Kontakt lens ve diğer fraudlar

ALP

ALP

Demon
Beyler eğer kulübe yada ons yapabileceğiniz başka bir mekana gidiyorsanız varoluştaki bütün fraudları kendinize takıp gidin kadınlar makyaj yaparken sıkıntı çıkmıyor biz yapınca mı boru amına koim.

Akne izlerinize BB krem sürün, boy uzatıcı tabanlık giyin, mavi lens takın vs. ama uzun süreli ilişki düşünüyorsanız fraud yapmayın patlarsınız.

• +1
Reactions: eneskarduya and maarda
Kanka akne izi var freksiyonel lazer yaptıracağım maddi durum vs bb kremler hakkında gram bilgim yok doğal durur mu durmaz mı

• +1
Reactions: ALP
Kanka akne izi var freksiyonel lazer yaptıracağım maddi durum vs bb kremler hakkında gram bilgim yok doğal durur mu durmaz mı
Cildine yan etki birakabilir belki bilmiyorum

• +1
Yok kanka öyle olmuyor adam akıllı temizledikten sonra bakımını yaptıktan sonra sivilce vs yapmıyor
Ergenlik bitince yaptır bence bilmiyorum sen bilirsin

• +1
Reactions: ifeellost and ALP
Beyler eğer kulübe yada ons yapabileceğiniz başka bir mekana gidiyorsanız varoluştaki bütün fraudları kendinize takıp gidin kadınlar makyaj yaparken sıkıntı çıkmıyor biz yapınca mı boru amına koim.

Akne izlerinize BB krem sürün, boy uzatıcı tabanlık giyin, mavi lens takın vs. ama uzun süreli ilişki düşünüyorsanız fraud yapmayın patlarsınız.
height fraud yapmak bende istiyorum smv direkt roket gibi uçarda bana güzel tabanlık önerilieri lazim bu trendyoldakiler leş bildiğin

• +1
Harbiden neden toplumda cogu kadının makyaj ile ltb den htb olması bu kadar normalleşti amk? Subhuman karılar makyaj ile dışarıda resmen stacy oluyor gerçekten toplum kadinlara çok pozitif bakıyor aq

• +1
height fraud yapmak bende istiyorum smv direkt roket gibi uçarda bana güzel tabanlık önerilieri lazim bu trendyoldakiler leş bildiğin
Bro heightmaxxing yap boyuna 3 4 cm ekle gerisini 2cm tabanlikla getirirsin zaten

Bro heightmaxxing yap boyuna 3 4 cm ekle gerisini 2cm tabanlikla getirirsin zaten
Yok öyle değil bu ciddili 7-8cm tabanlık ile fraud yapanlar var 75den 82-83 çıkıyorlar direkt

Amazonda vesaire yurtdışında varda bizim sitelerde öyle bir tabanlıl bulamadım henüz
Yok öyle değil bu ciddili 7-8cm tabanlık ile fraud yapanlar var 75den 82-83 çıkıyorlar direkt

Kanka onlar baştan aşağı saçmalık amk 175 den max 178e fraudla ondan sonrası sakasiz göze çarpar ve kötü durur sanki sandalyenin uzerindeymissin gibi.

Kanka geçen istemiştin linkini atmamış mıydım sana

• Love it
Reactions: onthewaytochadlite
  • +1
  • Love it
Reactions: ALP and onthewaytochadlite
mavi lens fenotipiniz avrupai değilse çok komik durur yeşil veya ela daha mantıklı

• +1
Reactions: turbomanlet7
mavi lens fenotipiniz avrupai değilse çok komik durur yeşil veya ela daha mantıklı
Ayni fikirdeyim mavi göz esmer birine yakışmıyor ama yeşil göz çok yakışıyor

• +1
Reactions: eneskarduya and Leqoo
beyaz ten kahverengi saç (siyaha boyatacağım) gözlerim kahverengi mavi lens alsam çok sırıtır mı?

beyaz ten kahverengi saç (siyaha boyatacağım) gözlerim kahverengi mavi lens alsam çok sırıtır mı?
saçı siyaha boyat mavi lens tak kürt değilsen sırıtmaz da ben senin yerinde olsam saçı aynı bırakır ela lens takardım daha hoş durur bence

freksiyonel lazer
Bu bana çok zayıf geldi, dermapen yaptıracam ben.
Kaç seans süreceği çok umrumda değil.

Dermapen istememin bir diğer sebebi ciltde oluşturduğu yaralar sebebiyle kolajende %400 civarı artış göstertmesi.

sivilce vs yapmıyor
Sivilce her türlü çıkmaya devam edecek özellikle yağlı cilde sahipsen.
Cerave temizleyici + nemlendirici azaltmaya yardımcı oluyor.

