Go outside

o değilde beyler salcalı ekmek + yayık ayranı(buzlu) + karpuz ve peynir yiyom gece gece acıktım yaptıgım menuye bak amk FDWE.f:wEF:WQE:f:eG

View attachment 2992830looksmaxing canthus hunter eyem var seni mogluyorum beyazım falan filan View attachment 2992832meanwhile guy with no future:eek:kudugun okul ve zeka önemli bide iç güzellik 😈🤭
Underbite olmak sen ya da sen olmak profesyonel jutter çünkü alt dudakla üst dudak olması gerekmek ayni hizada sen foto atmak bana önden ve yandan aynı açıdan atmak foto sen

o değilde beyler salcalı ekmek + yayık ayranı(buzlu) + karpuz ve peynir yiyom gece gece acıktım yaptıgım menuye bak amk FDWE.f:wEF:WQE:f:eG
Yazık o random o fakir yemeği söyleme bari mk

Yazık o random o fakir yemeği söyleme bari mk
gecenin 12sinde kuzu şiş mi çevireyim orosbu evladı? Evde buzlukta bir ton et var bızımkıler uyanmasın dıye tek tük bişiler hazırladım

Bu fotolarla thread açsam same angle? Diye yazarlar amin evladi iqless at aynı açıdan fotoyu ve önden sende kurtul bende olması gereken şekil benim çektiğim gibi zaten hadi kanka bekliyorum

Underbite olmak sen ya da sen olmak profesyonel jutter çünkü alt dudakla üst dudak olması gerekmek ayni hizada sen foto atmak bana önden ve yandan aynı açıdan atmak foto sen
Amina kodumun çocuğunun hayatı bitti mk okumuş bir şeyler kendini o sanmış bende anlamadım redpill alfa okuyup kendini alfa zanneden 1 65 narrow frameler gibi nese bb ortaköye geçelim bi sağ sol

gecenin 12sinde kuzu şiş mi çevireyim orosbu evladı? Evde buzlukta bir ton et var bızımkıler uyanmasın dıye tek tük bişiler hazırladım
Boneking olmak hiper zengin boneking sikmek 14 yaşında lise son kız boneking sahip olmak chad face ve excellent jaw

Amina kodumun çocuğunun hayatı bitti mk okumuş bir şeyler kendini o sanmış bende anlamadım redpill alfa okuyup kendini alfa zanneden 1 65 narrow frameler gibi nese bb ortaköye geçelim bi sağ sol
Ben olmak senden daha uzun...

Boneking olmak hiper zengin boneking sikmek 14 yaşında lise son kız boneking sahip olmak chad face ve excellent jaw
acaba bu şımarık orosbu evladı babasıyla sahur bile yaptı mı hayatında o bile şüpheli

bu arada karpuz peynir cok iyi ikili deneyin

• +1
Reactions: turbomanlet7
acaba bu şımarık orosbu evladı babasıyla sahur bile yaptı mı hayatında o bile şüpheli
Bunun babası evlatliktan reddetmek boneking çünkü babası olmak ülkücü yobaz yozgatlı Memo boneking olmak dinsiz

banane aq 3 sene sonra brutal competetion başladı mı hayatın bitti işte şimdiden benim kadar küstah bir karakter yaratmamanı tavsiye ederim yoksa taciz iftiarası yada çok kötü dayak yiyeceksin ilerki hayatını kötü etkiler copele güzel üni bölümü yüksek maaşla yoksa over. adam allahsal bruuuutal mogu yiyince bi anda şu yaştayım uzunum boneking şöyöe böyle demeye başladı amk
İcin rahat olsun iyi uni yüksek maaş garanti tüm gün evde oturup pc bakmadigim takdirde :lul: merak etme kanka hayat standartlarim seninki gibi aşağılık komplekslerine dayanmiyor istesem de senin gibi bir kişilik elde edemem, allahsal bruuuutal mog with prey eyes
20240620 162000

