Gençler beni düzgünce oranlar mısınız teşekkürler

Göreceli bir durum diyorum çünkü bana defalarca kez reelde yakışıklı olduğum söylendi ve birkaç tane kızdan sevgililik teklifi dahil aldım. Yakın erkek arkadaşlarım arasında bile yakışıklı olduğumu söyleyen oldu. Reel hayatta kimse ltn mtn bakmıyor reelde dudağımın şekline bakmıyorlar mesela çok da."senin ağzını yalarım çok tatlısın" diye mesaj aldığım vakidir. Reelde dudak dolgunluğuna simaya harmoniye bakılır bakılsa bakılsa. Bunlar psl ile kafayı bozmuş. Kaldı ki face IQ diye bir kanala puanlattım 5.5 verdi aşırı düşük puan veren bir kanal olmasından ötürü burada tavsiye etmişlerdi. Ne kadar çekicisin de 6.8 vermişti. Tr'de ortalama üstü bileyim muhtemelen. Bu arkadaşların dediği gibi de Şırnak'ta yaşamıyorum etnik olarak araplık var bu arada Hint değilim zaten iyi bir gözlerinix olsa Arap derdinis biraz 😁aslen antepliyim lakin Ankara'da yaşıyorum.
Sana bakanlar belki Kürt ermeni çirkin subhumanlardir. Ne kadar cekicisin denilen sikko sayfanin dediklerinin gercekten doğru olduğunu mu dusunuyosun :lul: adam kendi bile herkese 2.5 puan daha fazla veriyorum dedi. Faceiqyu bilmem de emin ol hepsi oldugundan daha yüksek veriyor sana.

Attachments

• 4339254_images_31.jpeg
    4339254_images_31.jpeg
    23.7 KB · Views: 0
Kral esmerlik konusuna bir şey demeyeceğim attığım diğer fotolara da bak belki anlaşamıyoruz onun dışında dediklerin için sağ ol ama kabullenmeyi gerektirecek bir durum görmüyorum. Göreceli bir durum çünkü. Onun dışında buradaki 1-2 eleman hariç genel ortalama göründüğümü söyledi zaten. Boy 187
Göreceli bir durum diyorum çünkü bana defalarca kez reelde yakışıklı olduğum söylendi ve birkaç tane kızdan sevgililik teklifi dahil aldım. Yakın erkek arkadaşlarım arasında bile yakışıklı olduğumu söyleyen oldu. Reel hayatta kimse ltn mtn bakmıyor reelde dudağımın şekline bakmıyorlar mesela çok da."senin ağzını yalarım çok tatlısın" diye mesaj aldığım vakidir. Reelde dudak dolgunluğuna simaya harmoniye bakılır bakılsa bakılsa. Bunlar psl ile kafayı bozmuş. Kaldı ki face IQ diye bir kanala puanlattım 5.5 verdi aşırı düşük puan veren bir kanal olmasından ötürü burada tavsiye etmişlerdi. Ne kadar çekicisin de 6.8 vermişti. Tr'de ortalama üstü bileyim muhtemelen. Bu arkadaşların dediği gibi de Şırnak'ta yaşamıyorum etnik olarak araplık var bu arada Hint değilim zaten iyi bir gözlerinix olsa Arap derdinis biraz 😁aslen antepliyim lakin Ankara'da yaşıyorum.
faceiq ile ne kadar cekicisin kim knk
Yüz Analizi yapıyorlar knk puanlama. Bu şekilde bakarak söylemekle olmuyor zaten pek bu sik kafalar ne biliyor sanki. İki göz uzak ditoe ama iki gözün uzak olması harmonin en önemli parçası olan orta yüz ölçülerimi telafi ediyor. Mesela örnek vermek gerekirse analiz yaptırdığım 4 yerde de Messi benden aşağıda puan almış. Mbappe,ishowspeed vs de . Ama burada malın biri çıkıyor forımun bile yüzde 80i ortalama-ortalamanın 1tıj altı (high ltn)demesine rağmen sub3- subhuman vs diyor. Ama açıp bak low mtn dahil diyen oldu. Ne yapacağız şimdi? Göreceli demek ki. Bir de dediğim gibi reelde öyle diyen insanları ne yapacağız? O yüzden sikimde değil burada kimin ne dediği ki takılmıtorum bu forumda artık. Ek olarak bir insan yeterince zeki ise kendisine dışarıdan birisi gibi bakabilir. Bunun yanında benim gibi tipi sıradan insanların görünüşü görecelidir. Ersin korkut veya hernan Drago gibi aşikar derecede çirkinlik/yakışıklılık yoksa reel hayatta dış görünüşün etkisi senin üzerinde o kadar azdır ve insanlar arasında da o kadar değişkendir.

