🇹🇷 TÜRKÇE 🇹🇷

ünide ailesinden uzaklaşıp ilk defa slutshaming olmayacağını düşündükleri için teklif ediyorlar bence ben lise sonum da okula gitmiyorum bu forum yüzünden evden çıkmıyorum
aga harbiden burasi benim de kafami sikti. hesabim yeni sayilir ama en az 1 yildir lurkliyorum burayi. keske kesfetmeseydim amk.

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 23554
aga harbiden burasi benim de kafami sikti. hesabim yeni sayilir ama en az 1 yildir lurkliyorum burayi. keske kesfetmeseydim amk.
Ben 2017 de lookism.net ile başladım bu yolculuğa ve aradan geçen 5 senede LTBler ve Weak MTBler dışında şansım olmadı.Sadece 1 kez stacy elde eder gibi oldum ama onda da gurur yaptım ve geçmişime göre çok daha iyiyim ona rağmen işler kötğleşti

• +1
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 23554 and Deleted member 21736
Beard yok.Roid kullansa belki ama sıkıntısı tipi.Gözlüklü moğol ve esmer.
aga harbi uzunsan ve ameliyatlik deformity yoksa mentalcelsindir. arkadasin ustte dedigi gibi minoxidil microneedling yapsin sakala. onun disinda seri gyme gitsin roidlesin. gozlugu de cikarsin lense gecsin ki o boyda sakal ve vucutta kasarsa gozluk okadar failo olmaz hatta biraz high trust vibe da verir. yaza kadar is yapar net.

• +1
Reactions: Deleted member 23554
@Tallooksmaxxer türkiyede mi olmayı düşünüyorsun bimaxi

• Hmm...
Reactions: Tallooksmaxxer
Ben 2017 de lookism.net ile başladım bu yolculuğa ve aradan geçen 5 senede LTBler ve Weak MTBler dışında şansım olmadı.Sadece 1 kez stacy elde eder gibi oldum ama onda da gurur yaptım ve geçmişime göre çok daha iyiyim ona rağmen işler kötğleşti
vay be sen baya oldsun. stacyler trde sadece paraya bakiyor dumplancaklarini bilseler bile. en azindan istanbulda boyle.

aga harbi uzunsan ve ameliyatlik deformity yoksa mentalcelsindir. arkadasin ustte dedigi gibi minoxidil microneedling yapsin sakala. onun disinda seri gyme gitsin roidlesin. gozlugu de cikarsin lense gecsin ki o boyda sakal ve vucutta kasarsa gozluk okadar failo olmaz hatta biraz high trust vibe da verir. yaza kadar is yapar net.
Bilemiyorum hocam çocuk otizm spektrumunda olabilir aşırı needy takılıyor olabilir yada ben mogladığım için kazanamıyor da olabilir.
Benim boyum 184 ve geçen sene beraber yürürken ben gözünün önünde laid aldım ama kız LTB idi.

• +1
Reactions: Deleted member 21736
vay be sen baya oldsun. stacyler trde sadece paraya bakiyor dumplancaklarini bilseler bile. en azindan istanbulda boyle.
Sana en kötüsünü söyleyeyim 16 yaşındayken yani mentalim düzgünken benden 1 yaş büyük 183lük suratı gigastacy olan bir kızla olma şansım vardı ama kızı bir türlü elime geçiremedim başta bana baktı ama sanırım ilgimi istedi ilgimi alınca da götüme tekmeyi koydu yinede çok etkisinde kaldım çünkü çok ayrı bir zevkti.
Stacyden red yemek>LTB sikmek

• So Sad
Sana en kötüsünü söyleyeyim 16 yaşındayken yani mentalim düzgünken benden 1 yaş büyük 183lük suratı gigastacy olan bir kızla olma şansım vardı ama kızı bir türlü elime geçiremedim başta bana baktı ama sanırım ilgimi istedi ilgimi alınca da götüme tekmeyi koydu yinede çok etkisinde kaldım çünkü çok ayrı bir zevkti.
Stacyden red yemek>LTB sikmek
LTBler de cidden LTB. Bumble da gelen 30 like ın %80 i obez goth/emo takılan ltbler oluşturuyo amk. TR'de zaten OLD iş yapmıyo. Keşke UK veya USA'de olaydım da slayleseydim adam akıllı.

