Gençler beni düzgünce oranlar mısınız teşekkürler

"Keltic nordidler boneless olur" sacma bir onerme. Fenotipler bu sekilde calismiyor.
Nasıl çalışıyor ustam. Bildiğim kadarıyla Keltic nordid en az cro magnon etkisine sahip fenotiplerden biri bunu genel olarak keltic nordidlerin dar çeneli uzun yüzlü 404 zygolu daha yuvarlak gözlü olmalarindan anlayabiliyoruz. Apricity forumdaki tüm keltic nordid örneklerine bak %90inin dediğim profile uyustugunu goreceksin

Hicbirini okumadim ama cocuk kesin kotu rate alinca copelemeye baslamistir o copeledikce digerleri gercekleri aci aci soylemeye baslamistir eleman kendini savunmustur kufurler falan filan cart curt neyse ben ltn diyorum boy da belki kurtarir ama 95 falan filan olmasi lazim anladin sasol;)

• JFL
Reactions: mesocephalicmogger
Hicbirini okumadim ama cocuk kesin kotu rate alinca copelemeye baslamistir o copeledikce digerleri gercekleri aci aci soylemeye baslamistir eleman kendini savunmustur kufurler falan filan cart curt neyse ben ltn diyorum boy da belki kurtarir ama 95 falan filan olmasi lazim anladin sasol;)
Onthewaytoyarragimlite

Onthewaytoyarragimlite
Araştırmalara göre hakan yağar abi geldilwr abi izlemek kortizolu yüzde 80 oranına kadar azaltıp çenede bone growth sagliyabiliyomus okuduğum oxfordun. Bir makalaesinde gördüm. Gelelim konumuza bu onthewayofyarragimlite gibi userler büyük ihtimal genetiği çok iyi olmaması nedeniyle yaşanması gereken doğal deneyimleri sevgilinin olması gereksizce saygı görmek ve dislanmamak tarzı yasayamadigi için burda gotten yesem chadlite olur muyum falan konuşmaları normal bu adamlar bu chad zenciye ben beyazım appeal olarak mogluyorum Asya'ya gitse iş yapmaz der beyaz adama çok maskulen kizlar çenesi dar olan gayleri seviyo der su vampirimsi yakışıklı olan zencinin yanındakine bulk yapıp omuzlarını genişletmesi lazım falan der bende size derimki YARRRRRRRRRAGİMİN KAFASİ ALLAHA MESAJCEKSEN BOYLE OLAMAZSİN COPELEMEYE DEVAM MAXİMUM COPE 31 SAYGİLAR SAG SOL.

Nasıl çalışıyor ustam. Bildiğim kadarıyla Keltic nordid en az cro magnon etkisine sahip fenotiplerden biri bunu genel olarak keltic nordidlerin dar çeneli uzun yüzlü 404 zygolu daha yuvarlak gözlü olmalarindan anlayabiliyoruz. Apricity forumdaki tüm keltic nordid örneklerine bak %90inin dediğim profile uyustugunu goreceksin
Bir fenotipin tüm örnekleri örnek fotoğrafın aynısı olmak zorunda değil. Apricity güvenilir bir yer değil. Oradakilerin fenotip tahminleri vs. saçmalık oluyor genelde.

şöyle simitci bıyıgı olanlar cok kotu gozukuyor hele o bıyıgının ortası olmayanlar yada seyrek olanlar, kardesim, bıyıgım var mı demeye calısıyon?? kes su Bıyıgı KES!

Bir fenotipin tüm örnekleri örnek fotoğrafın aynısı olmak zorunda değil. Apricity güvenilir bir yer değil. Oradakilerin fenotip tahminleri vs. saçmalık oluyor genelde.
Bana yapili çeneli bir keltic nordid söyle

şöyle simitci bıyıgı olanlar cok kotu gozukuyor hele o bıyıgının ortası olmayanlar yada seyrek olanlar, kardesim, bıyıgım var mı demeye calısıyon?? kes su Bıyıgı KES!
ya ne anlatiyon yine mk evladi sg garrys mod funny comps izle

• JFL
Reactions: boneking772
ga

gabriel aubry iyi bir örnek keltic nordide
Babam yüz ve kafa ve colouring olarak borrebye nerdeyse tamamen uyuşuyor fakat sen borreby olması çok zor dedin babam Maraşlı bi türk sence genetiği nerden geliyodur tahmini?