adamlara para verdigin ve analarina sovmemen icin yuksek vermis olmasinlar.
Hayır face IQ yüksek vermez ek olarak 2 tane daha yabancı 5.75 vermişti

• JFL
Reactions: menas
Sana bakanlar belki Kürt ermeni çirkin subhumanlardir. Ne kadar cekicisin denilen sikko sayfanin dediklerinin gercekten doğru olduğunu mu dusunuyosun :lul: adam kendi bile herkese 2.5 puan daha fazla veriyorum dedi. Faceiqyu bilmem de emin ol hepsi oldugundan daha yüksek veriyor sana.
Senin sahip olamayacağın kadar güzel kızlardı amk salağı siktir git işine

• JFL
Reactions: sentrix
Senin gibi reel hayattan kopuk hayatsız bir orospu evladı olmadığım için mutluyum

Etnik diyen arkadaşlar sanırsın Türk değiller. LMAO.

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 87449 and mert27
Mesela örnek vermek gerekirse analiz yaptırdığım 4 yerde de Messi benden aşağıda puan almış. Mbappe,ishowspeed vs de
olum mbappe messi ishowspeed seni allahına kadar mogluyor ne anlatıyorsun :lul::lul::lul:

olum mbappe messi ishowspeed seni allahına kadar mogluyor ne anlatıyorsun :lul::lul::lul:
Peki mogluyorsa neden 4 analizde de benden düşük çıktılar. Kaldı ki dün bu konulardan anlqyan bir arkadaş da speede low mtn bana mid ltn dedi

Senin o iğrenç suratını 15 yaşında daha yüzümün yarısı gelişmiş hali ile gandy cennetine kadar tecavuz ede ede mogluyorum mini siktigimin deathnici seni bekle tindere atalim seni kızlar ne düşünüyor hakkinda

• JFL
Neyse daha yazmayacağım muhtemelen yaşınız 15 16 siktirin gidin ders çalışın beyniniz zayıf baya. Olm adamlara cevap vermeyi kesmeme rağmen hala laf sokuyorlar 😂amk eşşekleei

Neyse daha yazmayacağım muhtemelen yaşınız 15 16 siktirin gidin ders çalışın beyniniz zayıf baya. Olm adamlara cevap vermeyi kesmeme rağmen hala laf sokuyorlar 😂amk eşşekleei
Bekle senle işim var daha 1 hafta sonra sonuçları göreceğiz

Senin o iğrenç suratını 15 yaşında daha yüzümün yarısı gelişmiş hali ile gandy cennetine kadar tecavuz ede ede mogluyorum mini siktigimin deathnici seni bekle tindere atalim seni kızlar ne düşünüyor hakkinda
Puahahhaa iğrenç olduğu sadece senin gibi bir gerizekalının fikri fotomu bir yere atarsan belanı sikerim

Peki mogluyorsa neden 4 analizde de benden düşük çıktılar. Kaldı ki dün bu konulardan anlqyan bir arkadaş da speede low mtn bana mid ltn dedi
kanka adamlara para verdigin icin yuksek puanlar veriyorlar ne kadar cekicisinden bahsetmiyorum bile amk faceiqnun 4 5 verdigi adamlara bak bi

Bekle senle işim var daha 1 hafta sonra sonuçları göreceğiz
Benim senle işim var mı ki senin benle olsjn senin gibi hayatta hiçbir başarısı olmayan aptal orospu çocuğu işim var derken benden izin aldı mı siktir git kendi kendine yaşa ne yaparsan ben ilgilenmiyorum ve ilgilenmeyeceğim

Puahahhaa iğrenç olduğu sadece senin gibi bir gerizekalının fikri fotomu bir yere atarsan belanı sikerim
Herkese açık bir yerde fotoğrafini herkese açık bir şekilde paylaşırsan fotoğrafının başka yerlerde paylasilmasinin sorumlulugu senin üzerine mahkemeye versen mahkeme uğraşmaz bile

kanka adamlara para verdigin icin yuksek puanlar veriyorlar ne kadar cekicisinden bahsetmiyorum bile amk faceiqnun 4 5 verdigi adamlara bak bi
Hayır hiç de bile. Dün birisi de demişti forumda sana 5den yukarı vermez diye ama 5 vereceğini öngörmüş yani 3 verdiği adamlara bakıp benle farkını ayırt edemiyorsan problem zaten