Bizim yaptığımız hata ergenlikte çıkan sivilceleri patlatmaktı. Halbuki ellemesek kendi kendine geçecek :hnghn:

Yeşil ve ela çok belli olmuyor, benim 2 yıllık arkın gözleri yeşildi geçenlerde diyene kadar farketmedim.

Ayrıca o renklere, maviye tapıldığı kadar tapılmıyor.

Sırıtmaz. Bende beyaz tenliyim mavi lens alacam ama esmerlerde de çok abez kaçmaz bence.

mavi lens alacam
Önümüzdeki 10 yıl içinde bu göz rengi değiştirme teknolojisi çok gelişecek, şu anda bile var o zaman değiştiririz bizim T50 leri :lul:

Yeşil ve ela çok belli olmuyor, benim 2 yıllık arkın gözleri yeşildi geçenlerde diyene kadar farketmedim.

Ayrıca o renklere, maviye tapıldığı kadar tapılmıyor.

Sırıtmaz. Bende beyaz tenliyim mavi lens alacam ama esmerlerde de çok abez kaçmaz bence.
olay göz renginden daha çok parlaklık,açıklık mavinin de bu kadar dikkat çekmesi çok açık bir renk olması. Arkadaşının göz rengi muhtemelen koyu yeşildir. Şu da var göz rengi sadece tipine ayrıca bir bonus yüz hatların iyi değilse götüne sok göz rengini mavi lens takınca chad olmayacaksın o yüzden en mantıklısı fenotipine coloringine uygun açık bir göz rengi bulup onu takmak
hadi eleman o esmer eşşek suratıyla mavi lens taktı diyelim millet anlamayacak mı? inanılmaz sırıtacak eğer fraudladığın belli oluyorsa fraudlamanın ne anlamı kaldı

• +1
olay göz renginden daha çok parlaklık,açıklık mavinin de bu kadar dikkat çekmesi çok açık bir renk olması. Arkadaşının göz rengi muhtemelen koyu yeşildir. Şu da var göz rengi sadece tipine ayrıca bir bonus yüz hatların iyi değilse götüne sok göz rengini mavi lens takınca chad olmayacaksın o yüzden en mantıklısı fenotipine coloringine uygun açık bir göz rengi bulup onu takmak
hadi eleman o esmer eşşek suratıyla mavi lens taktı diyelim millet anlamayacak mı? inanılmaz sırıtacak eğer fraudladığın belli oluyorsa fraudlamanın ne anlamı kaldı
Benim dediğim ONS için knk uzun sürelide dediğin yapılabilir.

eğer kulübe yada ons yapabileceğiniz başka bir mekana
.

kanka bak onlarda hareli haresiz muhabbeti var. alırken dikkat et ona sana tavsiyem kesinlikle labella serisini kullanman (trde renkli kullananların çoğu yüzde 90 labella kullanıyor)

şu playliste göz atabilirsin kız denemiş ne kadar doğal ve güzel duruyor

• Woah
  • Love it
Reactions: onthewaytochadlite and ALP

Dermapen istememin bir diğer sebebi ciltde oluşturduğu yaralar sebebiyle kolajende %400 civarı artış göstertmesi.

Bizim yaptığımız hata ergenlikte çıkan sivilceleri patlatmaktı. Halbuki ellemesek kendi kendine geçecek :hnghn:
çok doğru söylüyorsun kanka benim yüzümde çok fazla yok böyle dermapen ile falan çok rahatlıkla geçiceğini düşünüyorum sivilceden kurtulduk bide bunlar kaldı aq keşke patlatmasaydım :(

• Love it
çok doğru söylüyorsun kanka benim yüzümde çok fazla yok böyle dermapen ile falan çok rahatlıkla geçiceğini düşünüyorum
Bende de aynısı broski, yalnız yaptırdıktan sonra vampir gibi Güneş'ten kaçmalıyız ben şu anda bile kaçıyorum belki sebeplerini açıkladığım bi thread açarım.

Bende de aynısı broski, yalnız yaptırdıktan sonra vampir gibi Güneş'ten kaçmalıyız ben şu anda bile kaçıyorum belki sebeplerini açıkladığım bi thread açarım.
kanka adanda yaşıyorum üstüne işim dışarda olduğu için bana doktorun accounte kullandıgım zamandan kalan güneş kremini kullanıyorum güneş kremi allahın bize nimetinden

• +1
Kulak ve dudağa sürmeyi de unutma.
Boyun ve kollar için stick al onla sürmesi daha kolay oluyor.

