Z kuşağı için ideal boy

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
188-195 arasıdır.185ler de hayat başlıyor gibi gözüküyor onun dışında geri kalanı boydan prim kasamaz 182yim deyip kendini uzun zannedenler copelamaya devam edebilir

• +1
Reactions: amkcel
Katılmıyorum. Tiktoktaki kitle sahibi türk pretty boy tiplemelerine bakarsan hiçbiri 85 üstü değil ama karıları sağlam götürüyorlar. Örnek aliefegunes

Katılmıyorum. Tiktoktaki kitle sahibi türk pretty boy tiplemelerine bakarsan hiçbiri 85 üstü değil ama karıları sağlam götürüyorlar. Örnek aliefegunes
tip çok iyiyse boy hikaye bu arada 170 altına düşmediği sürece.yani burada bi arkadaş var yüzü çok sağlam olup boydan yakınan.o slayliyebilir bence cok rahat.

tip çok iyiyse boy hikaye bu arada 170 altına düşmediği sürece.yani burada bi arkadaş var yüzü çok sağlam olup boydan yakınan.o slayliyebilir bence cok rahat.
Boy en çok arkadaş ortamında koyuyor çok taşak oğlanı oluyon 165 chad olmak mı 195 mtn mi deseler 195 mtn derdim bu yüzden ha 165 chad daha çok sikişebilir orası ayrı.

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Ya kanka forumda Tr standartlarını bence çok abartıyorlar. Gerçekten yolda sokakta gördüğüm çiftlerde erkek o kadar da iyi değil. Tiktokta'da bahsettiğim çocuklar neredeyse tipsiz diyebileceğimiz cocuklar ama arkaya cakal makal koyup bir şekilde slayliyor bebeler. Hedefin giga stacy ile çıkmak falan değilse TR bence çok rahat ülke

• JFL
Reactions: maximum cope31
Yüzü sağlam olan dediğin kişi bu bizim Tony Montana mı?

• +1
Reactions: enayispotify_34
Ya kanka forumda Tr standartlarını bence çok abartıyorlar. Gerçekten yolda sokakta gördüğüm çiftlerde erkek o kadar da iyi değil. Tiktokta'da bahsettiğim çocuklar neredeyse tipsiz diyebileceğimiz cocuklar ama arkaya cakal makal koyup bir şekilde slayliyor bebeler. Hedefin giga stacy ile çıkmak falan değilse TR bence çok rahat ülke
Sorun şu.O elemanların hepsi sosyal döngülerinden o kızları ayıklıyorlar.Biz otistiğiz dating app bizim tek çaremiz

Sorun şu.O elemanların hepsi sosyal döngülerinden o kızları ayıklıyorlar.Biz otistiğiz dating app bizim tek çaremiz
Sosyal döngü yapmak Dating appten kız düşürmekten çok daha kolay bu arada.

• +1
  • JFL
Reactions: maximum cope31 and szolliontaraelis
Zaten Dating appten kız düşürüyorsan sosyal çevre yapabilecek kadar da iyisin demektir. Bir zahmet iki üç kelime de konuş çevre icin mk

• JFL
Reactions: maximum cope31
tr'de dating app'de eslesme alan adam dünyanın her yerinde kızla eslesir btw

• +1
Reactions: akethemogger and Deleted member 67889
Sosyal döngü yapmak Dating appten kız düşürmekten çok daha kolay bu arada.
Sizler için.Benim için aşırı zor.Standartlarım TC için yüksek ve sosyal döngüde genelde SMV düşük(Otistiğim insanları instagramdan bile eklemeye çekinen birisiyim).Dating applerde özellikle azar gibi video kameralı uygulamalarda anadolulu kızları düşürebiliyorum çok çok nadiren bir iki şey yaşadım o kadar bunun dışında sosyal döngü inanılmaz zor benim için ayrıca kızları hiç simplemiyorum

tr'de dating app'de eslesme alan adam dünyanın her yerinde kızla eslesir btw
Öyle zaten Okulumda Letonyalı bir kız vardı konuşuyordum ama otistikliğimden ve depremden dolayı okulların kapanmasından kızı kaçırdım hala yanıyorum

