Z kuşağı için ideal boy

azarda dayı ne arar amk omegledir o. Zaten azar da büyük karılar var sen 17 değil misin gir omegleye sabah saatleri liseli avla ama sakın kızlara framemaxxing sabah fabrika akşam bıçak tezgahı kikbox gölge sporu falan deme.
HAHSHQHSHQAB SON CUMLELER OLMADAN TONY MONTANA TONY MONTANA DEĞİLDİR KARDESİM.

nabıon evin icindede mi liftmaxx takıyon aq aranızda 6 cm var adamla kaşına falan gelmesi lazım.
Yok lan cenemle kasim arasina denk geliyor

nabıon evin icindede mi liftmaxx takıyon aq aranızda 6 cm var adamla kaşına falan gelmesi lazım.
Kanka eczane olctu amk yalan mi soylicem takintim falan kalmadi sadece bipodan supheleniyorlar ordan smv dusuklugu var ona takiyorum

rp konusu vardı ya,onu diyorum.
Kral ne bileyim tipte sıkıntı yok frame var,he boy olarak da eski standartlarda ortalama
ama bipodan suphelendikleri icin cok takintiliyim eger bir foid olursa kiza zarar vermek istemiyorum annem arkadaslarim falan cok narsistsin diyor,bakiyorsun 1 ay moral motivasyon fena oluyor,bakiyorsun 1 ay moral cokuk

Kral ne bileyim tipte sıkıntı yok frame var,he boy olarak da eski standartlarda ortalama
ama bipodan suphelendikleri icin cok takintiliyim eger bir foid olursa kiza zarar vermek istemiyorum annem arkadaslarim falan cok narsistsin diyor,bakiyorsun 1 ay moral motivasyon fena oluyor,bakiyorsun 1 ay moral cokuk
aga senin yarrak kaç cm dürüst ol

Göz boyama olmazsa olmuyor bra,Kekolar nasıl kazanıyorlar kendilerini olmadıkları biri gibi göstererek.O kekoların çoğu 60 kilo güçsüz herifler ama kızlara göre kendileri koruyucu eril erkek vay be
Maske yarat veya bul kendine amk buluşmadan önce tak maskeni yüzüne dünyanın en eğlenceli şeyi ilk başlarda zorlanırsın yüksek ihtimal sıçabilirsinde ama ilerde çok işine yarar. Ben datelerimin nerdeyse hepsinin başlangıcında kendimi olduğum gibi lanse etmiyorum karşımdaki aptal orospu da maskesini takıyor ama kızların çoğu beceremiyor sıçıyor bi noktada.

Maske yarat veya bul kendine amk buluşmadan önce tak maskeni yüzüne dünyanın en eğlenceli şeyi ilk başlarda zorlanırsın yüksek ihtimal sıçabilirsinde ama ilerde çok işine yarar. Ben datelerimin nerdeyse hepsinin başlangıcında kendimi olduğum gibi lanse etmiyorum karşımdaki aptal orospu da maskesini takıyor ama kızların çoğu beceremiyor sıçıyor bi noktada.
Zaten bunu yapıyorum dating applerden bulduklarıma ama sosyal döngümde okulumdaki kızlara karşı olmuyordu bu işte.Kızlar çözüyor bra özellikle sınıfındaki kızlar anlıyorlar senin değerini mümkünatı yok rol yapamıyordum

@talldarkhandsome
Zaten bunu yapıyorum dating applerden bulduklarıma ama sosyal döngümde okulumdaki kızlara karşı olmuyordu bu işte.Kızlar çözüyor bra özellikle sınıfındaki kızlar anlıyorlar senin değerini mümkünatı yok rol yapamıyordum
Otistik misin

aga senin yarrak kaç cm dürüst ol
Kanka konudan bağımsız ama 19 yaşında 166 gel senle Plaklara baktiralim ondan sonraki süreçte birlikte heightmaxx devam edelim bende 16 yaş 167 bu arada

193 altı komple manlet. Sikerim böyle isi amınakoyarım, 198 felan olmadan hakiki moggER olunmaz.

''Chad'' diye bir cins sikindirik bir tallfagden 20 cm boy farkı yiyemez. 170 chad olmaz eşşeoğulları sizi.

1712516425633

Şu terminatörlere bak amk. Ortadaki dünya sampiyonu boksör zenci, sağdaki Tyler Maher diye bir model 195.

Şimdi 1.7'lik güya ''chad'' bir tiktok e-boyun bunlara karşı şansı var mı amk :lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul:

1712516497801

IRL'de herhangi bir arkadaş grubunda bu sikiklerin üstteki terminatörlerle aynı statüde olması imkansız, bak direk IMKANSIZ.:feelswhy:

• +1
Reactions: dogida
193 altı komple manlet. Sikerim böyle isi amınakoyarım, 198 felan olmadan hakiki moggER olunmaz.

''Chad'' diye bir cins sikindirik bir tallfagden 20 cm boy farkı yiyemez. 170 chad olmaz eşşeoğulları sizi.

View attachment 2844989

Şu terminatörlere bak amk. Ortadaki dünya sampiyonu boksör zenci, sağdaki Tyler Maher diye bir model 195.

