sikicem böyle ana babayı

elemanzelvadre

elemanzelvadre

303 ng/dl test at 16 (550 with asin)
gev gev konuşuyolar ilaç parasını ver siktir git pek bi olayın yok hayatımda boktan genetiklerini vermen dışında

• So Sad
  • JFL
Reactions: Baban, onthewaytochadlite, ALP and 1 other person

Bir genç daha looksmax.org mindsetine kurban gitti

• JFL
  • So Sad
Reactions: ALP, onthewaytochadlite, szolliontaraelis and 2 others
amk annne senden nefffret ediyorum neden hamilelikte beni yüksek derecede testestron ve diğer androjenlere maruz bırakmadın senin yüzünden genetiğimin en iyi versiyonunu alamadım şimdi ise emekli maaşını çalıp foid sevgilime sbde kahve içip zaradan ona crop alacağım

• JFL
Reactions: ALP and onthewaytochadlite
Zamanında ben de senle aynı kafaya girdim o yüzden dinle
Annen baban ürediği sıra hipergamidir zartıdır zurtudur bu şekilde olmadığı için ürerken senin yakışıklılığını gözetmemeleri normal
Mesela annenin babanın neslinde kısa boy eş bulmaya engel olmadığı için senin şuan boyun yüzünden eş bulamayacak olmanı tahmin edemezlerdi ve sorumlu maalesef onlar değil standartları arşa çıkmış kızlar ve buna sebep olanlardır
Anneni babanı sev. Bu dar pencereden bakma

• +1
  • Love it
  • Ugh..
Reactions: Baban, ALP, onthewaytochadlite and 1 other person
@boneking771

prenatal dönemde allaha sövmüşüm başka açıklaması yok

Annen baban ürediği sıra hipergamidir zartıdır zurtudur bu şekilde olmadığı için ürerken senin yakışıklılığını gözetmemeleri normal
Mesela annenin babanın neslinde kısa boy eş bulmaya engel olmadığı için senin şuan boyun yüzünden eş bulamayacak olmanı tahmin edemezlerdi ve sorumlu maalesef onlar değil standartları arşa çıkmış kızlar ve buna sebep olanlardır
ama anlattığımızda hala eveve köyden kız buluruz diyip domalıp işine bak kız bulursun falan diyip düşük bütçeli redpill tavsiyeleri veriyorlar

trailesi

ortaokul> geçici heves ergensin
lise>daha hayat başlamadı ünide bulursun
üni>çocuğum iş hayatına atıl bulursun okulunu oku
işte> paranı kazan illa biri çıkar
sonrası> oğlum senin kaderin açık değilmiş

• +1
Reactions: turbomanlet7
ama anlattığımızda hala eveve köyden kız buluruz diyip domalıp işine bak kız bulursun falan diyip düşük bütçeli redpill tavsiyeleri veriyorlar

trailesi

Yeni zaman ilişkileri hakkında fikirleri olmadığı için geçmişte görüp yaşadıklarını doğru varsayıyolar onları suçlamak yine manasız
Düzgünce anlat yeni neslin kriterlerini karşılamıyorum de evlilik sevgili gibi beklentilere girmeyin de
Vallahi de herkes çıkarcı oç, aileden başka kimse çıkarsız sevmiyor

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Yeni zaman ilişkileri hakkında fikirleri olmadığı için geçmişte görüp yaşadıklarını doğru varsayıyolar onları suçlamak yine manasız
Düzgünce anlat yeni neslin kriterlerini karşılamıyorum de evlilik sevgili gibi beklentilere girmeyin de
Vallahi de herkes çıkarcı oç, aileden başka kimse çıkarsız sevmiyor
doğru diyorsun kral aslında

ama yanıldığın tek yer 'aileden başka kimse çıkarsız sevmiyor' kısmı bence

artık çalışıp eve para getirmeyen erkeği bile sevmiyor annesi. babasından her gün laf işitiyor

ama kız öyle mi babasının annesinin bir tanesi ev işi yapar yinede sorun olmaz

• +1
Reactions: ALP, elemanzelvadre and Angutoid
doğru diyorsun kral aslında

ama yanıldığın tek yer 'aileden başka kimse çıkarsız sevmiyor' kısmı bence

artık çalışıp eve para getirmeyen erkeği bile sevmiyor annesi. babasından her gün laf işitiyor

ama kız öyle mi babasının annesinin bir tanesi ev işi yapar yinede sorun olmaz
Evet ailelerin hepsi öyle değil doğru

onların ben çıkardıkları arşı sikeyim uzun boylu high ltn ogreenin altına yatmaktan başka bişey bildikleri
aileye gelirsek psikologa git durumun iyi değil diyorlar anlatamıyorum savaştayız lan savaşta durumun ciddiyetini anla neyse taşşağımın çalışmadığını hipotalamsunumun gerekli kemik üreme sinyallerini veremediğini anlatamıyorum

• +1
Reactions: turbomanlet7
Evet ailelerin hepsi öyle değil doğru
birde kendim için konuşuyorum kanka.

14 yaşından beri çalışıyorum sanayisinden tut her sikimine kadar çalıştık

fakat ailem diğer kız kardeşlerimi daha çok seviyor birisi küçük diye, ben küçükkende ablamı çok seviyorlardı :d

ablamda üni okuyor diye

yani hani ergen kafasında değilim ama cidden ayrımcılığın farkındayım

bunu söylediğimde dedikleri işte dükkan sana kalacak ev sana kalacak falan fistan yani hala MADDİ yönden birşey bırakıyorlar bana

erkek olmak zor cidden.

• +1
  • So Sad
Reactions: ALP and elemanzelvadre
sosyal medyada annesi babası tarafından sevilen veya dışarda bir erkek olarak babasıyla takılan lavukları görünce kıskanıyorum nefret ediyorum mk. sana sorum olacak kanka tagındanda belli forumda mavi mavi deneyimli birisin

cidden insanlar dış görünüşünü neden değiştirmek istiyolar bi am sikmek için mi

lan biz hep nefret edildik amınakoyayım evde aileden okulda öğretmenlerden işte patrondan.

dış görünüşümü değiştirmeye çalışmam sadece intikam almak bu intikamda SEVİLMEK.

• +1
cidden insanlar dış görünüşünü neden değiştirmek istiyolar bi am sikmek için mi

lan biz hep nefret edildik amınakoyayım evde aileden okulda öğretmenlerden işte patrondan.

dış görünüşümü değiştirmeye çalışmam sadece intikam almak bu intikamda SEVİLMEK.
valla dış görünüşünü değiştirmen okul hayatın bittiyse sadece am sikmeni sağlar
erkek ortamında saygıyı cüsseli olan ya da arkası sağlam olan görüyor yakışıklı olan değil
onun dışında kariyer noktasında falan tipin çok önemli olduğunu görmedim eğer ki emlakçı falan olcaksan durum farklı tabi ama tipin kariyerini engellemez

• +1
Reactions: boneking771
valla dış görünüşünü değiştirmen okul hayatın bittiyse sadece am sikmeni sağlar
erkek ortamında saygıyı cüsseli olan ya da arkası sağlam olan görüyor yakışıklı olan değil
onun dışında kariyer noktasında falan tipin çok önemli olduğunu görmedim eğer ki emlakçı falan olcaksan durum farklı tabi ama tipin kariyerini engellemez
erkek ortamındada boy ve tip çok önemli gruplaşan çoğu kişi benzer smvde oluyor fark ettiysen
ben boyum tipim yüzünden asosyal oldum direk amk coronada ergenliğe girdim bi baktım kimse beni sevmiyor,1 yıl önce spora gittimde ergenliği çalıştırdı hafif kemik geldi de yüze ama boy gelmedi kızlara yetmiyor yine evde burayı buldum enjeksiyonlara başladım direk. ergenlikde bitiyor 1.5 yılı kalmış aromasinle 2.5 diyelim işe yaramazsa yol biraz yokuş

erkek ortamındada boy ve tip çok önemli gruplaşan çoğu kişi benzer smvde oluyor fark ettiysen
ben boyum tipim yüzünden asosyal oldum direk amk coronada ergenliğe girdim bi baktım kimse beni sevmiyor,1 yıl önce spora gittimde ergenliği çalıştırdı hafif kemik geldi de yüze ama boy gelmedi kızlara yetmiyor yine evde burayı buldum enjeksiyonlara başladım direk. ergenlikde bitiyor 1.5 yılı kalmış aromasinle 2.5 diyelim işe yaramazsa yol biraz yokuş
yakışıklı popi çocukların arasına giremesen de kendine uygun bir erkek ortamı kurarsın her türlü
yakışıklı popi çocuklarla zaten eğlenemezsin anlamı yok o yüzden aralarına girmenin

• Hmm...

trailesi

Keşke redpill tavsiyesi gelse babam kafama Blue pili fırlattı neden uzamak istiyorsun basketbolcu mu olacan dedi (166 Ben 178 o)

Keşke redpill tavsiyesi gelse babam kafama Blue pili fırlattı neden uzamak istiyorsun basketbolcu mu olacan dedi (166 Ben 178 o)
benim pederde hala basketbolun boy uzattığına inan tipler yapacak birşey yok ailemizi değiştiremeyiz ama kendimizi evet kendine sor boy konusu için over mi lan de eğer sen bile over dersen kanka face odaklan moneymaxxing sonra LL olursun zaten takma kafaya. aslında şimdi 173 falan olsan ll ile ne kadar uzuyorsun bilmiyorum ama hadi 4 cm uza 178 sonrasında tabanlık olayı 180 üstü olursun off of

avrupadaki yaşıtlar parti genetik 185 viking genetiği sarı saç mavi göz. bizde acaba götten yesek boyumuz uzar mı diye konuşalım tek sorumlusu oruspu çocuğu allahtır. ama inanmak başarmanın yarısıdır. mk moneymaxxing biraz looksmax nichemax harmanla sonrasında geomaxxing. amk SİRKİYENİN PASAPORTUDA LEŞ MK KÜRTLERİ TR PASAPORTU İLE HER YERE İLTİCA ETTİKLERİ İÇİN TAYLANDA GİRSEN BİLE GİRİŞTE TERORİST GİBİ KARŞLIYORLAR

• +1
Reactions: ALP and elemanzelvadre

trailesi

işte> paranı
benim pederde hala basketbolun boy uzattığına inan tipler yapacak birşey yok ailemizi değiştiremeyiz ama kendimizi evet kendine sor boy konusu için over mi lan de eğer sen bile over dersen kanka face odaklan moneymaxxing sonra LL olursun zaten takma kafaya. aslında şimdi 173 falan olsan ll ile ne kadar uzuyorsun bilmiyorum ama hadi 4 cm uza 178 sonrasında tabanlık olayı 180 üstü olursun off of

avrupadaki yaşıtlar parti genetik 185 viking genetiği sarı saç mavi göz. bizde acaba götten yesek boyumuz uzar mı diye konuşalım tek sorumlusu oruspu çocuğu allahtır. ama inanmak başarmanın yarısıdır. mk moneymaxxing biraz looksmax nichemax harmanla sonrasında geomaxxing. amk SİRKİYENİN PASAPORTUDA LEŞ MK KÜRTLERİ TR PASAPORTU İLE HER YERE İLTİCA ETTİKLERİ İÇİN TAYLANDA GİRSEN BİLE GİRİŞTE TERORİST GİBİ KARŞLIYORLAR
Bacak boyum 177 arkadasimla ayni onun uzama durdu Ben in kemikler acik ordan umitliyim yoksa bi saniye durmam test+mast+gh yada sustanon+rimo+gh girerim deep set eyes için yüzde 2 failo var zatn 0 dimorfic eye area ve kalın burun roid+rhino kurtarır gibi. Neyse TC devleti izin versin ceza vermeyecem desın allahı diri diri yakayım

Bütün bunlarin hepsi sadece bir (1) am sikmek için mi? Yazık la size cidden genç yaşta kafanızı sikip atmışsınız herşeyden önce oturduğun eve giydiğin kıyafetlere ayakkabılara bak bakayim bir sence hayatindaki tek sorun tipin mi?