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 23554, Deleted member 21736 and Deleted member 24167
Bilemiyorum hocam çocuk otizm spektrumunda olabilir aşırı needy takılıyor olabilir yada ben mogladığım için kazanamıyor da olabilir.
Benim boyum 184 ve geçen sene beraber yürürken ben gözünün önünde laid aldım ama kız LTB idi.
otizmdir. bende karilarla konusamiyom beynim donuyor ki onlarca ioi aldim direk temassal yuruyenler bile oldu.

gecen sene bi ortamda kariyla tanistim snapimi aldi tum hafta konustuk haftaya bi ev partisine cagirdi orda yanimda baska cocukla (evin sahibi ve benden 5cm uzundur tipi okadarda farkli degil) yiyisti ve ben mal gibi sonrasinda o kizla iletisim kurdum eninde sonunda engelledim tabi. orda cucklandiktan sonra agir redpillendim (redpill diyorum cunku benim esas sorunum otizm) su aralar davranislarimi gelistirmeye calisiyorum.

ha tabiki 190 parali chadlite olsaydim farkli olurdu

• +1
Reactions: Deleted member 24167 and Deleted member 23554
otizmdir. bende karilarla konusamiyom beynim donuyor ki onlarca ioi aldim direk temassal yuruyenler bile oldu.

gecen sene bi ortamda kariyla tanistim snapimi aldi tum hafta konustuk haftaya bi ev partisine cagirdi orda yanimda baska cocukla (evin sahibi ve benden 5cm uzundur tipi okadarda farkli degil) yiyisti ve ben mal gibi sonrasinda o kizla iletisim kurdum eninde sonunda engelledim tabi. orda cucklandiktan sonra agir redpillendim (redpill diyorum cunku benim esas sorunum otizm) su aralar davranislarimi gelistirmeye calisiyorum.

Çok kötü knk.Normielerden ciddi ioi almadığın sürece onlarla sakın bağ kurma.Sosyal döngü lisede kesinlikle önemli ama 20den sonra önemi çok yok bence o yüzden önüne bakmakta fayda var .

• +1
Reactions: szolliontaraelis

Over if your friends don't want to go to a coffee shop with you because you are too handsome and could cuckblock them.

• JFL
1.75 veya ondan uzunsan bu ülkede sikemeyeceğin karı yok tek çözüm yüksek testo

• JFL
Reactions: Deleted member 23554, szolliontaraelis and Tallooksmaxxer
  • +1
Reactions: Deleted member 23554, szolliontaraelis and Deleted member 24167
Çok kötü knk.Normielerden ciddi ioi almadığın sürece onlarla sakın bağ kurma.Sosyal döngü lisede kesinlikle önemli ama 20den sonra önemi çok yok bence o yüzden önüne bakmakta fayda var .
aynen. zaten son 1 senedir farkli yerde oturuyorum, genel ortamlar les gibi hic sarmiyor. karilarla high inhib olsam bile agalarla hep takilirdim hep gezerdik cafelerde otururduk. ama simdi ortamim yok, asiri nadiren parti tarzi seyler oluyor ve haftada 1 gym buddylerle gyme gidiyom (ikisi de sarmiyor) onun disinda sosyalligim yok. arada pc den borsa ekonomi vs tarzi seyleri arastiriyorum en azindan bos vaktimde bir seyler ogreniyim diye ve rotluyorum mal gibi.

• +1
Reactions: Deleted member 24167
aynen. zaten son 1 senedir farkli yerde oturuyorum, genel ortamlar les gibi hic sarmiyor. karilarla high inhib olsam bile agalarla hep takilirdim hep gezerdik cafelerde otururduk. ama simdi ortamim yok, asiri nadiren parti tarzi seyler oluyor ve haftada 1 gym buddylerle gyme gidiyom (ikisi de sarmiyor) onun disinda sosyalligim yok. arada pc den borsa ekonomi vs tarzi seyleri arastiriyorum en azindan bos vaktimde bir seyler ogreniyim diye ve rotluyorum mal gibi.
Bu forumdaki türklerin çoğu genç zaten 20 ye kadar vaktiniz var.Burada takılan turkceller ortalama türkü ağır moglar.Hatta bu forumdaki çoğu üyeyi bile mogluyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.
Bu forum da cidden tipi çok kötü olup kendini HTN-Chad olarak gören devamlı sallamasyon masallar anlatan ağır ezikler var.Onları rahat moglarsınız

• +1
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 23554 and Deleted member 21736
1.75İ alt sınır olarak verdim sokaklar yanında kadın ile dolaşan 1.75 erkeklerden geçilmiyor bizim ülkenin kızları da genel olarak kısa zaten.