.
Screenshot 4
doğru bilimin bro dm attım bakabilirsin.

ek olarakta şöyle bişi var bi göz geçirirsen ben çok araştırmıştım karşıma bu çıktı

acaba etkili olur mu bunu almayı düşünüyorum yoksa direkt dermapen mi alayım

bunu almayı düşünüyorum yoksa direkt dermapen mi alayım
Sakın kendi başına yapma bro uzmanların yapması lazım bunu cildinde bakteriyel enfeksiyon kaparsın yoksa, başka risklerde var.

Uzmanlar yaparken bazı serumlarda kullanıyorlar hem.

Sakın kendi başına yapma bro uzmanların yapması lazım bunu cildinde bakteriyel enfeksiyon kaparsın yoksa, başka risklerde var.

Uzmanlar yaparken bazı serumlarda kullanıyorlar hem.
https://looksmax.org/threads/i-treated-most-of-my-acne-scars.1031858/

aga bunlar kendi başına yapmış ben aslında altın iğne falan yaptıracaktım yaşın küçük sivilce çıkar yine iz kalır dediler hem paran boşa gider dedi o yüzden bunları düşündüm

şimdilik bb krem kanka

• +1
aga bunlar
İnsanlar microneedling'in ne kadar tehlikeli olduğunu bilmiyor.

Birkaç kişide sorun çıkmaması tehlikeleri nötrlemiyor.

Mcndln

Mcndln2

Eğer herhangi bir sorun çıkarsa geri döndürmek çok zor.
Topical steroidler ve antibiyotikleri uzun süre kullanman gerekecek.

Mcndln3

Bu dalyarrakla geçen bu konuyu tartışmıştım ben kendiniz yapmayın dedim bu da kendiniz yapın dedi, pek bi bok bildiği yok.

Yemın ederım yazarken aklımdan özellikle bu kız geçiyordu amk. İşin komik tarafı bu tür kücük olaylar aslında toplumun genelını cok iyi yansıtıyor. %75 indirim için demeleri yok mu birde %100 olsa bile şu kadar kargaşanın yaşanması akıl karı mı amk? Harbıden evleneceğin kızla onceden bir süre evde yaşaması gerek insanın mk. Düşünsene şu tür karılarla hiç aynı evde yasamamıs adamın evliliğin daha ilk gününden yaşayacağı pişmanlığı amk:D Bu ülkede evliliğin ilk gununden bosanan var "bu bambaska bır kadın" dıyerek :

Türkiyenin Hindistandan çokta bir farkı yok gerçekten.

• +1
Harbıden evleneceğin kızla onceden bir süre evde yaşaması gerek insanın mk
Türkiye'de evlenilir mi hocam ya, karı bi boşasa malının yarısını + 5-10k arası nafakayı alıyor.

Benim en son dayım boşandı 5 yıl oldu hala götü toparlayamadı salak :feelskek:

malının yarısını
Evlenmeden önce her şeyi anne babamın üstüne yaparım karı bir şey alamaz diye çakallık düşünmeyin hakim yine de alıp karıya verebilir :lul:

Türkiye'de evlenilir mi hocam ya, karı bi boşasa malının yarısını + 5-10k arası nafakayı alıyor.

Benim en son dayım boşandı 5 yıl oldu hala götü toparlayamadı salak :feelskek:
Oğlum cidden boşanmak cok brutal bir olay aq hele hele betabuxx yapmışsan. Oglum korkunc bir muhabbet zaten çırtlak bir karı paran ıcın evlenmıs senı operken bıle tıksınıyor kusası gelıyor üstüne boşanıyorsun eve arabaya cokuyor betabuxx yapan erkeğin anasını sıkeyım amk nFD:.feWe:qf:wqeF:G:qwE.f.SeF

• JFL
Evlenmeden önce her şeyi anne babamın üstüne yaparım karı bir şey alamaz diye çakallık düşünmeyin hakim yine de alıp karıya verebilir :lul:
Ya hacı işte o yüzden kesinlikle IQ ortalaması biraz yüksek adamlarla kızlarla muhabbet edeceksin ki çevrende insan yerine konulasın amk

• +1
Ya hacı işte o yüzden kesinlikle IQ ortalaması biraz yüksek adamlarla kızlarla muhabbet edeceksin ki çevrende insan yerine konulasın amk
kanka iyi diyonda yüksek iq kızla konuş iyi eyvallah avm yerine gittik güzel bir ünideki kızla konuştuk amk kızı şatoda büyümüş babası 1 dediğini iki etmemiş en sevdiği spor tenis mozart dinliyor hobileri piyono çalmak

bi bize bakıyon adananın kenar mahallesinde azer bülbül dinliyerek büyütülmüşüz hobiler altın çocuk olmak yine over allahın amı götü

sonradan görme olmuşuz yani ister istemez kızın yanında sırıtıyon özgüvenin allah olsa bile içinde mentalcell ahhh its overr seni seviyorum enes kardeşim nalet olsun im hhumanist man

