf ve salak olamaz birisi
Bencede troll olabilir ayrıca mid ltn değil ne yazıkki

• +1
Reactions: maarda
Looksmax.org gibi herkese açık bir sitede fotograflarini herkese açık bir şekilde paylasmissin sikayetci olsan bile başıma hiçbir şey gelmez.

@mert27 daha sayayımmı? Bir tane güzel özelliğin yok ropelamadan git şu forumdan ALLAH peygamber aşkına
Knk işine bakar mısın sabahtan beri hiçbiri cevap vermememe rağmen hala kendi kendine benim görünüşümle ilgileniyorsun bak ben salmışım burada açtığım başlığı okey sen öyle dedin bitti

• JFL
Knk işine bakar mısın sabahtan beri hiçbiri cevap vermememe rağmen hala kendi kendine benim görünüşümle ilgileniyorsun bak ben salmışım burada açtığım başlığı okey sen öyle dedin bitti
:feelswat:

Bence forumdan cikip spora basla ve bir sekilde beyazlasmanin yolunu bul, ozellikle son fotoda cok etnik duruyosun sac stilinide mod cut yap ( ilk basta beyazlasman gerek) sonra gozler icin koyu yesil kontakt lens bunlari yaptiktan sonra mid mtn olursun suan mid ltn

• +1
Reactions: mert27
Kendine eyebrow pen al bitane bide rhino yada burna lipolysis yaptır soild mtn sin

Bence forumdan cikip spora basla ve bir sekilde beyazlasmanin yolunu bul, ozellikle son fotoda cok etnik duruyosun sac stilinide mod cut yap ( ilk basta beyazlasman gerek) sonra gozler icin koyu yesil kontakt lens bunlari yaptiktan sonra mid mtn olursun suan mid ltn
bazi failolar var (short face syndrome)
bunlari duzeltemezsin yapacak bisi yok
kulaklar icin otoplasti olmani oneririm

Kanzi geymisiniz la renkli lens mi takılır ? Mod cut falan ne iş :ogre:

Kendine eyebrow pen al bitane bide rhino yada burna lipolysis yaptır soild mtn sin
cocuk mtn zaten bi foto atti 3/4 profili olan, htn gibiydi 3/4 profili sacini uzatsa baya iyi olcak bu

Kısa olan yeri lower third ise rotasyonlu bimax ile duzeltebilir ama total olarak yüzü kısa bunun malesef

• +1
Reactions: boneking772 and dostoyevski
cocuk mtn zaten bi foto atti 3/4 profili olan, htn gibiydi 3/4 profili sacini uzatsa baya iyi olcak bu
Ne yazıkki eye area sı burnu ve dudakları çok büyük failo ama hafif bi harmony yakalamış uzun saç burna lipo renkli lens ve eyebrow transplant/pen ile htn ye çıkar

Hocam short yüz dediğin uzunluk genişlik ise tutarlı. Bu arada ben bu forum meselesine takılmıyorum 2 3 gündür buradayım sadece.

Yav çevreme sorduğumda kaşlarıma iyi diyorlar ama yinede yağ kullanmayı düşünüyorum.Burun kusurum dudaklarıma göre çok daha az belirgin ama dudak düzeltmek çok zor ondan dolayı lipolysis yaptıracağım.Böyle forumlarda dediğim gibi high ltn-low htn arası rateleniyorum dışarda non nt olsamda az bucuk dikkat çekiyorum tek sorun kendime ortalama veya ortalama altı bir tipim olduğu gerçeğini kabul ettiremiyorum aq

Short face syndrome yok adamda dünyada nadir gözüken bir hastalık her lower thirdi kısa olan sfs değil aq

• +1
Short face syndrome yok adamda dünyada nadir gözüken bir hastalık her lower thirdi kısa olan sfs değil aq
kanka benziyo amk baksana olmayabilir ama andiriyor

