🇹🇷 TÜRKÇE 🇹🇷

Rakibin artmaz güven bana.TC de genetik olarak chad-chadlite popülasyonu zaten doyum noktasına ulaştı.Chad max %1-3 Chadlite da %5 desek gerisi just be lucky normie gibi işte.
Looksmax yapıyor zaten millet.Saçı nw2 seviyesinde olanlar oral dut topik falan kullanıyor herkes görüntünün öneminin farkında
TRde bumble tinder fazla iş yapmıyor fazla birde, kızlar oraya dd bulmak için giriyo. Ben yüz olarak htn-chadlite arasındayım ama ona rağmen bumble da 1 haftada 30 like anca gördüm, ki bunların zaten max 3-4 tanesiyle date oluyo. Amerika'da veya Avrupa'da fashionmaxxed mtn bile benden daha fazla like alır.

• +1
Reactions: Deleted member 24167

Attachments

• E24C5B53-CFDA-43C3-A396-57FB9BA17F88.png
    E24C5B53-CFDA-43C3-A396-57FB9BA17F88.png
    1,015.6 KB · Views: 0
  • So Sad
Reactions: szolliontaraelis
TRde bumble tinder fazla iş yapmıyor fazla birde, kızlar oraya dd bulmak için giriyo. Ben yüz olarak htn-chadlite arasındayım ama ona rağmen bumble da 1 haftada 30 like anca gördüm, ki bunların zaten max 3-4 tanesiyle date oluyo. Amerika'da veya Avrupa'da fashionmaxxed mtn bile benden daha fazla like alır.
TC de looksmax gereksiz harbi.Kızların tüm olayı ilgi görmek.İlgiyi alıp sıradaki kurbanlarına geçiyorlar.
Açıkcası ya şanslı bir normie olup stacylite kızlarla çıkacaksın yada LTB kızlara gideceksin.
Zaten açık konuşalım türk kızları çok çirkin.Anadolid ermenoid turanid bu kızlar kötü geneli vasat.Ya LTB slayer olacaksın yada şanslı bir normie olmayı umut edeceksin.

• +1
Reactions: Deleted member 25225, Deleted member 23554 and szolliontaraelis
I'm here for medical information. I dont need a woman i fuck your mom everyday;)

Just a numbers game bro

@Tallooksmaxxer @seth

• JFL
Reactions: Tallooksmaxxer and Deleted member 23554
THIS TURKISH WHORE MAKES MY DICK HARD
SHE LOOKS LIKE SHE IS HUMONGOUS NIGGER DICK ONLY, THO
8ebd135d82ea581b5eb5a6d83a020c18.jpg
1a3099ae81976ae10234be1d1e6eba64.jpg

• Love it
Reactions: Deleted member 19036
THIS TURKISH WHORE MAKES MY DICK HARD
SHE LOOKS LIKE SHE IS HUMONGOUS NIGGER DICK ONLY, THO
8ebd135d82ea581b5eb5a6d83a020c18.jpg
1a3099ae81976ae10234be1d1e6eba64.jpg
Prob a sextoy to a tall gymmaxxed kurdish ltn. Just go to the gym bro theory.

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 23554, Deleted member 25225, Tallooksmaxxer and 1 other person
TR de is yapabilmek icin mtn ve 175 ustuyseniz sadece para lazim karilarin batidaki gibi cok fazla finansal ozgurlugu olmadigi icin hala parayla one cikabiliyon ki betabux tan bahsetmiyorum babanizda siktiriboktan bi bmw varsa ve kariyi guzel datelere cikarabilirseniz yeterli (ama thugmaxxed chadseniz otobusun arka koltugunda yersiniz karilari orasi ayri)

bir de NT olmak onemli 5 kisilik arkadas grubumda benden (179) fark edilir duzeyde kisa 2 kisi var hepsi milli tatli manitalari var ben htn olmama ragmen khhv yim amk cok firsat kacirdim otistik oldugum icin sosyal ortamim olmasina ragmen

31 de kafanizi sikiyor mesela bu yaz ltb kasar kariyla tanistim ortam vasitasiyla bir iki date e ciktik hosuma gitmedi diye arkadasima pasladim o parkta sikti ama o zamanlar gunde en az 2 posta 31 sonra 1 ay nofap yaptim karinin fotolara yeniden baktim acayip cekici geldi tipinize de bagli olarak standartlarinizi cok yukseltmeyin burdaki otistikler gibi bi bok yapmadan stacy hak ettigini saniyorlar ben pismanim keske tipsiz mipsiz demeden o kariya caksaydim first kiss millilik hepsi gelcekti

amk 1 aya 18 yasinda olcaz yarrak gibi khhv kaldik okuldakilerin ilisiki dedikodularini dinlemek pure suifuel

Last edited:
  • +1
  • So Sad
Reactions: Deleted member 21931, Deleted member 19036 and Tallooksmaxxer
TR de is yapabilmek icin mtn ve 175 ustuyseniz sadece para lazim karilarin batidaki gibi cok fazla finansal ozgurlugu olmadigi icin hala parayla one cikabiliyon ki betabux tan bahsetmiyorum babanizda siktiriboktan bi bmw varsa ve kariyi guzel datelere cikarabilirseniz yeterli (ama thugmaxxed chadseniz otobusun arka koltugunda yersiniz karilari orasi ayri
doğru dedin kanka. burda normieler mal ekonomi düzelince her gün partileyip slayleyeceklerini sanıyorlar ama bir bok olmayacak. şimdi en azından hafif betabuxx ile sevgili yapmak o kadar da zor değil normieler için.

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 23554 and Deleted member 21736
aga senin nickinden varsaydigim kadariyla uzunsun. eger 185 ustuysen seni geride tutan sey nedir merak ettim, cunku trde boy baya haloluyo horseface 190 arkadasim var slayliyor.

bendeki sorun arkadas grubum disinda NT lik 0 tip de htn ama yetmiyor demekki :/

• JFL
Reactions: Deleted member 23554 and Tallooksmaxxer
aga senin nickinden varsaydigim kadariyla uzunsun. eger 185 ustuysen seni geride tutan sey nedir merak ettim, cunku trde boy baya haloluyo horseface 190 arkadasim var slayliyor.

bendeki sorun arkadas grubum disinda NT lik 0 tip de htn ama yetmiyor demekki :/
recessed cuckum aga, bimaxtan olduktan sonra slayleyecem.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21736
TR de is yapabilmek icin mtn ve 175 ustuyseniz sadece para lazim karilarin batidaki gibi cok fazla finansal ozgurlugu olmadigi icin hala parayla one cikabiliyon ki betabux tan bahsetmiyorum babanizda siktiriboktan bi bmw varsa ve kariyi guzel datelere cikarabilirseniz yeterli (ama thugmaxxed chadseniz otobusun arka koltugunda yersiniz karilari orasi ayri)

bir de NT olmak onemli 5 kisilik arkadas grubumda benden (179) fark edilir duzeyde kisa 2 kisi var hepsi milli tatli manitalari var ben htn olmama ragmen khhv yim amk cok firsat kacirdim otistik oldugum icin sosyal ortamim olmasina ragmen

31 de kafanizi sikiyor mesela bu yaz ltb kasar kariyla tanistim ortam vasitasiyla bir iki date e ciktik hosuma gitmedi diye arkadasima pasladim o parkta sikti ama o zamanlar gunde en az 2 posta 31 sonra 1 ay nofap yaptim karinin fotolara yeniden baktim acayip cekici geldi tipinize de bagli olarak standartlarinizi cok yukseltmeyin burdaki otistikler gibi bi bok yapmadan stacy hak ettigini saniyorlar ben pismanim keske tipsiz mipsiz demeden o kariya caksaydim first kiss millilik hepsi gelcekti

amk 1 aya 18 yasinda olcaz yarrak gibi khhv kaldik okuldakilerin ilisiki dedikodularini dinlemek pure suifuel
LTB ve ascendlemek önemsiz TR de.Hayat HTB ile başlıyor.Ben LTB siktim ve hatta oral seks bile yaptırdım ama sonra iğrendim kendimden.
HTB yada hiç kimse.Beyaz görünümlü HTB sikemiyorsak o zaman neden looksmax yapıyoruz ?

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 23554, Deleted member 21736 and 1 other person
recessed cuckum aga, bimaxtan olduktan sonra slayleyecem.
aga recession sikinti valla, ama eye arean iyise beard fraudla bence yine slaylersin altinda da araba varsa

benim midface daha kisa olabilir ancak ameliyatlik degil, bir de nedense ameliyat fikri bana garip geliyor ne blm yuzunde omur boyu metal parcalari olcak kavgada falan yumruk yesen sorun olur gibi ancak tabi ki asiri recessedlerde ameliyat sart nefesi falanda etkiliyor cunku

• So Sad
Reactions: Tallooksmaxxer
LTB ve ascendlemek önemsiz TR de.Hayat HTB ile başlıyor.Ben LTB siktim ve hatta oral seks bile yaptırdım ama sonra iğrendim kendimden.
HTB yada hiç kimse.Beyaz görünümlü HTB sikemiyorsak o zaman neden looksmax yapıyoruz ?
katiliyorum aga, zaten benim o olaydan bahsetmemin sebebi milli forma firsatini kacirmis olmam, yoksa zaten end goal hqnp htb+

• +1
Reactions: Veganist, Deleted member 23554 and Deleted member 24167
aga recession sikinti valla, ama eye arean iyise beard fraudla bence yine slaylersin altinda da araba varsa

benim midface daha kisa olabilir ancak ameliyatlik degil, bir de nedense ameliyat fikri bana garip geliyor ne blm yuzunde omur boyu metal parcalari olcak kavgada falan yumruk yesen sorun olur gibi ancak tabi ki asiri recessedlerde ameliyat sart nefesi falanda etkiliyor cunku
implant kavgada sıkıntı çıkarmıyor

• JFL
Reactions: szolliontaraelis and Tallooksmaxxer
evet aq mtb bile sikilmez ya stacy ya da odamda otururm daha iyi ben bu foruma girmeden önce daha iyiydim

• Ugh..
  • +1
Reactions: Deleted member 24167 and Tallooksmaxxer
doğru dedin kanka. burda normieler mal ekonomi düzelince her gün partileyip slayleyeceklerini sanıyorlar ama bir bok olmayacak. şimdi en azından hafif betabuxx ile sevgili yapmak o kadar da zor değil normieler için.
evet aq en subhumanın bile umudu var

• JFL
@Tallooksmaxxer sence ben tam lean olsam htn olabilir miyim? seneye yaz yüze bimax+öene implantı bir de infra taktırıcam kesin

• Hmm...
Reactions: Tallooksmaxxer
katiliyorum aga, zaten benim o olaydan bahsetmemin sebebi milli forma firsatini kacirmis olmam, yoksa zaten end goal hqnp htb+
milli olmayı niye umursuyorsun ki hiç bi sik değişmiyor yüzün hala aynı yüz kalacak

@Tallooksmaxxer sence ben tam lean olsam htn olabilir miyim? seneye yaz yüze bimax+öene implantı bir de infra taktırıcam kesin
emin değilem

• So Sad
Reactions: Deleted member 23554
evet aq mtb bile sikilmez ya stacy ya da odamda otururm daha iyi ben bu foruma girmeden önce daha iyiydim
Low T ngl

• +1
  • Ugh..
Reactions: Deleted member 19036, Tallooksmaxxer and Deleted member 23554

Boyun abartildigi kadar fazla bi onemi yok

• WTF
  • JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 23554 and Tallooksmaxxer
  • JFL
198 olunca anlamıyorsun abartıldığından bile daha önemli
195 incel arkadaş var 23 yaşında bakir.

Boy önemli mi evet ama tip yoksa boy da yok.Tip minimum MTN olmalı.
Tabi TC de şanslı çirkin uzun normielerde var ama onlar şansa bala ascendliyorlar

• +1
  • So Sad
  • Woah
Reactions: Tallooksmaxxer, Deleted member 21736 and Deleted member 23554
195 incel arkadaş var 23 yaşında bakir.

Boy önemli mi evet ama tip yoksa boy da yok.Tip minimum MTN olmalı.
Tabi TC de şanslı çirkin uzun normielerde var ama onlar şansa bala ascendliyorlar
otistik olabilir mi? ben kısayım yağ oranım yüksek yine de bakir değilim tipim maks mtn

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 24167
otistik olabilir mi? ben kısayım yağ oranım yüksek yine de bakir değilim tipim maks mtn
Değil hard abaza kızları ekliyor ama sonuç yok çünkü tipi çirkin amk

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 23554
milli olmayı niye umursuyorsun ki hiç bi sik değişmiyor yüzün hala aynı yüz kalacak
aga 17 yasindaydim ve kiz bana sifir parasal beklentiyle yaklasmis bundan guzel sey var mi. ltb olsa bile keske degerlendirseydim.

simdi lisenin son senesi zaten lise boyu bir bok yapamadim boyle de bitmis olacak muhtemelen.

yuzum icin daha yapicaklarim var o acidan henuz ascendleme umudumu kaybetmedim.

• +1
aga 17 yasindaydim ve kiz bana sifir parasal beklentiyle yaklasmis bundan guzel sey var mi. ltb olsa bile keske degerlendirseydim.
bilmiyorum benim beynim hasarlı anlamıyorum bu karşılıksız sevgi vb işlerini

• +1
Reactions: Deleted member 21736
Değil hard abaza kızları ekliyor ama sonuç yok çünkü tipi çirkin amk
aga bence o elemanda otizm var benim gibi, yada asiri fakir. 195 adam sakal da biraksa trde slayler. tr foidlerinin boy zayif noktasi.

jb htb kiz tanidigim var. 190 manitinden ayrildi ve ilk dedigi sey o zaten yakisikli degil boyu icin sevdim. jfl amk.

