Divineincel
They don’t sleep on the beach anymore
- Joined
- Nov 16, 2025
- Posts
- 5,068
- Reputation
- 7,586
Kingdom Come deliverance to jest taki goat, ze ja pierdolę. Najlepszy rpg, w który grałem
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
w swieta tylko silownia i valoKingdom Come deliverance to jest taki goat, ze ja pierdolę. Najlepszy rpg, w który grałem
Ja zrezygnowałem z siłowni, bo nie mam żwdnych rezultatów, a nie chce mi się sterydy brać. Teraz po prostu na kalistenice się skupiam i w robocie fizycznej pracuje. Co do gier to ja grałem kiedyś w valoranta, ale przestałem, bo za dużo pedaliady tam dają, wolę hearts of iron 4 multiplayerw swieta tylko silownia i valo
ogladalem gameplay KCD 2 i wydawalo sie nudne, naprawde jest takie dobre? wydaje sie jak skyrim z lepsza grafikaKingdom Come deliverance to jest taki goat, ze ja pierdolę. Najlepszy rpg, w który grałem
Kingdom come deliverance (1 część) jest lepsza. Trochę gothica przypomina, taki klimat unikalny ma ta gra, przez to, że jest tak topornaogladalem gameplay KCD 2 i wydawalo sie nudne, naprawde jest takie dobre? wydaje sie jak skyrim z lepsza grafika![]()
ja gram tylko odynem i pompa wiec dla zabawy (niski kortyzol) a z silownia to wsytaczry ci mocne pwr masa i kazda seria do upadku i rosnieszJa zrezygnowałem z siłowni, bo nie mam żwdnych rezultatów, a nie chce mi się sterydy brać. Teraz po prostu na kalistenice się skupiam i w robocie fizycznej pracuje. Co do gier to ja grałem kiedyś w valoranta, ale przestałem, bo za dużo pedaliady tam dają, wolę hearts of iron 4 multiplayer
doslownie ale rodzice mi nie pozwalaj przedtrenignowki przez to ze ma kofeineja gram tylko odynem i pompa wiec dla zabawy (niski kortyzol) a z silownia to wsytaczry ci mocne pwr masa i kazda seria do upadku i rosniesz
kupujesz np. Cytruline albo puste opakowanie po niej i przesypujesz tam przedtreningowke. Przed tym możesz rodzica wytłumaczyć co to cytrulina a raczej na cyturline się zgodzą bo nie jest szkodliwa.doslownie ale rodzice mi nie pozwalaj przedtrenignowki przez to ze ma kofeine![]()
Mam cytrulinke w domu ale nie mam jak zamowic przedtreningowki żeby się nie dowiedzielikupujesz np. Cytruline albo puste opakowanie po niej i przesypujesz tam przedtreningowke. Przed tym możesz rodzica wytłumaczyć co to cytrulina a raczej na cyturline się zgodzą bo nie jest szkodliwa.