Benim senle işim var mı ki senin benle olsjn senin gibi hayatta hiçbir başarısı olmayan aptal orospu çocuğu işim var derken benden izin aldı mı siktir git kendi kendine yaşa ne yaparsan ben ilgilenmiyorum ve ilgilenmeyeceğim
Tinderde aldığın match sayısını ve Instagram'da sana gelecek tepkileri merak etmiyo musun oglum kal iste öyle

Herkese açık bir yerde fotoğrafini herkese açık bir şekilde paylaşırsan fotoğrafının başka yerlerde paylasilmasinin sorumlulugu senin üzerine mahkemeye versen mahkeme uğraşmaz bile
Canım benim ilgilenmiyorum benimle ilgilenmeyi bu kadar çok mu sevdin kendi kendine yapmış olursun ne yaparsan hatta birazdan bu hesabı kapatacağım

• JFL
Reactions: maarda
Tinderde aldığın match sayısını ve Instagram'da sana gelecek tepkileri merak etmiyo musun oglum kal iste öyle
Hayır etmiyorum reelde ben kendim deneyerek öğrenirim tepkileri gerek yok öyle şeylere

Canım benim ilgilenmiyorum benimle ilgilenmeyi bu kadar çok mu sevdin kendi kendine yapmış olursun ne yaparsan hatta birazdan bu hesabı kapatacağım
Tamam kapat fotolarin burda nasil olsa istedigimizi yaparız

• JFL
Reactions: sentrix and maarda
Hayır etmiyorum reelde ben kendim deneyerek öğrenirim tepkileri gerek yok öyle şeylere
Oglum seni bide biz deneyelim biz emin olalim niye yanlis miyim

• +1
  • JFL
Reactions: shehatespoyraz and boneking772
Geride alın ve zayıf browridge harici bir şey yok. Uzun ramus mandibula gonial burun nazolabial açı iyi muhtemelen konveksite de iyi yüzün öne büyümesi de iyi
Ek olarak çene çizgim de yeterince belirgin

• JFL
Reactions: elemanzelvadre
Elmacık kemiğin gözükmüyor daha amk

Looksmax org database i bu maymunun fotoğraflarını barındırmak zorunda mı aq daha atma
Annenin amını barındırdım ama ben

• JFL
Hayatsızsıj
Ne hayatsizi oglum istesen giremeyeceğin bi okulda okuyorum ve istediğim hayati yasiyorum ne istersem yapıyorum kisitlayan yok onu yapan yok sana lifemog da atiyorum muhtemelen

BEN GİDİYOM İSTEYEN İSTEDİĞI boku YESİN AMA BIR YERDEN BIR ŞEY DUYARSAM hukuk okuyorum benle uğraşmak istemezsiniz

Ne hayatsizi oglum istesen giremeyeceğin bi okulda okuyorum ve istediğim hayati yasiyorum ne istersem yapıyorum kisitlayan yok onu yapan yok sana lifemog da atiyorum muhtemelen
İstesem giremeyeceğim??benim hakkında ne biliyon la

Annenin amını barındırdım ama ben
Kardeşim madem biz rate atmayı bilmeyen aptal orospu evladıyiz sen kendine çok fazla güveniyorsun gel yabancı foruma at fotoğrafını orda ratelesinler

Kardeşim madem biz rate atmayı bilmeyen aptal orospu evladıyiz sen kendine çok fazla güveniyorsun gel yabancı foruma at fotoğrafını orda ratelesinler
Yeterince attırdım ve analiz de yaptırdım zaten detaylı analiz işe böyle bakmak bir değil zaten. İLGİLENMİYORUM SİKTİRIP GİDER MİSİN

İstesem giremeyeceğim??benim hakkında ne biliyon la
Düşük iq ozellikleri sergiliyorsun burda yerden yere vuruluyosun verdigin cevaplar iyice guldurup daha cok aşağılama istegi uyandiriyor içimizde yazılanlara mantıkli cevap verecek zekan yok bu Antepli olmandan ve yarı Arap olmandan da kaynaklaniyor olabilir

Yeterince attırdım ve analiz de yaptırdım zaten detaylı analiz işe böyle bakmak bir değil zaten. İLGİLENMİYORUM SİKTİRIP GİDER MİSİN
Biz de atak mi

Düşük iq ozellikleri sergiliyorsun burda yerden yere vuruluyosun verdigin cevaplar iyice guldurup daha cok aşağılama istegi uyandiriyor içimizde yazılanlara mantıkli cevap verecek zekan yok bu Antepli olmandan ve yarı Arap olmandan da kaynaklaniyor olabilir
Kesin yok. Tamam kardeşim hadi iyi akşamlar.

