nasıl daha yakışıklı olurum

Hamamböceği gibi ezerim seni siktiğimin feminen veledi :lul:

Kıyamam gariban bir de "nasıl daha yakışıklı olurum" yazmış oğluşum senin için hayat bitti.

En yakın markete gidip ip al :feelswhy:
prezervatif aldım ananı sikerken takıcam :lul:

• +1
Reactions: Bloop1
Kardeşim gayet yakışıklısın bakma sen buradaki sorunlu tiplere. Normalde herkese ilk tavsiyem saç uzatması olur ,ama sen zaten saçını mükemmel "pretty boy" saçı yapmışsın. 2.fotoda ki saçın yapabileceğin max en iyi saç zaten.

Yüzün için yababileceğin az şey var:
-Biraz daha kilo verip yüz hatlarını biraz daha keskinleştirmek
-Cildini daha canlı ve parlak yapman (nemlendirici vs.), kolejenini artırman (ette ve et suyunda var)
-Lens takmak olabilir (mavi)

Başka yüzüne yapacağın bir şey yok. Dediğim gibi 2.foton senin nirvanan zaten.

Vücudun için ise:
-Atletik bir vücuda sahip olmak. Yüzücü, basketbolcu, bokscu fiziği en iyi fiziklerdir. Vücut geliştirme yapacaksanda abartma

-Son olarak eğer ergenliğin bitmedi ise ve büyüme plakların kapanmadı ise boyunu uzatmaya çalış. İyi uyku ve beslenme. 3l su ,bol protein ve spor ve esnetmeler vs.
dm atabilir misin

Buldun cahil adami yapis
Yakisikli karizmatik kardesim sen herzaman etiketledigim adamlardan daha cabuk cevap veriyosun bu kadar bu forumda takılmak yerine biraz güneş ışığı alabilir, çimlere dokunabilir ya da duş alabilirsin. Bunları zaten mi yapıyorsun? Mesela kitap okumayı deneyebilirsin?

Yakisikli karizmatik kardesim sen herzaman etiketledigim adamlardan daha cabuk cevap veriyosun bu kadar bu forumda takılmak yerine biraz güneş ışığı alabilir, çimlere dokunabilir ya da duş alabilirsin. Bunları zaten mi yapıyorsun? Mesela kitap okumayı deneyebilirsin?
Ne anlatiyon la reddit r/liseliler mi bura kapa ceneni sikmiyim seni bulup da

• +1
Reactions: Abhorrence and Deleted member 52601
r/spacedicks miydi burası
Komiklik yapma la itaatkar ibne. Okulda gordugun zorbaligi unutmak icin mi takiliyon redditte? Ben olsam ben de ezerdim seni dandik kemik gozluklerini ikiye ayirir eline verirdim homo seni...............

• +1
Reactions: Abhorrence
Komiklik yapma la itaatkar ibne. Okulda gordugun zorbaligi unutmak icin mi takiliyon redditte? Ben olsam ben de ezerdim seni dandik kemik gozluklerini ikiye ayirir eline verirdim homo seni...............
bi ara görüşelim bakalım kim kimin eline veriyo :feelshah:

bi ara görüşelim bakalım kim kimin eline veriyo :feelshah:
Oglum naaapabilirsin amina koyim twinksin la twink.... Azcik öz farkindaligin olsun fare seni.....

• +1
Oglum naaapabilirsin amina koyim twinksin la twink.... Azcik öz farkindaligin olsun fare seni.....
Orospu cocufu siskaya mi benziyorum

Orospu cocufu siskaya mi benziyorum
3762141 Screenshot 2 1

Boynunu özürlü gibi içeri çekince kaslı mi oldun? Anneni sikerim siktir git asalak ananla babani kandir amk sıska değilmiş

• +1
prezervatif aldım ananı sikerken takıcam :lul:
Senin o genç ananı arkandaki plazmaya dayayarak sikeyim :lul:

Baban iyi sikemiyor dimi çalışmaktan o orospu ananı getir de gerçek yarrağı içine alsın bir kevaşe

Baban iyi sikemiyor dimi çalışmaktan o orospu ananı getir de gerçek yarrağı içine alsın bir kevaşe
Aga valla cocuk degilsin boşver ben bu foruma sövüşmek için degil tavsiye almak için girdim yaşım daha gençken değiştirebileceğim şeyler varsa değiştireyim istiyorum hicbirinizin düşmanı değilim

Aga valla cocuk degilsin boşver ben bu foruma sövüşmek için degil tavsiye almak için girdim yaşım daha gençken değiştirebileceğim şeyler varsa değiştireyim istiyorum hicbirinizin düşmanı değilim
İt gibi r

• +1

Östrojenimin yüksek olduğunun bende farkındayım 1 senedir spor yapıyorum fakat yağ oranım yüksek östrojende yüksek

İt gibi r
Amk canavar gibi saldıran ve ithamda bulunan sizlersiniz 20-30 yaş grubu adamlarsınız 16 yaşındaki birisine 5 kişi sövüyorsunuz ben neyapayim

Amk canavar gibi saldıran ve ithamda bulunan sizlersiniz 20-30 yaş grubu adamlarsınız 16 yaşındaki birisine 5 kişi sövüyorsunuz ben neyapayim
20-30 yaş grubu bilgisini kimden aldin

