Rateleyin

agir doz testo+tren alsam yuksek ihtimal sikerdim

chad olacam diye kari gibi filtre makyaj yapmaya gerek yok aq hasta misiniz? otistik kiz eli tutmamis elemanlar! psl≠gercek hayat
Testo trenle yüzün bağlantısı nedir hoxam dimophism için falanmı
Ccv rotation lazım
bence gerek yok o dediğin fotoğrafta çenemin reccesionunu fraudlamaya çalışıyordum eski mouthbreathceliğin bedelleri

şaka maka ben mewingi 2023 başında öğrenmiştim arada yapıyordum ama burundan nefes alıyordum gerçekten aşırı farkını gördüm cope diyenleri göttne

Last edited:
Testo trenle yüzün bağlantısı nedir hoxam dimophism için falanmı

bence gerek yok o dediğin fotoğrafta çenemin reccesionunu fraudlamaya çalışıyordum eski mouthbreathceliğin bedelleri

şaka maka ben mewingi 2023 başında öğrenmiştim arada yapıyordum ama burundan nefes alıyordum gerçekten aşırı farkını gördüm cope diyenleri göttne
Kanka gonial açın 160° gibi duruyor agg fraud da yok kafan normal duruyo recessed de değilsiny

• +1
Reactions: boneking772
faceappten editler yapildimi beyler

@ogrepilled face gördüm strong mtn vücudu da katarsak htn zorlar debloat olsa net htn
222

O fotoğrafta mandibulamı öne aldım overbite dan gelen reccesed lik var
fotografi bana da atabilir misin? bende de sanirim az da olsa overbite var :feelswhy:

• Hmm...
Reactions: menas
bide bunlara mı başladın orospu evladı
4mına koyayım terimleri bilmiyom netten bakıyom netten bakıcaksak ne sikime burdayız

4mına koyayım terimleri bilmiyom netten bakıyom netten bakıcaksak ne sikime burdayız
Debloat ne bile bilmiyon amınısiktiğim siktir git şu forumdan birde herşeyi senin gibi andavalların anlicağı şekilde yazmamızı bekliyob siktir git artık yetter bıktırdın bizi piç

• JFL
Reactions: MogEater and maarda
HTN he bu adam, essekler.

Siz nesiniz o zaman ? Hmm şöyle bir tahmin edeyim: HTN ?

:lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul:

Acil ropelayın untermensch abomination sürüsü.

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 87449, toprak and maarda
HTN he bu adam, essekler.

Siz nesiniz o zaman ? Hmm şöyle bir tahmin edeyim: HTN ?

:lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul:

Acil ropelayın untermensch abomination sürüsü.
Kardeşim nasoorbitoetdnfn ve sikisokus ratiosu 0,1 ideal değil maks htn bu

• JFL
Reactions: Deleted member 87449, Deleted member 86644 and maximum cope31
Debloat ne bile bilmiyon amınısiktiğim siktir git şu forumdan birde herşeyi senin gibi andavalların anlicağı şekilde yazmamızı bekliyob siktir git artık yetter bıktırdın bizi piç
Be 4mına kodum sktir git o zaman dmden biyerden yazıs adamla toplu biyer burası ogrenmeye geliyor herkes senin 4mcik kelimelerini arastirmaya degil

Be 4mına kodum sktir git o zaman dmden biyerden yazıs adamla toplu biyer burası ogrenmeye geliyor herkes senin 4mcik kelimelerini arastirmaya degil
Forum looksmaxle alakalı yarramın kafası bu kelimelerin hepsi looksmax kelmesi hatta ingilizce kelmieler direkt SENİN GİBİ SİK KAFALILAR ANLAMIYOR DİYE AÇIKLAMAM MI LAZIM HERSEFERİNDE

Forum looksmaxle alakalı yarramın kafası bu kelimelerin hepsi looksmax kelmesi hatta ingilizce kelmieler direkt SENİN GİBİ SİK KAFALILAR ANLAMIYOR DİYE AÇIKLAMAM MI LAZIM HERSEFERİNDE
4mına çaktığım taş çatlasa kaç defa açıklamışındır looksmax konuşuyoruz bilmeyen adam ne anlasın git parantez içinde anlmanı yaz ben sana xxi xxlye sokuştur desem ne anlıcan kafatasını s1ktigim

4mına çaktığım taş çatlasa kaç defa açıklamışındır looksmax konuşuyoruz bilmeyen adam ne anlasın git parantez içinde anlmanı yaz ben sana xxi xxlye sokuştur desem ne anlıcan kafatasını s1ktigim
YARRAM ANLAMIYORSAN İNGİLİZCENDE YOKSA SİKTİR OL GİT ALLAH AŞKINA ÇİKO GENÇLİKSİN ZATEN NE İŞİN VAR BURDA

• JFL
Reactions: boneking772
İngilizcesi iyi adam çoğunu zaten bilir

• +1
Reactions: boneking772 and menas
YARRAM ANLAMIYORSAN İNGİLİZCENDE YOKSA SİKTİR OL GİT ALLAH AŞKINA ÇİKO GENÇLİKSİN ZATEN NE İŞİN VAR BURDA
Sen ne anlatıyon olm.

