Yarrağım gibi ülkede nasıl cycle başlayabilirim

retardwithkeyboard

retardwithkeyboard

Soldaty bez granits
Özellikle Aromasin'in reçeli olması iğrenç bir şey
Siz heightmaxxing ve gymmaxxing için gerekli şeyleri nereden temin ediyorsunuz?

• +1
Reactions: claustral04 and enayispotify_34
Kac yasindasin? Plakların acik mi?

İlk girdigim eczane aromasini recetesiz veriyodu biraz gez bulursun

Ulkede her sey recetesiz aq. Daha gecen gun arkadasimla girdik 4 ampul rimobolan aldi.

https://www.anabolickapinda20.com/urunler/peptide şurası güzel gibi
Sahte mi değil mi hiçbir fikrim yok ama yeterince low inhib ve varlıklıysan sorun olmaz
Test etmek istiyorsan 1200 kağıda MK-677 al zaten sahte olup olmadığı en kolay o anlaşılır herhalde
bu siteler günü birlik kapanıp tekrar açılıyor sadece Havale/EFT kabul ediyor ürünün haplaştırılmış fare boku olma ihtimalli aşırı yüksek.

kanka scam buralar instagram kizdirmayinbeni31 ulaş ona sor stok var mı
1712329404695

bro bunlar hakkında bilgin var mı baran kalaycıdan gördüm?

View attachment 2839980
bro bunlar hakkında bilgin var mı baran kalaycıdan gördüm?
Baran kalaycı kendisi satmıyor ürünün garantisini vermiyorsa ALMA
tavsiyem sarms KULLANMA
sikim sonik sarmsları kullanacağına testosterone kullan

Baran kalaycı kendisi satmıyor ürünün garantisini vermiyorsa ALMA
tavsiyem sarms KULLANMA
sikim sonik sarmsları kullanacağına testosterone kullan
kanka instagram biosuna yazmış siteyi testestorone kullanırım ztn büyük ihtimalde arkadaş aldı ondan merak ettim nasil diye.

kanka instagram biosuna yazmış siteyi testestorone kullanırım ztn büyük ihtimalde arkadaş aldı ondan merak ettim nasil diye.
üretici firmanın kendi web sitesinde 55 dolar olan ilacı amerikadan türkiyeye nasıl sadece 3 tl farkla gönderebiliyor?
bunun için firmayla anlaşıp türkiye distrübitörlüğünü yapması lazım, öyle olsaydıda biosunda 2. link olarak koymaz direk alnına yazardı bence
1712330406903
1712330423008
Sitede çok taşşaktan, save %20yi kaydet % 20 diye yazmışlar

üretici firmanın kendi web sitesinde 55 dolar olan ilacı amerikadan türkiyeye nasıl sadece 3 tl farkla gönderebiliyor?
bunun için firmayla anlaşıp türkiye distrübitörlüğünü yapması lazım, öyle olsaydıda biosunda 2. link olarak koymaz direk alnına yazardı benceView attachment 2840016View attachment 2840018 Sitede çok taşşaktan, save %20yi kaydet % 20 diye yazmışlar
@szolliontaraelis sen ne diyon kral alınır mı?

@szolliontaraelis sen ne diyon kral alınır mı?
TR’de sarmslar ve peptitlerin %99’u ya underdose(sansliysan) ya da danabol gobi hap anabolizanlari toz haline getirip ilginc solusyonlar veya kapsuller yapiyolar. Ben ilac kullanmani onermem, hele instagramdan(jfl mal misin aq igden ilac alinir mi) alip kullanmani, ama illede kulanacam diyosan mahalle salonundaki okuz gibi olan abiden kisa ester testo temin edip haftalik 350mg + 200mg rimobolan(eczaneden alabilirsin) kullanabilirsin. Ha ben igne yapamam diyosan o zaman natty devam.

TR’de yasiyorsan sakin sarms veya peptit hayallerine girme zarar goren sen olursun piyasada kaziklama hevesiyle yanip tutusan orospu evlatlari cirit atiyor.

• +1
Reactions: dogida
TR’de sarmslar ve peptitlerin %99’u ya underdose(sansliysan) ya da danabol gobi hap anabolizanlari toz haline getirip ilginc solusyonlar veya kapsuller yapiyolar. Ben ilac kullanmani onermem, hele instagramdan(jfl mal misin aq igden ilac alinir mi) alip kullanmani, ama illede kulanacam diyosan mahalle salonundaki okuz gibi olan abiden kisa ester testo temin edip haftalik 350mg + 200mg rimobolan(eczaneden alabilirsin) kullanabilirsin. Ha ben igne yapamam diyosan o zaman natty devam.

TR’de yasiyorsan sakin sarms veya peptit hayallerine girme zarar goren sen olursun piyasada kaziklama hevesiyle yanip tutusan orospu evlatlari cirit atiyor.
eyw bizim salondaki ayılara bir sorayım da onlara da pek güvenmiyorum. iğnelik bir sıkıntım yok basarım 4 yıldır düzensiz yapıyorum sporu ne bir boyum uzadı ne de çene gelişti ne sakal çıktı 19 yaşındayım. Düzgün testo alabileceğim bir yer bilen varsa yazarsa sevinirim bu arada.