Şimdi 1.7'lik güya ''chad'' bir tiktok e-boyun bunlara karşı şansı var mı amk :lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul:

View attachment 2844995

IRL'de herhangi bir arkadaş grubunda bu sikiklerin üstteki terminatörlerle aynı statüde olması imkansız, bak direk IMKANSIZ.:feelswhy:
Geldi maximum copeium ustad geldi gelecek nesil atam diyecek

• +1
Reactions: maximum cope31
Zaten tanıdığın birine rol yapmak hata olur anında soğurlar erkek kız farketmeksizin. Tanımadıkların için söyledim ben.

Kanka konudan bağımsız ama 19 yaşında 166 gel senle Plaklara baktiralim ondan sonraki süreçte birlikte heightmaxx devam edelim bende 16 yaş 167 bu arada
19 yaşındayım kapanmistir benim uzamam ztn bu saatten sonra sikerler.

Neyse beler saat 10 olmus ben sutumu icip esnemelerimi yapip uyumaya gider iyi geceler ❤️

• +1
Reactions: talldarkhandsome
@talldarkhandsome bipo tamamiyla bitmeden hayat baslamaz benim icin,ama cogunlugu atlattim spor sayesinde falan kaliplandim,looksmax falan yaptim,

• +1
Reactions: talldarkhandsome
19 yaşındayım kapanmistir benim uzamam ztn bu saatten sonra sikerler.
Sence ben uğraşmali miyim yoksa over olduğunu kabul mü etmeliyim?

Zaten tanıdığın birine rol yapmak hata olur anında soğurlar erkek kız farketmeksizin. Tanımadıkların için söyledim ben.
Sosyal döngü over bu yüzden + flört aşamasını hiç sevmiyorum olayı hemen başlatmak istiyorum ama sosyal döngüde böyle olmuyordu işte illa ki kızlar bir arkadaş olmak istiyorlar da gereksiz arkadaş olursam gavatlanma ihtimalim olur diye salıyordum

@talldarkhandsome bipo tamamiyla bitmeden hayat baslamaz benim icin,ama cogunlugu atlattim spor sayesinde falan kaliplandim,looksmax falan yaptim,
Cok buyuk bir tehdit benim icin ilac falan kullanmiyorum

Neyse beler saat 10 olmus ben sutumu icip esnemelerimi yapip uyumaya gider iyi geceler ❤️
yarın okula gidip tallfagler tarafından moglanacan kral iyi geceler.

Sence ben uğraşmali miyim yoksa over olduğunu kabul mü etmeliyim?
Hepimiz icin over ugrasma tipimi falan da gordun 170'den de 2-3cm uzunum zaten

• JFL
Reactions: 2025 chad candidate, maximum cope31, talldarkhandsome and 1 other person
sen liseli bir ergen değilsen bende bir sik bilmiyorum :d
ya sen 24-25 yaşındasın da noldu amına koyim 3 yazından 1i yaşı küçüklerle dalga geçmek ya da öğüt vermek sen kendini ne sanıyon aq.

paran varsa uğraş da yoktur tahminen.
Benim okulum geçen Cuma bitti. Meslek lisesine gittiğim için şuan staj dönemindeyim. Kısacası paramda var zamanımda var. Sadece ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Benim okulum geçen Cuma bitti. Meslek lisesine gittiğim için şuan staj dönemindeyim. Kısacası paramda var zamanımda var. Sadece ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
growtha paran yetiyorsa git kullan aga önce bi çocuk endokrinolojisine gidecen galiba hormonlarına baktıracan doktor da verebilir belki.

Hayatimi bipo bitirdi hep ugrastim is icin spor icin looksmax icin
Buraya kadarmis pes etmedim ama intihar noktasina kadar geldim insallah burayi burdakilerden baska kimse okumuyordur

Buraya kadarmis pes etmedim ama intihar noktasina kadar geldim insallah burayi burdakilerden baska kimse okumuyordur
arkandayım kral intihar edersen söz sana hesabındaki yazıları fotolarını falan sildirteceğiz!!!

ya sen 24-25 yaşındasın da noldu amına koyim 3 yazından 1i yaşı küçüklerle dalga geçmek ya da öğüt vermek sen kendini ne sanıyon aq.
kankam sen niye üstüne alındınki adam 193 altı manlet diyor LAN TR DE 193 KAÇ TANE ADAM VAR AMINA KOYİM ONA SİNİR OLDUM HESABA GÖRE ÜLKENİN %99.5 İ CÜCE AMINA KOYİM SBKFFNLDNFLVLDŞVLXMZLDMCLSMFLLSŞXŞZ

arkandayım kral intihar edersen söz sana hesabındaki yazıları fotolarını falan sildirteceğiz!!!
Tassak gecme amina kodum

iyi bir sosyal çevren yoksa kendine güzel bir çevre oluştur kolay olacak bir şey değil ama zamanını buna harca eğer zaten varsa da onlarla güzel vakit geçir bir yandan paranı kazanırken.

@soda101 yasin daha ufak zaten plakların kapanmamıstır

• Love it
Reactions: Deleted member 67889
intihar edersen söz mezarını bulup ölüm tarihinin altına ticaretmaxx yazdırıcam

• Love it
  • JFL
Reactions: 2025 chad candidate and StuntmanMike
iyi bir sosyal çevren yoksa kendine güzel bir çevre oluştur kolay olacak bir şey değil ama zamanını buna harca eğer zaten varsa da onlarla güzel vakit geçir bir yandan paranı kazanırken.
Kanka oradaki konu heightmaxxdi sosyal çevre olarak zaten çevrem var. Karı kizda var çok şükür ama insan oğlu doyumsuz hep daha iyisini istiyor. 167yim şöyle bi 182 olsam benim için daha effective olur