Para da sıkıntı değil iyi bir vücut yapıp yazın antalyaya gidin 2-3 rus amcığı sikmeden dönmezsiniz

• JFL
1.75İ alt sınır olarak verdim sokaklar yanında kadın ile dolaşan 1.75 erkeklerden geçilmiyor bizim ülkenin kızları da genel olarak kısa zaten.

Para da sıkıntı değil iyi bir vücut yapıp yazın antalyaya gidin 2-3 rus amcığı sikmeden dönmezsiniz
1.75 iken ltb-mtb arasında gidersin, 1.90+ olduğun zaman suratın bok gibi olsada yeterince nt olursan minumum mtb sikersin.

• +1
Bu forumdaki türklerin çoğu genç zaten 20 ye kadar vaktiniz var.Burada takılan turkceller ortalama türkü ağır moglar.Hatta bu forumdaki çoğu üyeyi bile mogluyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.
Bu forum da cidden tipi çok kötü olup kendini HTN-Chad olarak gören devamlı sallamasyon masallar anlatan ağır ezikler var.Onları rahat moglarsınız
aynen oyle. hele o curryler ful salliyor. halime sukrediyorum o kadar ezik olmadigim icin. batida olan agir bireysellesmenin ve currylere karsi irkciligin sonucu olarak izolasyonda kalmis ve beyinleri sulanmis ezikler alayi.

bir de psl leri yuksek diye appeal olduklarini sanan mallar var. amk harmony>all. mesela sean opry bence psl si en yuksek model ama adamin tipinde bi gariplik var. gandy e sert hatli cenesi yok burnu yamuk falan diyorlar ama prime gandy herkesi mogluyor. chico da ayni sekilde giga mogger. millet bi anlayamadi overall harmony e bakmayi, hala otistik gibi suram boyle buram soyle.

bu forumda hem turk hemde akil sagligi yerinde adamlari bulmak iyi oldu beyler.

• +1
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 23554, szolliontaraelis and 1 other person
aynen oyle. hele o curryler ful salliyor. halime sukrediyorum o kadar ezik olmadigim icin. batida olan agir bireysellesmenin ve currylere karsi irkciligin sonucu olarak izolasyonda kalmis ve beyinleri sulanmis ezikler alayi.

bir de psl leri yuksek diye appeal olduklarini sanan mallar var. amk harmony>all. mesela sean opry bence psl si en yuksek model ama adamin tipinde bi gariplik var. gandy e sert hatli cenesi yok burnu yamuk falan diyorlar ama prime gandy herkesi mogluyor. chico da ayni sekilde giga mogger. millet bi anlayamadi overall harmony e bakmayi, hala otistik gibi suram boyle buram soyle.

Aynen öyle.Chicho recessed mesela ama adam psl god.Harmony>all

• +1

Delon>Gandy>Chico

O'Pry cidden yakışıklı herif ama çok otistik duruyo amk.

Barett :lul:

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 23554
1.75 veya ondan uzunsan bu ülkede sikemeyeceğin karı yok tek çözüm yüksek testo
175 erkek bile değil amk (175im)

• +1
Reactions: Deleted member 19036
1.75 iken ltb-mtb arasında gidersin, 1.90+ olduğun zaman suratın bok gibi olsada yeterince nt olursan minumum mtb sikersin.
175 mtn+ tip ve paran varsa stacy sikersin ve batida oldugu gibi kiz sana betabux olarak bakmaz, tassakli statulu erkek olarak bakar. ki hakiki 175 biri trye gore kisa degil trde 165 adamlar 175 im diye kolpa sikiyor ondan milletin algilari sikildi foidlere gore zaten kendinden uzun herkes 180.

tr de 175 failo lamaz sizi ama para yada fizikle compensate etmek gerekir, boy uzadikca compensate gereksinimi azalir, ancak ben ne olursa olsun herseyin max out lanmasi taraftariyim soyle 190 195 falan olsam deli gibi gymcellerdim sirf korkutucu gozukmek icin zaten tipim low trust.

ayrica trde farkettigim bir durum da baya erkek dimorphism maxxing yapiyor gerek sakal gerek gogus kili gerek sporla omuz genisletme olsun ve psl leri okadar da yuksek olmasa bile dimorphic traitleriyle one cikmaya calisiyorlar ve genelde ise yariyor.