Yav çevreme sorduğumda kaşlarıma iyi diyorlar ama yinede yağ kullanmayı düşünüyorum.Burun kusurum dudaklarıma göre çok daha az belirgin ama dudak düzeltmek çok zor ondan dolayı lipolysis yaptıracağım.Böyle forumlarda dediğim gibi high ltn-low htn arası rateleniyorum dışarda non nt olsamda az bucuk dikkat çekiyorum tek sorun kendime ortalama veya ortalama altı bir tipim olduğu gerçeğini kabul ettiremiyorum aq
Kaşların ve gözlerin birbirine çok uzak onun için diyorum en kötü özelliğin bu
Bence

Dudak da önemli tabi ama
Burnun daha belli gibi ve ne yazıkki burnunun failosunu kapatıcak kadar bonemassin yok

kanka benziyo amk baksana olmayabilir ama andiriyor
Kanka olsa çok rahat belli olur kendisi de fark eder sfs olanların normal gülüşü yok ağızları dikey açılmıyor yatay açılıyor sadece daha birçok problemi falan oluyor

• +1
Reactions: dostoyevski
Bence

Dudak da önemli tabi ama
Burnun daha belli gibi ve ne yazıkki burnunun failosunu kapatıcak kadar bonemassin yok
Benim burun sub3 bonemassim da var ama kapatmıyor mlsf

• +1
Hocam short yüz dediğin uzunluk genişlik ise tutarlı. Bu arada ben bu forum meselesine takılmıyorum 2 3 gündür buradayım sadece.
çık git forumdan psl forumlarinda htn altiyken rate istersen senle cok tassak gecerler .net zamaninda intihar eden oldu dalga gectiklerinden

Softmaxx:

Kaşlar bakimsiz duzelt
Dudaklar bakimsiz ve renksiz onlara lip balm al renkli gay falan diyen olursa sikleme (tabi gidipte ortalikta surme)
Beyazlasmanin bir yolunu bul beyazlas
yag oranini azalt

Hardmaxx:
Otoplasti kulaklar icin
Lower eyelid exposure var muhtemelen goz alti destegin yok eger yoksa infraorbital implant
Ust cenene falan baktirt bi
Geri kalan ceneye falanda implant yaptir yada dolgu

Bence

Dudak da önemli tabi ama
Kaşlarım pozitif tilted ve kalın ama high set:feelswah:

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Kaşlarım pozitif tilted ve kalın ama high set:feelswah:
Bence

Dudak da önemli tabi ama
dudişler bozuyo sadece benc kaşlarıda seyrek gibi biraz
Frame i iyi bu lavugun 3/4 profili cok iyi aq ben hala ona takili kaldim ama sacini uzatmasi lazim ok? yoksa ortalamanin ustu yanj

High set olmasından bahsetmiyorum
esrdenmi bahsediyorsun hocam eğer ondan bahsediyorsan o aslında suratının bizgyonial kalınlığı fazlaysa okadar önemli değil ama ondan bahsetmiyorsan bilmem

dudişler bozuyo sadece benc kaşlarıda seyrek gibi biraz
Frame i iyi bu lavugun 3/4 profili cok iyi aq ben hala ona takili kaldim ama sacini uzatmasi lazim ok? yoksa ortalamanin ustu yanj
Saçımı hangi şekil yapsam hocam jilet gibi olacam ilerde ha

Saçımı hangi şekil yapsam hocam jilet gibi olacam ilerde ha
Krdsm saci uzat iste mod cut yaptir bence ama mod cut kadar basık yapma azcik volumelu olsun su @mesocephalicmogger nin ppdeki gibi uzat

• +1
Reactions: ER enjoyer
esrdenmi bahsediyorsun hocam eğer ondan bahsediyorsan o aslında suratının bizgyonial kalınlığı fazlaysa okadar önemli değil ama ondan bahsetmiyorsan bilmem
IMG 1034

En büyük failon bu gözlerin kısa gözbebeğinin falan da hafif garip durmasının sebebi bu

Kaşların hem içe hem dışa doğru kısa eyebrow ben al hem high setliğini hemde uzunluğunu ayarlarsın en azından kaşlarının

Users who are viewing this thread

Back