12.sınıf olan var mı

caresizlik

caresizlik

Banned
yks var bu yıl var mı 12

napcan amk incel forumundaki 12leri

normal sohbet edilmiyor mu burada amını dollediğim
incel forumunda yks konusacağına rehber mattan özel penetrasyon alsan daha cok faydası olur ucube

• JFL
Reactions: Angaracel and Deleted member 90300
  • +1
Reactions: MOGGERWINSS
yks kolay halledersin, 1.600.000 sıralamayken 6 bine çektim 1 yılda temel sıfırdı

şimdi üniye gidicem 2 haftaya

yks kolay halledersin, 1.600.000 sıralamayken 6 bine çektim 1 yılda temel sıfırdı

şimdi üniye gidicem 2 haftaya
olum calısmak zor geliyo suan şöyle şeyler diyince de gotumun ustunde yatmaya devam ediyorum nasıl yaptın lan anlatsana

olum calısmak zor geliyo suan şöyle şeyler diyince de gotumun ustunde yatmaya devam ediyorum nasıl yaptın lan anlatsana
ben yazı bos gecirdim tyt 83ten 95e cıkmıs

• Woah
Reactions: dostoyevski
ilk başlarda bende çok sıkıldım kafam ders dışında her şeye gidiyordu odaklanamıyordum, yeni ders çalışmaya başlayanlara hiç kolay degil sırf bundan dolayı

benim yaptığım şey "whywouldnt" denen elemanın programından özenlenerek kendi ders çalışma programımı yaptım, "grup 1" "grup 2" "grup 3" sisteminde ilerledim, periyodik yüklemede yaptım günde en az 8 saat çalıştım

kendimi baya zorladım ders çalışmak için, kendi geleceğinide düşün zaten bu ülkede üniversite mezunu hele lisans mezunu olmayana adam gözüyle bakmıyorlar, şirketlere girsen bile senin müdür olmana izin vermezler maaşını az verirler sırf üni mezunu değilsin diye bide iş bulmaktaki zorluktanda bahsetmicem

Ben ders çalışırken sıkıldıgım an favori dersime geçiyordum direk, o konu anlatımını izliyordum 20-30 dk falan sonra geri dönüyordum çalıştıgım derse öyle dikkatim falan bozulmuyordu

• +1
Reactions: maarda, temelyeterliliktest and dostoyevski
ilk başlarda bende çok sıkıldım kafam ders dışında her şeye gidiyordu odaklanamıyordum, yeni ders çalışmaya başlayanlara hiç kolay degil sırf bundan dolayı

benim yaptığım şey "whywouldnt" denen elemanın programından özenlenerek kendi ders çalışma programımı yaptım, "grup 1" "grup 2" "grup 3" sisteminde ilerledim, periyodik yüklemede yaptım günde en az 8 saat çalıştım

kendimi baya zorladım ders çalışmak için, kendi geleceğinide düşün zaten bu ülkede üniversite mezunu hele lisans mezunu olmayana adam gözüyle bakmıyorlar, şirketlere girsen bile senin müdür olmana izin vermezler maaşını az verirler sırf üni mezunu değilsin diye bide iş bulmaktaki zorluktanda bahsetmicem

Ben ders çalışırken sıkıldıgım an favori dersime geçiyordum direk, o konu anlatımını izliyordum 20-30 dk falan sonra geri dönüyordum çalıştıgım derse öyle dikkatim falan bozulmuyordu
hangi kaynakları kullandın test kitabı olarak

kanka sıfırım neredeyse napcam 12 baslıcak haftaya? mala anlatır gibi

• +1
Reactions: ElySioNs
hangi kaynakları kullandın test kitabı olarak
Ilk once antremanlarla matematikle başladım hem ayt mat hem tyt matematik için sonra 345 soru bankası kullandım, bilgi sarmal ve orijinalide çözdüm ama orijinali bitirmedim

tyt türkçe paragraf için limit yayınları, tyt türkçe dil bilgisi için youtube soru çözümleri ve pdf kaynaklarla ilerledim sadece

tyt sosyal içinde hiç kaynak kullanmadım benim sosyalim zaten iyiydi, sadece internetten pdf branş denemeler çözdüm
1000 tane geçmiştir çözdügüm soru, coğrafyamın belli konuları zayıftı onlardan ders anlatımı izledim coğrafyanın kodlarından falan

ayt edebiyat bilgi sarmal ve ekin hocadan izledim, tyt tarihi fulledim hiç youtuber falan izlemedim branş deneme çözdüm sadece, ayt coğrafyada full sadece denemelerle

