Według was statystyka mówiąca że przeciętny mężczyzna w Polsce ma 180.69 cm jest poprawna?

Gomez

Gomez

under 6'2 = manlet
Joined
Jul 19, 2025
Posts
3,591
Reputation
7,536
Wiele osób z innych krajów mówi, że statystyki są błędne i totalnie nie oddają rzeczywistego stanu.

Ja osobiście uważam, że są stosunkowo poprawne z marginesem błędu 0,5 cm w górę albo w dół.

Co o tym sądzimy?

Sl
 
  • +1
Reactions: Divineincel and Canthus23
Z własnego doświadczenia myślę że jest lekko zawyżona
Realistycznie powiedziałbym że jest to 175
 
  • +1
Reactions: Gomez
mam 175cm i jest wiele osób w moim wieku niższych odemnie a mam 17 lat więc możliwe że lekko zawyżona
 
  • +1
Reactions: Divineincel
twoj wzrost nie odnosi sie do sredniego wzrostu tysiecy ludzi:lul:
 
Wiele osób z innych krajów mówi, że statystyki są błędne i totalnie nie oddają rzeczywistego stanu.

Ja osobiście uważam, że są stosunkowo poprawne z marginesem błędu 0,5 cm w górę albo w dół.

Co o tym sądzimy?

View attachment 5275312
Raczej jak 178 cm
 

Similar threads

Gomez
Replies
12
Views
75
Canthus23
Canthus23
JoeyMaxxedout
Replies
2
Views
53
JoeyMaxxedout
JoeyMaxxedout
Ignaciuk
Replies
14
Views
218
rowerksoon
rowerksoon
fi93
Replies
16
Views
134
xSenii
xSenii
fantamaxxer
Replies
9
Views
139
fantamaxxer
fantamaxxer

Users who are viewing this thread

  • fantamaxxer
  • vision145
  • polishmtn2
  • ezet
Back
Top