Baksana narrow jawa cok brutal genetic end

Kanka akathemogger aşkım çıldırdı sizde aynı olmayın ben bişe demiyom suçlu olan allah düzgün yaratdaydi mk
yav oglum adımı ağzından düşürde ağzına bişey vereyim diyeceğimde anla artık bu kral erkek sikmiyor ben çıldırdımda ondan threada yorum atmadığım halde her threada akamogger falan yazıyon yazık zavallı hamam böceği

yav oglum adımı ağzından düşürde ağzına bişey vereyim diyeceğimde anla artık bu kral seni sikmiyor ben çıldırdımda ondan threada yorum atmadığım halde her threada akamogger falan yazıyon yazık zavallı hamam böceği
Sen narrow jaw ile bu bonekingi mogluyosun aq adamın ueesi anasinin ami gibi

Sen narrow jaw ile bu bonekingi mogluyosun aq adamın ueesi anasinin ami gibi
herşeyin ironik kısmı bizler 16 17 yaşındayız kemik gelişimi plaklar gibi birçok şey açık

bu maymun evladı 20 yaş üzeri its over.
surgery desek pipet falan hala zırvalıyor oruspu evladı (zaten sanayide çalışıyor 0 moneymax)

2 gram etlenmek için sprem yutmaya kabul olan zavallı böcek

adam o kadar iqlesski eren bile senle daşşak geçiyor diyip diğer yorumda beni eren sanıyor sen git 170cm bıçak sat diyor bana alzhaimer oruspu çocuğu :D

herşeyin ironik kısmı bizler 16 17 yaşındayız kemik gelişimi plaklar gibi birçok şey açık

bu maymun evladı 20 yaş üzeri its over.
surgery desek pipet falan hala zırvalıyor oruspu evladı (zaten sanayide çalışıyor 0 moneymax)

2 gram etlenmek için sprem yutmaya kabul olan zavallı böcek
Ben 08 eylul kiral bu zaten bu jawi dolguyla yaptı aq adamın bf tahmini %10 civarı adamda hollow cheeks yok aq ayrıca çok yapay duruyo bilemedim dudakları balık dudağı gözlerdeki uee brutal burun brutal elmacık kemikleri brutal

adam o kadar iqlesski eren bile senle daşşak geçiyor diyip diğer yorumda beni eren sanıyor sen git 170cm bıçak sat diyor bana alzhaimer oruspu çocuğu :D
Chin brutal ve round benimki de öyle benimki testoyla gelişir peki bu napacak :lul:🤓

NEYSE BEYLER BONEKİNG KONUSU KAPANMİSTİR BU SAATTEN SONRS KİMSE ONUN POSTLARİNA YANİT VERMEYECEK

Harbi burnunla ilgili dediklerini fotonu görünce anladım.

Ön profilin ve cildin güzel, saçı uzat prettyboyluğa oyna.
Burun konusunda haklı zaten aq senle de o kadar konuşmadık mı rhino konusunu

Yan profil de iyi de burun sikiyor aw su burunun amina koyam bonekingin tek hakli oldugu konu

• So Sad
Reactions: ALP
2 sayfa ne konuştunuz aq? Biriniz kürt manlet diğeriniz pencil neck twink, neyin mogundan bahsediyonuz la

• JFL
Reactions: elemanzelvadre, looksmaxxerrr, maarda and 2 others
2 sayfa ne konuştunuz aq? Biriniz kürt manlet diğeriniz pencil neck twink, neyin mogundan bahsediyonuz la
Twink falan da abartma aq 15 yaşında nasıl bir dimorfizm bekliyorsun ogre mi olalım boyuma gore zayıfım kollardan anlaşılıyor kütle koyucam boynu da etkiler

Twink falan da abartma aq 15 yaşında nasıl bir dimorfizm bekliyorsun ogre mi olalım boyuma gore zayıfım kollardan anlaşılıyor kütle koyucam boynu da etkiler
Bana bi' hakaret sezdim

seni bu hale getiren hayatın amına koim
Kanka maddi durumdan değil amina koyayim dolapta en vai çeşit yemek var onda sorun yok ama oruç zamanı falan sahurda hiç mi karpuz peynir ekmek yemedin aq

heee iyi, üzülecektim aq

yok midem kaldırmıyor
Yok be oğlum ama bÖyle gece atıştırdigin şeyler kalitesiz olsa bile lezzetli aq

• +1
Reactions: turbomanlet7 and ALP
15 yasinda neden bu forumda takiliyon aq senin yasindakilar coco cekip cigara siciyo az biraz ortamlara gir

yav oglum adımı ağzından düşürde ağzına bişey vereyim diyeceğimde anla artık bu kral erkek sikmiyor ben çıldırdımda ondan threada yorum atmadığım halde her threada akamogger falan yazıyon yazık zavallı hamam böceği
bu kral ilim ogrenmiş bir baba ve de kral ok. kanka siken olursa ikimizin fotografını at kim top olur kimbottom bakalım nediyecekler boneking abine manipülasyon mu uyguluyon kıyamam bayram harclıgı isteyen her yere beni etiketleyen köpek ah sen çok tatlıydında o subhuman çene falan dedik sapıttın olsun ben seni seviyorum sen iyi çocuksun. clowneryi anlamışsın allah yok zaten yani bu nedemek turbomanlet hindistanlı demek sag ve sol vesselam.

• +1
Reactions: turbomanlet7
15 yasinda neden bu forumda t
Kanka maddi durumdan değil amina koyayim dolapta en vai çeşit yemek var onda sorun yok ama oruç zamanı falan sahurda hiç mi karpuz peynir ekmek yemedin aq
allah yardım etsin biftegin üzerine bal döküp yiyemessiniz tabi
liyon aq senin yasindakilar coco cekip cigara siciyo az biraz ortamlara gir
sen nerden biliyon lan bunları it

sen nerden biliyon lan bunları it
Ya şimdide bunun sidigini mi yaristiricaz aq zengin dediğin her gün et mi yiyor amina koyayım gece kafama bunlar esti yedim yarın olur başka bisi yerim

• +1
Reactions: ALP
bu kral ilim ogrenmiş bir baba ve de kral ok. kanka siken olursa ikimizin fotografını at kim top olur kimbottom bakalım nediyecekler boneking abine manipülasyon mu uyguluyon kıyamam bayram harclıgı isteyen her yere beni etiketleyen köpek ah sen çok tatlıydında o subhuman çene falan dedik sapıttın olsun ben seni seviyorum sen iyi çocuksun. clowneryi anlamışsın allah yok zaten yani bu nedemek turbomanlet hindistanlı demek sag ve sol vesselam.
Lan o konun irony olduğunu anlamicsk kadar eşşek misin

ÇIĞLIK ATTIM AMK ALAŞAĞQĞQŞWĞWŞWŞEŞLFŞGŞŞGĞRİWŞQŞSŞŞCÇCŞĞWŞQÇQŞQÇQQ

• +1
Reactions: akethemogger
15 yasinda neden bu forumda takiliyon aq senin yasindakilar coco cekip cigara siciyo az biraz ortamlara gir
Kendime bisey katmak icin açmıştım herkes incel değil burdaki ayrıca sen bana diyonda seninde yaş 16 ve burda takiliyon baya da takilmissin 3.5k postun var

• +1
Reactions: szolliontaraelis and ALP
Kendime bisey katmak icin açmıştım herkes incel değil burdaki ayrıca sen bana diyonda seninde yaş 16 ve burda takiliyon baya da takilmissin 3.5k postun var
Ne hikmetse koskoca incel forumunfa tek incel benim

• JFL
Reactions: szolliontaraelis, ALP and maarda
@turbomanlet7 why go outside if ur a turbomanlet :lul:, the only time u should go outside is when u go ER