nasıl daha yakışıklı olurum

D

Deleted member 45009

Iron
Tavsiye verir misiniz? Daha önce looksmaxxingle ilgilenmedim

Attachments

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    631.4 KB · Views: 0
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    523.7 KB · Views: 0
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    996.2 KB · Views: 0
Adam looksmaxxingle ilgilenmeden fraud ustasi olmuş ikinci fotoya bak son fotoya bak

• JFL
  • +1
Reactions: Abhorrence, amkcel, MentalistKebab and 1 other person
LTR Erkek Arkadas fenotipi

0 sex appeal

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 52601 and yirma19
Sana 3 kutu Estrofem ve 2 kutu Androcur yaziyorum bebegim. Kaybol burdan.

• +1
  • JFL
Reactions: dalepilled, Lixen, Deleted member 24983 and 1 other person
Adam looksmaxxingle ilgilenmeden fraud ustasi olmuş ikinci fotoya bak son fotoya bak
Foto cekile cekile oyle daha iyi oldugunu farkettim

Biliyorum internet kişiliklerinizden çok şey bekliyorum ama bir kereliğine yıkıcı olmak yerine yapıcı olur musunuz?

Biliyorum internet kişiliklerinizden çok şey bekliyorum ama bir kereliğine yıkıcı olmak yerine yapıcı olur musunuz?
yani agam spor falan copelatir biraz git vucut yap (aesthetics > strength, bulk yapcam diye obez olma hedefin estetik olsun), sacini uzat vucut yagin varsa leanmaxxle yapabilidigini yap gene olmuyorsa over ne diyelim baska elinden geleni dene

Hardmaxx yapmiycagin icin ne yazarsak yazalim vakit kaybetmis olcaz ne diyek aq mewing yap yüzüne cerave kullan mi

• +1
Reactions: Abhorrence
Hardmaxx yapmiycagin icin ne yazarsak yazalim vakit kaybetmis olcaz ne diyek aq mewing yap yüzüne cerave kullan mi
Sen anlat yapmazsam ocum

Nasıl yakışıklı olurum da değil ha nasıl daha yakışıklı olurum yazmış
Hot Sauce Crying GIF by First We Feast: Hot Ones

• +1
Internetteki nonamein tekisin seni mi umursayacağım
Normie miyim? Oglum sen burdurlandde cok takilmissin amk daha fazla guldurtme kendine yallah kgbne burduruna :lul: :lul:

• +1
  • JFL
Reactions: Abhorrence, NPC and chadmanlet04
Normie miyim? Oglum sen burdurlandde cok takilmissin amk daha fazla guldurtme kendine yallah kgbne burduruna :lul: :lul:
Kör gözlerini siktiğim yazma hadi git mezarını kaz

redditors when they get friendzoned

• +1
Reactions: Angutoid
Kör gözlerini siktiğim yazma hadi git mezarını kaz
Anon olmayan biri icin fazla sesin cikiyo kgbye benzemez bura haaauuu looksmax ortami serttir

• +1
Tamam evladım
31 cektigin deepfake videosunu kgbde hanginiz bu orrrrrospu evladi basligiyla gordugunde de ayni yorumu yap yapmazsan sikerim. Tam insan sarrafiyim amk konusma tarzından anladim nerelerin esegi oldugunu

• +1
31 cektigin deepfake videosunu kgbde hanginiz bu orrrrrospu evladi basligiyla gordugunde de ayni yorumu yap yapmazsan sikerim. Tam insan sarrafiyim amk konusma tarzından anladim nerelerin esegi oldugunu
Çok iyi anlamışında lord gidince bitti o grup atatürkçüde değilim umrumdada değil türklük redditde kullanmıyorum

Çok iyi anlamışında lord gidince bitti o grup atatürkçüde değilim umrumdada değil türklük redditde kullanmıyorum
Sormadik oc yuvana don

• +1
sg lan burdan ibnetor nerden buldun burayı

• +1
Reactions: NPC
femboy orospu oğlu Türk kategorisinde o feminen suratını paylaşmaya utanmıyorsun İBİNA getirde ilk ananı sonra seni bir posta sikelim.

