Mentaliteyi geliştirmek

Kurunka

Kurunka

Iron
Bu forumda herkes görünüş olarak kendini geliştirmek için bir şeyler yapıyor peki siz entellektüel bir insan olmak için neler yapıyorsunuz? veya hedefleriniz ne ? Günümüz insan ilişkilerinde ilk başta dış görünüş dikkat çeker fakat eğer konuşacak bir konunuz yoksa veya boş bir insansanız işin devamı gelmiyor. Sizin bu konuda ki düşünceleriniz ne ?

Bu forumda herkes görünüş olarak kendini geliştirmek için bir şeyler yapıyor peki siz entellektüel bir insan olmak için neler yapıyorsunuz? veya hedefleriniz ne ? Günümüz insan ilişkilerinde ilk başta dış görünüş dikkat çeker fakat eğer konuşacak bir konunuz yoksa veya boş bir insansanız işin devamı gelmiyor. Sizin bu konuda ki düşünceleriniz ne ?
valla ağzı laf yapan o piç çocuklardan olduğum için pek bir şey yapmadım bir şekilde muhabbeti saatlerce uzatabiliyorum bu işler birazda genetik çok bilgili entel abilerde var ağzını bıçak açamıyor konuşkan olmak ve ''ağzı laf yapan piç erkek'' tanımları bence tamamen genetik olduğunu düşünüyorum. tabi konuşacak konu için azami miktarda bilgi birikimi şart ama derinlerde boğulmanın gram faydası yok ben bi ara felsefeye merak saldım iyice vaktimi harcadım ve sonuç gram faydasını görmedim herşeyden biraz bilmek + espri kabiliyetinin yüksek olması en iyi formüldür yani bildiklerini espriye dönüştürüp kızları güldüremiyorsan kitap okumanın bir anlamı yok hiç birimiz yeni felsefi bir düşünce sistemi oluşturacak kadar zeki olmadığımmıza göre entel olmak (özellikle kızlar için) adına her gün beş saat kitap okumak pek bir etki yaratmıyacaktır

LOW IQ GÜZEL KIZLAR, ENTELEKTÜELİTEYLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI OLMAYAN İNSANLAR. JEREMY MEEKS VEYA RICHARD RAMIREZ OLMAK YETİYOR ONLARA. AMA HEM HIGH IQ, HEM GÜZEL KIZLAR İÇİN EVET BİLGİ DAĞARCIĞININ GENİŞ OLMASI LAZIM.

BU KONU KENDİ ÖZSAYGIN VS. İÇİN ÇOK ÖNEMLİ TABİ Kİ AMA KIZLAR AÇISINDAN NE YAZIK Kİ. ÇÜNKÜ HIGH IQ KIZLAR, TOPLAM KIZLARIN ÇOK ÇOK KÜÇÜK BİR KESMİNİ OLUŞTURUYOR.

• +1
Reactions: Kurunka
BU ARADA ŞU MENTALİTE KELİMESİNİ BU FORUMDA YASAKLAYALIM YA. 31Cİ 168 BADİCİLER KULLANIYOR YA SÜREKLİ. AŞIRI İTİCİ GELMEYE BAŞLADI, AYNI KANKA KELİMESİNİN YAPTIĞI GİBİ BİR ETKİ YAPMAYA BAŞLADI BANA.

KarDEsim MenTALiteYi sAĞlam tuTuCAn KardESİM. sONRa ZarGANa giBİ kALİRSin KarDESim.

İNSTADA NE KADAR YAKIŞIKLI ÇOCUK VARSA, HEPSİNİN YORUMLARINDA ASILAN KIZLARDAN DAHA FAZLA, ÇOCUKLARA ZARGANA, KRAKER VS. DİYİP KENDİSİ GÖTÜNÜ YIRTTIĞI HALDE KIZ ELDE EDEMEYİP DE ÇOCUĞUN SADECE DOĞDUĞU İÇİN BÜTÜN KIZLARI ELİNDE TUTMASINI KISKANAN ÇİRKİN, APTAL, MAĞARA AYISI BADİCİLER VAR. ŞU APTAL TOPLULUĞA BİRİSİ HABER VERSİN DE, KENDİNİ DAHA FAZLA REZİL RÜSVA ETMESİNLER.

NORMAL BİR ŞEKİLDE FITNESS, WELLNESS YAPAN. TONED VÜCUDU OLANLARA ASLA SAYGISIZLIK ETMEM VE ÇOK SAYGI DUYARIM AMA BU GÜNDE 10 ÖĞÜN YİYİP AYIYA DÖNMEYİ BİR HALT SANAN EŞEKLER VAR YA. BUNLAR GAZ ODASINA ALINSALAR KEŞKE.

150 BenCH atTİm KarDESim siMDi gİDiP tAVuk PilOV YiCEm

5efd13c28f9cfe7ca7c38641d6cb341d

EN İDEAL VÜCUT BUDUR. BUNDAN FAZLA KAS YAPTIKÇA BEYİNDEN GİDİYOR

atsiz ve birkaç kişi hariç forumda idrak etme sorunu var bunu anladım

valla ağzı laf yapan o piç çocuklardan olduğum için pek bir şey yapmadım bir şekilde muhabbeti saatlerce uzatabiliyorum bu işler birazda genetik çok bilgili entel abilerde var ağzını bıçak açamıyor konuşkan olmak ve ''ağzı laf yapan piç erkek'' tanımları bence tamamen genetik olduğunu düşünüyorum. tabi konuşacak konu için azami miktarda bilgi birikimi şart ama derinlerde boğulmanın gram faydası yok ben bi ara felsefeye merak saldım iyice vaktimi harcadım ve sonuç gram faydasını görmedim herşeyden biraz bilmek + espri kabiliyetinin yüksek olması en iyi formüldür yani bildiklerini espriye dönüştürüp kızları güldüremiyorsan kitap okumanın bir anlamı yok hiç birimiz yeni felsefi bir düşünce sistemi oluşturacak kadar zeki olmadığımmıza göre entel olmak (özellikle kızlar için) adına her gün beş saat kitap okumak pek bir etki yaratmıyacaktır
amina koyim boş muhabbettle 89iq kızlarla konuşursun en fazla onlarda folofoş olmuştur bahsettiğim şey bu değildi…

LOW IQ GÜZEL KIZLAR, ENTELEKTÜELİTEYLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI OLMAYAN İNSANLAR. JEREMY MEEKS VEYA RICHARD RAMIREZ OLMAK YETİYOR ONLARA. AMA HEM HIGH IQ, HEM GÜZEL KIZLAR İÇİN EVET BİLGİ DAĞARCIĞININ GENİŞ OLMASI LAZIM.

BU KONU KENDİ ÖZSAYGIN VS. İÇİN ÇOK ÖNEMLİ TABİ Kİ AMA KIZLAR AÇISINDAN NE YAZIK Kİ. ÇÜNKÜ HIGH IQ KIZLAR, TOPLAM KIZLARIN ÇOK ÇOK KÜÇÜK BİR KESMİNİ OLUŞTURUYOR.
dediğimi anlamışsın bugün daha az gay bayrağı yakıcam beni şaşırttın

• JFL
Reactions: AlainDelonFan
تک تکتون باید خودتونو بکشید مثل سگ های آزاردیده.

high iq kızlarda genelde ltn seviyesinde çok nadir stacylite oluyorlar o da %1 ihtimal

• +1
Reactions: szolliontaraelis and AlainDelonFan
SENİN YAŞADIĞIN KÖYDE Kİ KIZLARIN MUHTEMELEN %95İ BU FOLFOLOŞ OLMUŞ DEDİĞİN KIZLAR. HATTA EN ELİT YERE BİLE GİTSEN YİNE KIZLARIN EN AZ %75İ LOW IQ KIZLAR.

EĞER HARVARD'DA FİLAN OKUMUYOSAN ETRAFINDA Kİ KIZLAR HER ZAMAN BU ŞEKİLDE OLUCAK.
high iq kızlarda genelde ltn seviyesinde çok nadir stacylite oluyorlar o da %1 ihtimal

SENİN YAŞADIĞIN KÖYDE Kİ KIZLARIN MUHTEMELEN %95İ BU FOLFOLOŞ OLMUŞ DEDİĞİN KIZLAR. HATTA EN ELİT YERE BİLE GİTSEN YİNE KIZLARIN EN AZ %75İ LOW IQ KIZLAR.

EĞER HARVARD'DA FİLAN OKUMUYOSAN ETRAFINDA Kİ KIZLAR HER ZAMAN BU ŞEKİLDE OLUCAK.
yok ya umudum var benim harvarda gerek yokta bir orospu çocuğu daha türemiş

تک تکتون باید خودتونو بکشید مثل سگ های آزاردیده.
türkçe konuş ana dilini biz anlamıyoruz orosbu çocuğu

• +1
yok ya umudum var benim harvarda gerek yokta bir orospu çocuğu daha türemiş
BU ARADA CHAD ADAM, GAY OLUR VEYA EN AZINDAN ALLY OLUR. EĞER GAYLİĞİ SEVMİYOSAN CHAD OLMA HAYALİNİ AKLINDAN ÇIKAR. OK?

NORMAL BİR ŞEKİLDE FITNESS, WELLNESS YAPAN. TONED VÜCUDU OLANLARA ASLA SAYGISIZLIK ETMEM VE ÇOK SAYGI DUYARIM AMA BU GÜNDE 10 ÖĞÜN YİYİP AYIYA DÖNMEYİ BİR HALT SANAN EŞEKLER VAR YA. BUNLAR GAZ ODASINA ALINSALAR KEŞKE.

