sünnet derisi

Atsiz

Atsiz

Silver
beyler bu deriyi geri getirebiliyor muyuz

Evet sünet izinden deriyi esneterek yapay glansı kaplayan foreskin yapabilirsin

• +1
  • Love it
Reactions: szolliontaraelis, Detective and amkcel
"Foreskin Restoration" adı altında araştırabilirsiniz, forumdada bilgiler var.

Appeal azaltıyor. Kadınlar ya sadece sünnetsiz istiyor ya da umursamayıp boyuna ve kalınlığına bakıyor. Senin gibi bir doğu yalayıcısından böyle bir soru beklemezdim, gözden kaçırmışım.

Appeal azaltıyor. Kadınlar ya sadece sünnetsiz istiyor ya da umursamayıp boyuna ve kalınlığına bakıyor. Senin gibi bir doğu yalayıcısından böyle bir soru beklemezdim, gözden kaçırmışım.
la özürlü orospu çocu ne yazmışım kötü? doğu yalayıcısı demişsin boklu kara kuru doğuluları nerede yalamışım

Sünnet derisinin daha çok zevk verdiği bir gerçek bende bilgilenmek için bir konu açtım o kafanda ne melunluklar kurdun acaba AMIN EVLADI

• JFL
Reactions: Deleted member 21931
sünnetsiz sik solucana benziyor sünnetli daha estetik duruyor.

net şekilde ortada ki sünnetsiz penis daha estetik duruyo ve dalganın kafası kapalı olduğundan flaccid haldeyken sana daha iyi hissettiriyo, ama çoğu doktor boşalırken alınan zevkin pek farketmediğini söylüyor(konuda net bir araştırma olmadığı için sadece sosyal medyada ki doktorların sözlerini gerçek sayıyorum, sinirli restorationcuların dediklerini değil). ayrıca restore edilmiş penislere bakarsanız garip ve güzel durmadıklarını görürsünüz, doğal deride olan sinirler vs. bu uzayan deride olmuyor, uzayan deri normal bir et parçası gibi düşünün. yani estetik olarak güzelliği yakalamayı bırakın daha da unnatural ve çirkin bir görünüm yakalanıyor (bence) ama penisimin başı kapalı dursun, tahriş olmasın diyorsanız restoration yapabilirsiniz. BENİ SÜNNET EDENİN ANASINI AVRADINI SİKEYİM

• +1
  • So Sad
Reactions: amkcel, Atsiz and ALP
Amına kodumun arap kültürü