• +1
Reactions: saygisizlikolmasin
saygımı kazandın büyük adamsin angut reis

• Love it
Reactions: Angutoid
annenle babanla düzgün konuş amına koydumun aptal ergeni

• JFL
  • Ugh..
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr, maarda, ALP and 1 other person
keske ergen olsam kankı boyum uzardı
seni bu hayatta karşılık beklemeden içten sevecek tek insanlara sırtını dönüp bu şekilde davranıyorsan çok aptalsın demektir, insanların materyalist orospu çocuğu olmasından dolayı yaşadığın sorunları annene babana yıkma ileride çok pişman olursun hıncını çıkaracağın kişiler onlar değil kanka

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, turbomanlet7, eneskarduya and 1 other person
seni bu hayatta karşılık beklemeden içten sevecek tek insanlara sırtını dönüp bu şekilde davranıyorsan çok aptalsın demektir, insanların materyalist orospu çocuğu olmasından dolayı yaşadığın sorunları annene babana yıkma ileride çok pişman olursun hıncını çıkaracağın kişiler onlar değil kanka
Doğru diyosun

• +1
Reactions: Deleted member 73327

trailesi

Ünide bulamazsan over hayatin boyunca virgin kalacaksın ya da kürtsen koyden helal süt emmiş amca kizini alacaksin ilerdeki cocugun da legit truecel geleceğin virgini olacak :feelshah::lul:

Benim amk ailesinde en az 15 tane renkli gözlü var benim canim babam da kendisinde olan mavi göz borreby genetiğini bana verseydi nolurdu yani

Hala tip geliştirmeyi am sikmek için yaptığımızı sanan embesiller var amına kodumun 89 IQ'lu türkosu bi halo etkisi, horn etkisi, evrimsel psikoloji oku hayatta her şey mekanik insanlar yüzünüzü birkaç milisaniyede analiz edip beyinlerinde kategoriye sokuyorlar tipiniz hayatınızı doğrudan etkiliyor ve bunu geliştirebilecekken geliştirmemek ahmaklıktır.

Sırf ego tatmini için bile tip geliştirilir bi ortama girdiğinde en uzun, en yakışıklı, en fit, en güzel saçlı en güzel ciltli olmanın hazzı başka hiçbir şeyde yok.

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, akethemogger, maarda and 1 other person
Benim amk ailesinde en az 15 tane renkli gözlü var benim canim babam da kendisinde olan mavi göz borreby genetiğini bana verseydi nolurdu yani
Ben lazerletmeyi düşünüyorum İspanya'da bir yer buldum Eyecos clinic diye.

Lens kullan daha iyi lazerin tehlikesi var ve çok pahalı onu yaptıracagina git diger kusurlarını hallet lower third burun falan

• +1
Reactions: ALP
Babamın çenesi devasa ben ve kare bende niye pointy chin var sikeyim

Lens kullan daha iyi lazerin tehlikesi var ve çok pahalı onu yaptıracagina git diger kusurlarını hallet lower third burun falan
Önce onlar zaten, yurtdışına çıkmam gerek burun için tr doktorlarına güvenemiyom.

Babamın çenesi devasa ben ve kare bende niye pointy chin var sikeyim
Birkaç nesil önceki bi ordusporlu'dan kalmış olabilir kanka.

Benim b*badan da çirkin burun kaldı onun boyu 1,90+, annemin 1,65 boyu yüzünden ben 1,85 e mahkum kaldım.

Önce onlar zaten, yurtdışına çıkmam gerek burun için tr doktorlarına güvenemiyom.
Trde güzel yapan 1 2 yer var diye biliyorum sen yinede araştır baya

• +1

Benim b*badan da çirkin burun kaldı onun boyu 1,90+, annemin 1,65 boyu yüzünden ben 1,85 e mahkum kaldım.
Benim babamın burnu yandan güzel önden kötü adamın fwhr 2.1 civarlarında olduğu için burnu siritmiyo ama

• +1

Anne tarafından geliyor dicem annemin de genetiği iyi dayımın genetiği kötü orospu evladi simp skulla doğmuş ondan mı aldım acaba baba tarafı ful ogre

orospu evladi simp skulla doğmuş
Yumurta spermden daha büyük olduğu için annenin genetiği biraz daha fazla geçer offspring'e o yüzden dayına çekmiş olman muhtemel.

kötü diyosan
1,90+ a kıyasla kötü b*bam ann*mle boşandıktan sonra 1,75 civarı bi kadınla evlendi ve ondan iki çocuk yaptı o çocuklardan biri erkek benden uzun olma ihtimali daha yüksek o yüzden.