Babam yüz ve kafa ve colouring olarak borrebye nerdeyse tamamen uyuşuyor fakat sen borreby olması çok zor dedin babam Maraşlı bi türk sence genetiği nerden geliyodur tahmini?
Yuzunu gormeden bir sey diyemem. Anadoludaki herkes mutt oldugu icin saf birisi yok zaten anadoluda. Muhtemelen baban da Anadolu melezidir.

• JFL
  • Hmm...
Reactions: menas and maarda
buraya gulmeye geliyom lavugun anasi copu cikart dese oflar puflar burda irk arastirmasi falan yapiyor kafanizi sikeyim ben sizin daha iyi bi ugras bulmaya ne dersiniz aminevlatlari adam her fenotipin her ozelligini biliyor orgda tartisabilmek icin :lul:

• JFL
Reactions: menas, maarda and bloated mentalcel
artılar:

iyi ahlak
akıcı derecede ingilizce
interneti gerçek hayattan ayırma

eksiler:

gerçekten hintliye benziyor

overall:

dik dur kardesim

• JFL
amk obue threadlerde fotosunu paylastiginiz cocugun threadmis bu yeni gordum anani sikeyim

Mtn ortalama mert abi
ne yazikki bu newcelin dedigi dogru kanka mid-high ltn ortalama oluyor biraz sacma aslinda normie ortalama demek ve mtn in tam ortalama insan tipi olmasi lazim ama iste sacma dedigim gibi herneyse zaten bu eleman mtn in ceyregi bile olamaz tam mid ltn amk

yine baktim elemanin tipe cok brutal allah yardimcisi olsun

• JFL
Reactions: iblamemyheight and menas

yine baktim elemanin tipe cok brutal allah yardimcisi olsun
Yanıt vermiyom da artık şöyle bir profile sahip birisinden yorum gelince yanıtlayım dedim la dayı otizmli afganlara benziyon göz kapakların fırltamış amk. Bana forumda yeterince ortalama denildi ben girmeden önce ortalama üstü bekliyordum dürüst olmak gerekirse. ortalama altı diyenler high ltn dedi ki onların da kaçı high ltn ortalama altı kabul ediyor o önemli. Senin buradaki arkadaşlarının biri hariç de mid ltn belli şeylerle de mid mtn olabileceğimi söyledi adamlara yalakalık yapacağım diye high sub- low ltn arası tipinle yorum yapma. Kaldı ki bana Allahın yardım etmesi gerektiğini kabul edelim bu durumda senin benim çok üstümde olman gerekir ki böyle bir şey söyleyebilesin. Sanarsın bana htn falan amk tipe bak sen reel hayatta gündelik ortamda arkadaşların arasıjda bile tipsiz kabul edilen kötü genetikli Türk erkeğini temsil ediyorsun. Bende en azından almond hunter göz var orta yüz ratelerim iyi dimorfizm iyi kafatası şeklim maskülen daha sayardım ama yanaklı görüntü ve asimetri harici bariz sorun yok.kulak bir de. Burun geniş diyorlar burun deliklerim göz pınarı hizama bile ancw geliyor veya gelmiyor shitskin demeleri de tamamen 3 4 tane foto tenim gayet açık. Adam gelmiş bana sen şizosun kimse kendine shitskin demez diyor yoo gayet der mesela kendime kepçe kulak domuz burun ucu diyebiliyorum/ görebiliyorum. Mesajına atıf yaptığım arkadaş rica ediyorum cevap vermesin kendisine konuşmadım. Ama sen bu tiple yorum yapınca bir yazassım geldi boyun da kısa duruyor zaten fotoda yaptığın yorumdan zaten zeka olarak da genlerinin sub5 olduğu belli amk