I ten peak jeszcze na epicu za darmo bylKingdom Come deliverance to jest taki goat, ze ja pierdolę. Najlepszy rpg, w który grałem

Ja na steamie kupiłemI ten peak jeszcze na epicu za darmo byl![]()
Wypalać pieniądze z konta daj swojemu koledze i powiedz „kup mi przedtrenignowke (np mesomorph)” i poczekaj aż ci załatwiMam cytrulinke w domu ale nie mam jak zamowic przedtreningowki żeby się nie dowiedzieli
w swieta tylko silownia i valo
Ja na święta polecam klasyka czyli gothic 2. Kurwa to idealna gra jak macie dużo wolnego czasu
nie mam kolegow ktorzy by mi cos takiego zalatwili jak narazie od taty kradne ale ona slaba jest 800mg betaalaniny 2g cytruliny i 200mg kofeiny to jedyne co jest git to kofeina bo reszta w malych dawkachWypalać pieniądze z konta daj swojemu koledze i powiedz „kup mi przedtrenignowke (np mesomorph)” i poczekaj aż ci załatwi
Możesz poprosić każdego kolegę. Tylko musisz mu powiedzieć dokładnie jaka przedtreningowke chcesznie mam kolegow ktorzy by mi cos takiego zalatwili jak narazie od taty kradne ale ona slaba jest 800mg betaalaniny 2g cytruliny i 200mg kofeiny to jedyne co jest git to kofeina bo reszta w malych dawkach
jadoslownie ale rodzice mi nie pozwalaj przedtrenignowki przez to ze ma kofeine![]()
bratku blbym homo jakbym gral w niego normalnie. Ja gram odynkiem i judgem, kocham jak sie wkurwiaja tak obniza kortyzolSynu czy ty przypadkiem nie jesteś homoseksualistą że grasz w Valoranta
Gothic I i II absolutny szczyt gier RPG
zamow se cytruline kreatyne i ewentualnie arginine bez smakowe (tylko jedno smakowe se daj) i kofeine w tabsach ale nie bierz jej razem z kreatyna bo hamuje wchłanianieMam cytrulinke w domu ale nie mam jak zamowic przedtreningowki żeby się nie dowiedzieli
nikt by mi nie zamowil bo by ich rodzice zobacyzli ze cos zamowili ja mlody jestemMożesz poprosić każdego kolegę. Tylko musisz mu powiedzieć dokładnie jaka przedtreningowke chcesz
mam kreatyne i cytrulinkezamow se cytruline kreatyne i ewentualnie arginine bez smakowe (tylko jedno smakowe se daj) i kofeine w tabsach ale nie bierz jej razem z kreatyna bo hamuje wchłanianie
mordo jak masz 2,500 postow na forum dla inceli, masz lepsze rzeczy do robienia w swieta niz gryKingdom Come deliverance to jest taki goat, ze ja pierdolę. Najlepszy rpg, w który grałem
Tak się składa, że miałem, bo nie używałem internetu w ogóle przez te święta, fajnie byłomordo jak masz 2,500 postow na forum dla inceli, masz lepsze rzeczy do robienia w swieta niz gry
ja wgl nie oglądam tik toka ani ig ani nie gram w gry. można powiedzieć ze jestem locked in w chuj. tylko szkola , zarcie , silka , pharma shit zeby byc wyzszym , troche czasu z ziomalami i tyleTak się składa, że miałem, bo nie używałem internetu w ogóle przez te święta, fajnie było
A ile masz wzrostu teraz?ja wgl nie oglądam tik toka ani ig ani nie gram w gry. można powiedzieć ze jestem locked in w chuj. tylko szkola , zarcie , silka , pharma shit zeby byc wyzszym , troche czasu z ziomalami i tyle
175 jakos :/ ale plytki wsrostu otwarte (chyba) wiec dzialamyA ile masz wzrostu teraz?
To nie tak źle jeszcze, tylko, że hgh pomoże ci z 5 cm urosnąć maksymalnie. Używasz inhibitorów aromatazów (AI)175 jakos :/ ale plytki wsrostu otwarte (chyba) wiec dzialamy
wiesz co nie bede bral hgh ze względu na to ze nie mam gdzie chować stuffu ktore musze trzymac w lodowce w mojm domu ale tak bede bral ai i tak mam dosc mocny stack zaplanowany bez hgh ani nawet jakis gh secratagougeTo nie tak źle jeszcze, tylko, że hgh pomoże ci z 5 cm urosnąć maksymalnie. Używasz inhibitorów aromatazów (AI)
o kurwaa gothic taki zajebisty bylJa na święta polecam klasyka czyli gothic 2. Kurwa to idealna gra jak macie dużo wolnego czasu
Gothic 2 nk jest fajny ale pierwszej części nie jestem wstanie przeżyć.o kurwaa gothic taki zajebisty byl