Go outside

I can't go outside because your people keep killing everyone in the street

• JFL
  • +1
Reactions: Jova, looksmaxxerrr, aestheticsrespecter and 3 others
mogged diyruuum baskada bisi demeyruuum

• JFL
Reactions: turbomanlet7
  • JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr, SensitiveYoungMan and turbomanlet7
I can't go outside because your people keep killing everyone in the street
You talking about incel peoples or turkish peoples? What do you mean "your people" ?

• +1
Reactions: SensitiveYoungMan
oglum birak mogu falan herif sıfır dil biliyor aq yasadigi ulkede basina bisey gelse kendini anlatabilecek türkçesi bile yok elemanın

oglum birak mogu falan herif sıfır dil biliyor aq yasadigi ulkede basina bisey gelse kendini anlatabilecek türkçesi bile yok elemanın
Haklısın onu boşverde sen bi dm gelsene bisey sorucam sana

Bir mtnden mog yiyince @boneking771
O YAZIYI GÖRÜNCE KORKTUM MK O KADAR ZIPLADIK REZİL Mİ OLACAZ ŞİMDİ DİYE UTANMADAN ATMIŞ ADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGVVADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCG

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr, szolliontaraelis, Deleted member 71466 and 1 other person
Neyse kanka not all men created equally sorry.

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr and Deleted member 71466
O YAZIYI GÖRÜNCE KORKTUM MK O KADAR ZIPLADIK REZİL Mİ OLACAZ ŞİMDİ DİYE UTANMADAN ATMIŞ ADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGVVADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCGADFŞXGMADFŞGXMŞDFMGŞADFMCGŞDAFMCGŞADFMCGŞDAFMCDFMACGADFMŞCGMADFCGLMADFŞLCGDFMALCGMDAFLŞCGMŞDFLAMCGŞDFMCGŞDFMCGŞADFMCGMADFŞCGMADFŞCGMADFŞCGMŞDFMCGŞDFMCGŞDCGŞDFMCGŞMEŞCGMQERŞCGMERCGMŞQERCGMLŞERCGERQCGEQRCG

Önden düzgün bi fotonu at mog battle acicam yabancı threadda sen kazanırsan ibandan sana 2k ne dersin kanks

Önden düzgün bi fotonu at mog battle acicam yabancı threadda sen kazanırsan ibandan sana 2k ne dersin kanks
kolumdaki saat 2 k zaten aq oglu çulsuzun tekisin baban dicek bu interneti kapatalım bunun iyice psikolojisi bozuldu sonrada diyicek oglum her şey nasiptir evlendiririz yaşın gelince bi bayanla kapat interneti şınav çek babanın emegine yazık

• JFL
Neyse kanka not all men created equally sorry.
Ne turkce var ne ingilizce aq neyse ya önden düz fotonu at mog battle açayım ya da tr subforumundan siktir git herkes nefret ediyo senden aq banlatmasinlar seni dikkat et

• JFL
Ne turkce var ne ingilizce aq neyse ya önden düz fotonu at mog battle açayım ya da tr subforumundan siktir git herkes nefret ediyo senden aq banlatmasinlar seni dikkat et
Yok bu yazdıgın satır bomboş ingilizcem ve türkçem çok iyi sadece senin gibi tipsiz bir böcege yazarken afkxakboyl rasgelebasıom tipin iyi olsa basmazdım (BLaCkPİlQQS) ne banı bananae aq burası guilty pleasure hayvanat bahçesi gib iiştte

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
kolumdaki saat 2 k zaten aq oglu çulsuzun tekisin baban dicek bu interneti kapatalım bunun iyice psikolojisi bozuldu sonrada diyicek oglum her şey nasiptir evlendiririz yaşın gelince bi bayanla kapat interneti şınav çek babanın emegine yazık
adam beni tanimadan culsuz diyo aq ayrica 15 yasinda paranin anasını sikmemi bekliyo 🤑🤑 tipten alamiyo maddi duruma geçti orospu çocuğu şu yaşımla senden uzunum aq :lul:

Yok bu yazdıgın satır bomboş ingilizcem ve türkçem çok iyi sadece senin gibi tipsiz bir böcege yazarken afkxakboyl rasgelebasıom tipin iyi olsa basmazdım (BLaCkPİlQQS) ne banı bananae aq burası guilty pleasure hayvanat bahçesi gib iiştte
Yozgatlı ülkücü memonun redpillci oglu gibi tipin var aq bize böcek gibi diyo ogee curvemi %5 body fat olsan bile elde edemeyeceksin çünkü elmacık kemiğin yok hadi kanka atsana düzgün fotonu mog battle açayım utaniyon mu kanks

bide yabancı threadda açmıcan sokakta yürürken zaten görünmezsin its over. 1 65 70 boy ince kemikler geniş kalça weak narrow jaw sub5 nose fa neyse amk abartırsam hayatın biter daha cevap atma seni seviyorum

• +1
bide yabancı threadda açmıcan sokakta yürürken zaten görünmezsin its over. 1 65 70 boy ince kemikler geniş kalça weak narrow jaw sub5 nose fa neyse amk abartırsam hayatın biter daha cevap atma seni seviyorum
as
Yozgatlı ülkücü memonun redpillci oglu gibi tipin var aq bize böcek gibi diyo ogee curvemi %5 body fat olsan bile elde edemeyeceksin çünkü elmacık kemiğin yok hadi kanka atsana düzgün fotonu mog battle açayım utaniyon mu kanks
oge curve falan bilmiyo kanka cchad pizza yiyip esrar içiyo kızları öldürmekle tehdit ediyo ve 25 saat sonra yazıyo ama yinede senin gibi naif erkeklerle konuşmayıp onlarla konuşuyorlar mog battle açın ferat aaaabiniz şov yapcak indian geneticle

• +1
Weak narrow jaw 🤣🤣 165 170 BOY INCE KEMIKLER kalçayı nerden gördün hiçbir fikrim yok ama geniş değil jaw narrow da değil senin elmacık kemiklerin benimki gibi olsaydı seninkide narrow görünürdü aptal orospu evladı gözlerim elmacık kemiklerim seninkinden çok daha iyi side profilede benden ağır bir forward growth mogu yiyorsun zaten 178 boy parmak plakları dahil açık skolyoz var 3 cm de ordan at 🤣

as

oge curve falan bilmiyo kanka cchad pizza yiyip esrar içiyo kızları öldürmekle tehdit ediyo ve 25 saat sonra yazıyo ama yinede senin gibi naif erkeklerle konuşmayıp onlarla konuşuyorlar mog battle açın ferat aaaabiniz şov yapcak indian geneticle
Orospu cocugu at düz fotonun mog battle açayım hadi biyerlerin yiyorsa

DS:QWFD.WQ:f:wqeF.WE:f:w vazgeçtim bu cocuğu reportlayanın amına koyarım amk.

• JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr, boneking771 and Deleted member 71466
as

sence bu cocugun hindistanlıya benzer bir yanı var mı gerizekalı?

Brown tenliyim ondandir kanka bide kaşlar ortada birleşiyor 🤣 bide almond hunter gözlerimden çok rahatsız olmuşa benziyor ama harbi sub5 nose var aq rhino acil başka sayayım mı @boneking771 uzun philtrum+ kısa çene bunlara rağmen benden mog yiyorsun hala teklif devam ediyo at düzgün fotonu mog battle acicam sadece face, ince kemikli diyor elemanin yaştan haberi yok sanırım bu yaşımda ondan uzunum aq

Last edited:
4204354 Screenshot 2024 06 21 03 09 18 561 cominstagramandroid 1

Şunu gördüm ciddiyet gitti aq kendisinin burnu da sub5 nasal kemiğe bak aq aglayacam
Screenshot 20240621 230410 Gallery

Weak narrow jaw kanka 🤓

Last edited:
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 71466
subforumda türkçe bilen yok aq

• JFL
Reactions: Deleted member 71466
La babaannemin 50 yıllık evi aq bide pencere değil kapı o
Kendi evinden utandığı için babannesine atıyorsun beni kandirabilirsin ama ya kendini?