• +1
  • So Sad
Reactions: maarda and ALP
Oğlum cidden boşanmak cok brutal bir olay aq hele hele betabuxx yapmışsan. Oglum korkunc bir muhabbet zaten çırtlak bir karı paran ıcın evlenmıs senı operken bıle tıksınıyor kusası gelıyor üstüne boşanıyorsun eve arabaya cokuyor betabuxx yapan erkeğin anasını sıkeyım amk nFD:.feWe:qf:wqeF:G:qwE.f.SeF
Benim bir kız kankam vardı o diyordu: 'en büyük hayalim boşanıp keriz parası yemek' diye.

kanka iyi diyonda yüksek iq kızla konuş iyi eyvallah avm yerine gittik güzel bir ünideki kızla konuştuk amk kızı şatoda büyümüş babası 1 dediğini iki etmemiş en sevdiği spor tenis mozart dinliyor hobileri piyono çalmak

bi bize bakıyon adananın kenar mahallesinde azer bülbül dinliyerek büyütülmüşüz hobiler altın çocuk olmak yine over allahın amı götü

sonradan görme olmuşuz yani ister istemez kızın yanında sırıtıyon özgüvenin allah olsa bile içinde mentalcell ahhh its overr seni seviyorum enes kardeşim nalet olsun im hhumanist man
Kanka haklısın o kültürden gelmesek bile kendımızı geliştirip en azından cocuklarımızın o kültürden gelmesını sağlamalıyız. Yapacak bir şey yok dünyanın %10luk kısmında doğmadık diye over diyemeyiz. Kendımızı hem dış gorunus olarak cok geliştirmeliyiz hemde statü olarak geliştirmeliyiz ama dış gorunus statü kadar cok onemlı bir mesele.

• +1
hobiler altın çocuk olmak yine over allahın amı götü
Ben satranç ve resim çalışıyorum öğrenmek çok zor değil ve elit aktiviteler baya baya.
Sende şimdi başlasan yıl sonuna baya gelişirsin.

Paran varsa biriktirip keman, gitar, piyano vs. de alabilirsin.

bi bize bakıyon adananın kenar mahallesinde azer bülbül dinliyerek büyütülmüşüz
Olm bi müzik thread'ı yazarım hallederiz bu kadar kötü hissetme :feelskek:

Bizim asıl sorun tipte geri kalan her şey çocuk oyuncağı.

• Love it
  • +1
Reactions: eneskarduya and akethemogger
Ben satranç ve resim çalışıyorum öğrenmek çok zor değil ve elit aktiviteler baya baya.
Sende şimdi başlasan yıl sonuna baya gelişirsin.

Paran varsa biriktirip keman, gitar, piyano vs. de alabilirsin.

Olm bi müzik thread'ı yazarım hallederiz bu kadar kötü hissetme :feelskek:

Bizim asıl sorun tipte geri kalan her şey çocuk oyuncağı.
Genel olarak bu forumdaki elemanlar kültürlü akıllı adamlar zaten cok aptal değiller ama bizim harbıden delı gıbı dıs gorunus maxxing yapmamız lazım bir onunda ustesınden gelelım sonra sosyalleşme ve eğlencee

• Love it
Yemın ederım yazarken aklımdan özellikle bu kız geçiyordu amk. İşin komik tarafı bu tür kücük olaylar aslında toplumun genelını cok iyi yansıtıyor. %75 indirim için demeleri yok mu birde %100 olsa bile şu kadar kargaşanın yaşanması akıl karı mı amk? Harbıden evleneceğin kızla onceden bir süre evde yaşaması gerek insanın mk. Düşünsene şu tür karılarla hiç aynı evde yasamamıs adamın evliliğin daha ilk gününden yaşayacağı pişmanlığı amk:D Bu ülkede evliliğin ilk gununden bosanan var "bu bambaska bır kadın" dıyerek :

Türkiyenin Hindistandan çokta bir farkı yok gerçekten.

Şu karı ttde fena fraudluyo aq

Bide orospu çocuğu yorumlara cins cins yanıtlar veriyor

Bide orospu çocuğu yorumlara cins cins yanıtlar veriyor
Ya kanka şu ülkede 2 doğru söz söyleyeni önder belirliyor amına koduklarım. Bir ara bu salak karı kendı şeyini acacaktı kadınlar ıcın harbıden bu Türkiye tımarhane aq!

Users who are viewing this thread

Back