Z kuşağı için ideal boy

Valla sil gitsin dicem ama en iyisini sen bilirsin
Valla kral cok cabaladim 16 saat mesai yaptim looksmax yaptim softmaxx yaptim liftmaxx yaptim ama mentalden its never begzn

• JFL
Reactions: dogida
para için arkadaşlık yapan sik kafalarını
Kanka erene burayı bırak falan demişsin de burası aslında bence onun için baya iyi yer herkes birbirinin sıkıntısını paylaşıyor ve beraber çözmeye çalışıyor. Her ota boka It's over over never begun time to rope yazan oclari kast etmiyorum bu arada.

• JFL
Reactions: maximum cope31
Valla kral cok cabaladim 16 saat mesai yaptim looksmax yaptim softmaxx yaptim liftmaxx yaptim ama mentalden its never begzn
16 saat mesai yaptim ayrica pazar gunu de kendi isimde calistim hic bos durmadim

para için arkadaşlık yapan sik kafalarını
yanlış yazmış SIK KAFALARINA.

onlara hadlerini bildir, bu orospu cocukları kendilerini kim sanıyor he ?

• +1
Reactions: enayispotify_34
Kanka erene burayı bırak falan demişsin de burası aslında bence onun için baya iyi yer herkes birbirinin sıkıntısını paylaşıyor ve beraber çözmeye çalışıyor. Her ota boka It's over over never begun time to rope yazan oclari kast etmiyorum bu arada.
Nasil yani

Ouhahaha guldu guldu @dogida verecek verecek

1712518795784

Sıkıntım şuna benzememek, nasıl cözebilirim ?

• JFL
Reactions: whocares and dogida
maalesef değil kanka mani, hipomani dönemleri çok farklı geçiyor bipolar hastalarının uzun uzun açıklarım ama gerek yok.Bipolar tanıdığım var ordan biliyorum .Burası eren için olması gereken son yer. Zaten kendiside hem bu durumun hemde hastalığının farkındaki artık sık sık buraya girmemeye geçirdiği süreyi azaltmaya çalıştığını belirtti önceki mesajlarda

Bak beni yanlış anlama ama şu boy konusunu aşırı takıntı yapan insanlar(Tony Montana) 175 yerine 182 olduğunda tüm sorunlarının çözüleceğini artık eskiden yapamadıklarını yapacaklarını düşünüyorlar ona kopuyorum.
175 olsam sınıfımdakı herkesı sıkerdım

maalesef değil kanka mani, hipomani dönemleri çok farklı geçiyor bipolar hastalarının uzun uzun açıklarım ama gerek yok.Bipolar tanıdığım var ordan biliyorum .Burası eren için olması gereken son yer. Zaten kendiside hem bu durumun hemde hastalığının farkındaki artık sık sık buraya girmemeye geçirdiği süreyi azaltmaya çalıştığını belirtti önceki mesajlarda
Kral belirttim ya zaten kalbim agriyor diye annem bile bilmiyor ama guclu durmaya calisiyorum kopek gibi 16 saat namaz kiliyorum isten once fitness kickboksa gitmeye basladim,yalansiz ama karsi cinse sorsan tek derdi kirilan tirnaklari olur erkek adam aglamaz diyorlar otobuste cok fena patladim bana laf eden adamin bogazini siktim,ondan sonra bogazimi sikan 36 yasindaki berberi dovdum inan 18 yasindayim ama kaliptan falan birde erken yaslandigim icin abinden falan buyuk gosteriyorsun diyorlar

Kanka konudan bağımsız ama 19 yaşında 166 gel senle Plaklara baktiralim ondan sonraki süreçte birlikte heightmaxx devam edelim bende 16 yaş 167 bu arada
benıde haberdar eder mısın surecınde merak ettım

• Love it
Reactions: Deleted member 67889
Boy hiçbir zaman başa çıkılamayacak tüm kadınlar yakışıklı, kısa ve zengin erkekler yerine çirkin, uzun ve fakir erkekleri ister

trde 178 ve devamının belli bi smvnsi var 185 çok iyi ama batıdan aldığımız etkileşim göz önünde bulunursa batıdaki gibi yine en yüksek smv 193

• Love it
Reactions: StuntmanMike
Aga benim hayatim bitti
Bipo yuzunden
Ne yaptigim spor kurtardi ne is ne frame ne softmaxx ne looksmax,ben pes etmedim cabalicam insallah da kurtulucam cok fena buhran yasiyorum yine de icime atiyorum han erkek adam aglamaz derler ya aglamiyorum bile kaya gibi oldum,kiz kizla dertleri paylasinca iyi erkek erkek arkadasina dertleri acinca sikinti,kimseye anlatamiyorum derdimi
Narsistlik falan da var
Burası psikopatlarla dolu amk sikim blakcpilinizi lavugun yazdığı şeylere bak boyu yüzünden intihar edecekmiş "kanka sa" kardeşimiz
Erkek adam aglamaz triplerine giriyor bir de amk deli oldum okurken

sen bence basarili olucaksın,sadece kız konusunda da demiyorum direkt hayat konusunda. toksik veya cahil bir çocuk değilsin 5-6 sene sonra cok güzel yerlerde olursun hayat olarak.
Hala bu sikik forumda yeni üyeleri kanka sa diye darlamaya devam eder yazdım buraya bak

Boy hiçbir zaman başa çıkılamayacak tüm kadınlar yakışıklı, kısa ve zengin erkekler yerine çirkin, uzun ve fakir erkekleri ister
Fatura ve kira ödemelerine gelince de "erkeğim 190" o yüzden bu ay ev sahibi bizden kira alamaz da derler mi kanka 😁

• JFL
Reactions: flippasav