Yanıt vermiyom da artık şöyle bir profile sahip birisinden yorum gelince yanıtlayım dedim la dayı otizmli afganlara benziyon göz kapakların fırltamış amk. Bana forumda yeterince ortalama denildi ben girmeden önce ortalama üstü bekliyordum dürüst olmak gerekirse. ortalama altı diyenler high ltn dedi ki onların da kaçı high ltn ortalama altı kabul ediyor o önemli. Senin buradaki arkadaşlarının biri hariç de mid ltn belli şeylerle de mid mtn olabileceğimi söyledi adamlara yalakalık yapacağım diye high sub- low ltn arası tipinle yorum yapma. Kaldı ki bana Allahın yardım etmesi gerektiğini kabul edelim bu durumda senin benim çok üstümde olman gerekir ki böyle bir şey söyleyebilesin. Sanarsın bana htn falan amk tipe bak sen reel hayatta gündelik ortamda arkadaşların arasıjda bile tipsiz kabul edilen kötü genetikli Türk erkeğini temsil ediyorsun. Bende en azından almond hunter göz var orta yüz ratelerim iyi dimorfizm iyi kafatası şeklim maskülen daha sayardım ama yanaklı görüntü ve asimetri harici bariz sorun yok.kulak bir de. Burun geniş diyorlar burun deliklerim göz pınarı hizama bile ancw geliyor veya gelmiyor shitskin demeleri de tamamen 3 4 tane foto tenim gayet açık. Adam gelmiş bana sen şizosun kimse kendine shitskin demez diyor yoo gayet der mesela kendime kepçe kulak domuz burun ucu diyebiliyorum/ görebiliyorum. Mesajına atıf yaptığım arkadaş rica ediyorum cevap vermesin kendisine konuşmadım. Ama sen bu tiple yorum yapınca bir yazassım geldi boyun da kısa duruyor zaten fotoda yaptığın yorumdan zaten zeka olarak da genlerinin sub5 olduğu belli amk
dnrd

seni profil fotomdaki adam bile mogluyor ve gozlerin de yarragimin kafasina benziyor hunter almond gozlu curry seni mumbaide havalar nasil

• +1
Reactions: Deleted member 92782 and mert27
Knk öyle bir intihar edesim geldi ki var ya forumda bile zaten high ltn mtn dediler subhman demediler senin haricinde. Meraktan atıyorum fotoları
Amk buna high ltn diyen ciktiysa bana low ltn denmisti kendimi oldursem mi

• JFL
Reactions: menas
textbook low ltn

Amk buna high ltn diyen ciktiysa bana low ltn denmisti kendimi oldursem mi
Merak etme eleman subhuman high ltn falan değil

• +1
Reactions: naturepreacher
olum çocuğu salın artık 6 sayfada anasını siktiniz oyun hamuruna döndü eleman

• +1
  • JFL
Reactions: yuda, naturepreacher, Tornoviaa and 1 other person
olum çocuğu salın artık 6 sayfada anasını siktiniz oyun hamuruna döndü eleman
abi tüm sorun elemanın kendisi hem rate istiyor rate verilince de senden yakışıklıyım cope cart curt diyor kimse kimseyle durduk yere 6 sayfa dalga geçmez bu eleman kabullenseydi max 1 sayfada kapanmıştı olay

• +1
Reactions: naturepreacher and Heatmiser
abi tüm sorun elemanın kendisi hem rate istiyor rate verilince de senden yakışıklıyım cope cart curt diyor kimse kimseyle durduk yere 6 sayfa dalga geçmez bu eleman kabullenseydi max 1 sayfada kapanmıştı olay
o zaman sikişe devam

böceğe benziyosun

• +1
turkroach derler ya o sen misin la ??????????????????????????????????????

• JFL
Reactions: Deleted member 90300
Yanıt vermiyom da artık şöyle bir profile sahip birisinden yorum gelince yanıtlayım dedim la dayı otizmli afganlara benziyon göz kapakların fırltamış amk. Bana forumda yeterince ortalama denildi ben girmeden önce ortalama üstü bekliyordum dürüst olmak gerekirse. ortalama altı diyenler high ltn dedi ki onların da kaçı high ltn ortalama altı kabul ediyor o önemli. Senin buradaki arkadaşlarının biri hariç de mid ltn belli şeylerle de mid mtn olabileceğimi söyledi adamlara yalakalık yapacağım diye high sub- low ltn arası tipinle yorum yapma. Kaldı ki bana Allahın yardım etmesi gerektiğini kabul edelim bu durumda senin benim çok üstümde olman gerekir ki böyle bir şey söyleyebilesin. Sanarsın bana htn falan amk tipe bak sen reel hayatta gündelik ortamda arkadaşların arasıjda bile tipsiz kabul edilen kötü genetikli Türk erkeğini temsil ediyorsun. Bende en azından almond hunter göz var orta yüz ratelerim iyi dimorfizm iyi kafatası şeklim maskülen daha sayardım ama yanaklı görüntü ve asimetri harici bariz sorun yok.kulak bir de. Burun geniş kdiyorlar burun deliklerim göz pınarı hizama bile ancw geliyor veya gelmiyor shitskin demeleri de tamamen 3 4 tane foto tenim gayet açık. Adam gelmiş bana sen şizosun kimse kendine shitskin demez diyor yoo gayet der mesela kendime kepçe kulak domuz burun ucu diyebiliyorum/ görebiliyorum. Mesajına atıf yaptığım arkadaş rica ediyorum cevap vermesin kendisine konuşmadım. Ama sen bu tiple yorum yapınca bir yazassım geldi boyun da kısa duruyor zaten fotoda yaptığın yorumdan zaten zeka olarak da genlerinin sub5 olduğu belli amk
Kafatasin nasil iyi aq aşırı etnik bi kafatasın var orta yüzün de muhtemelen idealden çok kısadır lens bozulması yüzü uzatiyor ona rağmen orta yüzün kısa. Uzun ortayuz>kısa ortayuz