• +1
  • JFL
  • Love it
Reactions: turbomanlet7, resu30626, Deleted member 52601 and 7 others
femboy orospu oğlu Türk kategorisinde o feminen suratını paylaşmaya utanmıyorsun İBİNA getirde ilk ananı sonra seni bir posta sikelim.
suratım olmasa güzel bi cevabım olurdu sana ezik türk

suratım olmasa güzel bi cevabım olurdu sana ezik türk
Benim yazdigimdan sonra hafif göt titremesi gelmis redditor oca. Keşke uyandirmasaydim da gerizekali gibi yuzun burdayken turkluge sovseydin ah ah

• +1
Benim yazdigimdan sonra hafif göt titremesi gelmis redditor oca. Keşke uyandirmasaydim da gerizekali gibi yuzun burdayken turkluge sovseydin ah ah
valla gelişmiş kafatasının içindeki büyük ve kıvrımlı beyinle bana akıl verdiğin için teşekkür ederim sayende dediğin gibi ayıp birşey yapmadım :D

valla gelişmiş kafatasının içindeki büyük ve kıvrımlı beyinle bana akıl verdiğin için teşekkür ederim sayende dediğin gibi ayıp birşey yapmadım :D
Yuzunu resim sitesi kullanmadan buraya yukleyen bir adamın akla ihtiyacı oldugunu hissettim kardesim yanlis anlama :lul:

• +1
Yuzunu resim sitesi kullanmadan buraya yukleyen bir adamın akla ihtiyacı oldugunu hissettim kardesim yanlis anlama :lul:
sıkıntı yok kardesim yanlıs anlammam adamsın

• +1
Reactions: Angutoid
softmaxx yapmıssın ztn surgerymaxx yapmaya dusunuyo musun yada filler falan

softmaxx yapmıssın ztn surgerymaxx yapmaya dusunuyo musun yada filler falan
hiçbişey yapmadım amk götümü sildiğim havluyla suratımı siliyom filler ne bilmiyorum

Tavsiye verir misiniz? Daha önce looksmaxxingle ilgilenmedim
Kardeşim gayet yakışıklısın bakma sen buradaki sorunlu tiplere. Normalde herkese ilk tavsiyem saç uzatması olur ,ama sen zaten saçını mükemmel "pretty boy" saçı yapmışsın. 2.fotoda ki saçın yapabileceğin max en iyi saç zaten.

Yüzün için yababileceğin az şey var:
-Biraz daha kilo verip yüz hatlarını biraz daha keskinleştirmek
-Cildini daha canlı ve parlak yapman (nemlendirici vs.), kolejenini artırman (ette ve et suyunda var)
-Lens takmak olabilir (mavi)

Başka yüzüne yapacağın bir şey yok. Dediğim gibi 2.foton senin nirvanan zaten.

Vücudun için ise:
-Atletik bir vücuda sahip olmak. Yüzücü, basketbolcu, bokscu fiziği en iyi fiziklerdir. Vücut geliştirme yapacaksanda abartma

-Son olarak eğer ergenliğin bitmedi ise ve büyüme plakların kapanmadı ise boyunu uzatmaya çalış. İyi uyku ve beslenme. 3l su ,bol protein ve spor ve esnetmeler vs.

• JFL
  • +1
Reactions: Lixen, 2025 chad candidate, user204 and 3 others
Kardeşim gayet yakışıklısın bakma sen buradaki sorunlu tiplere. Normalde herkese ilk tavsiyem saç uzatması olur ,ama sen zaten saçını mükemmel "pretty boy" saçı yapmışsın. 2.fotoda ki saçın yapabileceğin max en iyi saç zaten.

-Cildini daha canlı ve parlak yapman (nemlendirici vs.), kolejenini artırman (ette ve et suyunda var)

Vücudun için ise:
-Atletik bir vücuda sahip olmak. Yüzücü, basketbolcu, bokscu fiziği en iyi fiziklerdir. Vücut geliştirme yapacaksanda abartma

-Son olarak eğer ergenliğin bitmedi ise ve büyüme plakların kapanmadı ise boyunu uzatmaya çalış. İyi uyku ve beslenme. 3l su ,bol protein ve spor ve esnetmeler vs.
mavi lens :lul:

Vücudun için ise:

Bu veledin vücudundaki östrojenden plaka açık mı kalır.

Şu femboy velede ip hediye ediyorum kendini assın.

Last edited:
  • +1
Reactions: recepmaxxer
ssiktir git mal oç kudur köşende
Hamamböceği gibi ezerim seni siktiğimin feminen veledi :lul:

Kıyamam gariban bir de "nasıl daha yakışıklı olurum" yazmış oğluşum senin için hayat bitti.

En yakın markete gidip ip al :feelswhy: