sikicem böyle ana babayı

Ünide bulamazsan over hayatin boyunca virgin kalacaksın ya da kürtsen koyden helal süt emmiş amca kizini alacaksin ilerdeki cocugun da legit truecel geleceğin virgini olacak :feelshah::lul:
yok lan sevgilim oldu max parmakladım yiyştm bu

• JFL
Reactions: Htobrother
Lazer yaptıracagina bence stromayi bekle cidden başarılı anormal gözükmeyen tek sonuçlar stroma da var
Öyle olsun bakalım, bu dediğimi yaptırmama zaten min 10 yıl var bro.

Ya bizim ailemiz orospcocu yada sizin aileniz çok hoşgörülü amk:lul::lul::lul::lul:
Harbi, bütün hayatım boyunca bana yükmüşüm gibi hissettirip özgüvenimi ve sosyal becerilerimi siktiler amk çocukları genetiği saymıyorum bile.

• +1
Reactions: maarda and elemanzelvadre
Benim amk ailesinde en az 15 tane renkli gözlü var benim canim babam da kendisinde olan mavi göz borreby genetiğini bana verseydi nolurdu yani
ölüm sen beni cok yanlıs anlamssın incel değilim bu yazdıklarım binevi blackpilled ama gece 1de yazdık mk sende anla yani :LOL::LOL:

ahh amk

Hala tip geliştirmeyi am sikmek için yaptığımızı sanan embesiller var amına kodumun 89 IQ'lu türkosu bi halo etkisi, horn etkisi, evrimsel psikoloji oku hayatta her şey mekanik insanlar yüzünüzü birkaç milisaniyede analiz edip beyinlerinde kategoriye sokuyorlar tipiniz hayatınızı doğrudan etkiliyor ve bunu geliştirebilecekken geliştirmemek ahmaklıktır.

Sırf ego tatmini için bile tip geliştirilir bi ortama girdiğinde en uzun, en yakışıklı, en fit, en güzel saçlı en güzel ciltli olmanın hazzı başka hiçbir şeyde yok.
kanka bende bunuu yazdım yukarda amk am sikmek icin mii ahh gay olacağım

• JFL
  • +1
Reactions: Htobrother and ALP
Öncelikle su anda düşünmüyorum çünkü 16ya girmeme daha 3 ay var uninin ilk yada ikinci yili yaptıracağım daha var yani :lul:
Selim Turan hakkında ne düşünüyorsun, Rhino'da uzmanlaşmış bir cerrah.

Hala tip geliştirmeyi am sikmek için yaptığımızı sanan embesiller var amına kodumun 89 IQ'lu türkosu bi halo etkisi, horn etkisi, evrimsel psikoloji oku hayatta her şey mekanik insanlar yüzünüzü birkaç milisaniyede analiz edip beyinlerinde kategoriye sokuyorlar tipiniz hayatınızı doğrudan etkiliyor ve bunu geliştirebilecekken geliştirmemek ahmaklıktır.

Sırf ego tatmini için bile tip geliştirilir bi ortama girdiğinde en uzun, en yakışıklı, en fit, en güzel saçlı en güzel ciltli olmanın hazzı başka hiçbir şeyde yok.
Çirkin aptal evladı seni. Ben dış görünüş önemsiz falan mı dedim? Hayatinizdaki tüm başarisizliklari dış görünüşe bağlamak elbette en kolay yol değil mi :D Sen yakışıklı olsan da bu kafayla hiçbir sikim olmaz senden

• Ugh..
  • JFL
Reactions: Htobrother, looksmaxxerrr, maarda and 2 others
Çirkin aptal evladı seni
Mal cüceye bak sen :d kafanın üstüne yukardan bi kodummu seni çivi gibi yere saplarım mal 89 IQ'n ve yer cücesi boyunla çıkarım yapma sen türko

Hayatinizdaki tüm başarisizliklari dış görünüşe bağlamak elbette en kolay yol değil mi :D
Daha okuduğunu anlayamıyor Allah'ın low ıq'su adwjduawhduıahd hadi erkekadam.org'a mahmut abin sana kitap kakalasın hadi yallah canım

Sen yakışıklı olsan da bu kafayla hiçbir sikim olmaz senden
3 tane ev + arsa miras kalacak yapramın başı sen asgari ücretle anca anneni köprü altında çalıştırarak bir ev alabilirsin bu ekonomide senden daha iyi koşullarda doğdum yer cücesi ağlayarak 31 çekmeye hadi yallah :D

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
ölüm sen beni cok yanlıs anlamssın incel değilim bu yazdıklarım binevi blackpilled ama gece 1de yazdık mk sende anla yani :LOL::LOL:

ahh amk
Oğlum sana kimse incel demedi amk seni kastederek soylemedim onu

Çirkin aptal evladı seni. Ben dış görünüş önemsiz falan mı dedim? Hayatinizdaki tüm başarisizliklari dış görünüşe bağlamak elbette en kolay yol değil mi :D Sen yakışıklı olsan da bu kafayla hiçbir sikim olmaz senden
Yakışıklı olup 50 iq olsa yine bi bok olur

Mal cüceye bak sen :d kafanın üstüne yukardan bi kodummu seni çivi gibi yere saplarım mal 89 IQ'n ve yer cücesi boyunla çıkarım yapma sen türko

Daha okuduğunu anlayamıyor Allah'ın low ıq'su adwjduawhduıahd hadi erkekadam.org'a mahmut abin sana kitap kakalasın hadi yallah canım

3 tane ev + arsa miras kalacak yapramın başı sen asgari ücretle anca anneni köprü altında çalıştırarak bir ev alabilirsin bu ekonomide senden daha iyi koşullarda doğdum yer cücesi ağlayarak 31 çekmeye hadi yallah :D
anasini siktiğimin çirkin ogre orospu evladı genetikle kapışamaycağını anlayınca arsa mal mülk yazmış sıfatını siktiğimin mentalceli

• +1
Reactions: boneking771
  • JFL
Reactions: Htobrother
175 o kadar kötü değil aq yaşın büyükse de kötü değil tabanlikla fraudla
jahrein 16 yaşında 155 olduğunu iddia ediyor şuan 185 nasıl olabiliyor amk

Ya da 16 yaşında 155 degildir yalan söylüyodur

• +1
Reactions: ALP
jahrein 16 yaşında 155 olduğunu iddia ediyor şuan 185 nasıl olabiliyor amk
Kanka boy çok garip birşey mesela bazı NBA oyuncuları 18 yaşında birden 6-7 inch büyüyor amk ama bu işte bir bokluk da olabilir yetenekleri keşfedildikten sonra öyle aşırı büyümek garip hadi geç ergenlik desek hepsinin yüzü aynı değişmemis.Nba de bi tanıdığınız varsa söyleyin de sırrını öğrensin bu işin

yok kanka bu yarrak kafalıdan bir sikim olmaz 175 boyumla manitalarini sikerim bunun
Hala okuduğunu anlamıyor amk low IQ'lusu senden 10 santim daha uzunum hala genetik diyor makdjawkjdaw

1,75 miş ayakkabılı boyudur o da, senin cüce ananı sikeyim hahahaha amk sarı pipilisi

Ayrıca suratımdaki tek failo burun çok belli olmuyor o da, onu da yaptırınca seni paralel evrenlere moglayacağım
Boyda ve parada mogladığım gibi.

175 boyumla manitalarini sikerim bunun
Bende bacını sikeyim de ailenin genetiği düzelsin biraz yer cücesi huahahahha

• +1
  • JFL
Reactions: looksmaxxerrr and onthewaytochadlite
Suratımı görmeden böyle claimlerde bulunman low IQ olduğunu biraz daha kanıtlıyor yer elması.
eğer cidden iyi görünüyor olsaydın bu kadar kudurmazdın aq eşegi seni kudurmaya devam

Suratımı görmeden böyle claimlerde bulunman low IQ olduğunu biraz daha kanıtlıyor yer elması.
3.5k post aptal orosbu çirkin evladi daha da araştır bakalım o çirkin suratını kurtaracak bir thread var mıymış :DD

eğer cidden iyi görünüyor olsaydın bu kadar kudurmazdın aq eşegi seni kudurmaya devam
nasini siktiğimin çirkin ogre orospu evladı
Kimin kudurduğu belli gülerek okuyorum yazdıklarını 1,73 femboy seniii ahhahahaha

o çirkin suratını kurtaracak bir thread var mıymış :DD
Sende spor yapmaya devam et o siktiri boktan boyunu uzatabilecek bi egzersiz varmıymış bakalım cüce piç :d

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
Kimin kudurduğu belli gülerek okuyorum yazdıklarını 1,73 femboy seniii ahhahahaha

Sende spor yapmaya devam et o siktiri boktan boyunu uzatabilecek bi egzersiz varmıymış bakalım cüce piç :d
O cüce piç’in siktiği kızlardan hi bile alamazsın aptal evladı keep coping

O cüce piç’in siktiği kızlar
1000 F 79093924 REoDW4nfe1s97jWRYrTd8vtbGp3WIhNa

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Anan yaşında milf düşürmüşlüğüm var ona göre çok gezdirme ananı dışarlarda ;) @onthewaytochadlite

• JFL
Anan yaşında milf düşürmüşlüğüm var ona göre çok gezdirme ananı dışarlarda ;) @onthewaytochadlite
icraat at söz bende aticam. 6-7 tane kızın kalçasına ismimi kazımışlığım var. çok ciddiyim. İcraat at bekliyorum

• JFL
Reactions: maarda, looksmaxxerrr, Xavier and 1 other person
amk annne senden nefffret ediyorum neden hamilelikte beni yüksek derecede testestron ve diğer androjenlere maruz bırakmadın senin yüzünden genetiğimin en iyi versiyonunu alamadım şimdi ise emekli maaşını çalıp foid sevgilime sbde kahve içip zaradan ona crop alacağım
annenle babanla düzgün konuş amına koydumun aptal ergeni
ne olcak mk cocu getirdiler dünyaya zenginde degiller rekabetin içine soktular işte ölüp gidecekler 20 seneye tek kalacak cehennemde XDDDDDDDDDDDDDDDDD!

• So Sad
  • JFL
Reactions: looksmaxxerrr and maarda
  • JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr, turbomanlet7, ALP and 1 other person
  • JFL
benim pederde hala basketbolun boy uzattığına inan tipler yapacak birşey yok ailemizi değiştiremeyiz ama kendimizi evet kendine sor boy konusu için over mi lan de eğer sen bile over dersen kanka face odaklan moneymaxxing sonra LL olursun zaten takma kafaya. aslında şimdi 173 falan olsan ll ile ne kadar uzuyorsun bilmiyorum ama hadi 4 cm uza 178 sonrasında tabanlık olayı 180 üstü olursun off of

avrupadaki yaşıtlar parti genetik 185 viking genetiği sarı saç mavi göz. bizde acaba götten yesek boyumuz uzar mı diye konuşalım tek sorumlusu oruspu çocuğu allahtır. ama inanmak başarmanın yarısıdır. mk moneymaxxing biraz looksmax nichemax harmanla sonrasında geomaxxing. amk SİRKİYENİN PASAPORTUDA LEŞ MK KÜRTLERİ TR PASAPORTU İLE HER YERE İLTİCA ETTİKLERİ İÇİN TAYLANDA GİRSEN BİLE GİRİŞTE TERORİST GİBİ KARŞLIYORLAR
ALLAHA SÖVMEYİN BABA ALLAH ADAMI SİKER OK. BURDA DİNE İNANMAYAN PİÇLER VEDE CİCİ ŞEKER KARDEŞLER BİRAZ QURRRAN OQUYUN QURRRAN. OK. siktigimin ogulları testesteron die hormon var yüksek seviyeleri kemigi güclendiriyo agresifligi arttırıyo empatiyi azaltıyo kası arttırıyo dış etkenlerden gelen darbelerin hissini azaltıyo başka rakip erkegi öldürme hormonu koymuş allah baba ne bekliyodunuz böyle düzenden sag sol ve de mırın kırın ediceksiniz yok ya da vazgectim siz onu yapamazsınız zk onu yapamzsın.

