How brutal is dating in EE? Eastern Europecels GTFIH

0S4MA

0S4MA

the kevlar of knowing the answer
Joined
Feb 10, 2024
Posts
2,862
Reputation
2,999
We all know its the worst in the West but I rarely hear about how bad it is to date and how real blackpill is in Eastern Europe.

Schizos have told me its traditional, money is law, and I've even heard girls expect 200cm+ :lul:
 
  • +1
Reactions: shizuku11111
blackpill doesnt exist here, being nt and charismatic is what gets u laid here, having looks and height is just bonus, and that money is law is dumb stereotype u hear
 
  • +1
Reactions: murdah and 0S4MA
blackpill doesnt exist here, being nt and charismatic is what gets u laid here, having looks and height is just bonus, and that money is law is dumb stereotype u hear
Absolute delusion.
 
  • +1
Reactions: vrilmaxxer
i sam znas da je tako legendo
Legendo, bas sto zivim ovde i sto prozivljavam ovo sranje znam kako je.

Ovde su keš i status mnogo bitni, foidi iz srednje skole bukvalno su 180cm, ako nisi NT i nemas social circle onda moras izuzetan izgled da imas da bi nesto uradi, jednostavno je katastrofa ako si prosek ili ispod proseka.
 
  • +1
Reactions: shizuku11111
Legendo, bas sto zivim ovde i sto prozivljavam ovo sranje znam kako je.

Ovde su keš i status mnogo bitni, foidi iz srednje skole bukvalno su 180cm, ako nisi NT i nemas social circle onda moras izuzetan izgled da imas da bi nesto uradi, jednostavno je katastrofa ako si prosek ili ispod proseka.
slazem se da su kes is status mnogo bitni, ako ne i najbitniji, ima visokih devojaka ali ga preterujes malo, vecina su 168-176, treca godina sam srednje bez ikakvog drugara sa kojim sam onako bas dobar, imam donekle neki social circle ali su to sve idioti sa kojima nisam ono dobar da bi izlazio itd, sto se tice izgleda, visok sam 186 i cutecel, bukvalno sam devojkama ili prelep ili odvratan, ali vecini odvratan jer izgledam borderline zensko, jer i sam znas da se ribe ovde loze na narkomane i takve debile
 
  • +1
Reactions: Clown Show
slazem se da su kes is status mnogo bitni, ako ne i najbitniji, ima visokih devojaka ali ga preterujes malo, vecina su 168-176, treca godina sam srednje bez ikakvog drugara sa kojim sam onako bas dobar, imam donekle neki social circle ali su to sve idioti sa kojima nisam ono dobar da bi izlazio itd, sto se tice izgleda, visok sam 186 i cutecel, bukvalno sam devojkama ili prelep ili odvratan, ali vecini odvratan jer izgledam borderline zensko, jer i sam znas da se ribe ovde loze na narkomane i takve debile
Buraz, ja sam 173 cm...
 
  • So Sad
Reactions: shizuku11111
Buraz, ja sam 173 cm...
imam lika u odeljenju koji je toliko ako ne i manje, ali izgleda kao da ima 28 godina, punu bradu ima i lik je peak nt, harizmatican je, ali mu je devojka 010 :lul::lul:, nije imao devojku koje ja starija od 08 a on je 06, cim predje 22-23 godinu bice tuzno za njega
 
Its only brutal for whiteys. Its heaven for ethnics.
 

Users who are viewing this thread

Back
Top