Heightmaxx

upper eyelid exposure biliyorum ingilizcem b2 cok da kotu sayilmaz alt goz kapagi gorunumu nasil bir sey amk ilk defa duyuyorum daha once de hic gormedim
Bro google çeviriye mi baktın onası çeviri amk

• JFL
Reactions: dogida
Bro google çeviriye mi baktın onası çeviri amk
amina koyarim ingilizcemi begenmiyor pezevenk nasil cevriliyormus lower eyelid exposure amk. bunun da mi baska ismi var blackpill jargonunda??

o guvenlikden daha salagi yok belki chico genclik kapisir ama o grey bu salak 4 senedir kulubesinde lurkluyor
o güvenlik tam mal zaten küfürleri falan da sansürlüyor buradan banlansa hayatı bitecek kulübede vakit geçiremicek

• So Sad
Reactions: toprak
Hiçbir bilgisi olmayan rastgele şeyler söyleyen maymun dolmuş burası amk hahahahahaha
Images 27

• +1
Reactions: Heatmiser
dogru cevırı gercı

Olm b2 ingilizcesi olan ordaki ezposure un ne anlamda söylendiğini anlar zaten
aciklasana ne anlamda soylendigini allah askina

dogru cevırı gercı

Olm b2 ingilizcesi olan ordaki ezposure un ne anlamda söylendiğini anlar zaten
görünüm demek, farklı anlamları olabilir exposure'ın ama burada görünüm demek, üst göz kapağının görünmesi veya alt göz kapağının görünmesi işte.

• +1
Reactions: menas
aciklasana ne anlamda soylendigini allah askina
Nası söyliyim dışa vurumu gözükmesi gibisibden nası anlatayım aq bak adamdan anlarsın

görünüm demek, farklı anlamları olabilir exposure'ın ama burada görünüm demek, üst göz kapağının görünmesi veya alt göz kapağının görünmesi işte.
tassak gecicem diye beni tribe soktu amk kendimi sorguluyorum hala burda baska ne anlamda olabilir diye

1722805747121
orhan
1722805764793
menas
1722805821660
emrelangdon

• JFL
Reactions: Heatmiser, maarda and temelyeterliliktest
dogida sen cok ustun bi abiye benziyosun .orgdaki basarilarinin devamini dilerim

• +1
Reactions: dogida
kadının gençliği fenaymış yalnız şimdi baktım da trannylere benziyor:y'all:
Kadınların güzelliği erkeklere kıyasla daha kısa sürüyor bone mass tan gelen güzellik kolay kolay kaybolmaz erkekte

• Woah
Reactions: temelyeterliliktest
menas senın nasıl goruktugunu cok merak edıyom

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 42111 and dogida
Orhancım aşkım cicim adam aynı lafı sanada atmış sen bi kafanı kullan safını belirle aq
AGWEOGKAWEFLEWAFGEWALGAWEFLEWAGLÖAW

Orhancım aşkım cicim adam aynı lafı sanada atmış sen bi kafanı kullan safını belirle aq
biliyorum gordum guldum yine de amk. salakca bi komiklik (??)

• Hmm...
Reactions: menas
dogida yukarda adam sana gerizekali dedi baskasina replyladi sandin sen de salladin amk mali

keske dogida gibi olsam basarili bir .org kullanicisi

yemedim keske yesem de nasiplensem sen gibi basarili bir .org kullanicisindan. iyi geceler ruyanda beni gor dogida :feelshah: