İDEAL KİLOYA YAKLAŞMAK

sosa66

sosa66

Iron
boyum 190-192 civarı kilom 68-70 , suratım da kötü . Gyme gidip 90-95 kg olmak değiştirir mi bir şeyleri ve kilo almak yüzümü etkiler mi yoksa gym cope mu ?

boyum 190-192 civarı kilom 68-70 , suratım da kötü . Gyme gidip 90-95 kg olmak değiştirir mi bir şeyleri ve kilo almak yüzümü etkiler mi yoksa gym cope mu ?
Etkiler ama olabildiğince kiloları kas olarak al yag olarak alırsan verirken oldukça zorlanırsın. Yaş kaçtı?

• +1
Reactions: sosa66
Boyun uzun ltn olarak varsayiyorum seni smv katar frame iyiyse acil spora başla

Etkiler ama olabildiğince kiloları kas olarak al yag olarak alırsan verirken oldukça zorlanırsın. Yaş kaçtı?
O boy o kiloda cubuk kraker gibi durursun acil gym benimde 10 kg almam lazım

20 olacam
Yüz yapın kemikler oturmuştur eğer kemikliyse biraz yüzün biraz kilo almak iyi gelecektir. Vucut tipin ne durumda mezomorf endomort ektomorf?

Boyun uzun ltn olarak varsayiyorum seni smv katar frame iyiyse acil spora başla
frame iyi omuzlar geniş bel ince ama tipim de bi o kadar kötü ve esmerim gözlüklü nerd tipim var

Yüz yapın kemikler oturmuştur eğer kemikliyse biraz yüzün biraz kilo almak iyi gelecektir. Vucut tipin ne durumda mezomorf endomort ektomorf?
çok kemikli değil suratım mezomorf herhalde vucudum

çok kemikli değil suratım mezomorf herhalde vucudum
Omuzlar
Sirt
El-Ayak Bilek yayı(özellikle ayak)

Dar mı geniş mi?