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Orda yazım yanlışını ben yaptım da neyse bugün forumda çok dolaştım ondan kafa gitti
sana demedim ki aq boneking dilsizking anşarsin ya 😜😜

İndian young teenager yaz aynısı cikicak burnu falan kötü çenesi dar yüzü uzun gözleri çirkin harmony yok annesi zorla hetabux için evlenmiş alfadan dollenmedigi için buda copeliyo nedicen aq anlatamassin

İndian young teenager yaz aynısı cikicak burnu falan kötü çenesi dar yüzü uzun gözleri çirkin harmony yok annesi zorla hetabux için evlenmiş alfadan dollenmedigi için buda copeliyo nedicen aq anlatamassin
AKZKXMMDKSKAKAKZKZMXMD HAYKRİOYRUM AMK

Anlayacagin dilden anlaticam bak şimdi dostum benim midface 1:1 olmak lens bozulması diye bir şey olmak gözlerim seninkini cehenneme kadar moglamak ten rengim geleceğinden beyaz olmak jaw dar olmamak cheekbone sharp and prominent olmak sen jaw dolgusu yaptirmak yozgatli memonun ogluna benzemek 177 olmak

• JFL
AKZKXMMDKSKAKAKZKZMXMD HAYKRİOYRUM AMK
Kanka akathemogger aşkım çıldırdı sizde aynı olmayın ben bişe demiyom suçlu olan allah düzgün yaratdaydi mk

Kanka akathemogger aşkım çıldırdı sizde aynı olmayın ben bişe demiyom suçlu olan allah düzgün yaratdaydi mk
Benim fwhr 1.92 olmak dudaklarım balık dudağı olmamak sen prey eyes olmak benimkinden geniş burunlu olmak yüz şeklinde benden ağır mog yemek çene ucu zayıf olmak öne gelişimi zayıf olmak gözleri deep set olmamak devami gelmek?

cocugun jaw narrow gözüküyor çünkü elmacık kemikleri kafan kadar gelişmiş ve çıkıntılı aq salagi 15 yasında bu cocuk veya ben gibi coluk cocuktan mog yiyon git ropemaxx

Ya babacım iyide biz bu işten bu kadar kolay sıyrılmak istemiyoruz kötü yanlarimizi düzeltmek için uğraşıyoruz zaten chico gibi elemanlar milyonda 1 gibi .

OGLUM BEN MTNYIM SEN LTNSIN SENI ALLAHINA KADAR SIKIYORUM AT SU YÜZÜNÜ ALLAH RIZASI ICIN MOG BATTLE ACICAM BENDEN 15 FARK YIYIP USTUNE IRKCILIGA UGRAYACAKSIN

• Woah
Reactions: elemanzelvadre
Ya babacım iyide biz bu işten bu kadar kolay sıyrılmak istemiyoruz kötü yanlarimizi düzeltmek için uğraşıyoruz zaten chico gibi elemanlar milyonda 1 gibi .
Ee tamaam iste clown kanka bu mal düşük iq genetik hem tipi iyi değil hem genetik zekası ondan böyle konusuyo sans işte aq

• +1
Harmony yok katılmak ben ama benim harmony %50 olmak seninki %30 olmak kafami 5° aşağı indirmek ve
Screenshot 20240622 000243 Gallery

Perfect almond hunter eyes elde etmek medial canthusum olmak very downturned sen devam etmek cope

Ee tamaam iste clown kanka bu mal düşük iq genetik hem tipi iyi değil hem genetik zekası ondan böyle konusuyo sans işte aq
Oglum iqlessin seni bir kisi bile ciddiye almiyo surda kime laf anlatiyosun yatarak girdiğim okula gunde 10 saat ders calissan giremezsin aq ilerde okuma ihtimalim olan universitelerden birinde okusan baban oglum ustun zeka diye amcalarina hava atar

Screenshot 2024 06 21 21 41 49 088 comandroidchrome
looksmaxing canthus hunter eyem var seni mogluyorum beyazım falan filan
Screenshot 2024 06 22 00 04 18 566 comwhatsapp
meanwhile guy with no future:eek:kudugun okul ve zeka önemli bide iç güzellik 😈🤭