Go outside

İcin rahat olsun iyi uni yüksek maaş garanti tüm gün evde oturup pc bakmadigim takdirde :lul: merak etme kanka hayat standartlarim seninki gibi aşağılık komplekslerine dayanmiyor istesem de senin gibi bir kişilik elde edemem, allahsal bruuuutal mog with prey eyes View attachment 2992976
Baksana narrow jawa cok brutal genetic end
Yok lan ben daha iyiyim pc bakmaktan başka şansın yok ya üzgünüm baya kötüsün knk rhinoplasti olsan bile kurtarmicak indian twink narrow jaw uzun yüz Olcan keşke rhinoplasti olsanda kan kaybından gebersen AMK -1 genetic world
Bu fotolarla thread açsam same angle? Diye yazarlar amin evladi iqless at aynı açıdan fotoyu ve önden sende kurtul bende olması gereken şekil benim çektiğim gibi zaten hadi kanka bekliyorum
kurtulcak bişe yok ben sadece dalga geçiyom zevk veriyo seni ezmek sorry amabu Allah'ın suçu beni daha üstünyaratmis ztn yanimda olsanda ilerdeki hayatındaki özgüvenini bitirecek kadar dovecektim mog battle falan bilmiyomda atma kendini bi yere her attiginda böyle dalga geçecekler zaten kız arkadaşın olmadı hiç bundan sonraki hayatındada olmayacak hiç meraklanma same angle? Yasanın çenesi geridedir kanka burası İncel forjmu senin gibiler var zbsbxbsbeh cope away rope.

İcin rahat olsun iyi uni yüksek maaş garanti tüm gün evde oturup pc bakmadigim takdirde :lul: merak etme kanka hayat standartlarim seninki gibi aşağılık komplekslerine dayanmiyor istesem de senin gibi bir kişilik elde edemem, allahsal bruuuutal mog with prey eyes View attachment 2992976
Yok lan ben daha iyiyim pc bakmaktan başka şansın yok ya üzgünüm baya kötüsün knk rhinoplasti olsan bile kurtarmicak indian twink narrow jaw uzun yüz Olcan keşke rhinoplasti olsanda kan kaybından gebersen AMK -1 genetic world
herşeyin ironik kısmı bizler 16 17 yaşındayız kemik gelişimi plaklar gibi birçok şey açık

bu maymun evladı 20 yaş üzeri its over.
surgery desek pipet falan hala zırvalıyor oruspu evladı (zaten sanayide çalışıyor 0 moneymax)

2 gram etlenmek için sprem yutmaya kabul olan zavallı böcek
Ben 19 yaşındayım kanka JSWJNXWİNXİWJSJWJXJWJXJ2JCİ2NCJ2JCJ2JD sanayi moneymax knk her akşam Mercedes BMW restordan 3 k odetiyom (restordan) kanka tipsizim diye Allah'ı sikiyim anamı sikiyim diyodun aende en son indian geneticle knk mi oldun 17 den sonra over.

Adamları kara amciga mogladiktan sonra biri dışını sikiyon ondan excellent jawsin demeye başladı biride yaşımız küçük ztn büyüyünce ÇED olcaz yaaa demeye başladı MOG BATTLE ACCAM OCCC ADAMSAN GELLL DİYODU yarrağı görünce korktu nahdbwhf

• +1
Reactions: turbomanlet7

Ben 19 yaşındayım kanka JSWJNXWİNXİWJSJWJXJWJXJ2JCİ2NCJ2JCJ2JD sanayi moneymax knk her akşam Mercedes BMW restordan 3 k odetiyom (restordan) kanka tipsizim diye Allah'ı sikiyim anamı sikiyim diyodun aende en son indian geneticle knk mi oldun 17 den sonra over.
Suradaki jaw seninkinden genis en azindan fraud yok 🥴 neyse kanks sen sanayimaxe devam bende almanyada muhendismax aylık min 15k euro bidaha yanit verme bana cevap vermicem daha

Suradaki jaw seninkinden genis en azindan fraud yok 🥴 neyse kanks sen sanayimaxe devam bende almanyada muhendismax aylık min 15k euro bidaha yanit verme bana cevap vermicem daha
Peki varoş kizlar seni terkedilmiş dairelerde yalayip yemek yapacak mı askimmm ye diye geniş menis tilt hunter almond önemsiz harmony yoksa cirkinsen bitti ztncsenin çirkin incel olman bı gariplik değil %80 erkek senin gibi mediocre burda olman bir şans değil bunu unutma xnnsndbd

• JFL
Ben senden daha fazla para kazancam mal nefes alıp existent olmam yeterli mog battle falan açma Jeremy meeks vakası yeriz şimdi nsndbdbd

• JFL

yav oglum orda forumda paylaslıan blackpilled teory ironisi atıyoruz adamda nasıl bi iqlesslik varsa ciddiye alıp yazıyor ahh senin o ananı sikeyim maymun evladı

ADAM CEVABINI KKLEM HALA EVEVE

çırpınma solucan

• JFL
yav oglum orda forumda paylaslıan blackpilled teory ironisi atıyoruz adamda nasıl bi iqlesslik varsa ciddiye alıp yazıyor ahh senin o ananı sikeyim maymun evladı

View attachment 2993819

çırpınma solucan
Yok la maymun solucan başka tür ben insanim ama genetic prior olandan neyse subhuman ceneyle devam sana iç güzellik önemli knk iyisin. Ya sıkıntı yok yalanını demicem çünkü küstüm.