BEN GİDİYOM İSTEYEN İSTEDİĞI boku YESİN AMA BIR YERDEN BIR ŞEY DUYARSAM hukuk okuyorum benle uğraşmak istemezsiniz
Valla knk buraya foto atmak yapacağın en riskli şeydi anonim forumlara atılan fotograflar üzerinden hiçbir sekilde kimseye bir şey yapamazsin ogrenmedin mi anayasayı okutmadilar mi ceza kanununu hasım da topladın baya baya doxxlanir foton haberin olsun orda burda

Ltn. Kanka skinmaxxing yap kaşları düzelt, bıyıkları kes, kilo ver. Saç modeli düzelt. Dostum ortalama üstüyüm diyorsun ama öyle bi özellik de yokki sende

• +1
Reactions: mert27
Biz de atak mi

Valla knk buraya foto atmak yapacağın en riskli şeydi anonim forumlara atılan fotograflar üzerinden hiçbir sekilde kimseye bir şey yapamazsin ogrenmedin mi anayasayı okutmadilar mi ceza kanununu hasım da topladın baya baya doxxlanir foton haberin olsun orda burda
Birader ben hasım olmadım siz kendi kendinize oldunuz

Ek olarak çene çizgim de yeterince belirgin
etnik olmanı değiştirmiyo ki çenem senden cok daha iyi mert abi saygılar

Ltn. Kanka skinmaxxing yap kaşları düzelt, bıyıkları kes, kilo ver. Saç modeli düzelt. Dostum ortalama üstüyüm diyorsun ama öyle bi özellik de yokki sende
Eyvallah hocam kaşları herkes söyledi özellikle el atacağım ona

etnik olmanı değiştirmiyo ki çenem senden cok daha iyi mert abi saygılar
Olabilir knk etnik de görünebilir bir insan şimdiye kadar gerçek hayatta kimseden bir şey duymadım öyle hatta söylemesem Arap olduğumu bile anlamıyorlar.

o diyarbakirdaki evin bombalanmazsa ben bombaliyim ok?

• Love it
  • +1
Reactions: boneking772 and maarda
subforumun bugüne kadar çektiği en sert sikiş

• JFL
View attachment 3124965
1.obezsin
2.shitskinsin
3.hindusun
4.nw1 kelleşmen var
5. Kepçe kulak
6. Lower eyelid exposure
7. T50 curry gözler
8. Birleşmeyen bakımsız sakal
9. Kaşları şekilsiz,bakımsız ve kısa
10. aşırı asimetriksin
11.küçük,chapped dudaklar
12.bok gibi stil
13. ŞIZOFRENSIN
dudaklarda ne var la

bir mongoloid foldlu pale tenli orta asyalı türko olmak var birde anadolulu ermeni rum kırması olmak var(anadoludaki yörüklere saygım var)

bir mongoloid foldlu pale tenli orta asyalı türko olmak var birde anadolulu ermeni rum kırması olmak var(anadoludaki yörüklere saygım var)
mongoloid foldlu TR'de kaç kişi var kaldı ki mongoloidler pale değil sanırsın north atlantid amk.

TR'deki insanların %90'ı anadolu toplumlarının kırması. orta asya türkü ile anadolu insanının tip olarak alakası var mı amk?

Pale örnekler
Anglosaxonm
Northatlantidm

anadolu
Anatolidm
Armenidm

orta asya
Turanidm
Andronovoturanidm

ikisi de deathnic. siz kendinizi beyaz mı sanıyorsunuz be amk

• +1
Reactions: toprak
mongoloid foldlu TR'de kaç kişi var kaldı ki mongoloidler pale değil sanırsın north atlantid amk.

TR'deki insanların %90'ı anadolu toplumlarının kırması. orta asya türkü ile anadolu insanının tip olarak alakası var mı amk?

Pale örnekler
View attachment 3127319View attachment 3127320

anadolu
View attachment 3127313View attachment 3127316

orta asya
View attachment 3127314View attachment 3127317

Ben kaldım hoca ben kaldım…(monobrowu siktir et alacam yakında ama uzaktan belli olmuyor)

Attachments

• IMG_4415.jpeg
    IMG_4415.jpeg
    414.6 KB · Views: 0

Pale örnekler
View attachment 3127319View attachment 3127320

anadolu
View attachment 3127313View attachment 3127316

orta asya
View attachment 3127314View attachment 3127317

userini kagida yaz kolunu atbana bende sana atiyim ne dersin kürdo

• +1

Users who are viewing this thread

Back