• JFL
  • +1
aga bence o elemanda otizm var benim gibi, yada asiri fakir. 195 adam sakal da biraksa trde slayler. tr foidlerinin boy zayif noktasi.

jb htb kiz tanidigim var. 190 manitinden ayrildi ve ilk dedigi sey o zaten yakisikli degil boyu icin sevdim. jfl amk.
aga bunu da tiktoktan öğrendiler valla. tiktok öncesi uzun çirkinle kısa çirkin farksızdı foidler şimdi sadece sevgilim şu kadar uzun diyip hava atmak için sevgili oluyorlar. yabancılar uzun chadlitelardan bahsedince bizimkiler subhuman uzunları da araya kattılar.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21736

Tipi çirkin malesef.Otizm ne derece var şüpheliyim evet normie değil ama kızları bir türlü çekemiyor,belki son vuruşu yapamıyor bilemiyorum 160 kız dan feci bir şekilde red yedi

• +1

simdi lisenin son senesi zaten lise boyu bir bok yapamadim boyle de bitmis olacak muhtemelen.

yuzum icin daha yapicaklarim var o acidan henuz ascendleme umudumu kaybetmedim.
Lise boyunca sadece 1 sevgilim oldu o da 9. sınıftan 11. sınıf ortasına kadar. Üniye geldim ve şuan totalde 7 kızla beraber oldum ve hepsi de htb-stacylite. Lise ortamı bok gibi ki ben otistik herifin tekiyim. Ünide cidden kızlar teklif ediyo aq.

• +1
  • Woah
  • JFL
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 23554, Deleted member 21736 and 1 other person
Lise boyunca sadece 1 sevgilim oldu o da 9. sınıftan 11. sınıf ortasına kadar. Üniye geldim ve şuan totalde 7 kızla beraber oldum ve hepsi de htb-stacylite. Lise ortamı bok gibi ki ben otistik herifin tekiyim. Ünide cidden kızlar teklif ediyo aq.
Lise daha kolay üni çok daha zor kesinlikle.Tabi okuduğun bölüme göre de değişir.

• +1
Reactions: Deleted member 21736
vay amk burda bile life mog yiyorum valla ne diyeyim. umarim universite iyi gecer babam hondasini da vercekmis araba bi avantaj olur heralde.

• So Sad
  • JFL
Reactions: Deleted member 21931, Tallooksmaxxer and Deleted member 23554
Tipi çirkin malesef.Otizm ne derece var şüpheliyim evet normie değil ama kızları bir türlü çekemiyor,belki son vuruşu yapamıyor bilemiyorum 160 kız dan feci bir şekilde red yedi
eleman roidcelling ve de beard yapmalı :feelshehe::feelshehe:

• JFL
  • +1
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 23554
ünide ailesinden uzaklaşıp ilk defa slutshaming olmayacağını düşündükleri için teklif ediyorlar bence ben lise sonum da okula gitmiyorum bu forum yüzünden evden çıkmıyorum

Last edited:
  • JFL
  • JFL
Reactions: Deleted member 23554 and Tallooksmaxxer
ünide ailesinden uzaklaşıp ilk defa slutshaming olmayacağını düşündükleri için teklif ediyorlar bence ben lise sonum da okula gitmiyorum bu forum yüzünden evden çıkmıyorum
Bu üniye göre değişir.İstte apartman ünisinde okuyorum kızların çoğu MTB-LTB arasında Htb sınıfımda max 2 tane falandır.Cidden üni seçimi çok önemli

vay amk burda bile life mog yiyorum valla ne diyeyim. umarim universite iyi gecer babam hondasini da vercekmis araba bi avantaj olur heralde.
ne okuyaxaksın? mühendislik falansa büyük ihtimalle sonuç aynı olur okulların kadın erkek oranı istatistikleri vardı galiba onlara bakmadan bölüm seçilmez

Beard yok.Roid kullansa belki ama sıkıntısı tipi.Gözlüklü moğol ve esmer.
minox abanmalı. recessed değilse kurtarır amq. he esmer failo. brb glutathione injection.

• +1
Reactions: Deleted member 23554 and Deleted member 21736
Redpill taktikleri belli bi smv düzeyinin üstündeysen işe yarıyo bu arada xD. Kızlar mühendislik mimarlık falan okuyo ama hepsi mal aq.

• +1