12.sınıf olan var mı

ananızı sıkeyım elinizi sikmek harici nabıyonuz lan siz

nope nope nurses oynayın mc aynı ben

soylesene potansiyel yazabileceğin bolgeleri aq onereyim bir seyler
kanka ben istanbul yaşıyom istanbuldan sıkıldım deprem falan olacak ailemde antalyaya dönecek zaten ben gidince
sence istanbuldan devam mı odtü falan mı yazim iyi yaparsam

kanka ben istanbul yaşıyom istanbuldan sıkıldım deprem falan olacak ailemde antalyaya dönecek zaten ben gidince
hacettepe tıp yazıp tusa girip dermatoloji seçicem
yada dişcilik yazarım başka üni

şöyle, bence eger sayısalsan ve mühendislik bölümlerine bir ilgin yoksa geriye kalan bölümler tıp ve diş ve eczacılık oluyor, eczacılık biraz işletme tarzı ve sermaye gerektirdiğinden istersen tıp ve diş bak, ama mühendisliklere ilgin varsa o zaman farklı önerebilirim.

şey varmı onda pozisyon değiştirme
yokta mcnin kolları kırılıyo 3saatte bir 31 çekmezse siki patlıcakmıs hemsireler gelip boşaltıyo her hafta hemsireler degisiyo ve manyaklasıyo falan superoyna

20kda atarda siralama 5k daha iyi yaparsaniz atmaz okadar beyler benim hedefte 5-6-7k bu sene obpm 83

şöyle, bence eger sayısalsan ve mühendislik bölümlerine bir ilgin yoksa geriye kalan bölümler tıp ve diş ve eczacılık oluyor, eczacılık biraz işletme tarzı ve sermaye gerektirdiğinden istersen tıp ve diş bak, ama mühendisliklere ilgin varsa o zaman farklı önerebilirim.
sayısalımda şey kanka eczacılık için işte mesela o şehirde o ilçede eczane sınırı varmış onu devrealcakmışım birinden falan uğraşamam dedim eczacı olursam bide her gün proviron içer götüme test e vururum amk siktir et
en iyisi tıptan dermatoloji yazmak
yada dişcilik iyi para var

sayısalımda şey kanka eczacılık için işte mesela o şehirde o ilçede eczane sınırı varmış onu devrealcakmışım birinden falan uğraşamam dedim eczacı olursam bide her gün proviron içer götüme test e vururum amk siktir et
yasadıgım yerde bilmem kaç yüz kişi eczane açmak için sıra bekliyor amk

dişçilik iyi para var doğru ama o kendi çalışabileceğin yerini açana kadar, onun dışında kariyer yaparsan, araştırma görevlisi vs/ doktorla aynı maaşı alacaksın. AMA KİM NEDER DİŞ OKUR AMK. çok sıkıcı bence yıllarca o kadar kısıtlı bir bölümde okumak, yıllarca insanların dişine bakıyon meh.

dogru diyon eren de ne kadar yaparım iste amk 50 gelmez mi
EA ise gelebilir sayisal ise gecmis olsun ben 11e geçtim 0 temelim var napicam diye kara kara düşünüyorum sayisalciyim bide aq

dişçilik iyi para var doğru ama o kendi çalışabileceğin yerini açana kadar, onun dışında kariyer yaparsan, araştırma görevlisi vs/ doktorla aynı maaşı alacaksın. AMA KİM NEDER DİŞ OKUR AMK. çok sıkıcı bence yıllarca o kadar kısıtlı bir bölümde okumak, yıllarca insanların dişine bakıyon meh.
ortodonti seçersin babba

EA ise gelebilir sayisal ise gecmis olsun ben 11e geçtim 0 temelim var napicam diye kara kara düşünüyorum sayisalciyim bide aq
kanka calıs 2 yılın var amk say 12 sıfırım keşke yazılılara bari çalışsaydım 9-10da

ortodonti seçersin babba
ortodonti hicbir sey yapmıyor, bahsettiğin ameliyatsa onu cerrahlar alıyor, planı sadece dişçiler veriyor baska bir görevleri yok

• So Sad
Reactions: dostoyevski
kanka calıs 2 yılın var amk say 12 sıfırım keşke yazılılara bari çalışsaydım 9-10da
Say 12 kral sıkıntidasin baya soyliyim 2 senen olsa toparlama sansin olurdu ama son senendesin mezun mecbur