• +1
İhtiyacın olan her şey konuşuldu

İhtiyacın olan her şey konuşuldu
Kimin söylediklerini kastediyorsun?
Bide growthla nekadar boy atabilirim boyum kısa değil ama dahada uzamak istiyorum bayadır böyle kaldı

Kimin söylediklerini kastediyorsun?
Bide growthla nekadar boy atabilirim boyum kısa değil ama dahada uzamak istiyorum bayadır böyle kaldı
tr kategorisindeki her şeye göz gezdir.

uzamak için ihtiyacın olan şey growth değil sadece fakat o östrojen ile plakalarının açık olacağını sanmıyorum kontrol ettirmelisin.

uzamak için ihtiyacın olan şey growth değil sadece fakat o östrojen ile plakalarının açık olacağını sanmıyorum kontrol ettirmelisin.
Tabi plakları kapalıysa günde 20 iu vursam bile boş en fazla elim ayagim buyur ama 15 yasin ortalarindan beri uzamiyorum 15 yasinda kapanacagini sanmiyorum ya

Ailemde kısa baba 1.68 annede 167 ama dayılar uzun 1.85,1.96 günlük 4iu + scretchingle etki görür müyüm

Ailemde kısa baba 1.68 annede 167 ama dayılar uzun 1.85,1.96 günlük 4iu + scretchingle etki görür müyüm
kontrol ettirmende fayda var kapalı ise zarar edersin

Bu veledin vücudundaki östrojenden plaka açık mı kalır.

Şu femboy velede ip hediye ediyorum kendini assın.
Vücudundaki östrojenden açık kalır mı ne olm EKLVKDKKCKCKDLCLCL

Vücudundaki östrojenden açık kalır mı ne olm EKLVKDKKCKCKDLCLCL
Ağa o sıkıntı her gün kalkarken sikim kalkıyor dimdik

Tavsiye verir misiniz? Daha önce looksmaxxingle ilgilenmedim.
Aga beni mogluyorsun çok rahat. Sağlam bir 6.5, 7de var sende çok boş yapmışlar buradaki mallar. En basitinden mew yapabilirsin, gyme git karın kas bas lena olmakla uğraş. Sende twink tipi var, o yüzden aşırı kas yapma GÜZEL olmaya çabala maskülen değil. Diyetine fln dikkat et.

Saçını nasıl stilliyorsun onu söyle bana şimdi.

• JFL
Reactions: sentrix, Deleted member 52303 and Angutoid
Tavsiye verir misiniz? Daha önce looksmaxxingle ilgilenmedim
13 yaşında tamoxifen kullansaydın belki bir şans büyüme plakların açık kalabilirdi bu östrojenle

yağ oranını düşür, işe yaramazsa yanaklardaki yağları aldır

Aga beni mogluyorsun çok rahat. Sağlam bir 6.5, 7de var sende çok boş yapmışlar buradaki mallar. En basitinden mew yapabilirsin, gyme git karın kas bas lena olmakla uğraş. Sende twink tipi var, o yüzden aşırı kas yapma GÜZEL olmaya çabala maskülen değil. Diyetine fln dikkat et.

Saçını nasıl stilliyorsun onu söyle bana şimdi.
Sen zeki adama benziyodun bu mu 6.5 amg max 4.5 bu

Bu çocuk looksmaxxlasa seni rahat moglar kanki pheno ve high trust avantajı var bunda
ya olm şu forumda şunu moglarım bunu moglarım zaten düşeceğimiz en dib kuyudayız tipimizi bir raddeye getirip salalım işte aq. İsterse o onu moglasın isterse bu onu elde var 0

Bu çocuk looksmaxxlasa seni rahat moglar kanki pheno ve high trust avantajı var bunda
Fenotip üstünlüğü yok ağır birdcel vibe high trust bunda avantaja değil kusura dönüşmüş

ya olm şu forumda şunu moglarım bunu moglarım zaten düşeceğimiz en dib kuyudayız tipimizi bir raddeye getirip salalım işte aq. İsterse o onu moglasın isterse bu onu elde var 0
Bos muhabbet T yi yükseltir yag oranını dusururse potansyeli olabilir zygolari gördum yandan bide geçen yılın threadi amg makara olsun diye yazdım

Last edited:
Bos muhabbet T yi yükseltir yag oranını dusururse potansyeli olabilir zygolari gördum yandan bide geçen yılın threadi amg makara olsun diye yazdım
Cocuk obez oldugu halde zygoları senden benden daha iyi ama eminim ki bu eleman suan cipsini kolasını önüne alıp dcde oyun oynuyordur

Eleman lean olup aynı tip aynı saç ile senden fazla kız siker üzgünüm ama işin asli bu
Gay olsak yanimda dolassa herkes bunu pasif sanar amg Tyi yukseltsin sikişi unutsun yoksa. zygolari da benimkinden iyi değil sikerim zygoyu dcden cipsi yiyip oyununu oynayıp kari tavlasin hayat bu babba

Gay olsak yanimda dolassa herkes bunu pasif sanar amg Tyi yukseltsin sikişi unutsun yoksa. zygolari da benimkinden iyi değil sikerim zygoyu dcden cipsi yiyip oyununu oynayıp kari tavlasin hayat bu babba
aynen kanka t yi yükseltsin yoksa sikiş yok bu elemana haklısın

Sen 50 kilosun zygosun var bu çocuk en az 75-80i var ve baya belirgin aq

• +1
Reactions: turbomanlet7