lan mal herifler

Tallooksmaxxer

Tallooksmaxxer

Kraken
adam türklere hamam böceği diyor 5 gün bön bön bakıyorsunuz. reportlasanıza lan. admin saniyesine siliyor zaten.

bende nigger diyorum.reportlayıp napcam amk

burdaki türkler mal aq toplanıp bir kişiye sövemiyolar bile acınası oçlar

• +1
  • Ugh..
Reactions: AlainDelonFan and Tallooksmaxxer
buradaki turkler her seyi takiyor a q

gay forum tbh

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer
burayı canlandırmanın zamanı geldi türk kısmında takılan iki orospu çocuğu var isimlerini söylemeye gerek yok hepimiz biliyoruz

• JFL
Reactions: Deleted member 27987
beyler iki tane gavatında amacını anlamış değilim türkiye’de yaşadıklarına eminim ama dediğim gibi amaçlarını anlamadım sanırsam analarını arka odada sikerlerken buraya gelip millete sataşıyorlar siz ne düşünüyonuz @Atsiz @Tallooksmaxxer

• +1
  • JFL
Reactions: Atsiz and Deleted member 27987
burayı canlandırmanın zamanı geldi türk kısmında takılan iki orospu çocuğu var isimlerini söylemeye gerek yok hepimiz biliyoruz
Do u mean me?

bunların hakkında ne yapmak lazım

no man. why u take it for urself?
Because I translate all Turkish comments and sneak into discussions, I rarely understand jfl

beyler iki tane gavatında amacını anlamış değilim türkiye’de yaşadıklarına eminim ama dediğim gibi amaçlarını anlamadım sanırsam analarını arka odada sikerlerken buraya gelip millete sataşıyorlar siz ne düşünüyonuz @Atsiz @Tallooksmaxxer
hangi ırksın oç

size demedim amk

• +1
  • JFL
Reactions: 2025 chad candidate and Tallooksmaxxer
soruyu size sordum ne dişünüyonuz diye

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate
kim olduğunu biliyonuz isim vermicem biz ban yeriz sonra biri son zamanlarda türedi diğeri hep varmış

kim olduğunu biliyonuz isim vermicem biz ban yeriz sonra biri son zamanlarda türedi diğeri hep varmış
vallaha ben forumda pek takılmıyorum şu aralar kim olduğunu bilmiyorum.

Benden mi bahsediyonuz amk

kanka yok amk

• JFL
cukubix gelirse diye önceden yazim senden de bahsetmiyorum kanka

• Love it
  • JFL
Reactions: Xavier and 2025 chad candidate
cukubix gelirse diye önceden yazim senden de bahsetmiyorum kanka
Korktum bi an bende uzun zamandır buralardayım o yuzden ben sandım

atsiz a bulaşıyor genelde ikiside profiline bakın görürsünüz

• +1
Reactions: Atsiz
Beyler bok tenli hintli olan "SeCulAr" maymundan bahsediyorsanız o ezikle tartışmaya girmeyin Türklere hayranlık besleyen gawwat istenmediğini bile bile bize bulaşması bunun ağır bir stockholm sendromu mağduru olduğunu açıklıyor.

• +1
  • Ugh..
Reactions: AlainDelonFan and Tallooksmaxxer
Korktum bi an bende uzun zamandır buralardayım o yuzden ben sandım
Niye korkuyorsun ki? Buranın ağası bahsi geçen arkadaşlar değil. Bu şahıslar sayesinde dünya ülkemizi yanlış tanıyor. Aynı şahsiyetler aslında Türk Millyetçiliği altına sığınıp Atatürk düşmanlığı yapan kişiler. ATATÜRKün adını bu ülkeden silemeyeceksiniz.

Niye korkuyorsun ki? Buranın ağası bahsi geçen arkadaşlar değil. Bu şahıslar sayesinde dünya ülkemizi yanlış tanıyor. Aynı şahsiyetler aslında Türk Millyetçiliği altına sığınıp Atatürk düşmanlığı yapan kişiler. ATATÜRKün adını bu ülkeden silemeyeceksiniz.
ne anlatıyon be amk ibnesi

"We aRe SeCulaR cOuntRY sİr" endonezyalı hobbit orspu evladı ülkende ascendleniyor alt ırk orospu çocukları ülkene akın akın geliyor bu maymun diyo ki biz kötülüyormuşuz

• +1
Reactions: StuntmanMike
ne anlatıyon be amk ibnesi
Lan en büyük Atatürk düşmanı @SecularIslamist dün bana Atatürk'ün politikaları türkiyeyi geriye götürdü dedi sen ne anlatıyon

Lan en büyük Atatürk düşmanı @SecularIslamist dün bana Atatürk'ün politikaları türkiyeyi geriye götürdü dedi sen ne anlatıyon
Tarih hakkında bir sik bilgisi olmayan arap maymunundan bilgi aldığını ifşa etmeseydin keşke ezik orospu çocuğu seni

Şu anasının amcığı kokuşmuş arabın Türk forumuna musallat olmasının büyük sebebi senin gibi orospu çocukları

Oğlum girip size küfür etmekten sıkıldım aq ne eşşek adamlarsınız

Last edited:
Tarih hakkında bir sik bilgisi olmayan arap maymunundan bilgi aldığını ifşa etmeseydin keşke ezik orospu çocuğu seni

Şu anasının amcığı kokuşmuş arabın Türk forumuna musallat olmasının büyük sebebi senin gibi orospu çocukları

Oğlum girip size küfür etmekten sıkıldım aq ne eşşek adamlarsınız
Ne bilgisi orospu çocuğu dün sen korkar gibi engellemdin mi adami ?

Onunla konuşmam iyi oldu çünkü ne kadar vasat bir siyasi görüşü olduğu u öğrenmiş oldum

Ama sorun ne biliyor musun sen o shitskinle tartisamazdin bile muhtemelen ancak küfürleşirdin

Ne bilgisi orospu çocuğu dün sen korkar gibi engellemdin mi adami ?

Onunla konuşmam iyi oldu çünkü ne kadar vasat bir siyasi görüşü olduğu u öğrenmiş oldum

Ama sorun ne biliyor musun sen o shitskinle tartisamazdin bile muhtemelen ancak küfürleşirdin
Ben o orospu çocuğunu dün mü engelledim ezik maymun?

O maymun arap olduğunu gizliyor ırkını söylemekten utanıyor.

Shitskinden deva arayan bir orospu evladısın sana 2-3 gömlek büyük gelir fikirlerimiz.

Arkasına sığındın orospu evladı gibi seninde sunacak hiç bir sikik argümanın yok nefretinizi kusun oğlum ezik birer orospu çocuklarısınız bugün ölseniz kimsenin sikinde olmayacak.

• +1
Reactions: StuntmanMike
Ben o orospu çocuğunu dün mü engelledim ezik maymun?

O maymun arap olduğunu gizliyor ırkını söylemekten utanıyor.

Shitskinden deva arayan bir orospu evladısın sana 2-3 gömlek büyük gelir fikirlerimiz.

Arkasına sığındın orospu evladı gibi seninde sunacak hiç bir sikik argümanın yok nefretinizi kusun oğlum ezik birer orospu çocuklarısınız bugün ölseniz kimsenin sikinde olmayacak.
Lan orospunun çocuğu ben seni savundum ne otist insansın amk oy verdigin adamlar başımıza saldı siktir git uğraş dur hadi

Lan orospunun çocuğu ben seni savundum ne otist insansın amk oy verdigin adamlar başımıza saldı siktir git uğraş dur hadi
Sen daha o körpe bacını savunamazsın amk evladı beni savunuyormuş kaos arayan bir gavatsın dün yazdığına bak bugün yazdığına bak kahpe çocuğu

Sen daha o körpe bacını savunamazsın amk evladı beni savunuyormuş kaos arayan bir gavatsın dün yazdığına bak bugün yazdığına bak kahpe çocuğu
Dostum bence senin o shitskinle sikismen lazım ikinizinde incelliği ancak böyle biter

O islamcı direk.Ülkenin gavatlaşmasından ve kadınların açılmasından rahatsız çünkü müslümanlıktan uzaklaşıyor muşuz ? Da bu ona kalmış bir şey değil.Bu ülkenin kadınlarının açık yada kapalı giyinmesi ayrı bir mevzu elin boktenin gelip kadınlarınız şöyle giyinecek demesi apayrı bir mevzu.
Atsıza gelirsek bence ideolojisi gayet iyi.Ben daha ağır da yazardım ama türkçe yazmak istemiyorum

• +1
Reactions: Atsiz
Oğlum adam ülkenize laf ediyor la kendi aramızda edelim kavgamızı elin boktenli ucubesi ülken hakkında atıp tutarken hiç mi demiyorsun ne anlatıyor bu düşük ırk diye?

"We aRe SeCulaR cOuntRY sİr" endonezyalı hobbit orspu evladı ülkende ascendleniyor alt ırk orospu çocukları ülkene akın akın geliyor bu maymun diyo ki biz kötülüyormuşuz
We are secular country sir diye yabancı f*şistlerin götünü yalayanlar sizin ırkçılar, biz değiliz. Siyasetten bir gram anlasaydın göç politikaları hakkında kabul edilecek, başkasıyla tartışabilecek kadar bilgin olurdu. Ama seni destekleyene bile saldıran uyuz bir köpek gibisin.

• +1
We are secular country sir diye yabancı f*şistlerin götünü yalayanlar sizin ırkçılar, biz değiliz. Siyasetten bir gram anlasaydın göç politikaları hakkında kabul edilecek, başkasıyla tartışabilecek kadar bilgin olurdu. Ama seni destekleyene bile saldıran uyuz bir köpek gibisin.
Tipini şemalini siktiğimin iti siz kemalist ataputçular yazıyor bunları biz değil

Sınır tanımaz bir cope yeteneğiniz ve farkındalık düşüklüğünüz var. Hayret ediyorum cidden.