12.sınıf olan var mı

french pressle nasıl cold brew yapabilirim

french pressle nasıl cold brew yapabilirim
100gr kahveyi al 1lt suya dök sonra karıstır 5dk dinlensin, sonra süzgecle baska bir sürahiye veya cam kaba aktar 1 gün buzlukta beklesin afiyet olsun

• +1
Reactions: temelyeterliliktest
100gr kahveyi al 1lt suya dök sonra karıstır 5dk dinlensin, sonra süzgecle baska bir sürahiye veya cam kaba aktar 1 gün buzlukta beklesin afiyet olsun
24 saat mi cus amk

nasıl yaptın kralım anlatsana
BEYLER SIZE UZUCU BI HABERIM VAR AMA KUSURA BAKMAYIN BU SINAVIN BI KISAYOLU YOK OK? AMINAKODUMUN SINAVI ZEKA DEGIL KAC SAAT CALISTIGINIZI OLCUYOR ZEKIYSEN KONUYU TEK SEFERDE ANLAR COZER SIKTIR OLUR GIDERSINIZ BEYLER AMA HER AMINAKODUMUN KONUSUNDAN 100LERCE 100LERCE SORU COZCEKSINIZ KISAYOLU KIMSEDE YOK SIHIRLI FORMULDE YOK SIKTIRIN GIDIN TYT KAYNAK ONERISI IZLEYIN YOUTUBEDAN HEMEN YARIN BASLAYIN AMK

• +1
Reactions: dostoyevski and temelyeterliliktest
BEYLER SIZE UZUCU BI HABERIM VAR AMA KUSURA BAKMAYIN BU SINAVIN BI KISAYOLU YOK OK? AMINAKODUMUN SINAVI ZEKA DEGIL KAC SAAT CALISTIGINIZI OLCUYOR ZEKIYSEN KONUYU TEK SEFERDE ANLAR COZER SIKTIR OLUR GIDERSINIZ BEYLER AMA HER AMINAKODUMUN KONUSUNDAN 100LERCE 100LERCE SORU COZCEKSINIZ KISAYOLU KIMSEDE YOK SIHIRLI FORMULDE YOK SIKTIRIN GIDIN TYT KAYNAK ONERISI IZLEYIN YOUTUBEDAN HEMEN YARIN BASLAYIN AMK
baslıcam lan allama. azdım🔥

Kardes ben tyt 100 yaptim sinavda 2 aydir hicbisey yapmiyodum unuttum bicok seyi sabah 6ds kalkip 400 soru attim bugun calisacan yani kisaca

• Love it
Reactions: temelyeterliliktest
ilk başlarda bende çok sıkıldım kafam ders dışında her şeye gidiyordu odaklanamıyordum, yeni ders çalışmaya başlayanlara hiç kolay degil sırf bundan dolayı

benim yaptığım şey "whywouldnt" denen elemanın programından özenlenerek kendi ders çalışma programımı yaptım, "grup 1" "grup 2" "grup 3" sisteminde ilerledim, periyodik yüklemede yaptım günde en az 8 saat çalıştım

kendimi baya zorladım ders çalışmak için, kendi geleceğinide düşün zaten bu ülkede üniversite mezunu hele lisans mezunu olmayana adam gözüyle bakmıyorlar, şirketlere girsen bile senin müdür olmana izin vermezler maaşını az verirler sırf üni mezunu değilsin diye bide iş bulmaktaki zorluktanda bahsetmicem

Ben ders çalışırken sıkıldıgırsime geçiyordum direk, o konu anlatımını izliyordum 20-30 dk falan sonra geri dönüyordum çalıştıgım derse öyle dikkatim falan bozulmuyordu
Technopata döndü iyce durun

Kardes ben tyt 100 yaptim sinavda 2 aydir hicbisey yapmiyodum unuttum bicok seyi sabah 6ds kalkip 400 soru attim bugun calisacan yani kisaca
dikkat daginikligini nasil onluyon amk 400 soru ben siksen cozemem su anda dopamin reseptorlerim yarragi yemis durumda

dikkat daginikligini nasil onluyon amk 400 soru ben siksen cozemem su anda dopamin reseptorlerim yarragi yemis durumda
Teknolojik aletlerdwn uzak dur olabildiğince

Ben bundan motivasyon alıyom
NE YAPIYOSANIZ YAPIN EN IYISI OLMAK ICIN YAPIN, BISEYI YAPIYOSANIZ YA HERŞEYINIZI VERIN YA DA YAPMAYIN
EN IYISI DEGILSENIZ BI HICSINIZ

NE YAPIYOSANIZ YAPIN EN IYISI OLMAK ICIN YAPIN, BISEYI YAPIYOSANIZ YA HERŞEYINIZI VERIN YA DA YAPMAYIN

Time ss attigim yerden izle seninde böyle motivasyon aldigin bisey varsa orda söylenen şeyleri kendi hayatına uyarla

Time ss attigim yerden izle seninde böyle motivasyon aldigin bisey varsa orda söylenen şeyleri kendi hayatına uyarla
LOLUN TOPLAM 150 MILYON YILLIK OYUNCUSU VAR KOREYI SAYMAZSAK 80 MILYON DIYELIM 80 MILYON KISI ICINDE EN IYI %0.0012LIK KESIMDEYIM EN IYISI BENIM

dantes adamdır

kanka verebilceğim en önemli tavsiye çalışırken miyop olma amk büyük dert gözlük appeali kıran bir şey lens ise göz sağlığını bozar

kanka verebilceğim en önemli tavsiye çalışırken miyop olma amk büyük dert gözlük appeali kıran bir şey lens ise göz sağlığını bozar
miyop genetik degil mi olum

miyop genetik degil mi olum
Modern çağ hastalığı. Sebepleri güneşe az maruz kalmak, kapalı mekanda yakın masabaşı iş yapmak. Blackpill çerçevesinde yorumlarsan üniversite öğrencilerinin yarısı gözlüklüyken gözlüklü keko görmenin mümkünatı yok.
Genetik olsa 2050de dünyanın yarısı miyop olcak diye kayıtlara geçmezdi fakat genetik de etkili ana etken yaşam tarzı.

• +1
Reactions: dostoyevski