Sizler için.Benim için aşırı zor.Standartlarım TC için yüksek ve sosyal döngüde genelde SMV düşük(Otistiğim insanları instagramdan bile eklemeye çekinen birisiyim).Dating applerde özellikle azar gibi video kameralı uygulamalarda anadolulu kızları düşürebiliyorum çok çok nadiren bir iki şey yaşadım o kadar bunun dışında sosyal döngü inanılmaz zor benim için ayrıca kızları hiç simplemiyorum
Kanka senin eskiden ppde bir hockey oyuncusu vardı ve globalde araştırma yaptığım çoğu postta mantıklı konusuyordun bu sayede Halo etkisi midir bilmem kendi kendime bu elemanin ağzı kız ortamında ne laf yapar demiştim. Anlattıklarına göre senin tip zaten iyi az kendini zorlaşan şu çevre için fena mı olur ki yapılmayacak bir şey değil bana göre en kolay looksmaxx

• +1
Reactions: StuntmanMike
Zaten Dating appten kız düşürüyorsan sosyal çevre yapabilecek kadar da iyisin demektir. Bir zahmet iki üç kelime de konuş çevre icin mk
sosyal çevre yapabilmen için boy kesinlikle şart.
olm istek atmaya utanıyon azarda kızlarla nasıl konuşuyon. Ben sabahları omegle giriyom liseli kızlar geliyor övüyorlar falan fakat nasıl oluyrosa ayrı ayrı 4-5 tane kız(grup şeklinde geliyorlar) bunun boyu kısa geç dedi. Artık gözleri dedektör olmuş amına koyduklarımın.

Öyle zaten Okulumda Letonyalı bir kız vardı konuşuyordum ama otistikliğimden ve depremden dolayı okulların kapanmasından kızı kaçırdım hala yanıyorum
Şu konuşma konusunu bence boşlama. Üstüne git seni en az 3-4 kademe daha yükseltir. Hem kız ortamında hem arkadaş hem aile hem iş hayatin her yerinde önemli.

k
kanka sen volcel gibisin bu arada.baya kız geliyor bence sana sosyal döngüde ama sen devam ettiremiyor veya isteyerek ettirmiyor gibisin.
yoksa ilgi alıyorsun bence kızlardan.

• +1
Reactions: StuntmanMike
Kanka senin eskiden ppde bir hockey oyuncusu vardı ve globalde araştırma yaptığım çoğu postta mantıklı konusuyordun bu sayede Halo etkisi midir bilmem kendi kendime bu elemanin ağzı kız ortamında ne laf yapar demiştim. Anlattıklarına göre senin tip zaten iyi az kendini zorlaşan şu çevre için fena mı olur ki yapılmayacak bir şey değil bana göre en kolay looksmaxx
Doğru.Sosyal döngüde inan looks o kadar etkili değil.Belirli bir kalıbın içerisinde olan erkekler daha çok prim yapıyor.SMV inşaa etmek çok zor sosyal döngüde ben gerçekten beceremedim umarım siz becerirsiniz

olm istek atmaya utanıyon azarda kızlarla nasıl konuşuyon. Ben sabahları omegle giriyom liseli kızlar geliyor övüyorlar falan fakat nasıl oluyrosa ayrı ayrı 4-5 tane kız(grup şeklinde geliyorlar) bunun boyu kısa geç dedi. Artık gözleri dedektör olmuş amına koyduklarımın.
Aynı şey değil.Azar da kızlara bel altı da girebiliyorum ama sosyal döngümde öyle olmuyor asla tanışma flörtleşme safhasına geçemiyorum bunun üç nedeni var ilk nedeni biraz götüm kalkık 2inci neden kızlara o kadarda ilgi duymuyorum ve yürümeye değmeyeceklerini düşünüyorum 3üncü neden yürüyen yani adam atan taraf ben olduğum için ipleri kızın eline bırakmayı pek sevmiyorum ki bu kızlar sosyal döngümde ise iş baya sıkıntı sonuçta kızlar felaket dedikodu yapıyor.
Ama dating appte öyle değil allah ne verdiyse vur geç konuş gerekirse red ye ama sosyal döngüde o öyle olmuyor işte

• +1
Reactions: dogida
Bak beni yanlış anlama ama şu boy konusunu aşırı takıntı yapan insanlar(Tony Montana) 175 yerine 182 olduğunda tüm sorunlarının çözüleceğini artık eskiden yapamadıklarını yapacaklarını düşünüyorlar ona kopuyorum.

Bak beni yanlış anlama ama şu boy konusunu aşırı takıntı yapan insanlar(Tony Montana) 175 yerine 182 olduğunda tüm sorunlarının çözüleceğini artık eskiden yapamadıklarını yapacaklarını düşünüyorlar ona kopuyorum.
166yım amkcocu

k

kanka sen volcel gibisin bu arada.baya kız geliyor bence sana sosyal döngüde ama sen devam ettiremiyor veya isteyerek ettirmiyor gibisin.
yoksa ilgi alıyorsun bence kızlardan.
Aynen öyle bra +Sosyal döngümde eli yüzü düzgün tüm kızlar kapılmış oluyor bu durum motivasyonuma zarar veriyor gerçekten SMV inşaa edemiyorum.RP yapmam lazım mesela yok roleplay yapamıyorum kendimi olmadığım birisiymiş gibi gösteremiyorum.İnsta da rezalet olunca sosyal döngümde kız düşüremiyorum ki bana bakanlar genelde sub3 oluyor.
SMVsi yüksek tüm kızlar kapılmış inanın sosyal döngü zor ama bu benim için böyleydi siz gençsiniz yaparsınız

• So Sad
Reactions: dogida
tony montananın ben 175 olduguna inanmıyorum fotolarda benden kısa duruyor.

Doğru.Sosyal döngüde inan looks o kadar etkili değil.Belirli bir kalıbın içerisinde olan erkekler daha çok prim yapıyor.SMV inşaa etmek çok zor sosyal döngüde ben gerçekten beceremedim umarım siz becerirsiniz
kanka eminim ki sen eğer iletişim yönün güçlü olsa çok rahat sevgili yaparsın çünkü kızlarla etkileşime geçiyorsun ama sonrası yok sende öyle görünüyor.eğer kızlar seninle bir şey yaşamak istemese seninle etkileşime bile geçmezler zaten.bence üzerinde dur bu konunun biraz emin ol ilişki yaparsın.

• +1
Reactions: Deleted member 67889
kanka eminim ki sen eğer iletişim yönün güçlü olsa çok rahat sevgili yaparsın çünkü kızlarla etkileşime geçiyorsun ama sonrası yok sende öyle görünüyor.eğer kızlar seninle bir şey yaşamak istemese seninle etkileşime bile geçmezler zaten.bence üzerinde dur bu konunun biraz emin ol ilişki yaparsın.
Kesinlikle üzerinde durması gerek. Sosyal çevre hayatın her yerinde lazım.

Yüzü sağlam olan dediğin kişi bu bizim Tony Montana mı?
Kral bs
tony montananın ben 175 olduguna inanmıyorum fotolarda benden kısa duruyor.
Fizik var 170-175 arası (boya takıntım kalmadı)
5cm tabani yuksek ayakkabi
2cm tabanlik
Fashionmaxxing frame belli olsun diye daha uzun gostereyim diye siyah dar tisort siyah jogger pantolon

Üni bitti artık bra.Sosyal döngü benden geçti cidden beni geçtim benim yaşıtlarım için de aynı durum söz konusu 25+ erkekler şansını sosyal medyada deniyor artık.
Sorun şu aslında ben hiçbir zaman slayer olmak istemedim bir tane düzgün HTB kız bana yeterdi ve malesef öyle bir kız düşüremedim zaten sosyal döngümde de eli yüzü düzgün pek fazla kız yoktu olanlarda kapılmıştı yada ben şansımı piç ettim.
Bir tane düzgün HTB kız arkadaş yapabilseydim onunla evlenir hatta çocuk bile yapardım ama olmadı bu saatten sonra da çok zor çünkü duyguları piç olamamış sosyal medyanın ve ilginin gücünü keşfetmemiş kız kalmadı.
Yaşım 25 ben 16 yaşındayken bu işler daha kolaydı ne zaman Yahudi icadı İnstagram çıktı Mertlik bozuldu kızların götü kalktı

