How legit is this (west balkancels gtfi)

every box of strawberries £0.50, 10 boxes £7 and a jar of honey
 
  • JFL
  • Love it
Reactions: Toth's thot, Deleted member 4563, Gargantuan and 1 other person
we balkans are based
 
  • +1
Reactions: Deleted member 4563
@Goblin you huh reacting mofo I fixed the link, a translation to english is available as well
 
  • JFL
Reactions: ItsOver.com
Hate jews anytime
 
  • +1
  • JFL
Reactions: ItsOver.com and Deleted member 4563

Thoughts

@54UD4D3
@BalkanPig
@TsarTsar444
@Chintuck22

Jews hidden amongst us
To su Jevrejski narod prema bogu. Po Svetom pismu, Noje je sa svojom ženom, tri sina i njihovima porodicama jedini preživeo veliki Potop. Od njegovih sinova Sima, Hama i Jafeta vodi poreklo ljudski rod. Od Jafeta su poreklom sloveni, a mi srbi smo iliri, i delimo veoma sličnu genetiku sa jevrejima.




To što ti pominjes su Jezuiti, to su oni koji vladaju ovim svetom, i da, ima ih i na prostoru balkana, sad ko radi za njih ja to ne znam, al oni sve kontrolisu, pogledaj samo oko sebe.
 
  • +1
  • JFL
Reactions: ItsOver.com and Deleted member 4563
To su Jevrejski narod prema bogu. Po Svetom pismu, Noje je sa svojom ženom, tri sina i njihovima porodicama jedini preživeo veliki Potop. Od njegovih sinova Sima, Hama i Jafeta vodi poreklo ljudski rod. Od Jafeta su poreklom sloveni, a mi srbi smo iliri, i delimo veoma sličnu genetiku sa jevrejima.




To što ti pominjes su Jezuiti, to su oni koji vladaju ovim svetom, i da, ima ih i na prostoru balkana, sad ko radi za njih ja to ne znam, al oni sve kontrolisu, pogledaj samo oko sebe.

Skrolaj prema dole, naci ces lista poznatih lica za Srbiju,BiH, Hrvatsku i Sloveniju, i kao njihova originalna prezimena prema sefardskoj tradiciji mada ima puno toga da se procita
 
  • Woah
  • +1
Reactions: ItsOver.com and Chintuck22
Skrolaj prema dole, naci ces lista poznatih lica za Srbiju,BiH, Hrvatsku i Sloveniju, i kao njihova originalna prezimena prema sefardskoj tradiciji mada ima puno toga da se procita
Zanimljivo je ovo brate, šteta sto u školama ne uče pravu istoriju, a ovo je stvarna istorija jer se kao što piše sve od XVI veka počelo manipulisanje nad stanovništvom, i ti jedino kroz istoriju možeš videti šta će ti se desiti, tj- kako će nas mučiti.

Ja evo nisam znao da je Karađordje bio stavljen na vlast od Jezuita, ja jos mislio da Jezuiti nisu bili u snazi tada, al eto jbg. Kad razmislim pre je bio samo jedan jezik i jedna zemlja, a kroz istoriju su nam i to uzeli, crkveno-slovenski je bio sličan ruskom jeziku tada

Tito je bio mason isto, necu ja sad da serem puno al ako hoces da pogledas miroljubova predavanja, on je objasnio komunizam i pro evropske partije, petar čelik isto govori o jezuitima, i odgledaj težinu lanaca da bi skapirao suštinu. I predavanja stevana tomovica, ako znas mozda gde mogu da vidim pravu istoriju, onda me PM


Sve u svemu, sačekaće nas isti scenario kao i na zapadu, samo je pitanje vremena kada, moj predlog ti je da napraviš vikendicu, da imaš neku malu parcelu, i bunar sa vodom u slučaju ekonomske krize. To će nas sačekati ako se budemo protivili zapadu, samo kazem
 
  • +1
Reactions: ItsOver.com and Deleted member 4563

Similar threads

ragecel
Replies
20
Views
2K
Samiscool234
Samiscool234
LegitUser
Replies
95
Views
9K
Samiscool234
Samiscool234
Rivers of Nihil
Replies
44
Views
4K
LordBBC
LordBBC
D
Replies
38
Views
2K
Michael-Davis
Michael-Davis

Users who are viewing this thread

Back
Top