Rateleyin

Uncanny suratlar modellikde iş yapar o harici appeala da sahipler ben uncannyim modellik yapcam napam appeal yok aq (mtnyim)
Modellik için boy lazım varsa yap ama modellik çok sıkıntı iş beslenmesi olsun şartları olsun srkadaşların ile dışarı çıkıp bir şeyler içmene bile izin vermiyolsr o yüzden bence siktir et bütün modeller zaten erkenden işi bırakıp hayatını yaşıyor vito basso bile erkenden bıraktı

Esr ideal gözlerim yatay olarak çok geniş midface de 1:1 veya bitik daha kisa
O zmn tam olarak ne öneriler bilmiyorum ama appeal istersen onlara bir şey yaptırman şart estetisyenlere sor derim ben daha 1. Sınıftayım

Modellik için boy lazım varsa yap ama modellik çok sıkıntı iş beslenmesi olsun şartları olsun srkadaşların ile dışarı çıkıp bir şeyler içmene bile izin vermiyolsr o yüzden bence siktir et bütün modeller zaten erkenden işi bırakıp hayatını yaşıyor vito basso bile erkenden bıraktı
Zygolarimiz da benziyo o elemaninkine
Boy 178 ergenlik bitince 181 182ye yolu var plaklara baktırdım açık sonra modellikte fraudluyolar 185 186ya fraudlarlar gerçi su anki yüzle de model olamam 18e kadar büyük ascend planliyorum
Screenshot 20240911 211904 Gallery

O zmn tam olarak ne öneriler bilmiyorum ama appeal istersen onlara bir şey yaptırman şart estetisyenlere sor derim ben daha 1. Sınıftayım
Banane appealdan amk 18e kadar ascendleyip sonra rhinomu yaptırıp model olcam model olsan bile zaten otomatik smv arşa çıkıyor uzucu gerçek çenem biraz daha buyucek 16ya girmedim daha belki zygo bile buyuyebilir ama zor o o da büyümesin amk

Zygolarimiz da benziyo o elemaninkine
Boy 178 ergenlik bitince 181 182ye yolu var plaklara baktırdım açık sonra modellikte fraudluyolar 185 186ya fraudlarlar gerçi su anki yüzle de model olamam 18e kadar büyük ascend planliyorum
View attachment 3170414
Plakalar açıksa büyür ben 1.88 im valla hayat çok rahat umarım uzarsın kardeşim

Plakalar açıksa büyür ben 1.88 im valla hayat çok rahat umarım uzarsın kardeşim
Hormon testine gidicem testo düşük cikarsa trt doz gircem 700 alti benim için düşüktür

Banane appealdan amk 18e kadar ascendleyip sonra rhinomu yaptırıp model olcam model olsan bile zaten otomatik smv arşa çıkıyor uzucu gerçek çenem biraz daha buyucek 16ya girmedim daha belki zygo bile buyuyebilir ama zor o o da büyümesin amk
O tam olarak doğru değil kank ya model olan arkadaşlarım var tiplerini görsen model olduklarını anlamazsın ve model olduklarını söylediklerinde de kızların daha ilgili davrandıklarıni görmedim o yüzden bence appeal daha önemli

• Love it
Reactions: iblamemyheight
Çeneyi richard ramirez tier yapar kötü mü
Benim çene richard ramirezinki gibi ileri ama testo arttırdıktan sonra kontrollü bir yüz gelişimi çok zor o yüzden rr tier yapamayabilir bence bekle estetik yaptır ileride

O tam olarak doğru değil kank ya model olan arkadaşlarım var tiplerini görsen model olduklarını anlamazsın ve model olduklarını söylediklerinde de kızların daha ilgili davrandıklarıni görmedim o yüzden bence appeal daha önemli
Appeal > Everything

KONU KILIT AKSINI İDDİA EDEN COPE

Deforme değilse 200-300 mg testo ile cok rahat gider hatta daha azı ile bile,yüzü de etkilemez np
Boyu arttırması için de 200-300 az kaslardan ziyade kemiğe gitsin istiyorsa testo daha çok almalı kemiklerde androjen reseptörü azdır kaslara göre

Deforme değilse 200-300 mg testo ile cok rahat gider hatta daha azı ile bile,yüzü de etkilemez np
Deforme deilim

• +1
Reactions: maarda
Boyu arttırması için de 200-300 az kaslardan ziyade kemiğe gitsin istiyorsa testo daha çok almalı kemiklerde androjen reseptörü azdır kaslara göre
Kemiğe gitsin istiyorsa testo değil anavar gibi dht türevi roid alması lazım,testo ile alakası yok
Ayrıca boy için t girilmez

Kemiğe gitsin istiyorsa testo değil anavar gibi dht türevi roid alması lazım,testo ile alakası yok
Dm gel

• +1
Reactions: maarda
Testo alırsa zaten o testonun %10 u kadar dht de üretilir bence direk hiçbir şey yapmasın ama

ilk alttan kendini çektiğini gördüğümde gözümde htn idi. çünkü nasalobial foldsu var biraz ama sonra fark ettim arkadaş şakasız yerli chico, prettyboy arketipi chad fakat 25 yaşında bi kadına hiç appealı yokmuş gibime geliyor çocuk aşırı genç dimorfizm aşırı yok sadece prettyboy açısından aşırı estetik chad. chadlite aşağısına düşemez başka fotolarına bakın boy kötüymüş ordan biraz sevindim türk chico çıkarsa kızlarımız gg amk

Yorumlara gir anlarsın zorluyo mu zorlamiyo mu o harici çene zygo burun göz kaş facial harmony hepsi ortalamanin oldukça üzeri flaw yok fizigi de çok iyi birleştir cl zorlar
sadece yüz ratingi ne?