@mesocephalicmogger spora git az kilo al ortam yap takıl amk 9-10da yaptığım en büyük hata sevgili yapmamak sonra 11 de kızla date eçıkarsın olmaz bizden der çünkü 9-10da hiç çıkmadın:feelswah::feelswah:

Aptal olma simdiden tyt basla herturlu halledersin amk tytyi ztn bi 8 aya falan adam akilli seviyeye getirirsin 4 ayda 11i halledersin 12dede genel calisirsin

@mesocephalicmogger spora git az kilo al ortam yap takıl amk 9-10da yaptığım en büyük hata sevgili yapmamak sonra 11 de kızla date eçıkarsın olmaz bizden der çünkü 9-10da hiç çıkmadın:feelswah::feelswah:
çıkmıs gibi larplıcan kolay iş

Ben tyt 100 yaptim bu sene ayt hic bilmiyom mezun biraktim simdi sikcem sinavi bende sizin gibi hic calismadan 12yr gectim

çıkmıs gibi larplıcan kolay iş
farkediyolar kardes
1 tane beyaz kız buldum allahw ar güzel kızla date çıktık 3 4 date sonra ben açılcaktım kız bana bizden olmaz ha falan diye şakalı şakalı gülmeye başladı friendzone atmaya başladı yavaş yavaş hemen yol verdim karıya

Sizden biri olarak soyluyorum gotunuzu aşırı yırtmazsanız hemen şimdiden başlayarak mezunsunuz beyler

Ben tyt 100 yaptim bu sene ayt hic bilmiyom mezun biraktim simdi sikcem sinavi bende sizin gibi hic calismadan 12yr gectim
nasıl yaptın kralım anlatsana

@mesocephalicmogger spora git az kilo al ortam yap takıl amk 9-10da yaptığım en büyük hata sevgili yapmamak sonra 11 de kızla date eçıkarsın olmaz bizden der çünkü 9-10da hiç çıkmadın
Gayet ntyim gercek hayatta da some malatya problems

• So Sad
farkediyolar kardes
1 tane beyaz kız buldum allahw ar güzel kızla date çıktık 3 4 date sonra ben açılcaktım kız bana bizden olmaz ha falan diye şakalı şakalı gülmeye başladı friendzone atmaya başladı yavaş yavaş hemen yol verdim karıya
suan iliskim var engel mi sınava sence

suan iliskim var engel mi sınava sence
engel kardeşim sen kazanırsın o mezuna kalır mezuna bırak der sana
yok sonra trip mrip atar
ders çalışıyom ayağına seni aldatır
sonra kavga edersin tüm moralin bozulur
yok onun triplerini çekersin

karı böyle iyi varoş değilse cidden 9 dan beri sevgilin falansa ok yani ama yeni olduysa ara verek de

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
engel kardeşim sen kazanırsın o mezuna kalır mezuna bırak der sana
yok sonra trip mrip atar
ders çalışıyom ayağına seni aldatır
sonra kavga edersin tüm moralin bozulur
yok onun triplerini çekersin

karı böyle iyi varoş değilse cidden 9 dan beri sevgilin falansa ok yani ama yeni olduysa ara verek de
ara vercez de beni mi beklicek amk 1 yıl

345 var burdan izlesem kötü mü olur
bu zaten tam soru bankası değil hafif konu anlatımlı soru bankası, temeli olmayanlar için öğretici gibi bu, 3d vdd al bitir sonra temelin olduğu için 345 i temiz kafayla çatır çutur bitirirsin.

ara vercez de beni mi beklicek amk 1 yıl
eğer tıp/diş istiyorsan mecbur baska sehirlere gideceksiniz, iliskiniz zaten devam etmeyecek, gönül eğlendiriyorsan ayrılman daha iyi olur.

• +1
Reactions: dostoyevski and temelyeterliliktest
eğer tıp/diş istiyorsan mecbur baska sehirlere gideceksiniz, iliskiniz zaten devam etmeyecek, gönül eğlendiriyorsan ayrılman daha iyi olur.
tıp çok zor ya 7 yıl okumak ne amk

aglıcam amınakoyim hayat ne ugrastırıcı ya

tıp çok zor ya 7 yıl okumak ne amk
ama zaten 3.sene sonrasında asgari maaş almaya baslıyon 6.senenin sonunda hem doktorsun hem öğrenci o yüzden maas derdin olmuyor sadece calısman gerekiyor uzmanlığına

• +1