• JFL
Reactions: menas
Bunun bidelt kaç 22 @ogrepilled

• +1
Reactions: maarda
16.5 falan ama lat projectionu iyi oldugu icin genis gibi gozukuyor bu eleman 60kg falan angle fraudluyor her videosunda irl cogunuz frame moglarsınız bunu

bu fotodan daha kolay anlaşılır @ogrepilled

16.5 falan ama lat projectionu iyi oldugu icin genis gibi gozukuyor bu eleman 60kg falan angle fraudluyor her videosunda irl cogunuz frame moglarsınız bunu
Seni Mogluyodur bu aq (BABA GERİ DÖNDÜ, BEN)

Last edited:
açıyı iyi kullanıyo

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
View attachment 3095912
chadlite diye buna denir eleman yanından bile geçemez
Zeta mı chad bi siktir git mq şu yüze bak inanılmaz uncanny jawline ve elmacık kemikleri overdone göz rengi bariz contact lens ve dudak rengi inanılmaz parlak gay gibi duruyor ve yüzü daha ince gözüksün diye bi de dudakları büzmüş tam gay ve de teni inanılmaz kötü kırmızılık var ve smooth bi geçiş yok mark zuckerberg gibi emircembkl beyaz ten siyah saç tojiye benzer yüzü ile 1.76 olduğu halde bu adamın görünmez kılar yanyana gelirlerse

Zeta mı chad bi siktir git mq şu yüze bak inanılmaz uncanny jawline ve elmacık kemikleri overdone göz rengi bariz contact lens ve dudak rengi inanılmaz parlak gay gibi duruyor ve yüzü daha ince gözüksün diye bi de dudakları büzmüş tam gay ve de teni inanılmaz kötü kırmızılık var ve smooth bi geçiş yok mark zuckerberg gibi emircembkl beyaz ten siyah saç tojiye benzer yüzü ile 1.76 olduğu halde bu adamın görünmez kılar yanyana gelirlerse
Boneless normie rage

• JFL
  • +1
Reactions: menas and maarda
Boneless normie rage
Aynen kanka ondan. Zeta ile arkadaşsın anladık ama umrumda değil rage yok sadece rateledim ve eksilerini saydım durduk yere internette kızların aşık olduğu adamlara htn demeniz ezikçe bu site sizin gibi low iq'lar için iyi değil ne kadar kemik o kadar iyi kafasında olan dragonun chicoyu mogladığını sanan aptallarsınız neyse crush'ın dicaprioya sulanırken zırlamaya devam et

Aynen kanka ondan. Zeta ile arkadaşsın anladık ama umrumda değil rage yok sadece rateledim ve eksilerini saydım durduk yere internette kızların aşık olduğu adamlara htn demeniz ezikçe bu site sizin gibi low iq'lar için iyi değil ne kadar kemik o kadar iyi kafasında olan dragonun chicoyu mogladığını sanan aptallarsınız neyse crush'ın dicaprioya sulanırken zırlamaya devam et
Drago chicoyu mogluyo zaten

• +1
Reactions: boneking772 and maarda
Drago chicoyu mogluyo zaten
Dragonun karısına bi bak anlarsın kim kimi mogluyo drago fazla maskülen sadece 40+ kadınları dragoyu chicodan üstte görür

Dragonun karısına bi bak anlarsın kim kimi mogluyo drago fazla maskülen sadece 40+ kadınları dragoyu chicodan üstte görür
Kardeş bu dragonun chicoyu mogladigi gerçeğini degistirmiyo

• +1
Reactions: boneking772 and maarda
Zeta ile arkadas değilim çene ve zygoya uncanny dedin ya oradan sonrası için bitti. Kemiğin miktarı ve kemiğin yerleşimi önemli drago zaten chicoyu mogluyo ama bu chiconun chad olmasini engellemiyo amk mali

Drago bi ara valeria mazza ile beraberdi diyolardi :lul:

Drago bi ara valeria mazza ile beraberdi diyolardi :lul:
Sonra da gitti bi tane ltb ile evlendi demi amq malı zetanın kemik miktarı idealın üstünde o yüzden appeal da yanına bile yaklaşamaz psl scale ı kafanızdan çıkarın

Sonra da gitti bi tane ltb ile evlendi demi amq malı zetanın kemik miktarı idealın üstünde o yüzden appeal da yanına bile yaklaşamaz psl scale ı kafanızdan çıkarın
Screenshot 20240914 124820 Gallery

Benimkide idealin uzerinde mi agabey??

Çene fazla geniş daha dar olsa daha keskin görüntü oluşur yani evet. Adam akıllı karşılık veremeyip sadece aptalca aşağılayacaksan sg
Bizygomatic widthim idealin altı bile olabilir

Bizygomatic widthim idealin altı bile olabilir
Altı değildir olsa olsa üstüdür bu derece büyük zygomalar appealı düşürür esr ve midface ratios iyi değilse zygoma reduction yaptır

Uncanny suratlar modellikde iş yapar o harici appeala da sahipler ben uncannyim modellik yapcam napam appeal yok aq (mtnyim)

Uncanny bi chadlite olsam appealim olurdu

Altı değildir olsa olsa üstüdür bu derece büyük zygomalar appealı düşürür esr ve midface ratios iyi değilse zygoma reduction yaptır
Esr ideal gözlerim yatay olarak çok geniş midface de 1:1 veya bitik daha kisa