• Hmm...
ben mk 677 kullanmayi dusunuyom son 1 senede 1 cm uzadim 1 aya 18 olcam muhtemelen plakalar kapanmistir ama ayakta su tutumu + omurgadan uzama falan desen bikac cm verir heralde, bir de gh artirdigi icin leanmaxxing ime de yardim eder.

ancak dolayli yoldan testo dusuruyor diyorlar ama hissedilcek miktarda degil ondan yakin zamanda mk 677 giricem basladigimda buraya thread acarim.

aromasin falan dusunmuyom zaten fazla ostrojenim yok bence gyno yoksa ergenlikte aromasin almak sacma bikac cm uzucan diye beyin sagligi kalp sagligi eklem sagligi riske atiyon.

• +1
Pitt>Delon

177 gibi olursun.Ben 20de 182dim 2 cm uzadım.
24'e kadar yolu var erkeklerde, benim daha sakalım çıkmıyo amk. 2 cycle'lık işi var aslında JFL

Roid basıp DHT'yi arttrınca sik boy/kalınlık açısından bi değişiklilik olur mu @Tallooksmaxxer? Late bloomer olduğum için bi umut olabilir belki.

• +1
ben mk 677 kullanmayi dusunuyom son 1 senede 1 cm uzadim 1 aya 18 olcam muhtemelen plakalar kapanmistir ama ayakta su tutumu + omurgadan uzama falan desen bikac cm verir heralde, bir de gh artirdigi icin leanmaxxing ime de yardim eder.

ancak dolayli yoldan testo dusuruyor diyorlar ama hissedilcek miktarda degil ondan yakin zamanda mk 677 giricem basladigimda buraya thread acarim.

aromasin falan dusunmuyom zaten fazla ostrojenim yok bence gyno yoksa ergenlikte aromasin almak sacma bikac cm uzucan diye beyin sagligi kalp sagligi eklem sagligi riske atiyon.
MK kullandım ben 1 ay ama boyum kullanmayı bıraktıktan 3 hafta sonra 1cm falan uzadı. Ben onu framemaxxing için almıştım ve baya işe yaradı. Hayvan gibi yemek yiyodum ama amk.

• +1
  • Woah
Reactions: Deleted member 23554 and Deleted member 21736
24'e kadar yolu var erkeklerde, benim daha sakalım çıkmıyo amk. 2 cycle'lık işi var aslında JFL

Roid basıp DHT'yi arttrınca sik boy/kalınlık açısından bi değişiklilik olur mu @Tallooksmaxxer? Late bloomer olduğum için bi umut olabilir belki.
roid pek bir şey yapmaz dht kremi lazım ama o da tek başına çok işe yaramaz, penis egzersizleri yapmak lazım tek başına iş görür o

mk677 testo baskılamaz sarms bile değil ama topukta su tutma olayı yalan kim yaymış bilmiyorum ama topuk boya etkinedecek kadar su tutabilecek yapıda değil öyle olsa topuk altı dolgu falan olurdu en az bir inç için 😂

• +1
Reactions: Deleted member 21736 and Atsiz
Pitt>Delon
aga delonla pitt appeal kingler harbiden psl godlardan daha ilginc tipleri var adamlarda hem high trust hem low trust goruntu var ayni anda ufacik mimik degisiklikleriyle ikisi arasinda gecis yapabiliyorlar. bu trust olayina baya taktim ben bence low trust mogluyor mukemmel bir lower thirdin olcak ama prey eyes in olcak deseler secmem.

• +1
Reactions: Deleted member 23554 and Deleted member 24167

vayamk bende 17 den itibaren neredeyse full sakal var ve boyum hic uzamadi o zamandan beri. kanka sik icin hala ergenlikteysen roid ise yarar ama yanina arkadasin da dedigi gibi dht krem eklersen tam olur bir de aromasin al ergenlikteysen boyun uzama ihtimali var roidde ostrojen artiyor oda erken kapatiyor kemikleri.

