Aynen moruk blackpill gerçek değil :D

L

looksmaxxerrr

Iron
IMG 1042

Gigacoperlara gelsin jfl

blackpill gercek ama 1 tane suslu tiradı yeterli kanıt degil

• +1
Reactions: turkfuturechad
blackpilli süslü sözlükle mi kanıtlamaya çalıştın amına koyayım pauhahahaha

insta reelste tikotkta fln gezin ztn stacy ve chadlerin bir sürü like övgü aşk yorumları alıp aynı reelsi çirkin biri çektiğinde taşşak konusu oldugunu görünce blackpilli kabul etmemek imkansız.
1712183756203
1712183762959

• +1
Reactions: boneking771
Bu dünya hassas kalplere göre değil ne yazık ki hiçbir şey adil değil

Geçenlerde sınıftan kız manitasının dış görünüşünü pekte beğenmediğini ama karakterini sevdiğini söylemişti nasıl hissetmeliydim acaba

insta reelste tikotkta fln gezin ztn stacy ve chadlerin bir sürü like övgü aşk yorumları alıp aynı reelsi çirkin biri çektiğinde taşşak konusu oldugunu görünce blackpilli kabul etmemek imkansız.
View attachment 2836735View attachment 2836736
Çok doğru bu aq başkası yapsa "Abi engelli maaşı alıyor musun?" gibi yorumlar gelir

• JFL
Reactions: Abhorrence, StuntmanMike, looksmaxxerrr and 1 other person

Attachments

• image_2024-04-05_173727929.png
    image_2024-04-05_173727929.png
    523.2 KB · Views: 0
  • JFL
Reactions: Deleted member 67889 and looksmaxxerrr
Aga buna gelen yorumlar bir tık haklı ya harbi bune ag

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr
Bu başlığın altına sosyal medyada karşılaştığımız brutal olayları paylaşalım bence

• +1
Bu başlığın altına sosyal medyada karşılaştığımız brutal olayları paylaşalım bence
kesinlikle fena sarıyor amk ŞŞAÇAĞADŞWŞÇWŞWÇW

gen z zaten blackpilled,gençler çekiciliğin ne kadar değerli bir şey olduğunu anladı sadece buna sahip olmayanlar maalesef copelamak zorunda kalıyor.
bugün şehrimdeki en popüler publardan birinde takılıyordum kızlar gayet çekici giyinmişlerdi,güzel makyajlılardı.erkeklerin hepsi fashionmaxxed ve özellikle eskiden erkekler düz taban ayakkabı giyerken kafam kadar tabanlı ayakkabılar giymeye basladilar allahtan boy iyi de mog yemiyoruz.mekanda htn altı neredeyse yok gibiydi belki de takıldığım yerin high society olması ile alakalı da olabilir ama yine de çevremdeki gençler tamamen blackpilled zaten su anda.kabul edemeyenler gururuna yediremedigi icin copelamak zorunda kalıyor ama onlarla da empati yapmak,üzerlerine gitmemek lazım.

• +1
Reactions: claustral04 and looksmaxxerrr
gen z zaten blackpilled,gençler çekiciliğin ne kadar değerli bir şey olduğunu anladı sadece buna sahip olmayanlar maalesef copelamak zorunda kalıyor.
bugün şehrimdeki en popüler publardan birinde takılıyordum kızlar gayet çekici giyinmişlerdi,güzel makyajlılardı.erkeklerin hepsi fashionmaxxed ve özellikle eskiden erkekler düz taban ayakkabı giyerken kafam kadar tabanlı ayakkabılar giymeye basladilar allahtan boy iyi de mog yemiyoruz.mekanda htn altı neredeyse yok gibiydi belki de takıldığım yerin high society olması ile alakalı da olabilir ama yine de çevremdeki gençler tamamen blackpilled zaten su anda.kabul edemeyenler gururuna yediremedigi icin copelamak zorunda kalıyor ama onlarla da empati yapmak,üzerlerine gitmemek lazım.
aga zaten çirkinler redpill copelamaya başlıyor hemen alfa malfa zırvalıyor amk malları htn üstü olanların blakcpilled olmaması imkansız

• +1
Reactions: talldarkhandsome
senin yüzünün potansiyeli var gerçekten bu arada eski baslıklarda görmüştüm kardeşim,sakın heba etme o potansiyeli.

benim boy 188.aile arasında toplandığımız zaman halam inşallah x(küçük erkek kuzenimin adı)'in de boyu sana çeker diyor her gördüğünde,kadınlar yaş farketmeksizin aynı.
kısa olmasını isteyecek hali yok ya :D

• JFL
Reactions: talldarkhandsome
Yeni nesil harbi uzun ak ben 184 25e giriyorum yaşıtlarım için ort üstü ama anlaşılan Z kuşağı direk 185 ortalama

Yeni nesil harbi uzun ak ben 184 25e giriyorum yaşıtlarım için ort üstü ama anlaşılan Z kuşağı direk 185 ortalama
Tartışmasız önceki kuşaklara göre baya uzunlar ama çoğu değil. Ortalama 185 çok abartı taş çatlasın 180 dir ortalaması.

Tartışmasız önceki kuşaklara göre baya uzunlar ama çoğu değil. Ortalama 185 çok abartı taş çatlasın 180 dir ortalaması.
Batı Türkiye net 1.82-83 arası.Z kuşağı cidden uzun ben 184üm(Askerlik ölçümüm) kafa kafayım.Gençler harbiden uzun

Batı Türkiye net 1.82-83 arası.Z kuşağı cidden uzun ben 184üm(Askerlik ölçümüm) kafa kafayım.Gençler harbiden uzun
iyi ucundan yırtmışsın :d

• +1
Reactions: StuntmanMike
Amina koyim bir ben mi denk gelmiyorum usta,sultanbeyli olsun varos semtleri teker teker geziyorum tabi burlarda yasamiyorum adamlar 167-169-173-175

Birde spor yapan memlekette yok fazla kekolar genelde zargana oluyor,170 adam var birde "170' adam var yani anlayana

benim boy 188.aile arasında toplandığımız zaman halam inşallah x(küçük erkek kuzenimin adı)'in de boyu sana çeker diyor her gördüğünde,kadınlar yaş farketmeksizin aynı.
Kral tam chad boyu bu arada forumda fazla autistic rp davranmayi kestim,@Atsiz falanda iyi tassaga aldi bir daha yaptigim seyleri burda aciklamam sikeyim boyle isi hepsi rpydi benim yaptigimi yukardaki allah biliyor

• JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr and talldarkhandsome
Teşekkür ederim boydan kaybediyorum
Ah ah allahtan nerf yemisiz amk ama yapicaklarin sunlar zaten chadlitesin facial olarak 7cm tabanlik alsan (3cm basma payı var) birde bilekli airforce alsan biraz da boy failosu gecersin

Teşekkür ederim boydan kaybediyorum
Cidden sen tipten kazanmissin ama boyda allahtan nerf yemissin ya fraud ya LL yada ölüm usta

Kral tam chad boyu bu arada forumda fazla autistic rp davranmayi kestim,@Atsiz falanda iyi tassaga aldi bir daha yaptigim seyleri burda aciklamam sikeyim boyle isi hepsi rpydi benim yaptigimi yukardaki allah biliyor
kanka seni sevmeyen biri yok zaten forumda gördüğüm kadarıyla.autistic rp'si yaptığın için takılıyorlardı sadece onu da yapmayı bıraktın zaten.

Evvet forumdaki çirkin tipi yarram gibi olduğu için kötü deneyimlerden ozguvensiz olan deformeler sağ sol

• +1