🇹🇷 TÜRKÇE 🇹🇷

rage GIF
testosterone alacaksan ama marka olarak balkan ya da sp al ;)

• +1
Reactions: Deleted member 25225 and Deleted member 19036
  • So Sad
Reactions: Deleted member 23554
biliyorum ama söylemem :p
bu arada alacaksan çok dikkat etmeli ver araştırmalısın sarmslarda çok sahtecilik var redditte r/sarmssourcetalk diye bir subreddit var oradan bilgi alabilirsin ama önermem bazen sarms yerine düzgün bir sustanon kürü daha sağlıklı ve işe yarar oluyor, özellikle şu trendyol hepsiburada da satılanların tamamının sahte olduğuna eminim

• +1
bu arada alacaksan çok dikkat etmeli ver araştırmalısın sarmslarda çok sahtecilik var redditte r/sarmssourcetalk diye bir subreddit var oradan bilgi alabilirsin ama önermem bazen sarms yerine düzgün bir sustanon kürü daha sağlıklı ve işe yarar oluyor, özellikle şu trendyol hepsiburada da satılanların tamamının sahte olduğuna eminim
Rusyadan aldim ben. Rad140 da aldim ama daha kullanmadim. TRde satilan RADlarin icine dbol karistiriyolar ondan sac dokulmesi falan oluyo zaten.

• +1
Rusyadan aldim ben. Rad140 da aldim ama daha kullanmadim. TRde satilan RADlarin icine dbol karistiriyolar ondan sac dokulmesi falan oluyo zaten.
Sadece saç dökülmesi de değil, dbol kan basıncı, testo suppression her şeyin amına koyuyor dikkat etmek gerek.

• +1
beyler, 16 yaşındayım boyum 1.75 aromasin alıyorum östrojeni azaltmak için arjinin takviyesi alacağım (igf1 için) hangi markayı tavsiye edersiniz?

beyler, 16 yaşındayım boyum 1.75 aromasin alıyorum östrojeni azaltmak için arjinin takviyesi alacağım (igf1 için) hangi markayı tavsiye edersiniz?
Stoeger P3500 Ahşap Pompalı Av Tüfeği

• JFL
Reactions: Deleted member 19036, beypazaripilled and Deleted member 23554
710FDCD9 02BB 46D2 BD05 8CCC95D2EA07

• JFL
  • WTF
Reactions: Oberyn, Deleted member 19036, ALP and 1 other person
beni pm den ratwleyecek delikanlı vqr mı

• JFL
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 23554, szolliontaraelis and 1 other person
salonda kaslı biri görmedim
kanka sarms tarifi buldum internetten istersen vereyim millet bildiğin yağla falan hazırlıyor

• Woah
kanka sarms tarifi buldum internetten istersen vereyim millet bildiğin yağla falan hazırlıyor
o nasıl olaxak

o nasıl olaxak
knk güray aydın da satıyor adam yağla hazırlıyo videosunu gördüm
aga steroidsiparis var şimdi yine kapanmış aq legit mi bilmiyorum ama önceden sorduğumda o siteden alabilirsin dediler.

o sitede sarms da var.

• +1
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 23554
alın okuyun ilim öğrenin lan

• JFL
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 23554
alın okuyun ilim öğrenin lan
Eksiden başka kaynak bulamadınmi amk kızlarsoruyor bile daha tutarlı

• +1
Reactions: Deleted member 19036, ALP, DotaTakımOyunudur and 1 other person
aga steroidsiparis var şimdi yine kapanmış aq legit mi bilmiyorum ama önceden sorduğumda o siteden alabilirsin dediler.

o sitede sarms da var.
knk türkiyede tek gerçek PTlerden temin edebilirsiniz güray aydın satıyo ondan alın sitelerin yarisi ya scam yada baska bisey gelir

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 23554
Ve açtığın konuyu ayrı seni ayrı sikeyim aq.

• Ugh..
Reactions: Deleted member 23554 and Tallooksmaxxer
knk türkiyede tek gerçek PTlerden temin edebilirsiniz güray aydın satıyo ondan alın sitelerin yarisi ya scam yada baska bisey gelir
nerde satıyor site var mo

@Tallooksmaxxer konuyu sildim fotoğraflar silinmiyor diye teşekkürler

• JFL
Reactions: Tallooksmaxxer
nerde satıyor site var mo
ozelden yaz adama bra 2-5k arası fiyati var dehatuzcu da ondan alıyo amerikada olmasına ragmen

• +1
ozelden yaz adama bra 2-5k arası fiyati var dehatuzcu da ondan alıyo amerikada olmasına ragmen
şimdi baktım ingiltereden şirketler gönderiyor sağlam 8 haftalık 2 3 şeyin kürünü yapsam 2 3k tutuyor laboratuvar raporlu ürünler

Beyler son postta ratelesenize beni.

şimdi baktım ingiltereden şirketler gönderiyor sağlam 8 haftalık 2 3 şeyin kürünü yapsam 2 3k tutuyor laboratuvar raporlu ürünler
bra dikkatli ol valla

Zevkten soruyorum kanka ya hiçbir önemi yok zaten artık. 2020de sorduğumda neden sevgilim yok diye kafaya takmıştım da sonradan halloldu. Keşke hallolmasaydı tabii o ayrı.

• +1
Zevkten soruyorum kanka ya hiçbir önemi yok zaten artık. 2020de sorduğumda neden sevgilim yok diye kafaya takmıştım da sonradan halloldu. Keşke hallolmasaydı tabii o ayrı.
niye keşke hallolmasaydı? ben aromantiğim sevgili de istemiyorum sadece herkesi moglamak istediğim için buraya geldim ameliyat olmam gerek

niye keşke hallolmasaydı? ben aromantiğim sevgili de istemiyorum sadece herkesi moglamak istediğim için buraya geldim ameliyat olmam gerek
Affedersin de ayrılıktan sonra mental olarak belam s*kldi. Hiçbir şey eskisi gibi değil. Ondan sonra 1 2 sevgilim daha oldu ama yok iyi olmuyor. Bu yüzden hiç sevgilim olmamış halim şu anki halimden kat kat iyiydi zaten kız da o halimden etkilenmişti.

Ameliyat olmana niye gerek var aq sırf kız arkadaş için mi? Öyleyse buna hiç gerek yok olmasan da sevgilin olur başka şeylerini değiştir.

• +1
Affedersin de ayrılıktan sonra mental olarak belam s*kldi. Hiçbir şey eskisi gibi değil. Ondan sonra 1 2 sevgilim daha oldu ama yok iyi olmuyor. Bu yüzden hiç sevgilim olmamış halim şu anki halimden kat kat iyiydi zaten kız da o halimden etkilenmişti.

Ameliyat olmana niye gerek var aq sırf kız arkadaş için mi? Öyleyse buna hiç gerek yok olmasan da sevgilin olur başka şeylerini değiştir.
yok benim kız arkadaş sevgili umrumda değil doktor onaylı aromantiğim. yani biriyle arkadaşlık dışında aşk gibi bir şeyi hissedemiyorum tıbbi olarak. sadece herkesten iyi olmak istiyorum. geçmiş olsun bu arada.

• +1
Reactions: Deleted member 6998
Merhaba arkadaslar

• +1
1071 1453 1922 2023 cCc

• JFL
1821 1821 1821 1821 1821

receptorchem trye kargoluyor ingiltereden rad140+cardarine yapıcam galiba

Beyler, bu forumun tr versiyonunun açılması lazım ,bu şekilde olmuyor amk.

• JFL
Reactions: Deleted member 19036
Beyler, bu forumun tr versiyonunun açılması lazım ,bu şekilde olmuyor amk.
niye bence türkiyede yayılmaması daha iyi

• +1
Reactions: szolliontaraelis
niye bence türkiyede yayılmaması daha iyi
Rakibin artmaz güven bana.TC de genetik olarak chad-chadlite popülasyonu zaten doyum noktasına ulaştı.Chad max %1-3 Chadlite da %5 desek gerisi just be lucky normie gibi işte.
Looksmax yapıyor zaten millet.Saçı nw2 seviyesinde olanlar oral dut topik falan kullanıyor herkes görüntünün öneminin farkında

• +1
  • Hmm...
Rakibin artmaz güven bana.TC de genetik olarak chad-chadlite popülasyonu zaten doyum noktasına ulaştı.Chad max %1-3 Chadlite da %5 desek gerisi just be lucky normie gibi işte.
Looksmax yapıyor zaten millet.Saçı nw2 seviyesinde olanlar oral dut topik falan kullanıyor herkes görüntünün öneminin farkında
benim tanıdıklarım sadece saç kıyafet falan yapıyorlar dut fin min bilen görmedim

• Hmm...
Reactions: Deleted member 24167