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, maarda and turbomanlet7
ALLAHA SÖVMEYİN BABA ALLAH ADAMI SİKER OK. BURDA DİNE İNANMAYAN PİÇLER VEDE CİCİ ŞEKER KARDEŞLER BİRAZ QURRRAN OQUYUN QURRRAN. OK. siktigimin ogulları testesteron die hormon var yüksek seviyeleri kemigi güclendiriyo agresifligi arttırıyo empatiyi azaltıyo kası arttırıyo dış etkenlerden gelen darbelerin hissini azaltıyo başka rakip erkegi öldürme hormonu koymuş allah baba ne bekliyodunuz böyle düzenden sag sol ve de mırın kırın ediceksiniz yok ya da vazgectim siz onu yapamazsınız zk onu yapamzsın.
💯 👍

ben düşük testosteronum ne yapsamda protein intake tam egg pilav kalori alımı tam ama low t yim allah baba beni neden kadın yaratmadın diye soracam diğer dünyada beni bu bedende getirdin neden kadın yaratmadın orda biyerde bi kadın benimle aynı testosterona sahip boya sahip

o sırada prenatal dönemde high t ile kutsanmış obez çocukla aramda 2 3 kat androjen ve 20 cm boy farkı vardır genetikler aynı

allah baba
Senden birkaç yaş küçükken bilincim açılır açılmaz dinden çıkmıştım bana çok saçma geldiği için.

Forumda sh kadar bilimsel materyalist bir şeyi bilip hala tanrıya inananları görünce hayret ediyorum.

Senden birkaç yaş küçükken bilincim açılır açılmaz dinden çıkmıştım bana çok saçma geldiği için.

Forumda sh kadar bilimsel materyalist bir şeyi bilip hala tanrıya inananları görünce hayret ediyorum.
12 yaşında yanlışlıkla allaha sövdüm diep.io da ölüp sonra arattım affı var mı bunun diye googlede baktım yoktur bunun affı olamaz bu ne günahdır peygamberede etmeye başladım bi anda onu okudukdan sonra çıkışım 50 60 iq arasında oldu benim

• +1
Reactions: ALP
12 yaşında yanlışlıkla allaha sövdüm diep.io da ölüp sonra arattım affı var mı bunun diye googlede baktım yoktur bunun affı olamaz bu ne günahdır peygamberede etmeye başladım bi anda onu okudukdan sonra çıkışım 50 60 iq arasında oldu benim
Based

• Love it
Reactions: elemanzelvadre

Herkes ojenik urerse halo etkisi mi kalır yuksek iqlu aydin genç

Ya bizim ailemiz orospcocu yada sizin aileniz çok hoşgörülü amk:lul::lul::lul::lul:
bazı aileler gerçekten çok yoruyor gerçekten o türden bir aileyse kolay gelsin işiniz zor ama bazılarınız harbiden en ufak şeye aşırı tepki veren zorluk görmemiş pembe götlü dalyarrak ergenlersiniz

ben düşük testosteronum ne yapsamda protein intake tam egg pilav kalori alımı tam ama low t yim allah baba beni neden kadın yaratmadın diye soracam diğer dünyada beni bu bedende getirdin neden kadın yaratmadın orda biyerde bi kadın benimle aynı testosterona sahip boya sahip
Beslenme boş iş her şey genetik bide soft narsizm

12 yaşında yanlışlıkla allaha sövdüm diep.io da ölüp sonra arattım affı var mı bunun diye googlede baktım yoktur bunun affı olamaz bu ne günahdır peygamberede etmeye başladım bi anda onu okudukdan sonra çıkışım 50 60 iq arasında oldu beni
bazı aileler gerçekten çok yoruyor gerçekten o türden bir aileyse kolay gelsin işiniz zor ama bazılarınız harbiden en ufak şeye aşırı tepki veren zorluk görmemiş pembe götlü dalyarrak ergenlersiniz
Kanka 2 tane averaj mal uruyucek diye bi çocuk acı dolu bi hayat yaşamak zorunda değil erkeklik cope.