Trde güzel yapan 1 2 yer var
Daha çok karılar yaptırdığı için kaydırak gibi burun yapabiliyorlar anca, Henry Cavill'inki gibi düz burun yaptırmayı düşünüyorum;

3342441 EDDCA467 D42A 4F09 AF40 374FA0A3FF2F

Last edited:
burnu yandan güzel önden kötü
Bendeki de tam tersi, ön profili düzeltmek daha zor diye biliyorum küçültelim derken michael jackson'a döndürebilir doktor seni

Bendeki de tam tersi, ön profili düzeltmek daha zor diye biliyorum küçültelim derken michael jackson'a döndürebilir doktor seni
O adamın burnu ırkından dolayı öyle siyahilerin burnunu asla düzgün bir şekilde daraltamazlar zaten benim burun leptorrin benim tipi daha önce gördün mü bilmiom ama öyle aşşırı geniş bi burun da değil doktor fazla zorlanmaz

• +1
O adamın burnu ırkından dolayı öyle siyahilerin burnunu asla düzgün bir şekilde daraltamazlar zaten benim burun leptorrin benim tipi daha önce gördüm mü bilmiom ama öyle aşşırı geniş bi burun da değil doktor fazla zorlanmaz
Gözlerim arasındaki mesafeyi beğeniyorum ama burnum Çok kalın geliyor Onu küçültebiliyorlar mı kalınlık olarak

Yumurta spermden daha büyük olduğu için annenin genetiği biraz daha fazla geçer offspring'e o yüzden dayına çekmiş olman muhtemel.

1,90+ a kıyasla kötü b*bam ann*mle boşandıktan sonra 1,75 civarı bi kadınla evlendi ve ondan iki çocuk yaptı o çocuklardan biri erkek benden uzun olma ihtimali daha yüksek o yüzden.

Daha çok karılar yaptırdığı için kaydırak gibi burun yapabiliyorlar anca, Henry Cavill'inki gibi düz burun yaptırmayı düşünüyorum;

View attachment 2987441
Screenshot 20240618 134039 Gallery

Burun benim böyle hafif bir kemer var ve ucu hafif düşük onları düzelttiririm ama asıl sıkıntı önden görünüm forward growth iyi benim burun çok siritmiyo yandan

• +1
Kime yaptırmayı düşünüyon burun suratı sikme potansiyeline sahip lisede zorbalandım bu yüzden

View attachment 2987472

en baştaki gibi mi
Öncelikle su anda düşünmüyorum çünkü 16ya girmeme daha 3 ay var uninin ilk yada ikinci yili yaptıracağım daha var yani :lul:

• +1
Hala tip geliştirmeyi am sikmek için yaptığımızı sanan embesiller var amına kodumun 89 IQ'lu türkosu bi halo etkisi, horn etkisi, evrimsel psikoloji oku hayatta her şey mekanik insanlar yüzünüzü birkaç milisaniyede analiz edip beyinlerinde kategoriye sokuyorlar tipiniz hayatınızı doğrudan etkiliyor ve bunu geliştirebilecekken geliştirmemek ahmaklıktır.

Sırf ego tatmini için bile tip geliştirilir bi ortama girdiğinde en uzun, en yakışıklı, en fit, en güzel saçlı en güzel ciltli olmanın hazzı başka hiçbir şeyde yok.
Aminakodumun formunda nasıl bu kadar fazla bluepillci var anlamıyorum amk

• +1
Lazer yaptıracagina bence stromayi bekle cidden başarılı anormal gözükmeyen tek sonuçlar stroma da var diğerleri aşırı uncanny gözüküyor

Last edited:
  • +1
seni bu hayatta karşılık beklemeden içten sevecek
Ya bizim ailemiz orospcocu yada sizin aileniz çok hoşgörülü amk:lul::lul::lul::lul:

• +1