• Love it
Ilk once antremanlarla matematikle başladım hem ayt mat hem tyt matematik için sonra 345 soru bankası kullandım, bilgi sarmal ve orijinalide çözdüm ama orijinali bitirmedim

tyt türkçe paragraf için limit yayınları, tyt türkçe dil bilgisi için, youtube soru çözümleri ve pdf kaynaklarla ilerledim sadece

tyt sosyal içinde hiç kaynak kullanmadım benim sosyalim zaten iyiydi, sadece internetten pdf branş denemeler çözdüm
1000 tane geçmiştir çözdügüm soru, coğrafyamın belli konuları zayıftı onlardan ders anlatımı izledim coğrafyanın kodlarından falan

ayt edebiyat bilgi sarmal ve ekin hocadan izledim, tyt tarihi fulledim hiç youtuber falan izlemedim branş deneme çözdüm sadece, ayt coğrafyada full sadece denemelerle
antrenmanlarla matematik 0 dan mı başladın?

• +1
aynıyız kanka ne bok yicez
9 10 da etüte gidenler şanslı bende gittim ama bi sik hatırlamıyorum bide yazın tekrar falan ediyodum ama hala hiç bir şey aklımda sadece klasik 11 bilgisi 10 bilgisi

• +1
Reactions: temelyeterliliktest

limit cözdüysen temelin vardır amk

evet, önceki senenin tyt matematiğinde 0 yaptım
çok az bişey yapabiliyom mat 345 tyt ayt var elimde bundan başlanır dimi

• +1
kaç ayda tyt matı bitirdin 0 dan bide
1 ayda konular bitti, sonra full soru çözdüm konu bitirmekle olmuyor en çok soru çözücen

• +1
çok az bişey yapabiliyom mat 345 tyt ayt var elimde bundan başlanır dimi
evde çalışarakda çok bişi kapamazsın ben hem okul hem dershane yapıcam akşam 9 da falan eve geliyom spora bile zaman kalmıyor aq

Attachments

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    228.1 KB · Views: 0
  • Love it
  • JFL
Reactions: temelyeterliliktest and dostoyevski
1 ayda konular bitti, sonra full soru çözdüm konu bitirmekle olmuyor en çok soru çözücen
bende işte soru çözmeyi tam anlamıyom kral özellike 9.sınıfta mattan kalmıştım ben
10dada kopyayla falan geçtim ama 11 de iyidi matım tyt matım çöp aslında konuları biliyorum ama soruların mantığını anlayamıyorum dikkat bozukluğu mu var diye şüphelenmeye başladım geçen

• +1
evde çalışarakda çok bişi kapamazsın ben hem okul hem dershane yapıcam akşam 9 da falan eve geliyom spora bile zaman kalmıyor aq
dershane var cmt pazar

• +1
saygın hazreti eyüp boncuk hocamızdan tyt kampına baslayalım ya :feelswhy:
başladım geçen ay iki üç izledim bıraktım kitap açmadım sonra

3d yi benim inek ark çözüyo ben hiç bakmadım sorularına ama kesin zordur
3d soru bankası ve 3d vdd farklı 3vdd konuyu anlatıp çözdürüyor o kadar zor değil ortalama

• Hmm...
tytde 40 türkçe yaparım çok kolay yapamayan ölsün
tytde şu an girsem 15 mat yaparım aq belki 10 hatta
fen 15
kolay kardeşim

bende işte soru çözmeyi tam anlamıyom kral özellike 9.sınıfta mattan kalmıştım ben
10dada kopyayla falan geçtim ama 11 de iyidi matım tyt matım çöp aslında konuları biliyorum ama soruların mantığını anlayamıyorum dikkat bozukluğu mu var diye şüphelenmeye başladım geçen
işte matematiğe ilk başlayan adamların zorlanacağı şey, soru çözme olayı. Yapamadığın soru çok olucak, onları internetten çözen bir kaç kanal var ve 345 nin kendi soru çözüm anlatımı var ama o soru çözüm anlatan adamı sevmedim bok gibi anlatıyor

ilk önce kendini zorla baya 1-2 saat gibi, yapamıyorsan soru çözümünü dinle, dinledikten sonra hemen o videoyu kapat ve kendin çözmeye çalış eğer hayla çözemiyorsan tekrar video çözümünü izliceksin soruyu tamamen nasıl çözeceğini anlayana kadar böyle devam etcek.

belli noktadan sonra soruları okudugun an anlıyorsun nasıl yapacağını ne soracağını falan

• Love it
tyt ayt mat şuan kaç yaparsınız