Seni görse sana şey derdi ben senden iyiyim çünkü senin ortayuzun uzun:lul:

Kafatasin nasil iyi aq aşırı etnik bi kafatasın var orta yüzün de muhtemelen idealden çok kısadır lens bozulması yüzü uzatiyor ona rağmen orta yüzün kısa. Uzun ortayuz>kısa ortayuz
Orta yüzüm nasıl kısa oluyor mq filtrum uzun zaten. Ratelettiğim adam videoda artılarda iyi orta yüz konumu dedi zaten arkadaşa da ratelettim kendim de öğrenip kontrol ettim orta yüzüm uzun bile ama gözlerim arasındaki mesafe ile tam kare gibi oluyor. Kafatası şeklimin etnik olması bir şey değiştirmiyor, arkası dümdüz vs olan kafatasları iyi değil öyle bir şeyle alakası yok zaten.

Başka işiniz yok mu la
senin baska isin yokmu amk adamlar seni sikiyor sen hala forumdasin normalde demem ama sen yeminle gelecegine odaklan kitap falan oku

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Seni görse sana şey derdi ben senden iyiyim çünkü senin ortayuzun uzun:lul:
Orta yüz en önemli şeylerden birisi çünkü. Cevap vermiyordum yine ama daha orta yüzün kısa gibi bir analiz yapıyorsun bunu göstermek için cevap verdim yani rate yapacak zekaya sahip değilsin. Ayrıca yüzümün kısa olma nedeni (kısa duruyor evet ama geniş değil uzunluk ve genişlşk orantılı) kafatasımın biraz küçük olmasından kaynaklı. Sfs falan değil.

senin baska isin yokmu amk adamlar seni sikiyor sen hala forumdasin normalde demem ama sen yeminle gelecegine odaklan kitap falan oku
Ben 20 yaşındayım zaten üni okuyorum mk bildirim geliyor illa bakıyorum yakında onu da bırakacağım zaten.

Orta yüz en önemli şeylerden birisi çünkü. Cevap vermiyordum yine ama daha orta yüzün kısa gibi bir analiz yapıyorsun bunu göstermek için cevap verdim yani rate yapacak zekaya sahip değilsin. Ayrıca yüzümün kısa olma nedeni (kısa duruyor evet ama geniş değil uzunluk ve genişlşk orantılı) kafatasımın biraz küçük olmasından kaynaklı. Sfs falan değil.
Ya orospunun evladı fotograflari on kamerayla çektiğin için normalde kısacık olan ortayuzunun biraz uzayip 1:1 gibi durmus lens distortionu bilir misin dostum

Ben 20 yaşındayım zaten üni okuyorum mk bildirim geliyor illa bakıyorum yakında onu da bırakacağım zaten.
Yalan söyleme forum bildirim atmiyor

Ek olarak adamların "sikmesini" siklemiyorum bile. Eleman subhuman diyor mesela. Sözüyle o da sikiyor. Benim siklemem için o elemanın veya diğer elemanların fikirlerini güvenilir görmem lazım elemanlarda da beyin zayıf zaten. O yüzden güvenilir değil. Bu elemanların tam tersini diyen burada da rateleyen arkadaşlarda da diyen oldu ki kendi arkadaşları bile mid ltn, mid ltn de ortalama dedi. Adamlar taşak geçiyor ama hala.

Ya orospunun evladı fotograflari on kamerayla çektiğin için normalde kısacık olan ortayuzunun biraz uzayip 1:1 gibi durmus lens distortionu bilir misin dostum
Şimdi aynada baktım yine uzun 😁

Yalan söyleme forum bildirim atmiyor
Maile geliyor aq
Screenshot 20240907 1431592

Şimdi aynada baktım yine uzun 😁
Screenshot 20240907 143126 Photo Editor

Kareyi alıp yüzunu ortalayinca bile biraz kısa çıktı aynadan ne kadar kısa olduğunu düşünemiyorum

Users who are viewing this thread

Back