Ben azara girdim tipimi gorduler 3-4 tane 40-50 yas araligi dayi bana yavsadi

Üni bitti artık bra.Sosyal döngü benden geçti cidden beni geçtim benim yaşıtlarım için de aynı durum söz konusu 25+ erkekler şansını sosyal medyada deniyor artık.
Sorun şu aslında ben hiçbir zaman slayer olmak istemedim bir tane düzgün HTB kız bana yeterdi ve malesef öyle bir kız düşüremedim zaten sosyal döngümde de eli yüzü düzgün pek fazla kız yoktu olanlarda kapılmıştı yada ben şansımı piç ettim.
Bir tane düzgün HTB kız arkadaş yapabilseydim onunla evlenir hatta çocuk bile yapardım ama olmadı bu saatten sonra da çok zor çünkü duyguları piç olamamış sosyal medyanın ve ilginin gücünü keşfetmemiş kız kalmadı.
Yaşım 25 ben 16 yaşındayken bu işler daha kolaydı ne zaman Yahudi icadı İnstagram çıktı Mertlik bozuldu kızların götü kalktı
Bana ne onerirsin kankam

taş satın alırsan kızlarla konuşabiliyorsun.Taş satın al seni kızlarla eşleştiriyor gerisi sana kalmış

Tekrar 16 yaşına dönsen kendine ne söylerdin? Ne yapmasını ve yapmamasını isterdin?

azarda dayı ne arar amk omegledir o. Zaten azar da büyük karılar var sen 17 değil misin gir omegleye sabah saatleri liseli avla ama sakın kızlara framemaxxing sabah fabrika akşam bıçak tezgahı kikbox gölge sporu falan deme.

o yas araligindaki dayilar dünyanın en tehlikeli canlıları olabilir

• +1
Reactions: enayispotify_34
Kral bs

Fizik var 170-175 arası (boya takıntım kalmadı)
5cm tabani yuksek ayakkabi
2cm tabanlik
Fashionmaxxing frame belli olsun diye daha uzun gostereyim diye siyah dar tisort siyah jogger pantolon
@dogida yapiyoruz birseyler

Tekrar 16 yaşına dönsen kendine ne söylerdin? Ne yapmasını ve yapmamasını isterdin?
Ne pahasına olursa olsun çevrende gördüğün tüm güzel kızlara ve sana verme potansiyeli olan tüm kızlara (LTB üstü) yürü ve yavşa derdim.Bunun dışında ben akıllılık etmiştim 17 yaşında siktim ilk eskortumu karı da turki rustu

o yas araligindaki dayilar dünyanın en tehlikeli canlıları olabilir
Kral dayi dedi ki lan senin yasinda su tiple olsan ne kiz tavlardim birde sokakta kizlardan frame ve tip sayesinde cok ioi aliyorum ciddiyim ama svm dusuklugu var @StuntmanMike gibi bipolardan supheleniyorlar

istanbula geldiğimde buluşalım mı senle harbi 173 müsün merak ettim. hem bıçak falan satarsin bana
Tamam kanka babam 167 aq ceneme geliyor adam

Kral dayi dedi ki lan senin yasinda su tiple olsan ne kiz tavlardim birde sokakta kizlardan frame ve tip sayesinde cok ioi aliyorum ciddiyim ama svm dusuklugu var @StuntmanMike gibi bipolardan supheleniyorlar
Benim dertlerim bu

sende takıntı var kardesim biraz akısına bırak her seyi gerisi gelir

böyle yaparak kaybedersin bence
Göz boyama olmazsa olmuyor bra,Kekolar nasıl kazanıyorlar kendilerini olmadıkları biri gibi göstererek.O kekoların çoğu 60 kilo güçsüz herifler ama kızlara göre kendileri koruyucu eril erkek vay be

Benim dertlerim vi
Ayrica faruk diye arkadasim var 167 ceneme geliyor