View attachment 2426719
o kadar kas kütlesiyle kendilerine eziyet ediyorlar amk adamlar arabaya felan sığmıyor

• +1
BU ARADA CHAD ADAM, GAY OLUR VEYA EN AZINDAN ALLY OLUR. EĞER GAYLİĞİ SEVMİYOSAN CHAD OLMA HAYALİNİ AKLINDAN ÇIKAR. OK?
kanka senle çiçek abbas yapmak istemiyorum yabancılarla yapacak enerji kalmıyor sövdürtme kendine

• JFL
kanka senle çiçek abbas yapmak istemiyorum yabancılarla yapacak enerji kalmıyor sövdürtme kendine
KANKA DEME LANNN. BU ARADA KELOĞLANDA Kİ HUYSUZ GİBİ BİR İZLENİM ÇİZİYORSUN GÖZÜME. SÜREKLİ YA CİDDİSİN YA DA MİLLETE GEÇİRİYORSUN. BİRAZ RELAX OL, YUMUŞA

türkçe konuş ana dilini biz anlamıyoruz orosbu çocuğu
امیدوارم سرطان بگیری و بمیری سوسک ساب هیومن

• Ugh..
Reactions: 2025 chad candidate and AlainDelonFan
KANKA DEME LANNN. BU ARADA KELOĞLANDA Kİ HUYSUZ GİBİ BİR İZLENİM ÇİZİYORSUN GÖZÜME. SÜREKLİ YA CİDDİSİN YA DA MİLLETE GEÇİRİYORSUN. BİRAZ RELAX OL, YUMUŞA
yumuşak olamam. asla.

امیدوارم سرطان بگیری و بمیری سوسک ساب هیومن
siz burayı nerden buluyorsunuz amk secular gitti sen başladın en azından eleman türkçe konuşuyordu bu orospu çocuğu daha da beter

• +1
siz burayı nerden buluyorsunuz amk secular gitti sen başladın en azından eleman türkçe konuşuyordu bu orospu çocuğu daha da beter
ahhhh ahhhhh. secularislamist gibi mert bir düşman bir daha gelmez. @2025 chad candidate gibi dostun olacağına, secularislamist gibi düşmanın olsun

• JFL
Reactions: Atsiz
ahhhh ahhhhh. secularislamist gibi mert bir düşman bir daha gelmez. @2025 chad candidate gibi dostun olacağına, secularislamist gibi düşmanın olsun
siktir orospu çocuğu

• JFL
Reactions: Kurunka

View attachment 2426719
Ara öğün. Götünü siktiriyo zaten ondan fiziği böyle. Cope'a devam.

İdeal fizik budur:
1695293187183

Ve boyun uzunsa(190+) böyle bi fizikle sikemeyeceğin kız yoktur.

• +1
  • JFL
Reactions: AlainDelonFan, Atsiz and 2025 chad candidate
Ara öğün. Götünü siktiriyo zaten ondan fiziği böyle. Cope'a devam.

İdeal fizik budur: View attachment 2442969

Ve boyun uzunsa(190+) böyle bi fizikle sikemeyeceğin kız yoktur.
1) yüzün çok yakışıklıysa ister cılız ol ister kaslı her türlü sikemeyeceğin kimse olmaz. Yüzün çirkinse ister cılız ol, ister kaslı yine zorlanırsın hayatta.

2) bu fotoda ki adam bir takım elbise giyse veya herhangi kıyafetle catwalk vs. yapmaya çalışsa rezil rüsva olur, meme'e dönüşür. oysa ki fit/toned bir vücudun varsa, her kıyafet üzerine oturur, güzel gözükür.

[
Download
]
Download

Download
American Psycho Era

AKLİ MELEKELERİ YERİNDE BİR BİREY, HANGİ TÜR VÜCUDUN DAHA ESTETİK OLDUĞUNA KOLAYCA KARAR VEREBİLİR.

3) kadınlar eğer böyle iğrençimsiye kaçan maskülen insanları beğenseydi high iq batı medeniyetinde "toksik maskülenite" veya hatta feminizm gibi toplumun %60-70inin (kadınların %90ının) inandığı terimler olmazdı bile. ERKEK GİBİ ERKEK isteyen kızlar şehrinde ki local gypsy mahallede ki eren karayılana benzeyen, delikli, kıllı yaratıklar; güzel, genç ve zeki kızlar değil.

aha polis geldi 4, benim bu işi halletmem lazım 5
F7qKqUE

ayrıca dün aşırı kaslı diye savaş cebeci'den tiksinmiyor muydun mk

Attachments

• 0037_2003RonnieColeman-430x600.webp
    31.5 KB · Views: 0
entelektüel olmak için uğraş verilmez ilgini çekiyorsa dalarsın