• Hmm...
roid pek bir şey yapmaz dht kremi lazım ama o da tek başına çok işe yaramaz, penis egzersizleri yapmak lazım tek başına iş görür o
dht krem harbiden işe yarıyor mu bir de trde pump ve hanger bilen var mı

diğer konulara da bakın

aga delonla pitt appeal kingler harbiden psl godlardan daha ilginc tipleri var adamlarda hem high trust hem low trust goruntu var ayni anda ufacik mimik degisiklikleriyle ikisi arasinda gecis yapabiliyorlar. bu trust olayina baya taktim ben bence low trust mogluyor mukemmel bir lower thirdin olcak ama prey eyes in olcak deseler secmem.
Bak benim gözüm hunter ama saçım nw2.5 işte.Nw0 saç en önemli şey gerçekten.
Bradin saçına baksana tam mogger
b1th1s1wsm381.png

• +1
  • So Sad
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 23554
vayamk bende 17 den itibaren neredeyse full sakal var ve boyum hic uzamadi o zamandan beri. kanka sik icin hala ergenlikteysen roid ise yarar ama yanina arkadasin da dedigi gibi dht krem eklersen tam olur bir de aromasin al ergenlikteysen boyun uzama ihtimali var roidde ostrojen artiyor oda erken kapatiyor kemikleri.
boyla sakal alakalı mı? ben 18im çok az çıkıyor

Jaw is rule.

Bonesmashing legit bu arada ama Wolff's Law ile alakası yok. Benim bi teorim var ama biraz daha araştırma yapmam gerek.

• +1
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 23554
  • +1
Eğer sakalın tam çıkıyorsa ergenliğin %99'u bitti demektir gibi bir şey. Frame 30'una kadar büyüyor ama.

• +1
0 alaka.Minox sürdüm 18 yaşında 19da full sakal oldum.Sakal direk kıl köklerinin beslenmesi ile ilgili bir olay.

• +1
Jaw is rule.

Bonesmashing legit bu arada ama Wolff's Law ile alakası yok. Benim bi teorim var ama biraz daha araştırma yapmam gerek.
aga jaw is law da zaten agizdan nefes almiyosan ve pure mamasi yemiyosan leanmaxlendikten sonra cenen cikar zaten. ama eye areayi degistiremezsin hicbir sekilde ufak tefek dokunuslar disinda. palate in asiri dar degilse eye area is law.

Aga zaten ben egzersizlerle 17den 20ye çıkardım ama eğer roidle uzamasını hızlandırabileceksem neden olmasın kafasındayım.

dht krem harbiden işe yarıyor mu bir de trde pump ve hanger bilen var mı

diğer konulara da bakın
penis askısından mı bahsediyon

penis askısı ise zenhanger.com var adamlarla mailleştim alıcaktım da yaz tatilinde arada kaynadı dünyanın her yerine kargoluyolar

hanger da bildiğin işte penise ağırlık bağlıyon

Bak benim gözüm hunter ama saçım nw2.5 işte.Nw0 saç en önemli şey gerçekten.
Bradin saçına baksana tam mogger
b1th1s1wsm381.png
aga ayni ben de yasima ragmen nw2 sacim var ama saci one atip kisa tutuyorum baldingledigim belli olmuyor.

aslinda cenemde genislik acisindan iyi sadece hollow cheek im yok onun icin leanmaxx e basladim. ama umarim hunter eyelarimi kaybetmem, cunku leanmaxxlerken genelde upper eyelid exposure oluyor yani death sentence.

umarim sadece softmaxxlerle ascendlerim en kotu bi cheekbone filler yaptiririm.

• +1
Reactions: Deleted member 24167
male hanger var ya yabancılarda o askıyı hiç duymadım
Pump alıp kendin stretchledikten sonra pumplayıp recovery ye bırakmak daha mantıklı bence.

Pump alıp kendin stretchledikten sonra pumplayıp recovery ye bırakmak daha mantıklı bence.
el yerine aletle yapınca daha hızlı sonuç alınır diye düşünüyorum

• +1
Reactions: szolliontaraelis